Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 341 άτομα (38 μέλη και 303 επισκέπτες)

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Μάγκες όποιος πάρει την Μαριλένα (μελαχρινή μικροκαμωμένη ελληνίδα) δουλεύει Φυλής 86Α να ενημερώσει παρ'αυτα με κριτικη ....Περιμένω συναγωνιστές!!!
 

pitas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
μαγκακια το υπαριθμον ποστ 5000+1 ειναι δικο μου!!!
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
54B Σοφακι η κατι αλλο?
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
στο φιλο που με ποσταρισε ναι ρε μαγκιτη τα πιρα απο τιν ταναπου και τισ κανο διαφιμιση ραι τι αλεσ μαλακιεσ θα ακουσουμε εδο μεσα :2funny: :idiot:
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
αφου μου το λες θα πρωτοτυπησω αλλη φορα,thanx για την απαντηση
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Βλέπω το πρωινό δίδυμο σπιτιών 84 Α-Β & 86 Α-Β πέρνει τα πάνω του μετά από ένα διάστημα κοιλιάς.
Η Ρόζα η ελληνίδα στο 84Β και τώρα Μαριλένα ... + οι μικρές που είδε ο ganxtaXZ. Αυριο πρωί πάω για έλεγχο.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συναγωνιστές! Σε χθεσινή πρωινή (15:00) μίνι βολτούλα, μαύρα χάλια. Πρώτο ήταν αυτό στην Έλλης. Ήταν η Αλεξάνδρα. Την είχα πάρει παλιότερα και δεν είχα μείνει ευχαριστημένος. Μη το ένα, μη το άλλο, τραβιόταν συνεχώς. Άντε γαμήσου. Άμα δε σου αρέσει, μην κάνεις αυτή τη δουλειά. Πήγαινε γίνε πωλήτρια. Στη συνέχεια πέρασα από αυτό της Ιουλιανού, ήταν ένα μελαχρινό, άστα να πάνε. Μετά πήγα στο Φ40, μήπως έδινε κωλαράκι, αλλά τίποτα. Ούτε την κοπέλα δεν είδα, γιατί αργούσε φοβερά στο δωμάτιο και βαρέθηκα κι έφυγα. Τέλος, στην Καλύμνου, πρώτα στο κάτω και μετά στης Νανάς. Στο πρώτο ήταν μία Άτζελα, που κάνει κι 69, αλλά δε μου γέμιζε το μάτι. Φεύγω και πάω στης Νανάς. Ήταν μία ξανθιά ρωσίδα (μάλλον) μιλφ, που την έλεγαν Μαρίνα. Την είχα γαμίσει παλιότερα και στην Έλλης, αλλά και στην Αλκιβιάδου με το όνομα Ρένα. Ενώ δεν είχα μείνει και πολύ ευχαριστιμένος, την ξαναπήρα. Ήταν βλέπεις, που ψιλόβρεχε, λίγο η καύλα, λίγο η βαρεμάρα να συνεχίσω τη βόλτα, δεν είχα και πολλές επιλογές και μπήκα. Δεν είναι κακιά. Και πρόθυμη είναι και καλή για την ηλικία της. Απλά, εμένα δεν μου έκανε. Δε νομίζω να την ξαναπάρω. Α, ξέχασα να πω ότι κάνει και ακάποτο, για τους fun του είδους. 
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Alexis1973, μήπως πρόκειται για τη Ρένα με το ξανθό "γατάκι"; Αν ναι, την ψάχνω!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

xiotakis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα κ απο εμενα συναγωνιστεσ χ8εσ μετα απο πολλεσ καβλεσ εκανα μια βολτα στα γνωστα σπιτακια τησ φυλης.δεν μου αρεσε κατι κ εφυγα κ τσουλισα προς την ελλης εκει ηταν η αλεξανδρα.μικρουλα κοντη μελαχρινη με βιζαρα(γυρω στο 3-4) δεν ειχα ξαναπερασει απο εκει κ μολισ την ειδα μου αρεσε αρκετα.αλλα λεω οτι ειναι μικρη αυτη κ δεν θα ειναι καλη κ συνεχισα την τσαρκα προς τα αλλα σπιτακια απο κατω δεν θυμαμαι οδο!!!ειδα εκει περα ειδα μια ξανθια γυρω στα 35 με βιζαρα κ εκεινη αλλα ειχε πολυ κοσμο κ δεν καταθεσα.ξαναγυρισα στην αλεξανδρα η οποια ειχε αρκετο κοσμο κ εκει αλλα λογο κολοφαρδιας μπηκα πρωτος.ερχεται η αλεξανδρα κ αρχιζει κ μου τον παιζει χωρισ να πει ουτε μια λεξη!!με τα πολλα τον εβαλε κ λιγο στο στομα της το πιο απαρεδεκτο τσιμπουκι που μου εχουν κανει κ μου διχνει μετα χερια της οτι εχω 3 λεπτα...της λεω να ερθει απο πανω δεν ερχεται κ κανουμε την κλασικη το βυζι της μου φανηκε λιγο μουφα ειδικα η ρογα της στο πιασιμο δεν καταλαβα οτι ειναι πλαστικουρα..τελος παντων αφου δεν μπορουσα να χυσω ετσι την εβαλα πισοκολητο.μολισ γυρισε κ ειδα το κολαρακι τρελαθηκα στησιμο υπεροχο!!!
 

xiotakis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
αλλα μου φανηκε απο την αρχη μεχρι το τελος που εδινα οτι γαμαγα μουγκη!!!
πειτε κ εσεισ της εμπειριες σασ απο την συγκεκριμενη!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ χιοτάκι, γράφω και παραπάνω ότι η κοπέλα (Αλεξάνδρα) είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Πρέπει να βάζουμε μαύρο σε όλες τις κοπέλες που δεν τιμούν τα χρήματα που παίρνουν. Μία από αυτές είναι και η Αλεξάνδρα. Πολλές φορές κλαίμε τα λεφτά μας. Το θέμα είναι να το κοινοποιούμε μέσω του site και για να μην την πατάνε άλλη συνάδελφοι, αλλά κι εμπράκτως να "ανταμοίβονται" οι εν λόγω κυρίες. Ιδιαιτέρως αυτές που έχουν άσχημη συμπεριφορά. Γιατί μπορεί να σου αρέσει ή να μη σου αρέσει μία κοπέλα, αυτό είναι προσωπικό. Όμως, η βαρεμάρα, η άσχημη συμπεριφορά, η μουγκαμάρα, τα μούτρα κτλ, λες και φταίμε εμείς που έγιναν πουτάνες, είναι απαράδεκτα και πρέπει να τιμωρούνται με την αποχή μας αφενός, και να τις βγάζουμε στη σέντρα, αφεταίρου. 
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Για ποιό αναφέρεστε ? για αυτό στην Έλλης 3?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
φιλοι αλέξις και χιοτάκι,
η συγκεκριμένη Αλεξάνδρα είνάι η 19χρονη μελαχροινή με μεγάλους φυσικούς βυζους που έπαιζε πρωι στο Φυλής 71 κάτω, Ρουμάνα, που  γράφτηκε  εδώ ότι εστελνε  λεφτά στη μάνα της+ έδειχνε και την .. βέρα ότι είναι παντρεμένη ? ! :huh:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι αυτή που παίζει στο Έλλης 3 τα πρωινά. Δε νομίζω ότι είναι 19 χρονών. Είναι σαφώς μεγαλύτερη.
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τα πρωινά στο "Έλλης 3" είναι η Ισαβέλλα... Προφανώς επειδή απουσιάζει (για ευνόητους λόγους), η αλεξάνδρα θα είναι μάλλον αντί για αυτή. (Ευτηχώς που δεν πέρασα τότε προχθές)...
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
φυλης 69 στο κατω μια μελαχρινη με μεγαλα βυζια και ωραιο λοκω μεγαλη απατη. ενω βγαινει σαλονι και κανει πολυ παιχνιδι μεσα μουφα. τη πατησα και μπηκα, πιπα κατευθειαν 10δευτ. μου λεει ελα πισωκολητο χωρις να εχει σηκωθει καλα,της λεω να κανει κι αλλο δε κανει. ΜΑΚΡΙΑ. 69 πανω χριστινα μονο. στο 67 πρωι μια μελαχρινη εκφυλοφατσα ξερει κανεις τι λεει?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Αλεξάνδρα που αναφέρθηκε,είναι η ίδια Αλεξάνδρα που είναι στο Φυλής 65 ισόγειο;
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Βλέπω το πρωινό δίδυμο σπιτιών 84 Α-Β & 86 Α-Β πέρνει τα πάνω του μετά από ένα διάστημα κοιλιάς.
Η Ρόζα η ελληνίδα στο 84Β και τώρα Μαριλένα ... + οι μικρές που είδε ο ganxtaXZ. Αυριο πρωί πάω για έλεγχο.
Φίλε με μπέρδεψες λίγο :) η Μαριλένα δουλεύει στο 86 η στο 84 ???
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
στο 67 πρωι μια μελαχρινη εκφυλοφατσα ξερει κανεις τι λεει?

πολυ μαπα ...μην περασει κανενας...ειχα παει πριν δυο μερες και το ειδα ετσι καβλιαρικο πιπινακι με καλο σωμα και ειπα να δοκιμασω μηπως και βγει καλη περιπτωση αλλα τελικα κανει πολυ ψοφιο γαμησι.
πιπα βαρετη,συμμετοχη καθολου στο γαμησι και απο στασεις τιποτα.μονο ανασκελα καθεται και περιμενει να την γαμησεις για να φυγει.
μου αρνηθηκε ακομα και στα 4 να κατσει.

μακρια ολοι απο το πτωμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom