Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (27 μέλη και 208 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σε ολα αυτα εξαιρουνται κανα 2 καταθεσεις τη βδομαδα στη Φυλης-Απολογισμος της καυλας μεγαλος αλλα οι μπριζες που εχουμε απο συναδελφους μας κανουν και τραβιομαστε αριστερα δεξια πανω κατω-Το σαιτ βαζει ακομα μεγαλυτερες μπριζες!
ΕΥΓΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΡΝΟΡΕΠΟΡΤΕΡ!
 

Επισκέπτης
καλα...θα σε παω μια μερα στο γκολντ πιτσι και μετα θα ξεχασεις τη φυλης και το μεταξυ οπως ξεχασα εγω το ονομα μου.......θα σε κερασω φραπεδακι με ουισκι βρε ατακτο μπαγασακι!
αχ ατιμε φραπεδιαρι μου!!!!μεγα φραπεδοπιτσιλαρχε οταν σε πιγα εγο ομος μεταξι μαζι με τουσ αλουσ σκιστες ξεχασες και το γκολντ και ολα τα στριπ!!!χεχε!
οοο εσι τριφερε σκλαβε του φραπε ,εσι που με το θρεπτικο πεοτζουσ σου κερνας ολες τις τσαχπινες πορνοχορευτριες....και με το ριθμο τισ ιδονισμενις μουσικις τις οδιγεις σε ανεπαναλιπτουσ οργασμους!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δε παιζεσαι ρε κουφαλα με τιποτα εσυ!εισαι ασυναγωνιστος χυστης! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
πιτσι με υδραυλικα ηταν??
αφου ειπα τρανς θειε!!!!απο τιν καυλα δεν βλεπεις κιολας!!!!μπες στο θεμα τραβελια με προσοντα και διαβασε τον οδιγο που εχο γραψει!εκει εξιγο ολες τισ σιμασιες τον λεξεον τρανς,τραβεστι και σιντι!χεχε μπουααχαχααχ!
 

Επισκέπτης
αφου ειπα τρανς θειε!!!!απο τιν καυλα δεν βλεπεις κιολας!!!!μπες στο θεμα τραβελια με προσοντα και διαβασε τον οδιγο που εχο γραψει!εκει εξιγο ολες τισ σιμασιες τον λεξεον τρανς,τραβεστι και σιντι!χεχε μπουααχαχααχ!
εγω δεν ξερω απο αυτα!!ο καθενας στο τομεα του και ο πιτσι στα τραβελια
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Ποιητη Πιτσιλιστη
    Η μικρη σου βρωμικη Ψωλη
κυνηγαει το Μουνι
          για να δωσει Ηδονη...
    Μα το δικο μου το Καυλι
παντα θα αναζητει
           σε καποιον Κωλο να κρυφτει...
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δε παιζεσαι ρε κουφαλα με τιποτα εσυ!εισαι ασυναγωνιστος χυστης! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εσι εισαι χειροτερος βρε λουκουμακο!!!!χαχα μπουαχχαχααχαχαχχα!!!!θελο να χισο στουσ καναπεδες του γκολντ!να ποτισι το σπερμα μας στουσ βρομικουσ καναπεδες οστε οι ιδιοκτιτες να αναγκαστουν τα αλαξουν τουσ καναπεδες αφου ιδι οι παλιοι θα εχουν διαβροθει απο το οξινο ιγρο μας πιρ!ι χισαμολι καταστρεφει τουσ ατακτουσ καναπεδες στο περασμα τις!
 

Επισκέπτης
...Ποιητη Πιτσιλιστη
    Η μικρη σου βρωμικη Ψωλη
κυνηγαει το Μουνι
          για να δωσει Ηδονη...
    Μα το δικο μου το Καυλι
παντα θα αναζητει
           σε καποιον Κωλο να κρυφτει...
πσσσσ!!!!εισαι ενασ εμπνευσμενος και γενεος χιστις μεγαλε μπιλκ!!!!πιτσιλα αγορι μου!!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
οχι ψολοχιστι μου!δεν το εχο πιτσιλισει αυτο το πορνιδιο..αλλα εχο ακουσει καλα λογια...τιν εχει πιτσιλισει ο chris1971!!!μεγας μιστις!
ανιψουλι παντα εχεις μια καλη κουβεντα για το θειο σου.για αυτο σε αγαπαω
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Αμα ημουν ολος μια Ψωλη
       θα εμπαινα ολος στο Μουνι
...Μα εχω μονο μια μικρη και βρωμικη Ψωλη
       που παντα θα αναζητει σε καποιον Κωλο να κρυφτει...
       
 

Επισκέπτης
ανιψουλι παντα εχεις μια καλη κουβεντα για το θειο σου.για αυτο σε αγαπαω
εισαι ο καλιτερος θειος ολου του κοσμου!!!!!ικανοποιεις τα ανιψια σου και με το παραπανο!!!!!
παντος ο θειος κρις ειναι ο πιο παλιος πιστευο απο δο μεσα στα σοκακια και στα ατακτα πουτανιδια φιλις!!!!τα εχι πιτσιλισει ολαααααα!!!!
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

εισαι ο καλιτερος θειος ολου του κοσμου!!!!!ικανοποιεις τα ανιψια σου και με το παραπανο!!!!!
παντος ο θειος κρις ειναι ο πιο παλιος πιστευο απο δο μεσα στα σοκακια και στα ατακτα πουτανιδια φιλις!!!!τα εχι πιτσιλισει ολαααααα!!!!

Ήταν η κορύφωση του οικογενειακού δράματος ανάμεσα στον μικρό pitsi κ στον θείο του Chris... Ζούμε μεγάλες στιγμές λεμεεεεεεε :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
...Αμα ημουν ολος μια Ψωλη
       θα εμπαινα ολος στο Μουνι
...Μα εχω μονο μια μικρη και βρωμικη Ψωλη
       που παντα θα αναζητει σε καποιον Κωλο να κρυφτει...
       
Μακρια απ’τον κολο μου
κι οπου θελει ας μπει….
Χαχαχαχαχαχαχα…..!!!!
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
εχει παρει κανεις τη βικυ απο φωκαιας 17.??ψηλη με ωραιο στηθος και ασπρες μποτες?
[size=10pt][/size]

Φίλε είναι η καλύτερη που παίζει στην Φυλής. Είδικα στην περιποίηση (όπως την εννοούμε εμείς, αλλά και όπως την εννοούν οι τσατσάδες.......)
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Κατερίνα69 είσαι πολύ ωραία γυναίκα..........

Πέρασα χτες να δω ποια είναι αυτή η Κατερίνα που τόσος ντόρος έχει γίνει στον ιστότοπο.........κλασσική μεσογειακή ομορφιά!

Τελικά όντως οι περιγραφές που γίνονται εδώ ανταποκρίνονται σε μεγάλο βαθμό στην πραγματικότητα.

Καλές διακοπές!

Υ.Γ.1. όντως η Κάθριν πάει μόνο με έλληνες, όπως δήλωσε και η κυρία στον προθάλαμο......η οποία παρεπιπτώντος δεν πολυκαταλαβαίνεις και τι λέει!!!!!

Y.Γ.2. την κάμερα τι τι θέλατε στο σαλονάκι;;; πολύ big brother κατάσταση θυμίζει!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινο κατεβασμα στη Φυλης
Δεν πηγα σε πολλα-σχεδον πουθενα-
59 κατω η Μισελ η οποια ειναι Τσεχα και επεμενε η τσατσα να περασω(καλη περιποιηση)
65 πανω η Λαρισσα την οποια βρηκα μετα απο πολυ καιρο-Παλια δουλευε και Βριλησου 57-
Ομορφο-γλυκο ξανθο πιπινακι με πολυ ωραια επιδερμιδα και σωμα-Βαθια υγρη πιπα και καυτο μουνακι-Ολα τα λεφτα ειναι οι πορνοτακουναρες της ειδικα στο πισωκολλητο-Η καταθεση εγινε εκει-
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μακρια απ’τον κολο μου
κι οπου θελει ας μπει….
Χαχαχαχαχαχαχα…..!!!!
...ακομα και αν
        πυξιδα δε θα χα ποτε καμια
...Η κακια μου η Ψωλη
        σα μαγνητης
                θα αναζητει
...Παντα στο Κωλι σου
                να κρυφτει
                      γιατι μονο εκει βρισκει
                                  Ηδονη
                              η κακια μου η Ψωλη...
     
 

Επισκέπτης
τι καυλοποιιτις εισαι εσι καυλα μου!!!!!respect!!!εκσπερματονο οταν διαβαζο τα ιδονισμενα ποιιματακια σου!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
σιμερα ολο και τιχεος βρεθικα στα μεταξοτα σοκακια τις μπουρδελιαρας αθινας!
πιτσιλισα λοιπον απογευματινι βαρδια τιν κελλι στο κολονου 30β!διπλα απο τον λουξ οικο τις θειας κατερινας!
κελλακι λοιπον ....και το σφιροκοπιμα αρχιζει!ενα ροντεο ιδονις αφου  ι πιπα  ιταν τοσο διναμικι και επιανε με μανια το εργαλειο και το ρουφαγε σαν ιλεκτρικι σκουπα!
καυλα το τρανσακι!πολι δινατο και ανθεκτικο στο πισοκολιτο και ανεκτικι στα κολοσκαμπιλακια...
απο κορμι μιλαμε το πορνιδιο ..ιταν πολι καυτο και ιδονιστικο!τετιο σομα ουτε γινεκες δεν εχουν!μοντελακι!κορμι θανατος το καυλομενο και ορεξατο τρανσακι!
ετσι λοιπον ιπεστι παραδιγματικι και σκλιρι τιμορια,πισοκολιτα!σιστινετε στους λατρισ τον ομορφον τρανς!προσοπικα για μενα ιταν ι πιο ομορφι τρανς που εχο πετιχι σε οικο!
Ρε συ πιτσι αγορινα μου μακρια απο τρανς δεν σου εχω πει. Δεν αρμοζουν σε χυστες σαν εμας. Αν δεν ειναι κοπελα original δεν ειναι κοπελα ειναι κοπελι.Τελος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom