Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 331 άτομα (34 μέλη και 297 επισκέπτες)

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές ...

Παρασκευή 20/10  μεσημεράκι, πέρασα από Αλκαμένους 117 και Περγάμου, για να βρώ τη Ζάνα .. όμως όπως μου είπε η τσατσά ήταν αδιάθετη ...  ήταν όμως εκεί η Βίκυ (από Καζακστάν όπως μου είπε αργότερα). Κλάσσική ρωσσόφατσα πάντως και λίγο εκφυλοσκυλόφατσα θα έλεγα!!! Αρκετό βάψιμο κατσαρό ξανθό μαλί ωραίο σώμα μεγάλοι βύζοι (ήταν φτιαγμένοι ή όχι δεν κατάφερα να αποφασίσω ... χαχαχα!). Στο ψητό τώρα .. διαπίστωσα ότι κάνει το ίδιο πρόγραμμα με τη Ζάννα (όπως μου είπε και η τσατσά) ... δηλαδή ακάποτη πίπα, πισοκολλητό, ελεύθερα εντελώς πιασίματα και δάχτυλα, γλυφοκώλι, κλπ. Όμως δεν ήταν τόσο ζεστή και συμμετοχική όπως η Ζάννα αν και ήταν πρόθυμη να αλλάζει στάσεις και επιπλέον .. δίνει και κουλούρι! (πολύ στενή όμως .. πόνεσε λιγάκι για να μπω!).
Πάντως ... όπως και νάχει .. πολύ καλή απόδοση για τα 25 ευρώ.

Ααααα και για να μην το ξεχάσω ... μου φάνηκε ότι μπορέι να παίξει και για ποδομαλακία καθώς έκανε κα΄τι τέτοιες κινήσεις με τις πατούσες της πριν της το βάλω πισοκολλητά ...
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
που ακριβως ειανι η περγαμου ρε παιδια;
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
α και κατι ακομα οι φωτογραφιες που ειχαν τραβηχτει απο συναγωνιστη στη φυλης σε πιο ακριβως topic ειναι γιατι δεν τις βρισκω!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η Βικυ πρεπει να ειναι το νεο αποκτημα του σπιτιου, γιατι την ειχα πετυχει 13/10 εκει, τοτε μαλιστα δεν εδινε κουλουρι.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετά τα καλά λόγια του συναγωνιστή, πέρασα κι εγώ εχθές από Περγάμου για Βίκη. Δεν είναι καινούρια. Την είχα ξαναπάρει πιο παλιά, στο ίδιο μπουρδέλο. Δεν είχα μείνει ευχαριστημένος τότε, αλλά ξαναπέρασα. Όντως δίνει κουλούρι, αλλά δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Δεν θα ξαναπάω. ʼσε που μου την έσπασε η τσατσα: την ώρα που ντυνόμουν, μου χτύπησε δύο φορές. Βλέπεις, περίμενε ουρά έξω. Πολύ δουλειά! Δεν τη συνιστώ. Μην παρασιρθείτε από το κουλούρι. Επίσης, δεν είναι ρωσίδα η κοπέλα, όπως ειπώθηκε από συναγωνιστή. Πρέπει να είναι φιλιπινέζα ή κάτι τέτοιο.
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ παιδιά χθές κατέβηκα στη Φυλής μετά από πάρα πολύ καιρό,11-12 μήνες. Ήμουν επιεικώς λιώμα και συνόδευα ένα φιλαράκι που ήθελε να πάει να καταθέσει.Τελικά μετά την καθιερωμένη τσάρκα πρέπει να καταλήξαμε ΚΑΑΑΠΟΥ στην αριθμό 80 δε θυμάμαι ακριβώς.
Η κοπέλα λεγόταν Κορίνα-η 60ρα τσατσά πολυλογού μια την έλεγε Μπουμπού την μια Λουλού.Ξανθιά καρέ μαλλί, με καλό σώμα και μικρό-σχετικά-βυζί.Made in Russia αν δε κάνω λάθος,με 1,5χρόνο παραμονή στην Ελλάδα (είπε!).
20 ? με πίπα/απο πάνω αυτή/πισοκολλητό-δοκίμασα και γώ τελικά!
Καθόλου άσχημα μπορώ να πώ.
Έκλεισα το μαγαζί,12παρά το βράδυ.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τελικα επεστρεψε η Νταρια απογευματα στο Λελας Καραγιαννη?
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν σήμερα μάγκες 'κατάθεση' μετά τη δουλειά στην Κολοκυνθούς 38 (ναι αυτό με την σουρεαλιστική σκάλα και την τσατσά στην πολυθρόνα). Εκεί σταθερή αξία η Σάντρα Ρωσίδα με μπλέ μάτια (και έβαψε και τα μαλλιά της κόκκινα). Γλύψιμο απο γόνατα μέχρι αρχίδια, πίπα με κοίταγμα στα μάτια και νευρικές κινήσεις στο πίπιλισμα και πισωκολλητό με σφαλιαρίτσες στα κωλομέρια που γουστάρω. :cheesy: Συνιστώ ανεπιφύλακτα  :knockinb: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: Τιμή 20 Ε και ώρα που πήγα 4 περίπου το μεσημέρι.

Πέρασα απο εκεί χθές κατά τις 16:00 μιας και με έπεισε η περιγραφή σου για τη Σάντρα.
Ο χόρος ήταν αθλιότατος και βρομερός αλλά λέω άμα είναι να περάσω καλά.... ας το παραβλέψουμε.
Η καθιστή τσατσά μου ανήγγειλε το πρόγραμα ? 20 και μου είπε ότι δουλεύει η Ελένη από τη Βουλγαρία καθότι η Σάντρα ήταν αδιάθετη.

Είδα την Ελένη χοντρούλα μελαχρινή, μέτρια πράγματα, αλλά τώρα που να τρέχω, ποτέ δεν ξέρεις σκέφτικα, πέρασα.

Η Ελένη που στο δωμάτιο δήλωσε ρουμάνα ήταν χάλι μαύρο.Λίγα δευτερόλεπτα ακούμπημα στα χείλη και μετά στα τέσσερα και γειά.

ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑ

Οση ώρα περίμενα στο σαλόνι ένας τύπος που βγήκε από το δωμάτιο ζήταγε από την καθιστή τσατσά ? 10 σαν  υπόλοιπα ρέστα του απο το πενηντάρικο που είχε δώσει και αυτή δεν του τα έδωσε ισχυριζόμενη ότι δεν του χρωστούσε. Το παλικάρι βαρέθηκε να παρακαλάει και έφυγε μουρμουρίζοντας ... διάφορα γαλικά. Περιμένοντας κατόπιν στο δωμάτιο άκουσα έναν άλλο να ζητάει και αυτός το δεκαρικό του και η τσατσά του έλεγε πάλι πως δεν του χρώσταγε. Δεν ξέρω τι απέγινε γιατί ήρθε ...το χάλι.
 
Ευτυχώς που είχα εικοσάρικο....
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
ρε παιδια που ειναι οι φωτογραφιες που ειχε τραβηξει συναδελφος απο τσαρκα στη φυλης;δεν μπορω να τις βρω!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πήγα κατά τις 11 το βράδυ σε αυτό που είναι απέναντι από ττα 3 στο 134 και πήρα μια που είναι με μπότες ( έχω ξαναδιαβάσει γι αυτή) Ψιλοκαλό βυζί 3άρι βέβαια αλλά χωρίς να πω ότι είναι και πολύ φιλική από την άλλη δε διαμαρτύρεται και αφήνει να ασχοληθείς με τα βυζιά της και γενικώς. Οι βυζολάτρες ας ρίξουν μια ματιά μπρος στην γενική ξεραίλα που υπάρχει και για 20 ευρώ είναι μια λύση...
Αχ θέλω μια βυζαρού στυλ Λάουρας που να δουλεύει απόγευμα!
 

_van_

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι μετα τις 17 ειναι η νταρια και πριν η γιουλη
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Στο φωκαιας 25 Β  το πρωί ποιά δουλεύει?Είναι ακόμα η ξανθιά  Μαρία απο  Ρωσία με το μεγαλο στήθος?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Στο φωκαιας 25 Β  το πρωί ποιά δουλεύει?Είναι ακόμα η ξανθιά  Μαρία απο  Ρωσία με το μεγαλο στήθος?

Καυλα το στηθος της Μαριας!!! Απ τα καλυτερα φυσικα μπαλονια που παιζουν αυτη τη περιοδο σε σπιτια!!! και με πολυ καλη πιπα.

Η αντελα νομιζω οτι συνηθως  ειναι απογευματινη.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καυλα το στηθος της Μαριας!!! Απ τα καλυτερα φυσικα μπαλονια που παιζουν αυτη τη περιοδο σε σπιτια!!! και με πολυ καλη πιπα.
Ακριβώς όπως τα λες.Είναι όμως όντως 100% φυσικό?Πριν καιρό που πήγαινα έλεγε να το πιανω προσεχτικά γιατί την πόναγε.Τώρα πια όχι. Μήπως είχε κανεί καμιά προσθετική επέμβαση?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Ακριβώς όπως τα λες.Είναι όμως όντως 100% φυσικό?Πριν καιρό που πήγαινα έλεγε να το πιανω προσεχτικά γιατί την πόναγε.Τώρα πια όχι. Μήπως είχε κανεί καμιά προσθετική επέμβαση?

Δεν ξερω. Πάντως  εμενα μου φανηκε για φυσικο.
 

thrileon

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια χτες το βραδυ εκανα την βολτουλα μου στο μεταξουργειο area και πετυχα ενα μπουρ...ακι στην οδο
βιργ. μπενακη ,δεν το ειχα ξαναδει και απο οτι καταλαβα πρεπει να ηταν καινουργιο...
ειχε μια που..να γυρω στα 50 αλλα με κατι μπαλκονια.....
σαν της Λαουρας...για οσους την γνωριζουν....
απο σωμα δεν ηταν τελειος χαλια ... ειπαμε 50 οκτωμβριων ηταν το "κοριτσακι".δυστιχως ομως ειχα κανει την καταθεση μου και ετσι δεν την πειρα.... 20 ευρω το πακετο χωρις σουσαμι & κουλουρι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom