Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 436 άτομα (30 μέλη και 406 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
παντος στο Δ18α δεν εχει κριτικες για την συγκεκριμενη. ειναι καινουρια εκει..?
καλημερα μαγκα.αν λες για την αλιονα ειναι εκει κανα3μηνο..αξιοπροσεχτη.κλικαρε στο δ18α και θα δεις αρκετες κριτικες..
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
καλημερα μαγκα.αν λες για την αλιονα ειναι εκει κανα3μηνο..αξιοπροσεχτη.κλικαρε στο δ18α και θα δεις αρκετες κριτικες..

sorry λαθος, κοιταζα στο 16α.
ναι ειδα κριτικες. οποτε εχω παει παντος, τουλαχιστον στις 3 τελευταιες φορες πετυχενα την αντριαννα σε 2πλοβαρδια.....
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Φυλής 71 υπόγα,Μαριάννα

Τύπε η καστανή λεπτή ρουμάνα;

Φυλής 134 υπόγα, τσατσά-δεσμοφύλακας έβγαλε απο το δωμάτιο μια ντερέκω μουτρωμένη σ(κ)λάβα και μόλις φύγαμε τη πρόσταξε με το χέρι να πάει πάλι μέσα στο δωμάτιο...μιλάμε για πειθαρχία οχι μαλακίες :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
sorry λαθος, κοιταζα στο 16α.
ναι ειδα κριτικες. οποτε εχω παει παντος, τουλαχιστον στις 3 τελευταιες φορες πετυχενα την αντριαννα σε 2πλοβαρδια.....

Η Αντριάννα είναι σαν τα παλιά καλά Lada τα στρογγυλοφάναρα... δεν θα σ' αφήσει ποτέ, μπορεί να παίζει και 3πλη και 4πλη και 5πλη βάρδια άμα λάχει. Τί σου είναι τα ρωσσικά προϊόντα κατασκευής πριν το 70; Ενώ τα σημερινά (80 και δω) όλο ρετάρουν....
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Η Αντριάννα είναι σαν τα παλιά καλά Lada τα στρογγυλοφάναρα... δεν θα σ' αφήσει ποτέ, μπορεί να παίζει και 3πλη και 4πλη και 5πλη βάρδια άμα λάχει. Τί σου είναι τα ρωσσικά προϊόντα κατασκευής πριν το 70; Ενώ τα σημερινά (80 και δω) όλο ρετάρουν....

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Πριν λίγο μεταμεσονυχτια Φυλής και πέριξ.
Πολλά δίδυμα,πολλά γυφτάκια που ανακαλύψαν το τατού και του δωσαν και κατάλαβε και δυστυχώς παρά το προχωρημένο της ώρας πιτσιρικαρία που αντί να ασχολείται με τη μπάλα και το playstation βγήκε βραδυάτικο να μας σπάσει τ αρχίδια.
Α ρε νόμο περί συναθροίσεων που χρειάζεται σε αυτή τη κωλοχώρα που εχουν μπερδέψει το μπουρδέλο με τη παιδική χαρά..
Ούτε ξημερώματα δε μπορείς να ρίξεις ένα πούτσο με την ησυχία σου >:(

Φωκ 27 υπόγα,ασθενικό γυφτάκι με σκουλαρίκια,τατού και ακά
Φωκ 25 κάτω,οι 2 μόνιμες συμπαθητικές με ακά
Φωκ 25 άνω,Κλαούντια το μοδέλο ψυγειοκαταψύκτης απο 84  με κατσαρωμένο μαλλί πλέον
Φωκ 24 άνω,παρακμή με το γνωστό γυφτοκουτσαβάκι που τώρα είχε και μια φίλη της πιο μελαχρινή και παχιά σε σημείο να μοιάζει με Ινδή
Φωκ 22 κάτω,μια καινούρια προς το ξανθό συμπαθητική
Φωκ 22 άνω,Αλέξια
Φωκ 19,παρατράγουδο,κοντόχοντρο γυφτάκι πίτα στα τατού
Φωκ 17 κάτω, Τζένη το γνωστο γυφτομαλακιστήρι

Φυλής 80,μιλφ ταλαιπωρημένο
Φυλής 84 κάτω,Ζωή
Φυλής 86 κάτω,μου φάνηκε η αλόγα η Ρωξάνα
Φυλής 67,Ελβίρα
Φυλής 71,Αννα
Φυλής 71 υπόγα,Μαριάννα
Φυλής 92α μελαχρινή νεαρή νταρντάνα,ίσως τιμηθεί στο μέλλον
Φυλής 92β,η οδοντογλυφίδα με μια ξανθιά συμπαθητική νεαρή μεν μιλφοφέρνουσα στο σώμα δε
Μ.προδ. βαπόρι Αlbania milf strikes back...πολύ κακομοιριά ρε πούστη
Μπροδ. υπόγα 2 κορίτσια το ένα τόφαλος ,το άλλο η γλυκούλα που δούλευε εκεί και απογέματα μόνη.Εκεί και η κατάθεση.Η κοπέλα όπως φαίνεται και απο το σαλόνι είναι καλοσυνάτη,υπομονετική,σωματάκι οχι τίποτα σπουδαίο μιας και  αχλαδοφέρνει αλλά το σερβίς με την ακά της είναι γενικά τίμιο για το 20€
Φυλής 134 άνω,συμπαθητική ψηλή νεαρά με αδύνατο σώμα
Φυλής 134 ισόγειο,Μαρίνα
Φυλής 134 υπόγα, τσατσά-δεσμοφύλακας έβγαλε απο το δωμάτιο μια ντερέκω μουτρωμένη σ(κ)λάβα και μόλις φύγαμε τη πρόσταξε με το χέρι να πάει πάλι μέσα
στο δωμάτιο...μιλάμε για πειθαρχία οχι μαλακίες :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
sorry λαθος, κοιταζα στο 16α.
ναι ειδα κριτικες. οποτε εχω παει παντος, τουλαχιστον στις 3 τελευταιες φορες πετυχενα την αντριαννα σε 2πλοβαρδια.....
εργατικο κοριτσι τυπε :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
αδερφια συναγωνιστές καυλιά  :rockon:
Δεν μπήκα για ενημέρωση γιατί ετσι και αλλιώς καρφωτός στο φωκ25 πήγα μιας και ήταν μεσα η μια απο τις πιο αγαπημένες μου κορασίδες Λαουρα αλλα για να παράπονεθώ. Για όσους δεν την ξέρουν ειναι αδυνατούλικο 20χρονο ρωσάκι με μικρα βυζάκια και αγγελικο προσωπακι. Οποτε την έχω πάρει απο την πρώτη φορά κιόλας είχαμε πολύ καλή χημεία με πολλά γλωσοφιλα, πάθος κλπ. Μαλιστα μια φορά ήταν χάλια και μου το σφύριξε στο αφτί προκειμένου να μην μπώ.. ΤΟ εκτίμισα, εδωσα φραγκα για το παράβολο, μπήκα τα είπαμε κανα δεκαλεπτάκι (παρηγορητής) και εφυγα μετα και καρφωσα το Χριστινάκι. Το παράπονο μου είναι το εξής.. Μου το αναγκάσατε και άρχισε τα ακάποτα, δηλαδη με λίγα λογια μου κόψατε τα γλωσσόφιλα. Εχθες στην τελευταία μου κατάθεση επάνω που το ειχα κολίσει στην πορτα και το χαμουρευα ακουω συναγωνιστη να ρωτα τι προγραμα κανουν τα κοριτσια και η τσα2 ειπε ακα..καπακια την ρωτάω αμα λεει αλήθεια η τσα2 και απάντησε καταφατικα. Της λέω κομμενα τα φιλιά μωρακι και λέει περιμενε.. Βγενει παει πλένει τα δοντια της και ξαναήρθε  :headbang: απο ντροπή το φιλουσα  αλλα το γεγονος ειναι οτι μου το χαλάσατε το καυλοπιπινο.  :headbang:
ΥΓ οποιος συναγωνιστής θελει να ρωτήσει τι γεύση ειχε εχθές η ψωλή του δεν θα θεωρηθει εντιμος ως συναγωνιστης
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Eνημερωση τωρα από φυλης
54α λαουρα,η ψιλη κοπελα που ειδα την κυριακη και ηθελα να περασω.Σημερα μου βγηκε λιγο παραπανω στα κιλα απ ότι υπολογιζα χωρις σε καμια περιπτωση να είναι χοντρη,κανονικοτατο σωμα και πολύ μετριο προσωπο που τελικα με απετρεψαν να δωσω το εικοσαρικο
80 η ξανθια μονικα
84α,δυο κοπελες,η ξενια και η ιρενα με πρωκτικο,πολύ σεξι κοριτσι,το ειχα δει τη κυριακη στο 84β και με πρεσσαρε αρκετα για να περασω,τοσο πολύ που τη σκεφτομουνα συνεχεια τις επομενες ωρες
84β,δυο κοπελες,η αλεξανδρα και η μαργαριτα με το πρωκτικο
86α,δυο κοριτσια επισης,μαρινελα και μιχαελα
92,τα ιδια,αννα,γλυκο μελαγχροινο με καλο σωματακι και λαρισα,μωρο με πολύ ωραιες καμπυλες,ηθελα να περασω και για τα δυο αλλα σε αυτό το χωρο δεν μου βγαινει με τιποτα να πηδηξω
Μονης προδρομου 16β στο υπογειο,δυο κοριτσια,η μια ηταν η γνωστη ρωξανη
65α, δυο κοριτσια,εκ των οποιων η μια ειναι η καρμεν,μελαγχροινη με σεξι καμπυλωτο μαυρισμενο σωμα,την ειχα δει την κυριακη στο υπογειο της μονης προδρομου
65β νελι
67,δυο κοριτσια,η σεξι αντριαννα και μια ξανθια κοπελα με τα πιασιματακια της χωρις να είναι αντιαισθητικη,στυλ γλυκιας και ζουμερης κομμωτριουλας
109α μαρια,μελαγχροινη γλυκια κοπελα που μολις βγηκε από το δωματιο ηρθε και με φιλησε στο στομα,μειονεκτημα ενώ είναι λεπτη η καπως ανοιχτη περιφερεια με χαμηλο το πισω συστημα,προσωπο καλο
Φωκαιας
19 δυο κοριτσια,η ψιλη φλοριντα από το 65α και μια καστανοξανθη κανονικου αναστηματος με πολυ σεξι βλεμα
25α κλαουντια,το πιο ωραιο κοριτσι που ειδα στη φυλης,ψιλη μελαγχροινη με ωραιο λεπτο σωμα,μετα θυμηθηκα ότι την ειχα παρει πριν αρκετο καιρο στο 86α χωρις να μου μεινει αξεχαστη
25β,δυο κοριτσια ,η λαουρα το πιπινι και η μονικα,γλυκο κοριτσι που τη κοιταζα στα ματια και αυτή το ιδιο
Διδυμου
8α χριστινα η απατη και ας ηταν πολύ σεξι με το μαυρο κορμακι που φορουσε
8β αλεξανδρα,νεα κοπελα,ξανθια και ελληνιδα με υφος και ομιλια ιδιο με τη μητσι,το ξανθο κοριτσι-ρολος του λαζοπουλου από τους δεκα μικρους μητσους
16 η ζανα με το βασιλικο τσιμπουκι
18α δυο γυναικες,η βερονικα,μελαγχροινηφαλαινα και η ελενη,ο νικος ριζος στο θηλυκο,κοντοπουτανο με πλαδαρο σωμα τυπου ξεχειλωμενης σαμπρελας
18β αλιονα,ξανθο mlf,η γνωστη ουκρανεζα που μεντυπωσιασε η κορμοστασια της και το στητο της περπατημα,η γυναικα εχει κανει σιγουρα χορο,δεν το συζητω
20 η παμελα από αγκυρας 12α
Αγκυρας
12α βερονικα,ξανθια με ωραιο πισω και κατω συστημα,την ειδα δυο φορες καθως ηθελα να περασω,στην αρχη μ εξιταρε όπως την ειδα γιατι εμοιζε με φρεσκο και αβγαλτο κοριτσακι αλλα τη δευτερη φορα που μου μιλησε κιολας φανηκε ότι εχει κανει χιλιομετρα
12β ξανθο σεξι κητος
Αχαρνων
106 κατερινα,η δευτερη πολύ ωραια παρουσια μαζι με την κλαουντια που ειδα,ψιλη μελαγχροινη με ωραιο σωμα και γλυκο προσωπο, δυστυχως η προσφατη κριτικη του βραχιολακια δεν με βοηθησε για να δω αν θα μπω,την ειδα και αυτή δυο φορες,σαν εμφανιση είναι αψογη αλλα εξερχομενο συναγωνιστη που ρωτησα δεν μ ενθαρρυνε καθως την εκρινε μετρια στην αποδοση
85 τζεσικα η ξανθια από το 134
Μαραθωνος και αχιλλεως 48,σιμονα,πολύ γλυκο και ζουμερο κοντοπουτανο μελαγχροινο,αν ειχα μια καλη κριτικη στα υποψιν μου πολύ ευκολα θα εμπαινα,
Hardcora ξερουμε τιποτα?
Μαραθωνος 59α η γνωστη λαουρα
Τελικα ειτε λογω κουρασης που μου βγηκε ειτε λογω αμφιβολιων για ορισμενα κοριτσια που ηθελα δεν κατεθεσα αλλα επιφυλασομαι σαφως για το σαββατοκυριακο που θα εχω και περισσοτερες δυναμεις και καλυτερη διαθεση
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
καλησπερα,
σημερινη πρωινη επισκεψη στο Ιασωνος 20 και στην γνωστη σε ολους μας Αννα-Πιτσος-εμπιστοσινη.
για να ειμαι ειλικρινης δεν μου πολυ αρεσει αυτος ο χαρακτηρισμος για την κοπελα μιας και (ειδικα σημερα) εχω περασει
απο της καλυτερες επισκεψεις σε σπιτια.
ειχα καιρο να την πετυχω καπου. τελευταια επισκεψη ηταν σε αυτο της κολωνου αλλα μετα απο καποια στιγμη την εχασα...
χωρις πολλα λογια, μιας και οι περισσοτεροι την γνωριζουμε και σαν κοπελα αλλα και στις υπηρεσιες της.
μπορω να πω οτι σημερα ηταν καλυτερη απο καθε αλλη φορα μιας και το ενδιαφερον που εδειχνε ξεπερνουσε τα συνηθισμενα πλαισια.
φιλακια, χαδακια, αγκαλιτσες και γενικα συμπεριφορα που σε κανει να γουσταρεις την κοπελα που ειναι μαζι σου.
βλεπετε εμενα με τρελενει και ο σωματοτυπος της. αυτο το αδυνατο ειναι η αδυναμια μου στις γυναικες (τωρα ξερω πολυ λετε διαφορα....)
οποτε εχω και εχτρα λογο.


με λιγα λογια σημερα ηταν SUPER....

Υ.Γ. αυτο που, κανει να γελαω παντος ειναι η ποιοτητα απο το κολοχαρτο που εχουν ορισμενα σπιτια.
σκουπιζεις τον πο@τσ@ σου και ειναι σαν να τον εχεις βουτιξει σε χαρτοπολεμο...!!!!

αντε και καλη συνεχεια....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τα'χω βαρεθει τα προφυλακτικα
χωρις διαθεση να χαλασουμε το θρεντακι με τις ανησυχιες σου κ τις καποτες θα ελεγα να κλεισει εδω ο τραγικος μας διαλογος φιλαρακι,προσεχε που βαζεις υπογραφη κ ψωλη
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Εχω καιρο να παω για τσαρκα.Αμα κατεβω καμια φορα θα ψαξω για κανενα μαγαζακι που να γαμαμε χωρις προφυλακτικο μπας και τη βρω λιγο.

Φίλε μου πέρα από την πλάκα, είσαι επικίνδυνος
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εχω καιρο να παω για τσαρκα.Αμα κατεβω καμια φορα θα ψαξω για κανενα μαγαζακι που να γαμαμε χωρις προφυλακτικο μπας και τη βρω λιγο.
αυτος ειναι ενας πραγματικα σκληροπυρηνικος τυπος :2funny:
 

libito

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0


ΥΓ οποιος συναγωνιστής θελει να ρωτήσει τι γεύση ειχε εχθές η ψωλή του δεν θα θεωρηθει εντιμος ως συναγωνιστης
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
αδερφια συναγωνιστές καυλιά  :rockon:
Δεν μπήκα για ενημέρωση γιατί ετσι και αλλιώς καρφωτός στο φωκ25 πήγα μιας και ήταν μεσα η μια απο τις πιο αγαπημένες μου κορασίδες Λαουρα αλλα για να παράπονεθώ. Για όσους δεν την ξέρουν ειναι αδυνατούλικο 20χρονο ρωσάκι με μικρα βυζάκια και αγγελικο προσωπακι. Οποτε την έχω πάρει απο την πρώτη φορά κιόλας είχαμε πολύ καλή χημεία με πολλά γλωσοφιλα, πάθος κλπ. Μαλιστα μια φορά ήταν χάλια και μου το σφύριξε στο αφτί προκειμένου να μην μπώ.. ΤΟ εκτίμισα, εδωσα φραγκα για το παράβολο, μπήκα τα είπαμε κανα δεκαλεπτάκι (παρηγορητής) και εφυγα μετα και καρφωσα το Χριστινάκι. Το παράπονο μου είναι το εξής.. Μου το αναγκάσατε και άρχισε τα ακάποτα, δηλαδη με λίγα λογια μου κόψατε τα γλωσσόφιλα. Εχθες στην τελευταία μου κατάθεση επάνω που το ειχα κολίσει στην πορτα και το χαμουρευα ακουω συναγωνιστη να ρωτα τι προγραμα κανουν τα κοριτσια και η τσα2 ειπε ακα..καπακια την ρωτάω αμα λεει αλήθεια η τσα2 και απάντησε καταφατικα. Της λέω κομμενα τα φιλιά μωρακι και λέει περιμενε.. Βγενει παει πλένει τα δοντια της και ξαναήρθε  :headbang: απο ντροπή το φιλουσα  αλλα το γεγονος ειναι οτι μου το χαλάσατε το καυλοπιπινο.  :headbang:
ΥΓ οποιος συναγωνιστής θελει να ρωτήσει τι γεύση ειχε εχθές η ψωλή του δεν θα θεωρηθει εντιμος ως συναγωνιστης

Πως κάνεις κι εσύ έτσι; Με μια φορά δεν γίνεσαι πούς της....
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Παράθεση από: ganemos3 στις σήμερα στις 00:01
Γεια σας συναγωνιστες εχω χασει τελευταια την milf Maαρινα !!!!! την ειδα σε "επισκεψη" στο Δουσμανη 10 αλλα πλεον δεν λειτουργη οπως μου ειπε ο τσατσος εχει κανενας νεωτερα για την Μαρινα ειναι αυτη που ποια παλια εργαζοταν στο φ109α- Μαγνησιας 11 Καλυμνου 48 ...Η Μαρίνα-Βέργας 6 είναι άλλη.Είναι η ξανθιά Μαρίνα-ΑΠΑΤΗ από Φώκαιας 27 ισόγειο πριν 3 χρόνια.
την μαρινα που αναφερω εγω την γκεισα,δουλευε φωκαιας και μετα τροφωνειου 13 στο κατω την εχη δη κανης?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom