Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (46 μέλη και 240 επισκέπτες)

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Την Αντριαννα την πετυχαινεις και τριπλοβάρδια αμα λαχει!
Την ειχα πετυχει το ιδιο πρωι και το απογευμα και μετα τα μεσανυχτα  :grin: .

esythele, εμενα μου ειχε πει η μπαρμπαρα φιλε οτι θα συνεχιζει εκει απο εδω και περα(27 κατω). Για τσεκαρε με επιτόπια!

Ναι Αντριανα την εχω πετυχει βραδυ πριν μια εβδομαδα οπου και καταθεσα μιας και ειναι η πιο εγγυημενη που υπαρχει...πρωινα συνηθως παω για Ιβανα η Μπαρμπαρα....αναλογως αμα θελω καλυ πιπα (ιβανα) η καλο σεξ (Μπαρμπαρα)...θα δω αυριο τι τραβαει η ορεξη μου και πια θα ειναι εκει...
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Την Αντριαννα την πετυχαινεις και τριπλοβάρδια αμα λαχει!
Την ειχα πετυχει το ιδιο πρωι και το απογευμα και μετα τα μεσανυχτα  :grin: .

esythele, εμενα μου ειχε πει η μπαρμπαρα φιλε οτι θα συνεχιζει εκει απο εδω και περα(27 κατω). Για τσεκαρε με επιτόπια!

διπλοβαρδια εννοεις?9-17.00 και 17-23.00? μεχρι τι ωρα ειναι το μαγαζακι της? 23.00? η 24?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
διπλοβαρδια εννοεις?9-17.00 και 17-23.00? μεχρι τι ωρα ειναι το μαγαζακι της? 23.00? η 24?
9-17 το πρωι την βρηκα. Την πετυχα και στη βαρδια 17-23. Και λεω τωρα το σκιαχτρο να δεις που θα το πετυχω τριπλοβάρδια  :2funny: :2funny:
Και πηγα μονο για αυτον τον σκοπο για να δω αν δουλευει 20 ώρες σερί και την βρηκα παλι στις 2 μετά τα μεσάνυχτα!

Αρα ξεκουραση μόνο 6 το πρωί με 10 και μετά 20 ώρες σερί  :o .Αυτό θα πει παλουκι  :zfuck: :zfuck:
Σαββατοκυριακο ηταν.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
9-17 το πρωι την βρηκα. Την πετυχα και στη βαρδια 17-23. Και λεω τωρα το σκιαχτρο να δεις που θα το πετυχω τριπλοβάρδια  :2funny: :2funny:
Και πηγα μονο για αυτον τον σκοπο για να δω αν δουλευει 20 ώρες σερί και την βρηκα παλι στις 2 μετά τα μεσάνυχτα!

Αρα ξεκουραση μόνο 6 το πρωί με 10 και μετά 20 ώρες σερί  :o .Αυτό θα πει παλουκι  :zfuck: :zfuck:
Σαββατοκυριακο ηταν.
εισαι σιγουρος?ηταν ανοιχτο το18β της διδυμου μεχρι τισ 2 σκ?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Σε μεταμεσονύκτια τσάρκα στην Λιοσίων με τον σύντροφο SPEED στο Τροφωνίου 13 (κάτω) εντοπίσαμε την γνωστή milf Ταμάρα, από το studio της οδού Σερβιων…..
Δυστυχώς η υπηρεσία δεν ανέφερε όνομα.

Χμμμμμ... κατόπιν επισκέψεως στο Σερβίων την Παρασκευή το πρωί μου δήλωσε ότι δουλεύει μόνο στο Σερβίων Παρασκευή πρωί και Κυριακή βράδυ. Μάλλον προσπαθεί να το κρύψει ότι κάνει και περατζάδες από απλούς οίκους ανοχής. Οπότε μάλλον της κάνεις χαλάστρα με το να ενημερώνεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Χμμμμμ... κατόπιν επισκέψεως στο Σερβίων την Παρασκευή το πρωί μου δήλωσε ότι δουλεύει μόνο στο Σερβίων Παρασκευή πρωί και Κυριακή βράδυ. Μάλλον προσπαθεί να το κρύψει ότι κάνει και περατζάδες από απλούς οίκους ανοχής. Οπότε μάλλον της κάνεις χαλάστρα με το να ενημερώνεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως την ειδα κ στο βιργ μπενακη αρχεσ βδομαδας δε θυμαμαι μερα πρωινη βαρδια
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απογευματινή μπουρδελότσαρκα με συνοδοιπόρο τον SPEED σε «παραμελημένα» ιδρύματα

Πιπίνου 32Β (γατόσπιτο) : Κλειστό

Καλύμνου 36Α: Νανά. Έχει πλέον ριζώσει εκεί.

Καλύμνου 48Α : Ντιανα, ψηλό milt με θητεια στο Αχιλεως  48

Καλύμνου 48Β : Αναστασία. Η γνωστή ξανθή milf και από Διδύμου 16

Μαγνησίας 1Α : Νταιανα gilf με φουλ προγράμματα, γνωστή από το Έλλης 3

Μαγνησίας 11: Ελενίτσα. (έτσι την προσφώνησε η υπηρεσία) ξανθη, μετρια

Φυλής 109Α : Μπουλούκα με κόκκινα-καστανά ίσια μαλλιά, πρησμένα χείλη, ντυμένη με  μαύρο κορμάκι

Φυλής 109Β: Μόνικα. Ξανθιά με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους

Αγίου Πέτρου 7 : Αλινα. Νεαρή μελαχρινή, συμπαθητική παρουσία.

Περγάμου 1 (κάτω) : Μιχαελλα. Ξανθιά με ανταύγειες, αφρατουλα φορούσε ένα λευκό μπουστάκι.

Περγάμου 1 (κάτω) :Μελαχρινή μελαψή νταρντάνα με μακριά μαλλιά.

Ρεμούνδου 21Α (όροφος) : Μελαχρινή αδιάφορη καχεκτική

Ρεμούνδου 21Α (κάτω) : : Ξανθιά αδιάφορη καχεκτική με ακαποτο

Ρεμούνδου  20: Ξανθό milf με ίσια μαλλιά και μεγάλο τατουάζ στην μέση.

Αλκαμένους 113: Εύα, Ξανθή Milf, μόνιμη στο παρόν ίδρυμα. Κανει κάποιες βάρδιες και στο Διδύμου 16

Αλκαμένους 117 : Η βασίλισσα της βραδιάς. Τζούλια. Ξανθό milf με τουμανο σιλικονατες βυζαρες και πεταχτό κωλο. Μακριά σπαστά μαλλιά. Την έχω τιμήσει σαν Λολίτα στο αείμνηστο Μιχαήλ Βοδα 192. Ο SPEED την τίμησε. Στο τέλος της τσάρκας επιστέψαμε για να την τιμήσω και εγώ, αλλά είχε κλείσει. Καλά να πάθω. Σοφή η παροιμία του λαού μας : «Μην αναβάλλεις το σημερον δια την αυριον». Οψόμεθα…..

Περγάμου 27Α : Ζάνα. Η γνωστη ξανθια πληθωρική gilf από το Αγκυρας 12Α. Ελεύθερο τελειωτικό. Ήμουν τακτικός πελάτης της, όταν ήμουν νέος και άμυαλος…..

Περγάμου 27Β : Ψηλή αδιάφορη νεαρή καστανομάλλα.

Λεωφόρος Ιωνίας 12 : Ψηλή νταρντάνα μαυρούλα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Να συμπληρώσω για χθες Σάββατο μια αξέχαστη ιστορία που συνέβη στο Φυλής 84 όροφος με την Ειρήνη.

Βγαίνοντας από το δωμάτιο πέφτω πάνω σε έναν λιγδιάρη - άπλυτο που με ρωτάει αν η πορνο-κορασίδα μου έγλυψε τα αρχίδια. Του απαντάω καταφατικά και αναχωρώ για να επισκεφθώ άλλα πορνο-καταστήματα.

Η θεά ατυχία μου τα έφερε έτσι που μετά από λιγο συναντηθήκαμε πάλι.

Ρε μάγκα (μου λέει), τι παραμύθια μου έλεγες ότι γλύφει αρχίδια ; Η γκόμενα είναι σκέτη απάτη ...  :tickedoff:

Έχεις δίκιο (του λέω). Είναι με τις μέρες τους. Μην στεναχωριέσαι φίλε μου ...  :rolleyes:

Τι να του πώ ρε παιδιά;

[size=14pt]Ότι μύριζε τραγίλα από δυο μέτρα και δεν θα μπορούσε να τον γλύψει ούτε γίδα...[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Απογευματινή μπουρδελότσαρκα με συνοδοιπόρο τον SPEED σε «παραμελημένα» ιδρύματα

Πιπίνου 32Β (γατόσπιτο) : Κλειστό

Καλύμνου 36Α: Νανά. Έχει πλέον ριζώσει εκεί.

Καλύμνου 48Α : Ντιανα, ψηλό milt με θητεια στο Αχιλεως  48

Καλύμνου 48Β : Αναστασία. Η γνωστή ξανθή milf και από Διδύμου 16

Μαγνησίας 1Α : Νταιανα gilf με φουλ προγράμματα, γνωστή από το Έλλης 3

Μαγνησίας 11: Ελενίτσα. (έτσι την προσφώνησε η υπηρεσία) ξανθη, μετρια

Φυλής 109Α : Μπουλούκα με κόκκινα-καστανά ίσια μαλλιά, πρησμένα χείλη, ντυμένη με  μαύρο κορμάκι

Φυλής 109Β: Μόνικα. Ξανθιά με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους

Αγίου Πέτρου 7 : Αλινα. Νεαρή μελαχρινή, συμπαθητική παρουσία.

Περγάμου 1 (κάτω) : Μιχαελλα. Ξανθιά με ανταύγειες, αφρατουλα φορούσε ένα λευκό μπουστάκι.

Περγάμου 1 (κάτω) :Μελαχρινή μελαψή νταρντάνα με μακριά μαλλιά.

Ρεμούνδου 21Α (όροφος) : Μελαχρινή αδιάφορη καχεκτική

Ρεμούνδου 21Α (κάτω) : : Ξανθιά αδιάφορη καχεκτική με ακαποτο

Ρεμούνδου  20: Ξανθό milf με ίσια μαλλιά και μεγάλο τατουάζ στην μέση.

Αλκαμένους 113: Εύα, Ξανθή Milf, μόνιμη στο παρόν ίδρυμα. Κανει κάποιες βάρδιες και στο Διδύμου 16

Αλκαμένους 117 : Η βασίλισσα της βραδιάς. Τζούλια. Ξανθό milf με τουμανο σιλικονατες βυζαρες και πεταχτό κωλο. Μακριά σπαστά μαλλιά. Την έχω τιμήσει σαν Λολίτα στο αείμνηστο Μιχαήλ Βοδα 192. Ο SPEED την τίμησε. Στο τέλος της τσάρκας επιστέψαμε για να την τιμήσω και εγώ, αλλά είχε κλείσει. Καλά να πάθω. Σοφή η παροιμία του λαού μας : «Μην αναβάλλεις το σημερον δια την αυριον». Οψόμεθα…..

Περγάμου 27Α : Ζάνα. Η γνωστη ξανθια πληθωρική gilf από το Αγκυρας 12Α. Ελεύθερο τελειωτικό. Ήμουν τακτικός πελάτης της, όταν ήμουν νέος και άμυαλος…..

Περγάμου 27Β : Ψηλή αδιάφορη νεαρή καστανομάλλα.

Λεωφόρος Ιωνίας 12 : Ψηλή νταρντάνα μαυρούλα.
αξιος.. καταπληκτικες επιλογες ειΣΑΙ μεσα στο μυαλο μου :rockon: :rockon: :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Να συμπληρώσω για χθες Σάββατο μια αξέχαστη ιστορία που συνέβη στο Φυλής 84 όροφος με την Ειρήνη.

Βγαίνοντας από το δωμάτιο πέφτω πάνω σε έναν λιγδιάρη - άπλυτο που με ρωτάει αν η πορνο-κορασίδα μου έγλυψε τα αρχίδια. Του απαντάω καταφατικά και αναχωρώ για να επισκεφθώ άλλα πορνο-καταστήματα.

Η θεά ατυχία μου τα έφερε έτσι που μετά από λιγο συναντηθήκαμε πάλι.

Ρε μάγκα (μου λέει), τι παραμύθια μου έλεγες ότι γλύφει αρχίδια ; Η γκόμενα είναι σκέτη απάτη ...  :tickedoff:

Έχεις δίκιο (του λέω). Είναι με τις μέρες τους. Μην στεναχωριέσαι φίλε μου ...  :rolleyes:

Τι να του πώ ρε παιδιά;

[size=14pt]Ότι μύριζε τραγίλα από δυο μέτρα και δεν θα μπορούσε να τον γλύψει ούτε γίδα...[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:
:grin:  :grin:  :grin:
 

Επισκέπτης
η νελι-μινελη ειναι αλλη κοπελα,ψιλη ξανθια με ωραιο σωμα και πλαστικο στηθος πια
Εγω ειδα αλλη κοπελα στη φωκαιας 17α το πρωι και φυλης 66 το απογευμα μιας που εκανε διπλοβαρδια,κοντουλα με τα πιασιματακια της,η κομμωτρια της γειτονιας με λιγα λογια που τη λενε ρουλα,τουλα σουλα,στη συγεκριμενη περιπτωση τατιανα
Η χριστινα απο αγαθουπολεως που πηρα σημερα νομιζω εχει αρκετα ψυχολογικα προβληματα,υφος μπεμπεκας,με ψευτικες κραυγουλες κοριτσιου,περιεργα χαμογελα και εκφρασεις στο προσωπο που δεν ταιριαζουν μ εμπειρη ιεροδουλο.Τελος παντων,αυτα συμβαινουν απλα πρεπει να τους λες καποια πραγματα γιατι νομιζουν οτι η δουλεια αυτη ειναι παιδικη χαρα για μικρα παιδια
Μιλάμε για την Κάρμεν-Φυλής 71άνω=Τζαζμίν-Φώκαιας 19=ψηλή ξανθιά ευτραφής με κωλάρα=Νέλυ-Φυλής 67.
Όχι για την κοντούλα που είδες εσύ στο Φώκαιας 17α.


γεια σας παιδια  :rockon:
Ποια Χριστινα λετε? Την αφανα με το μικρο κενο αναμεσα στα μπροστινα δοντια?
Όχι.Λέμε για την ξανθιά λεπτή μεσήλικη, πρώην ιδιοκτήτρια του Αγαθουπόλεως 54LCD TV.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Η Χριστινα οντως ειναι απατη,την ειχα παρει στην αγαθουπολεως και ηταν το απολυτο επιπλο!Την ωρα που :fuck2: με κοιταζε απαθεστατα και ειρωνικα.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175


Όχι.Λέμε για την ξανθιά λεπτή μεσήλικη, πρώην ιδιοκτήτρια του Αγαθουπόλεως 54LCD TV.
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Παρασκευη πρωη Ιασονοσ 1γ ρωσιδα ομορφη κοπελα αλλα μην περαστε δεν θελει να κανει sex.
Αριστο επιπλο.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ξερει κανεισ τι λεει η ξανθια που δουλεβει πρωη στο σπιτι στην Δουσμανη.
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
11 μηνυματα εχεις κ τα 10 ειναι για την Ρωξανη-Ντανιελα!
Μηπως σε ψεκασε με καψουροσκονη κ γραφεις λαλακιες?!

:thumbsup:Με κατάλαβες ρε μπαγάσα! Κι αφού είναι έτσι το παραδέχομαι...είμαι τρελά ερωτευμένος με την Ρωξάνα και λέω ψέματα για να μην πηγαίνει κανείς να την μαμάει! :grin: Ελπίζω να πιάσει το κόλπο γιατι σκέφτομαι αυτές τις μέρες να τη ζητήσω σε γάμο απο την τσατσά της. Ελπίζω να δεχτεί...και αν το κάνει  :dancing: είστε όλοι καλεσμένοι!!!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
  Σημειώνω  εδώ απο τη χθεσινη μου  επιθεώρηση,ως παρουσία και μονο που  ξεχώριζε απο ολες τις αλλες την νεοφανη (αστερα) Παμελα,στο Αγκυρας το γωνιακο,το αλλο ηταν κλειστο στις 9 περιπου  που περασα  εγω.Δεν ξερω αν αξιζει μεσα,θα δω παλι τις κριτικες.Θα περνουσα,αλλα μου εσπασε την διαθεση  η παρουσια στο σαλονι ενος τυπου που προφανως ηταν γνωστος της και  ειχε  αραξει να περναει  η (πολυτιμος) ώρα του.Αυτα με διωχνουν παντα...
Η ξανθια σιλικονατη με τατουαζ στη μεση της Ρεμουνδου,που  αναφερθηκε πιο πανω,δεν ειναι  η  Ντενίσα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom