Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (19 μέλη και 300 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
.μονο ανασκελα καθεται και περιμενει να την γαμησεις για να φυγει.
μου αρνηθηκε ακομα και στα 4 να κατσει.
Παιδιά θα ζήταγα τα λεφτά μου πίσω...δέν κάνω πλάκα...ε όχι ! έλεος !
...και δεν είναι τόσο τα χρήματα,όσο ότι νομήζουν ότι είμαστε μαλάκες και μας καροϊδευουν..
μαυρο ρε.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
πολυ μαπα ...μην περασει κανενας...ειχα παει πριν δυο μερες και το ειδα ετσι καβλιαρικο πιπινακι με καλο σωμα και ειπα να δοκιμασω μηπως και βγει καλη περιπτωση αλλα τελικα κανει πολυ ψοφιο γαμησι.
πιπα βαρετη,συμμετοχη καθολου στο γαμησι και απο στασεις τιποτα.μονο ανασκελα καθεται και περιμενει να την γαμησεις για να φυγει.
μου αρνηθηκε ακομα και στα 4 να κατσει.
μακρια ολοι απο το πτωμα
Μάλλον είναι...ντροπαλή.....χεχεχεχεχεχε
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ευτυχώς όμως υπάρχουν και κοπέλλες που ΤΙΜΑΝΕ τα λεφτά μας(αξιες)! Μια απ'αυτες είναι και η γνωστή σε αρκετούς Λαρίσσα Στο φυλής 65(επάνω).Φοβερό ξανθό ρωσσιδάκι,με 20 ευρώ και καταπληκτική στο δωμάτιο.Super πίπα,(μπόλικο παιχνίδι με το κεφάλι) και πολύ καλό γαμήσι χωρίς να δυσανασχετεί σε αλλαγές στάσεων,και με ΠΟΛΥ καλή συμμετοχή.Απλά αψογη.
Πιστεύω είναι τόσες πολλές οι φώλες και οι μετριότητες αυτή την εποχή,που τέτοιες κοπέλλες πρέπει να τις διαφημίζουμε στην κυριολεξία για να γλυτώνουν κι άλλοι και μπάς και βάλουν και μυαλό μερικές άλλες  :tickedoff: .Οσοι δεν την έχετε δοκιμάσει ακόμα απλά σπεύσατε..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παιδες εγω εχω καταλαβει οτι αν βλεπεις ουρα στο σαλονι δεν αξιζει να περασεις στο δωματιο. Εγω που εκανα μια βολτα τη Κυριακη περασα ενω ηταν γεματα ολα τα δωματια και περιμεναν εξω 3 ατομα. Μιλαμε Η ξεπετα. Ηταν απιστευτο. Μιλαμε αν γινοταν δε θα εμπαινε καν στο δωματιο. Πιπα 20 δευτερολεπτα και με αγχωνε να τελειωσω μετα απο μισο λεπτο!! Κριμα και ηταν ωραια γκομενα. Απεναντι απο το 67, ανεβαινεις κατι σκαλια.
Μιλαμε χαλι μαυρο. Αλλη φορα θα μπαινω μονο αν δεν εχει κοσμο.
Μη σας πω οτι μετα απο αυτο σκεφτομαι να μη ξαναπατησω σε μπουρδελο. Μη μου μεινει κουσουρι και χυνω στα 2 λεπτα και μετα δε μπορω να σταυρωσω γκομενα.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Οχι ρε φίλε,τυχαία είναι αυτά! Τυχαίνει πολλές φορές..Αλλωστε αρκετές φορές φεύγουν και σχεδόν όλοι.Η μπορεί να ξέρουν οτι η κοπέλλα είναι καλή και να μείνουν σχεδόν όλοι.Για θυμίσου και τι γινόταν με τη Ντενίζ πρόπερσι στο Φ109.Δεν πάει έτσι..Τέσπα..
(αφού όπως γράφεις σ'αρέσουν οι κωλάρες όμως, πές μας και τη γνώμη σου στο thread για τους ωραιότερους κώλους γιατί έχει καλά θεματάκια..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
.Για θυμίσου και τι γινόταν με τη Ντενίζ πρόπερσι στο Φ109.Δεν πάει έτσι..Τέσπα..

τοτε που ειχαμε πρωτανακαλυψει την Ντενιζα ειχε γινει χαμος..
κοσμος εμπαινε εβγαινε περιμενε...
μεσος ορος αναμονης 40 λεπτα..
παντως η κοπελα ακαθεκτη συνεχιζε με αργους ρυθμους..
μπραβο της..!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
τοτε που ειχαμε πρωτανακαλυψει την Ντενιζα ειχε γινει χαμος..
κοσμος εμπαινε εβγαινε περιμενε...
μεσος ορος αναμονης 40 λεπτα..
παντως η κοπελα ακαθεκτη συνεχιζε με αργους ρυθμους..
μπραβο της..!!

Δεν την καρφωσα αυτη. Τωρα εχει αποσυρθει?
 

xiotakis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
περγαμου κ αλκαμενους ειναι η ριτα η οποια παιρνει 25ευρο!!!ξερει κανεις κατι για αυτη?
ρεμουνδου 21 ειναι μια ξανθια με ωραιους βιζους γυρω στα 30+ φαινεται αρκετα καλη το μαγαζακι ειναι αρκετα χαλια τοσα λεφτα βγαζουν ασ κανουν μια ανακαινηση...εχει κανεις γνωμη?
ξερει κανεις για ακαποτο κ τελειωμα μεσα που θα παμε?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αυτή η Ρίτα που λες είναι μία με μεγάλα στήθη που παίζει και στην διδίμου στο υπόγειο? Αν θες ακάποτο και χύσιμο στο στόμα εγγύηση η νανά καλύμνου 36.
 

xiotakis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω αν παιζει στην διδιμου.αλλα ναι εχει μεγαλα στηθη.πως ειναι η νανα?ηλικια?κ ποσα παιρνει?ειναι κατι εξτρα η' το κανει σε ολους?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Αυτή η Ρίτα που λες είναι μία με μεγάλα στήθη που παίζει και στην διδίμου στο υπόγειο? Αν θες ακάποτο και χύσιμο στο στόμα εγγύηση η νανά καλύμνου 36.

Aυτη η Νανα απο αυτα που εχω διαβασει πρεπει να εχει 1000 αρρωστιες.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Δεν την καρφωσα αυτη. Τωρα εχει αποσυρθει?

ρεμουνδου 21 ειναι μια ξανθια με ωραιους βιζους γυρω στα 30+ φαινεται αρκετα καλη το μαγαζακι ειναι αρκετα χαλια τοσα λεφτα βγαζουν ασ κανουν μια ανακαινηση...εχει κανεις γνωμη?

pisoxostis για ενα καιρο ηταν και στο σπιτι της Ρεμούνδου 21..
ισως ειναι αυτη που λεει ο συναγωνιστης xiotakis!!
εχω καιρο να την επισκευθω καθως ειχε χαλασει πολυ οποτε δεν γνωριζω...
ας βοηθησουν και αλλοι..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ναι  rotti μου- μοιάζει να  αλληλοσυμπληρώνονται
Μάλλον εννοούν την Ντενίζα, μετά που φούσκωσε τα βυζια της.  και  πριν τα φουσκώσει εγώ την είχα πετύχει στο  ρεμουνδου 21 το κάτω.
Σ΄αυτά που λέτε, επιδιδονται και στο Αλκαμένους 117 ( πχ  Ρίτα - ίσως η ίδια ?- / σόφη/ Μαρία/ παλιά η ζάνα που τώρα είναι αγκύρας 12 (?)
ξέρει κανεις για το Αλκαμένους 117 τώρα ? Και γω εχω παρα πολυ καιρό να περάσω
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τωρα που δουλευει η ντενιζα?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια πετυχα στην φωκαιας στα καινουργια σπιτακια στο ισογειο ενα ξανθο μουναρο με τρελανε.ψηλη με βυζαρες φοβερο κορμι.πολυ καλη πιπα,την γαμισα αρκετη ωρα με τρεις εναλλαγες στασεων.το μενου ειχε και βογγητα και τελειωσα με πιπα (με φουσκο παντα)στο στομα της.με ξεπατοσε η καργιολα.παλι καλα που δεν την εχει βουτηξει κανα στουντιο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
σε ποια βαρδια συναγωνιστη;πρωινη;βραδυνη;
 

Nerd 25

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
    Καλησπερίζω τους ακόρεστους συναγωνιστές μου.Να σας ρωτήσω:Μια Εβελίνα που την είχα πετύχει στο Ρεμούνδου 20 πριν από δύο εβδομάδες την έχετε υπόψη;Τότε που την είδα πολλύ με είχε εντυπωσιάσει και την αναζητώ απεγνωσμένα.Μέσα αξίζει;Καμιά ιδέα για το πού βρίσκεται;Κάποια ιδέα για το αν αξίζει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom