Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 358 άτομα (36 μέλη και 322 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δοκιμασα τη λαβινια,ιασωνος 46 το αριστερο...τι να πω...η κοπελα με καυλωσε τοσο πολυ που ουτε πιπα δε προλαβε να μου κανει,την ξαπλωσα και της τον εδωσα αμεσα...εγκρινεται 1000% απο μενα,εχει τυπο πανω απ'ολα και ξερει να σε φτιαχνει αμεσως...μου αρεσε που στο τελος δε σηκωθηκε να φυγει αμεσως και γενικα δε βιαζοταν καθολου...
αλλα καλα που ειδα...
-ιασ.30, πανω,ενα ξανθο τουμπανακι με φουλ στα 15,πολυ καλο...λιγο χαζοχαρουμενο ομως φανηκε στο σαλονι...
-ιασ.33,ενας πιπιναρος ομορφος με βυζους...απλο προγραμμα στα 15...πολυ καλο και αυτο...
και τα δυο πρεπει να εξετασθουν αμεσα...
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Η Σόνια από Αλκιβιάδου τι απέγινε???ξερει κανεις??? :think:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
δοκιμασα τη λαβινια,ιασωνος 46 το αριστερο...τι να πω...η κοπελα με καυλωσε τοσο πολυ που ουτε πιπα δε προλαβε να μου κανει,την ξαπλωσα και της τον εδωσα αμεσα...εγκρινεται 1000% απο μενα,εχει τυπο πανω απ'ολα και ξερει να σε φτιαχνει αμεσως...μου αρεσε που στο τελος δε σηκωθηκε να φυγει αμεσως και γενικα δε βιαζοταν καθολου...
αλλα καλα που ειδα...
-ιασ.30, πανω,ενα ξανθο τουμπανακι με φουλ στα 15,πολυ καλο...λιγο χαζοχαρουμενο ομως φανηκε στο σαλονι...
-ιασ.33,ενας πιπιναρος ομορφος με βυζους...απλο προγραμμα στα 15...πολυ καλο και αυτο...
και τα δυο πρεπει να εξετασθουν αμεσα...

Πρωινά για βραδυνά, γιαβρί μου ?
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
ΔΩΣΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ ΛΑΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
δοκιμασα τη λαβινια,ιασωνος 46 το αριστερο...τι να πω...η κοπελα με καυλωσε τοσο πολυ που ουτε πιπα δε προλαβε να μου κανει,την ξαπλωσα και της τον εδωσα αμεσα...εγκρινεται 1000% απο μενα,εχει τυπο πανω απ'ολα και ξερει να σε φτιαχνει αμεσως...μου αρεσε που στο τελος δε σηκωθηκε να φυγει αμεσως και γενικα δε βιαζοταν καθολου...
αλλα καλα που ειδα...

προσθες παντος που εκανα μια μικρη βολτουλα απο εκεινα τα μεροι, στο συγκεκριμενο ηταν 2 κοπελες που δεν ελεγαν κατι το ιδιαιτερο....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φυλής 40: Μιά Άννα ψιλή μιλφ, με μαύρα σπαστά μαλλιά μέχρι τον ώμο, καλό σωματάκι, αλλά μαστουρωμένη μου φάνηκε.
καλα σου φανηκε τυπε
peace-and-love-033.gif
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
απογευματινη γυροβολια στην καυλα
διδυμου 16α μια νταινα,μιλφοειδης ρωσιδα,καλη αλλα με πατσες στην κοιλια,το υπολοιπο σωμα οσο μπορεσα να δω καλο μου φανηκε
διδυμου 18β 3 κοπελες :o,η χοντροβαλεντινα,μεγαλη φολα
το κοντοχοντρο οργκ με κοντα μαλλια οπου φορουσε το πιο τραγικο περουκινι που εχω δει ποτε
τα αποκριατικα ειναι καλυτερα
και μια αδιαφορο καστανομαλλα
διδυμου 18α η αλιονα :pipa1:
Διδυμου 27 η ιονελα,βλαχορουμανα με ακαποτο τελειωτικο
διδυμου 25 μια νεα αφιξη ξανθο αλλα χωρις εξτρα,με μυτη μπουγατσομαχαιρο :S
ιουλιανου 71 κατι που δεν περιμενα να δω,η γνωστη μας ζανα η λεγομενη και lady gaga
αφου μου ειπε τις γνωστες μαλακιες που λεει μου κανει ελα αργοτερα γιατι ειμαι φουλ τωρα
φωκαιας 27α ενα γυφτακι που παιζει συχνα στα σπιτια αυτα
Φωκαίας 27Β η γυναικα του bbwlover στο πιο νεο,τραγικη εμφανιση για νεα κοπελα
περγαμου 27α η βικυ απτο καζακσταν,ανανεωμενη και φρεσκια
περγαμου 27β μια προμιλφ που δεν την εχω ξαναδει
περγαμου 1 το βρηκα κλειστο
καλυμνου 48β η ριτα απο λιοσιων,εκανε μεταγραφη εκει,εχει παρει καποια κιλα και εχει κανει ταττοο πανω απτο κωλομερι

καταθεση εγινε στην αλιονα
δεν γραφω λεπτομερειες αφου ολοι γνωριζετε τι γαμησι και πιπα κανει
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δε θα σας αρεσει κυριε...δεν ειναι τετραγωνισμενη...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Τα σέβη  μου συναγωνιστές  και καλό σας βράδυ

Μετά από ανεπιτυχή αναζήτηση του δυνατού καυλοράπανου Κλαούντιας εκ Βουλγαρίας και της έντονης μπαζοκαταιγίδας παρά τη περιοχή Σωκράτους Καματερού Χαλκοκονδύλη  αναγκάστηκα να καταφύγω  στη περιοχή Φυλής για ξεφόρτωμα.

Φυλής 84Α Μελαχρινό λίγο στρουμπουλό με βυζάκια στητά σε βυζωθήκες και μακριά μαύρα μαλλιά σε αλογοουρά. Κάρφωνε έντονα τους υποψήφιους. Στο πρόγραμμα περιλαμβάνεται 69, κουλούρι για ακάποτο δε θυμάμαι.
Φυλής 84Β Μέσα ήταν δύο Ρουμάνες η μία αρκετά αδύνατη στο 1,80 με μακριά μαλλιά και η άλλη καστανή κανονικών κιλών με έντονο κούνημα των οπισθίων της στους καθήμενους πελάτες. Ο χώρος ήταν μάλλον βρωμερός και τρισάθλιος, βρώμαγε κλεισούρα και πολλές γόπες παντού. Στο πρόγραμμα προσφέρεται και από τις δύο ελεύθερο στοματικό με παράλληλη παρτούζα. Η ταρίφα  μία εικοσαρούμπα ανά τεμάχιο
Φυλής 86Α Και εδώ μία αρκετά ψηλή κοπέλα με μακριά μαύρα μαλλιά, δεν είπε όνομα παρά καθόταν παγωμένη στη μέση του δωματίου κοιτώντας μας. Απλό πρόγραμμα
Φυλής 69Β Μπιάνκα όμορφο κορίτσι από Ρουμανία. έκανε πάνω από είκοσι λεπτά να βγει από το δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα. Δεν έχει καλές κριτικές
ΜΠ16Β υπόγα Δύο αδύνατες νεαρές κοπέλες με ακάποτη παρτούζα. Δεν μου γεμίσαν το μάτι. Σαν ξεπετιάρες μου φανήκαν
Φυλής 92Α Μια γεματούλα νομίζω η Άννα ή Γιάννα ωραίο κομμάτι με κουλούρι και ακάποτο στοματικό. Η ετέρα κορασίδα πιο αδύνατη και αρκετά όμορφη με απλό πρόγραμμα αλλά πολύ βιαστική στο σαλόνι. Μάλλον μάπα και στο δωμάτο
Φυλής 92Β. Στέλλα εκ Ρουμανίας με καρφί παρά  τον αριστερό όφρυ  και τατού αριστερά του αφαλού. Κατέθεσα σε αυτήν μιας και την είχα πάρει πριν τα Χριστούγεννα και την ήξερα. Αρκετά ευγενική με αδύνατο σώμα λευκό δέρμα και πολύ καθαρή. Έκανε απλό πρόγραμμα χωρίς να βιάζεται και έχει καλοδουλεμένο κωλοτρυπίδη το οποίο όμως δεν προσφέρει. 
Καλό σας βράδυ
 

mountain_king

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Aπογευματινη γρηγορη βολτα:
Φωκαιας 25 κατω: 2 πιτσιρικες με πεταχτα κωλαρακια,παρτουζα στο προγραμμα
Φωκαιας 25 πανω: αξιολογο μελαχρινο με μικρο βυζακι,πεταχτη ρωγα και αξιοπροσεκτη κωλαρα
Χωαματιανου 11 κατω: Μιχαελα η βυζαρου απο Φυλης 136
Χωματιανου  11 πανω: ξανθο αδυνατο αδιαφορο
Κνιδου 18: κλειστο
Τροφωνιου 11 κατω: μελαχρινο με καλο προσωπακι και ωραιο κορμι
Τροφωνιου 11 πανω: ξανθο μιλφακι με καλο προσωπο και συμπαθητικο κορμι
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πριν λίγο μεταμεσονυχτια Φυλής και πέριξ.
Πολλά δίδυμα,πολλά γυφτάκια που ανακαλύψαν το τατού και του δωσαν και κατάλαβε και δυστυχώς παρά το προχωρημένο της ώρας πιτσιρικαρία που αντί να ασχολείται με τη μπάλα και το playstation βγήκε βραδυάτικο να μας σπάσει τ αρχίδια.
Α ρε νόμο περί συναθροίσεων που χρειάζεται σε αυτή τη κωλοχώρα που εχουν μπερδέψει το μπουρδέλο με τη παιδική χαρά..
Ούτε ξημερώματα δε μπορείς να ρίξεις ένα πούτσο με την ησυχία σου >:(

Φωκ 27 υπόγα,ασθενικό γυφτάκι με σκουλαρίκια,τατού και ακά
Φωκ 25 κάτω,οι 2 μόνιμες συμπαθητικές με ακά
Φωκ 25 άνω,Κλαούντια το μοδέλο ψυγειοκαταψύκτης απο 84  με κατσαρωμένο μαλλί πλέον
Φωκ 24 άνω,παρακμή με το γνωστό γυφτοκουτσαβάκι που τώρα είχε και μια φίλη της πιο μελαχρινή και παχιά σε σημείο να μοιάζει με Ινδή
Φωκ 22 κάτω,μια καινούρια προς το ξανθό συμπαθητική
Φωκ 22 άνω,Αλέξια
Φωκ 19,παρατράγουδο,κοντόχοντρο γυφτάκι πίτα στα τατού
Φωκ 17 κάτω, Τζένη το γνωστο γυφτομαλακιστήρι

Φυλής 80,μιλφ ταλαιπωρημένο
Φυλής 84 κάτω,Ζωή
Φυλής 86 κάτω,μου φάνηκε η αλόγα η Ρωξάνα
Φυλής 67,Ελβίρα
Φυλής 71,Αννα
Φυλής 71 υπόγα,Μαριάννα
Φυλής 92α μελαχρινή νεαρή νταρντάνα,ίσως τιμηθεί στο μέλλον
Φυλής 92β,η οδοντογλυφίδα με μια ξανθιά συμπαθητική νεαρή μεν μιλφοφέρνουσα στο σώμα δε
Μ.προδ. βαπόρι Αlbania milf strikes back...πολύ κακομοιριά ρε πούστη
Μπροδ. υπόγα 2 κορίτσια το ένα τόφαλος ,το άλλο η γλυκούλα που δούλευε εκεί και απογέματα μόνη.Εκεί και η κατάθεση.Η κοπέλα όπως φαίνεται και απο το σαλόνι είναι καλοσυνάτη,υπομονετική,σωματάκι οχι τίποτα σπουδαίο μιας και  αχλαδοφέρνει αλλά το σερβίς με την ακά της είναι γενικά τίμιο για το 20€
Φυλής 134 άνω,συμπαθητική ψηλή νεαρά με αδύνατο σώμα
Φυλής 134 ισόγειο,Μαρίνα
Φυλής 134 υπόγα, τσατσά-δεσμοφύλακας έβγαλε απο το δωμάτιο μια ντερέκω μουτρωμένη σ(κ)λάβα και μόλις φύγαμε τη πρόσταξε με το χέρι να πάει πάλι μέσα
στο δωμάτιο...μιλάμε για πειθαρχία οχι μαλακίες :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom