Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (29 μέλη και 228 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βραδινή βόλτα στην φυλής και γενικά. Κοντά στην αλλαγή βάρδιας.

Αλκιβιάδου 16Α (το δεξια): Δύο κοπελες. Παρόμιας εμφάνισης, ξανθιες, η μια μιλφ η αλλη πιο νεα σε ηλικια. Με μερικα παραπανισια κιλα. Φουλ προγραμμα εαν θυμαμαι σωστα. Ονοματα δεν αναφερθηκαν.

Αλκιβιαδου 16Β (μεσαιο): Δυο κοπελες. Η πατρίτσια εμφανίστηκε τοπλες. Στήθος νορμαλ μεγέθους το οποιο εχει υπακουσει στους νομους της βαρυτητας, πραγμα πολυ λογικο αλλωστε. Αδύνατο κορμί εαν σκεφτείς οτι αναφερόμαστε σε μιλφακι.  Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό και τελειωτικό στο στόμα. Αδιάφορη παρουσία για τα δικά μου δεδομένα.
Η στέλλα. Προχωρημένο μιλφ. Ξανθα μαλλια τα οποια φάνηκαν να είναι περούκα. Νορμάλ κορμί που αντιστοιχεί σε μιλφ. Τρομακτικό πρόσωπο το οποίο μόλις είδα με απέτρεψε απο το να παρατηρήσω ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο. Η πιο τραγική παρουσία της βραδιάς. Σκιαχτηκα κυριολεκτικα, μου κρυφτηκε. Φουλ προγραμμα και αυτη νομιζω χωρις τελειωτικο.

Αλκιβιαδου 16Γ (αριστερο): Κατερίνα. Η γνωστή, πλεον, παρουσια στον συγκεκριμενο οικο. Πολλα παραπανισια κιλα. Μελαχρινη εαν θυμαμαι καλα. Δεν εκατσα να την δω.

Διδύμου 18Β: Σύλβια. Ξανθιά κοπελα με πιερσινγκ στο χείλος. Με παραπανίσια κιλα. Μεγάλο στηθος. Φουλ προγραμμα.

Διδυμου 16Α: Μιλφ, ξανθιά, αδύνατο σώμα. Προσωπο αδιαφορο, δεν θα την ελεγα άσχημη, απλά δεν ειναι στα γουστα μου. Εταξε την καλυτερη πιπα. Εκανε τα δικα της στο σαλονι. Προγραμμα δεν ανεφερε.

Ελλης 3: Αννα. Ξανθια κοπελα με παραπανισια κιλα. Νορμαλ στηθος. Φουλ προγραμμα με τελειωτικα κτλ κτλ. Εχει δουλεψει και φωκαιας 25 πανω. Αδιαφορη παρουσια για τα γουστα μου.

Φωκαίας 27 και αχαρνων (πανω): Μιράντα (νομίζω), μας είπε η τσατσά με το πάρκισον. Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ παρουσια της βραδιας. Μικρή σε ηλικία (η τσατσα ειπε 18 χρονων αλλα δεν νομιζω), μελαχρινή, αδυνατο σωμα με πολυ ωραιο κωλο. Μικρο στήθος που ταιριαζει ομως στο ολο συνολο. Πολυ ομορφο προσωπο, ναζιαρα στο σαλονι. Φορουσε και ενα μαυρο σετ απο εσωρουχα που τονιζε το σωμα της. Έχει κανεις γνώμη; Με ενδιαφέρει. Απλο προγραμα+ελευθερο.

Φωκαίας 27 και αχαρνων (αυτό που είναι αριστερα) στην είσοδο απο φωκαίας. Αλπίνα, εαν θυμάμαι καλά το όνομα. Ξανθιά με σώμα μοντέλου. Μεγαλούτσικο στήθος, ψηλή, ωραίο πρόσωπο. Ύφος χιλίων καρδιναλίων. Χορευε στο σαλόνι σε ενα περιεργο, ατσουμπαλο ρυθμο. Απλο προγραμμα εαν ακουσα καλα.

Φωκαίας 27Α (υπογειο): Αλέξια(?). Μικρή, ξανθιά με κοντά μαλλιά. Είχε ενα τατουαζ εαν προσεξα σωστα στον αριστερο ώμο. Αδύνατη αρκετα με στεγνο σώμα. Ενδιαφέρον κώλο. Μικρό και στητό στήθος που της ταίριαζε. Αξιοπρόσεκτη παρουσία γενικά. Απλο προγραμμα.

Φωκαίας 25Β (κάτω): Η γατούλα μόνικα. Κλασικά στην βάρδιά της. Μελαχρινή, αρκετά αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Μακρια μαλλια πιασμενα κοτσιδα. Ωραιο κωλο. Απλο προγραμμα+ελευθερο και 69.

Φωκαιας 25Α: Δυο κοπελες. Αντριαννα και σοφια. Ρουμανες αμφοτερες. Η αντριαννα ειναι μελαχρινη, κοντουλα, με ενδιαφερον κωλο. Φουλ προγραμμα. Έχω κριτική, προσφατα για αυτη. Δεν περασα καθολου καλα, προσωπικα. Η σοφια ειναι μελαχρινη με πιο σκουρο δερμα. Κοντουλα και αυτη με μικρο στηθος και αντιστοιχο κωλο. Προγραμμα για αυτη δεν αναφερθηκε.

Φωκαίας 22 τριπλεξ: Πανω δεξια, δεν θυμαμαι να την έχω ξαναδεί. Μικρή σε ηλικία, αδύνατη, μελαχρινή, ο κωλος της αν και μικρη σε ηλικια έδειχνε να αρχιζει να υπακουει στους νομους της βαρυτητας. Εμφανιστηκε με πορτοκαλίζον εσωρουχα που τονιζαν το στηθος της. Φάνηκε να έχει νορμαλ προς μεγαλουτσικο στηθος. Αρκετα βαριεστημενο υφος. Ο τσατσος επισης βαριεστημενος. Πρεπει να βαραγαν μυγες ολη μερα και ειχαν νευρα. Απλο προγραμμα.
Υπογειο: Προ μιλφ. Ξανθια με κοντα μαλλια καρε. Νορμαλ στηθος. Αδυνατο σωμα. Την ειδα απο την πορτα και αποχωρησα.

Φυλής 74 δεξια: Μελαχρινο παρατραγουδο. Παραπανισια κιλα. Αδιαφορη παρουσια.

Φυλης 59 κατω: Σορίνα και μια άλλη. Ακριβώς ίδιο παρουσιαστικο. Μικρές, αρκετα αδύνατες με στεγνο σώμα, μινιον κοπελες. Ανάλογο κώλο και μικρο στηθος. Απλο προγραμμα+ελευθερο και οι δυο τους.

Φυλης 59 πανω: Σακιρα. Το σαλονι και τα δωματια γεματα. Περα απο την εμφανιση της, απορω γιατι γινετε αυτο. Δείγμα οτι τα στανταρ της περιοχής έχουν πέσει. Εμφανίστηκε με σαγιονάρα παραλίας με διχάλα. Μικρή σε ηλικια. Ψηλή, μελαχρινή με μεγάλο στήθος για τα κυβικά της. Ενδιαφέρον κωλο. Απλο προγραμμα ανακοινωσε ο τουρκος τσατσος.

Φυλής 80: Αννα μαρια. Μελαχρινη με νορμαλ στήθος. Αδύνατη. Αδιαφορη παρουσια για τα γουστα μου. Πανικός στο σαλόνι. Την είδα φευγαλεα απο την πορτα και αποχωρησα.

Φυλης 84Α: Ζωη. Μιλφακι απο τα λιγα. Αδύνατο, στεγνο σώμα μοντελε. Απίστευτο στήθος. Πολυ ωραιο κωλο. Σήμερα μου δωθηκε η ευκαιρια να παρατηρησω το πως περπαταει, η γυναικα απλα το έχει. Στο προσωπο δείχνει οτι δεν ειναι 20αρα αλλα παρολα αυτα ειναι μια ομορφη γυναικα. Έχω κριτική για αυτη. Στον μεσο ορο θα έλεγα. Απλο προγραμμα.

Φυλής 84Β: Μου διαφέυγει το ονομά της κοπέλας (δειγμα της ηλικιας φαινετε). Είναι σταθερή στην βάρδιά της. Πάντα βράδυ την πετυχαίνω. Μελαχρινή, αρκετά ψηλή. Μακρια σπαστα μαλλια. Ενδιαφέρωντα κωλο και περιφερεια γενικα. Αδυνατη αλλα ειναι αυτο που λεμε, γυναικα. Το γεμιζει το κρεββατι. Απλο προγραμμα αναφερθηκε στο σαλονι. Κατι ξενοι που ανεβαιναν την ωρα που αποχωρουσα δεν τους ζητηθηκε να αποχωρησουν. Απλα το αναφερω.

Φυλής 86Α: Δεν ανεβηκα καθως γνωριζα οτι θα ειναι η Αννα που δουλευε νωριτερα στο ελλης 3.

Φυλής 86Β: Σελένα-αφροδιτη. Μελαχρινή, αδύνατη. Μεγαλούτσικο στηθος για τα κυβικά της και αρκετα στητο. Ωραιο κωλο ο οποιος κοσμείτε απο τατουαζ-πεταλουδα χαμηλα στην μεση. Φουλ προγραμμα. Καλη παρουσια γενικα.

Φυλής 71Β: Μικρή σε ηλικια, αδυνατη, μελαχρινη, με μικρο στηθος και κωλο. Αδιαφορη παρουσια. Απλο προγραμμα.

Φυλής 71Γ: Το κοντοπουτανο της βραδιας. Μινιον κοπελα. Μελαχρινη με στηθος εμφανος τονισμενο απο το σουτιεν. Αδυνατη. Η τσατσα είπε πως είναι νεα στο χωρο. Ήταν εμφανής η αμηχανία της στο σαλόνι. Απλο προγραμμα+69 νομιζω.

Φυλής 92Α: Λάουρα. Καστανο χρώμα μαλλιών. Μικρή σε ηλικια. Ωραίο στητο στήθος νορμαλ μεγεθους. Πολυ ωραιο προσωπο, κωλο και σωμα γενικα καθως ειναι αδυνατη με μοντελε σώμα. Προσωπικα δεν ειχα περασει καλα μαζι της. Απλο προγραμμα.

Φυλης 92Β: Μίκυ. Κλασσικά στην βάρδιά της. Μικρή σε ηλικία. Ξανθιά με τα μαλλια πιασμενα. Αδυνατη. Μικρο και μυτερο-περιφανο στηθος, και αντιστοιχο κωλο. Φουλ προγραμμα.

Απογοητευμενος, απο την ολη ιστορια και το επιπεδο των κοριτσιων, αποφασισα να μην αποχωρησω ετσι. Κατηφορισα στο μεταξι. Ακομαι και εγω ξαφνιαστηκα με αυτην την σκεψη που ειχα. Η μεγαλη αποχη ομως απο τον χωρο δεν μου αφησε αλλη επιλογη! Και ευτυχως δεν βγήκα χαμένος!  ;)

Ιασωνος 37Β. Μια γνώριμη παρουσία απο την φωκαίας. Νομίζω ρωξάνη. Μελαχρινη με μακρια σπαστα μαλλια, σκουρόχρωμη νεαρη κοπέλα. Αδύνατη με αρκετά μεγάλο στήθος για τα κυβικά της. Μικρο κώλο. Φυσικά και εμφανίστηκε τοπλες. Απλο+69.

Ιασωνος 30Α (πανω): Έλσα. Ξανθια, σχετικά ψηλή. Εμφανίστηκε με μαυρο fishnet το οποιο δεν αφηνε να δεις τιποτα. Φυσικα αποχωρησα. Φουλ προγραμμα με πρωκτικο.

Ιασωνος 30Β (κατω): Τζουλια. Η προσωπική μου αποκάλυψη της βραδιάς. Ωραία στο πρόσωπο. Μελαχρινή με μαλλια μέχρι τους όμους. Νορμαλ προς μεγάλο στήθος εμφανώς προιόν ενίσχυσης. Αδύνατη με στεγνο σώμα. Ωραίο κώλο. Πολυ ωραία προσθήκη ήταν η εμφάνισή της στο σαλόνι με γυαλιά. Απλο προγραμμα. Φυσικά μπήκα. Κριτική όμως αύριο γιατί μας πήρε το ξημέρωμα πάλι! Εν ολίγης ήταν καλή. Ιδίως για τα 15ευρώ.

Ελπιζω να μην έκανα κανενα λάθος στα προγραμματα.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Ego to eixa grapsei file moy. An i Mparmpora einai ayti poy nomizo. Doyleve sto Fokaias 27 ypogeio kai parakalage kati pakistanous na perasoun.

Sorry gia ta greeklish alla sto laptop poy eimai den exei ellinika...

Οριστε!!! Εχει καλη μνημη ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ τελικα!!  :rockon: :s&m_2:
 

Επισκέπτης
Ego to eixa grapsei file moy. An i Mparmpora einai ayti poy nomizo. Doyleve sto Fokaias 27 ypogeio kai parakalage kati pakistanous na perasoun.

Sorry gia ta greeklish alla sto laptop poy eimai den exei ellinika...
Ομολογώ ότι εντυπωσιάζομαι!!! Να παίρνει Πάκια ενώ είναι μπροστά Έλληνες μάλιστα;
Ήτανε η μαυρομάλλα με τα μεγαλούτσικα βυζιά που δεν σ' αρέσει η φάτσα της και που ντύνεται με στολές;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Φωκαίας 27Α (υπογειο): Αλέξια(?). Μικρή, ξανθιά με κοντά μαλλιά. Είχε ενα τατουαζ εαν προσεξα σωστα στον αριστερο ώμο. Αδύνατη αρκετα με στεγνο σώμα. Ενδιαφέρον κώλο. Μικρό και στητό στήθος που της ταίριαζε. Αξιοπρόσεκτη παρουσία γενικά. Απλο προγραμμα.

Γνωστή και ως Αλεξία του Φαρκέλι.

Φυλής 84Β: Μου διαφέυγει το ονομά της κοπέλας (δειγμα της ηλικιας φαινετε). Είναι σταθερή στην βάρδιά της. Πάντα βράδυ την πετυχαίνω. Μελαχρινή, αρκετά ψηλή. Μακρια σπαστα μαλλια. Ενδιαφέρωντα κωλο και περιφερεια γενικα. Αδυνατη αλλα ειναι αυτο που λεμε, γυναικα. Το γεμιζει το κρεββατι. Απλο προγραμμα αναφερθηκε στο σαλονι. Κατι ξενοι που ανεβαιναν την ωρα που αποχωρουσα δεν τους ζητηθηκε να αποχωρησουν. Απλα το αναφερω.

Δεν πιστεύω να λες την Μιχαέλα;

Ιασωνος 37Β. Μια γνώριμη παρουσία απο την φωκαίας. Νομίζω ρωξάνη. Μελαχρινη με μακρια σπαστα μαλλια, σκουρόχρωμη νεαρη κοπέλα. Αδύνατη με αρκετά μεγάλο στήθος για τα κυβικά της. Μικρο κώλο. Φυσικά και εμφανίστηκε τοπλες. Απλο+69.

Τζένη το γυφτάκι μάλλον. Αυτή δουλεύει πλέον εκεί. Το πρόγραμμα έχει συνήθως και κουλούρι, αλλά το δίνει με έξτρα χρέωση.

Ιασωνος 30Β (κατω): Τζουλια. Η προσωπική μου αποκάλυψη της βραδιάς. Ωραία στο πρόσωπο. Μελαχρινή με μαλλια μέχρι τους όμους. Νορμαλ προς μεγάλο στήθος εμφανώς προιόν ενίσχυσης. Αδύνατη με στεγνο σώμα. Ωραίο κώλο. Πολυ ωραία προσθήκη ήταν η εμφάνισή της στο σαλόνι με γυαλιά. Απλο προγραμμα. Φυσικά μπήκα. Κριτική όμως αύριο γιατί μας πήρε το ξημέρωμα πάλι! Εν ολίγης ήταν καλή. Ιδίως για τα 15ευρώ.

Τζουλιάννα η δασκάλα.
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Χύδην δειγματοληψία ανά τας Αθήνας- Προλαβαίνετε και δεν προλαβαίνετε

Ιάσωνος 30 πάνω
Λώρη, ελληνίδα
Ιάσωνος 30 κάτω
Μαυρομάλλα μιλφ με πιασίματα
Ιάσωνος 31
Μιλφ χοντρή με βυζιά (όχι η πιτσιρικότερη ξανθιά ημι-βυζού, που είναι εκεί πρωινά). Έλα, τώρα.
Ιάσωνος 37 κάτω
Πιτσιρίκι με ακα + 69 (= LOVE ενδεχομένως για ορισμένους, αλλά εγώ συσκευάζω πάντα τον πούτσο μου)
Λεωνίδου 28 κάτω
Η ίδια προχθεσινή ΒΛΚΠ με τα βυζά.
Η πολλή τσαχπινιά στο σαλόνι βλάπτει (ή απλά διώχνει τον υποφαινόμενο)
Κωλοκυνθούς 63 αριστερά
Τσιγγανάκι μικρό, που εργάζεται στα μπουρδέλα.
Πάμε εμείς, ολόκληροι μαλάκες, πάει κι αυτό, κορίτσι πράμα.
Συν τοις άλλοις, τείνει να διασχίζει τον 2Χ3 χώρο υποδοχής του εν λόγω χαμαιτυπείου με την κρέμα ανά χείρας. Εεεπ!
Κωλοκυνθούς 63 στο όχι αριστερά (αλλά ούτε και δεξιά το λες)
Χονδρό μπαζομίλφ με κώλο, που δεν το σώζει.
Αχιλλέως 51
Επίσης χοντρή και άχαρη με κώλο.
Μαραθώνος 59 Α
Μετριοπιτσιρίκα 1.70.
Ο τσατσός δήλωσε άγνοια για το αν κάνει 69.
Για άλλα νούμερα δε ρώτησα.
Κων/πόλεως 166 Β (Σαμπρινάδικο)
Ελένη, 20 ετών +, με κάποια βυζιά και ισπανικό τελειωτικό
Χωματιανού κάτω
Επίσης τρώει όλο το φαϊ της (και κάνει κοτσίδα τα μαλλιά της και είναι και 1.70).
Εξηκίου 20
Ελληνίδα καραμπαζομίλφ που εργάζεται (όταν κάνει κάποιος το ψυχικό) ασκατζάριστη, με φουλ.
Δείχνει και τον κώλο της λάιβ, για να περάσεις, αλλά (φυσικά και) ΔΕΝ.
Αλκαμένους 113
Άννα μιλφ πρόσχαρη πολύ.
Δεν έχει δοκιμαστεί, αλλά κάτι μου λέει ότι το πάει το γράμμα και συστημένο μάλιστα.
Φ 134
Πολύ εμφανίσιμη ξανθιά πιτσιρίκα με στητό βυζί,
αλλά το 8-10 στην εμφάνιση σημαίνει μακρυά.
Με ένα εικοσάρι, ξέρεις πόσα κιλά λεμόνια παίρνεις από τη λαϊκή της Μ. Βόδα;
Φ 134 κάτω
Πιτσιρίκα καλούλα -όχι το στυλ μου, αλλά μην της το πείτε-,
που προϊδεάζει για ρηχό δωμάτιο
Φ 109
Άννα (νομίζω), εύχαρις και λεπτή εκδιδόμενη, με υποσχέσεις για πολύχρονη παραμονή στο δωμάτιο.


Για Δεκατριαύγουστο πρωί καλά είναι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αλκιβιάδου 16Α (το δεξια):

Αλκιβιαδου 16Β (μεσαιο):

Αλκιβιαδου 16Γ (αριστερο):


Ελπιζω να μην έκανα κανενα λάθος στα προγραμματα.

Στα προγραμματα δεν εκανες λαθος.

Τα Αλκιβιαδου τα εγραψες ανποδα:
Το 16Α ειναι το αριστερα
Το 16Β στην μεση (αυτο το εγραψες σωστα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
και το 16Γ στα δεξια

Οπως τα βλεπουμε απο την εισοδο
 

Επισκέπτης
Κωλοκυνθούς 63 αριστερά
Τσιγγανάκι μικρό, που εργάζεται στα μπουρδέλα.
Πάμε εμείς, ολόκληροι μαλάκες, πάει κι αυτό, κορίτσι πράμα.
Συν τοις άλλοις, τείνει να διασχίζει τον 2Χ3 χώρο υποδοχής του εν λόγω χαμαιτυπείου με την κρέμα ανά χείρας. Εεεπ!
:2funny: :2funny:
Αντισυγκαυματική κρέμα είναι αδερφέ... για να μην την κάψει η ζέστη από την απουσία κλιματιστικού στο δωμάτιο...
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Επομένως, στο πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, 69, ακάποτο και κώλο
θα πρέπει επιπροσθέτως να ανακοινώνεται και σάουνα εφεξής.

Είδες χαϊλίκι το Μετάξι;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Γνωστή και ως Αλεξία του Φαρκέλι.
Δεν ηξερα οτι εχει βαπτιστει απο τον στρατηγο. Θα προσεχω απο εδω και περα!
Δεν πιστεύω να λες την Μιχαέλα;
Μπορει. Παντως απο μαρτυρια εξω-θεσμικου συναγωνιστη ηταν πολυ μετρια στο δωματιο. Προσωπικη πειρα δεν εχω.
Τζένη το γυφτάκι μάλλον. Αυτή δουλεύει πλέον εκεί. Το πρόγραμμα έχει συνήθως και κουλούρι, αλλά το δίνει με έξτρα χρέωση.
Ααααααααααααα μπραβο. Τζενη. Γιατι θυμομουν ρωξανη δεν ξερω!  :huh:
Τζουλιάννα η δασκάλα.
Ακριβως. Μια χαρα περασα. Κριτικη εντος ολιγου!




Γενική παρατηρηση για εχτες ηταν οτι στην φυλης ειχε πολυ βολτα απο πιτσιρικαρια που εκανε χαβαλε. Σε μια φαση μαλιστα ηταν μια παρεα απο 5-6 λυκειοπαιδα που ειχαν κατσει σε ολο το μηκος απο τα σκαλια του φωκαιας 22 και εμποδιζαν την εισοδο στον οικο.  :jerking:

Η ιασωνος ηταν πεντακαθαρη. Ουτε πρεζακια ουτε τιποτα!

Μεγάλη μου τιμη αρχηγέ μου!
URL]]
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.742
Πόντοι
7.885
Πέρασμα κατά τις 14:00 από την (άδεια) Φυλής και κατάθεση στην θεία Όλγα (Καλύμνου 48). Είσοδος στο πολύ καθαρό δωμάτιο με την πλάσμα τηλεόραση και μικρή αναμονή ώσπου έρχεται η θείτσα και αφού μου αποκαλύπτει τις μεγάλες πεσμένες βυζάρες της,με γλύφει σε όλο μου το σώμα και μου παίρνει ένα αρκετά καλό τσιμπούκι (με προφύλαξη χωρίς να έχω την επιλογή του ακαπελά :huh: :o :o).Μετά με καβαλάει από πάνω και χοροπηδάει με μανία στον πούτσο μου.Την γυρνάω σε ιεραπόστολο και μετά από ένα 5λεπτο φουλ σφυροκόπημα της παραδίδω τα υγρά μου :grin: :grin:.Φιλάκι και γεια σας.Αν με ξαναπιάσουν κάβλες για γκράνι ίσως την ξανατιμήσω  :rolleyes:

Υ.Γ:Παιδιά το τριήμερο δεν θα πάιξει πάρκινγκ (φυλασσόμενο) κοντά στην Φυλής  :jerking: :headbang: :headbang:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Δεν ηξερα οτι εχει βαπτιστει απο τον στρατηγο. Θα προσεχω απο εδω και περα!

Ας πούμε ότι υπήρξε μεγάλη συμπάθεια του, όταν είχε μαλλιά μέχρι την μέση...
Μπορει. Παντως απο μαρτυρια εξω-θεσμικου συναγωνιστη ηταν πολυ μετρια στο δωματιο. Προσωπικη πειρα δεν εχω.

Αν όντως είναι η Μιχαέλα η "ιταλίδα", είναι πολύ καλό νέο.
Ακριβως. Μια χαρα περασα. Κριτικη εντος ολιγου!

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ας πούμε ότι υπήρξε μεγάλη συμπάθεια του, όταν είχε μαλλιά μέχρι τον κώ(ο)λο...  ;)

Τύπε, την τίμησα χθες το βράδυ στο ημιυπόγειο Φω27.
Έχει βάλει δυο τρία κιλάκια, αλλά παραμένει ίδια.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αδέλφια,σήμερα είναι ανοιχτά τα σπιτάκια?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρωτάω ρε μαν διότι δεν υπάρχει κάποια κριτική....Τέσπα...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μηπως εχεις πετυχει πουθενα την στελλα την φλαμανδη?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Όχι εξαφανισμένη είναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom