Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (51 μέλη και 237 επισκέπτες)

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Σήμερα , έπειτα από πολύ καιρό (μήνες) έκανα τσάρκα στη Φυλής (και Φωκαίας). Τολμώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα. Πολλά νεαρά κορίτσια και εμφανίσιμα. Μάλιστα το ντουέτο (παρτούζα) έχει γίνει ο κανένας πλέον και όχι η εξαίρεση. Δεν περίμενα τέτοια ποιότητα. Το θέμα είναι τι κάνουν μέσα στο δωμάτιο. Δυστυχώς βιάστηκα να ρίξω ένα και δεν είχα χρόνο για δεύτερο. Ακούω προτάσεις από τους περπατημένους (όπως ανέφερα παραπάνω λείπω πολύ καιρό από τη Φυλής).
 

Επισκέπτης
  Σημειώνω  εδώ απο τη χθεσινη μου  επιθεώρηση,ως παρουσία και μονο που  ξεχώριζε απο ολες τις αλλες [size=14pt]την νεοφανη (αστερα) Παμελα,στο Αγκυρας το γωνιακο,[/size]το αλλο ηταν κλειστο στις 9 περιπου  που περασα  εγω.Δεν ξερω αν αξιζει μεσα,θα δω παλι τις κριτικες.Θα περνουσα,αλλα μου εσπασε την διαθεση [size=14pt] η παρουσια στο σαλονι ενος τυπου [/size]που προφανως ηταν γνωστος της και  ειχε  αραξει να περναει  η (πολυτιμος) ώρα του.Αυτα με διωχνουν παντα...
Έμπαινε Γιούτσο αλλά διαβασμένος:

Ο μεγαλοσώμος μουσάτος είναι μόνιμα εκεί και στα δύο.Όλως τυχαίως... ;)


 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί στο Μεταξουργείο:
Μ.Αλεξάνδρου 22 κάτω-Ντουέτο μετριότητας.Βρώμα και κακοσμία από το σαλόνι.Φανταστείτε μέσα.

Ιάσωνος 37 κάτω-Η καινούργια καστανή λεπτή με τα δύο προγράμματα.
Ιάσωνος 20 μεσαίο-Άννα-ΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΗΣ ΠΙΤΣΟΣ.Από Κολωνού 32 1ος, Ιάσωνος 1, Φυλής 65 άνω.Και μία σκατοκαργιόλα ξιπασμένη κωλόγρια τσατσά.

Κολωνού 30 κάτω-Ντάρια η ΑΠΑΤΗ:

Κολωνού 32 υπόγειο-η ξανθιά ευτραφής κοπέλα σταθερά.
Κολωνού 11 ισόγειο-Έλενα είπε η κυρία.Ήταν στο δωμάτιο.Προφανώς η γνωστή όμορφη ξανθιά κανονικού πάχους με ενδιαφέροντες βύζους.Τα βασικά.

Ιάσωνος 1Α-Κλεοπάτρα σταθερά.Τα βασικά.  
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
παιδιά, μίνι ενημέρωση. Στην Αλκαμένους (ακά) ένα τερατάκι μιλφ η Τζούλια με το κλασσικό πρόγραμμα του οίκου (ακά, τελειωτικό και περιποίηση). Μάλιστα φαίνεται να καθόταν αρκετή ώρα σε συναγωνιστή. Όταν βγήκε έξω κατάλαβα όμως τον λόγο, σαβούρα ολκής (άρα το έριξε στις υπηρεσίες και customer satisfaction). Κατάθεση καλή Ντενίζα (λίαν θετική για 20 ευρώ μια χαρούλα). αδέρφια μια απορία-ερώτημα. Ξέρει κανείς τι λέει στο παλαιό Ντενιζόσπιτο (Ρεμούνδου 21) που είναι πλήρως ανακαινισμένο μία Ελίνα (αδύνατη, μικρή)??
Η τσα2 έταζε full service (πλην πρωκτικού στα 20 ευρώ). Μάλιστα τεράστια εντύπωση μου έκανε το γεγονός πως μου πρότεινε και μπάνιο (για να χαλαρώσω όπως χαρακτηριστικά είπε). Κάθε βοήθεια δεκτή :cheesy:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
παιδιά, μίνι ενημέρωση. Στην Αλκαμένους (ακά) ένα τερατάκι μιλφ η Τζούλια με το κλασσικό πρόγραμμα του οίκου (ακά, τελειωτικό και περιποίηση). Μάλιστα φαίνεται να καθόταν αρκετή ώρα σε συναγωνιστή. Όταν βγήκε έξω κατάλαβα όμως τον λόγο, σαβούρα ολκής (άρα το έριξε στις υπηρεσίες και customer satisfaction). Κατάθεση καλή Ντενίζα (λίαν θετική για 20 ευρώ μια χαρούλα). αδέρφια μια απορία-ερώτημα. Ξέρει κανείς τι λέει στο παλαιό Ντενιζόσπιτο (Ρεμούνδου 21) που είναι πλήρως ανακαινισμένο μία Ελίνα (αδύνατη, μικρή)??
Η τσα2 έταζε full service (πλην πρωκτικού στα 20 ευρώ). Μάλιστα τεράστια εντύπωση μου έκανε το γεγονός πως μου πρότεινε και μπάνιο (για να χαλαρώσω όπως χαρακτηριστικά είπε). Κάθε βοήθεια δεκτή :cheesy:

To είχα επισκεφτεί πριν κάνα τρίμηνο. Fair μπουρδελάκι. Η μουνίτσα καλή, της ζήτησα να μπει για μπάνιο μαζί μου, το έκανε και μου σαπούνιζε τον πούτσο καλά καλά :)
Μετά τσιμπούκι ακάποτο (not bad) και στήσιμο ιεραποστολικό και στα 4 με τελείωμα εκεί. Στο στόμα δεν τα παίρνει πάντως. Ούτε στην μάπα! Δεν το κλαις πάντως το 20άρικο, καλά είναι.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα το πρωί στο Μεταξουργείο:
...
Κολωνού 30 κάτω-Ντάρια η ΑΠΑΤΗ:
...

Να σημειώσω ότι [size=12pt]έχω διαφορετική (καλή) άποψη για την Ντάρια[/size] ως προς τον μέσο όρο των αποδεκτών κριτηρίων ...  

:)

[size=8pt]Τι είπα πάλι γαμώ την τρέλα μας γαμώ ! [/size]  :cheesy:

Οι διαφορετικές εκτιμήσεις των συναδέλφων είναι πάντα χρήσιμες ...  :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
To είχα επισκεφτεί πριν κάνα τρίμηνο. Fair μπουρδελάκι. Η μουνίτσα καλή, της ζήτησα να μπει για μπάνιο μαζί μου, το έκανε και μου σαπούνιζε τον πούτσο καλά καλά :)
Μετά τσιμπούκι ακάποτο (not bad) και στήσιμο ιεραποστολικό και στα 4 με τελείωμα εκεί. Στο στόμα δεν τα παίρνει πάντως. Ούτε στην μάπα! Δεν το κλαις πάντως το 20άρικο, καλά είναι.
Άρχοντα μπράβο και για το νικ!  :rockon:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Σε σημερινή τσάρκα στο Μετάξι είδα ένα εντυπωσιακό ξανθό με τα βυζάκια της έξω  στο Ιασώνος 30Α. Αλλά όταν βγήκε στο σαλώνι ήταν κάπως κακόκεφη και δεν πέρασα. Είχε και ένα τατουάζ πάνω απο την κολοχαράδρα. Ξέρει κανένας ποιά είναι και αν είναι καλή στα ενδότερα??
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
μαγκες πριν λιγο γυρισα απο τσαρκα νυχτερινη μπηκα φ71 στην αννα πρωτη φορα αφου μου εριξε βλεμμα που τσακιζει και περασαμε τελεια  :fuck2: :s&m_1: :fuck1: :kissass2:μπραβο αννα!!!!κριτικη αυριο τωρα θα την  :sleeping:γιατι πρεπει να σηκωθω και νωρις :-
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
σημερα πρωι πηγα στο σπιτι που ειναι στην Ξανθιπησ ηταν η Αρτεμησ καλη αλλα λιγο ξεπετουα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πήγα και εγώ χτες στην Ξανθίπης στην απογευματινή βάρδια και ήταν η Μαρία. Πολύ καλό κομμάτι μου φάνηκε, το μετάνιωσα που δεν πέρασα
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Μηπως κανενας παιχτης εχει πετυχει πουθενα τωρα τελευταια την Αλινα μια πιτσιρικα ρε σεις 
Που αργοτερα ειχε φυγει απο το Φ84 και τα πρωινα ηταν Φωκαιας ...??????
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Απογευματινή βιαστική βόλτα στο Μετάξι και μετά από δυο τρία σπίτια κατέληξα στο Ιάσονος 30Α όπου υπήρχε νέα κοπέλα μικρή σε ηλικία που έδινε λόκο με 15€ και 10€ χωρίς.
Διάλεξα το δεύτερο πρόγραμμα, καθαρά για να δω την κοπέλα μέσα και εάν άξιζε :huh: και την επομένη να δοκίμαζα και το πλήρες πρόγραμμα ,  αλλά έφαγα άκυρο πανηγυρικό :headbang: από την τσατσά  :uglystupid:γιατί λέει ότι αυτό το πρόγραμμα δεν είναι για τους Έλληνες και άμα θέλω να περάσω με 15€ και κόλο :jerking:.
Δεν το συζήτησα καθόλου απλά έφυγα απορώντας  που φτάσαμε να έχουν τα πακιστάνια καλύτερες τιμές ή καλύτερη αντιμετώπιση από τους Έλληνες (δεν είμαι ρατσιστής απλά μου κάνει εντύπωση) 
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μηπως κανενας παιχτης εχει πετυχει πουθενα τωρα τελευταια την Αλινα μια πιτσιρικα ρε σεις  
Που αργοτερα ειχε φυγει απο το Φ84 και τα πρωινα ηταν Φωκαιας ...??????
αν μιλαμε για την ιδια την ειδα την κυριακη το απογευμα φωκαιας 17α, 1,70 λεπτο πρωτα μελαγχροινο με μαυρα ισια μαλλια που τωρα το εχει ανοιξει το μαλλι της,δουλευε και στο 71α μερικες φορες
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Πρωινή Φυλής σήμερα κατά τις 10:00

Φωκ17 κάτω η Αλίνα καστανόξανθο μωρό με ωραίες αναλογίες στο σώμα εδοκιμάσθη και εγκρίθηκε (είναι το παπακι?)
Φωκ17 άνω δεν είχε ανοίξει
Φωκ19 η ξανθιά γεματούλα με ακα
Φωκ25 άνω μικρή (1.50) μελαχρινή τριχωτή με κουλουρι
Φωκ22 πάνω η Στέλλα

Φ80 η Μόνικα (δεν ανακοίνωσε η υπηρεσία ακα και cim που έλεγε άλλοτε)
Φ84 κάτω η γνωστή τσιγγανομελαχρινή (δεν ανακοινώθηκε και εδώ το ακα)
Φ86 κάτω λεπτούλα μελαχρινή συμπαθής
Φ92 νέο μελαχρινή 1,70 2αρι στήθος αδιάφορη
Φ71 κάτω φρέσκια είπε ο γερουπηρέτης και παρουσίασε λεπτή μελαχρινή άστηθη που κάθησε δίπλα μου και άρχισε τα φιλιά
Φ71 άνω η Βίκυ με ακα/cim
Φ63 κονδή μελαχρινή τριχωτή με ακα + κουλουρι
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Απογευματινή βιαστική βόλτα στο Μετάξι και μετά από δυο τρία σπίτια κατέληξα στο Ιάσονος 30Α όπου υπήρχε νέα κοπέλα μικρή σε ηλικία που έδινε λόκο με 15€ και 10€ χωρίς.
Διάλεξα το δεύτερο πρόγραμμα, καθαρά για να δω την κοπέλα μέσα και εάν άξιζε :huh: και την επομένη να δοκίμαζα και το πλήρες πρόγραμμα ,  αλλά έφαγα άκυρο πανηγυρικό :headbang: από την τσατσά  :uglystupid:γιατί λέει ότι αυτό το πρόγραμμα δεν είναι για τους Έλληνες και άμα θέλω να περάσω με 15€ και κόλο :jerking:.
Δεν το συζήτησα καθόλου απλά έφυγα απορώντας  που φτάσαμε να έχουν τα πακιστάνια καλύτερες τιμές ή καλύτερη αντιμετώπιση από τους Έλληνες (δεν είμαι ρατσιστής απλά μου κάνει εντύπωση) 

Πριν όχι και πολύ καιρό είχα βρεθεί Φυλής...σε κάποιο από τα επάνω...84 η κάπου εκεί...η κουβέντα ήταν κάτι για 10 ευρώ ανάμεσα στην τσατσά και 2-3 που έμοιαζαν αρκετά για αλλοδαποί...δεν έκαναν μπαμ καθότι ήταν αρκετά νεαρής ηλικίας και ''έμοιαζαν'' να έχουν μεγαλώσει εδώ...τώρα όλα αυτά μέσα  σε δευτερόλεπτα έτσι?...εκείνη την στιγμή πέρναγε ο δεύτερος στο άλλο δωμάτιο...προβληματίστηκα τί ακριβώς γινόταν...γενικά δεν έχω ξανακούσει 10 ευρώ εκεί...να πει +10 το καταλαβαίνω...αλλά δέκα και τέλος...το ξέχασα γρήγορα μέχρι που διάβασα το παραπάνω...το καταθέτω ως υποψία...ίσως κατάλαβα λάθος ...ίσως όχι... :rockon:ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΜΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ...ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΕΕ!!! :uglystupid:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Απογευματινή βιαστική βόλτα στο Μετάξι και μετά από δυο τρία σπίτια κατέληξα στο Ιάσονος 30Α όπου υπήρχε νέα κοπέλα μικρή σε ηλικία που έδινε λόκο με 15€ και 10€ χωρίς.
Διάλεξα το δεύτερο πρόγραμμα, καθαρά για να δω την κοπέλα μέσα και εάν άξιζε :huh: και την επομένη να δοκίμαζα και το πλήρες πρόγραμμα ,  αλλά έφαγα άκυρο πανηγυρικό :headbang: από την τσατσά  :uglystupid:γιατί λέει ότι αυτό το πρόγραμμα δεν είναι για τους Έλληνες και άμα θέλω να περάσω με 15€ και κόλο :jerking:.
Δεν το συζήτησα καθόλου απλά έφυγα απορώντας  που φτάσαμε να έχουν τα πακιστάνια καλύτερες τιμές ή καλύτερη αντιμετώπιση από τους Έλληνες (δεν είμαι ρατσιστής απλά μου κάνει εντύπωση) 

Ειναι ενα θεμα
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Απογευματινή βιαστική βόλτα στο Μετάξι και μετά από δυο τρία σπίτια κατέληξα στο Ιάσονος 30Α όπου υπήρχε νέα κοπέλα μικρή σε ηλικία που έδινε λόκο με 15€ και 10€ χωρίς.
Διάλεξα το δεύτερο πρόγραμμα, καθαρά για να δω την κοπέλα μέσα και εάν άξιζε :huh: και την επομένη να δοκίμαζα και το πλήρες πρόγραμμα ,  αλλά έφαγα άκυρο πανηγυρικό :headbang: από την τσατσά  :uglystupid:γιατί λέει ότι αυτό το πρόγραμμα δεν είναι για τους Έλληνες και άμα θέλω να περάσω με 15€ και κόλο :jerking:.
Δεν το συζήτησα καθόλου απλά έφυγα απορώντας  που φτάσαμε να έχουν τα πακιστάνια καλύτερες τιμές ή καλύτερη αντιμετώπιση από τους Έλληνες (δεν είμαι ρατσιστής απλά μου κάνει εντύπωση) 

Αφου μαυρους θελει μαυρο και απο εμας. ουστ
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αν μιλαμε για την ιδια την ειδα την κυριακη το απογευμα φωκαιας 17α, 1,70 λεπτο πρωτα μελαγχροινο με μαυρα ισια μαλλια που τωρα το εχει ανοιξει το μαλλι της,δουλευε και στο 71α μερικες φορες
Thx Xilnik!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom