Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (10 μέλη και 121 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Εφεσσου 11-ισογειο, στο γνωστο τραβελοσπιτο, οπου οι κυριες ανευ υδραυλικων, γυρω στις 15.00', μινιον ξανθια, MILF, αλλα πολυ καλο σωμα και σιλικονουχος-μαλακος-βυζος Νο 3.Ευρω 20, αλλα με εξτρα και κατοπιν αιτησεως στο δωματιο, διδει κωλουρι.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Φωκαιας 17-ισογειο- με την γκρι μεταλλικη πορτα.Επισκεψη στις 20.00'. Αννα,μετριο υψος, μακρυ βαμμενο ξανθο μαλλι, βυζος φυσικος,λιγο πεσμενος αλλα Νο 3, καλος κωλος αν και λιγο μεγαλος, "γεματο" σωμα. Φιλικη, προθυμη, καλη πιπα, εναλλαγη στασεων, Ε 25. Κανει την απογευματινη/βραδυνη βαρδια-17.00/23.00' περιπου.
Την πρωινη κραταει η Βικυ.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα καυλιάριδες συναγωνιστές!ύστερα από ένα διημεράκι επέστραψα!Τπτ καλό είχαμε σήμερα;
 

Επισκέπτης
παιδια εχει παρει κανεις μια μαρια,ξανθια κοντουλα στη φωκαιας διπλα στο αντελοσπιτο?
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Αν λες για τη μαρια στο σπιτι που ειναι Φωκαιας 17 εγω ειμαι τακτικος πελατης και δεν θα κλαις τα λεφτα σου και αν σου αρεσουν και τα πιασιματα ειναι οτι πρεπει τηνεχω χασει τελευταια ομως που την ειδες (αν λεμε την ιδια μια ξανθια γεματουλα λιγο για αυτη λεω εγω)
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Επίσκεψη χτες το μεσημέρι στις 4 Φυλής 65 κάτω.
Άδειοι δρόμοι, προσπάθησα να βάλω την παρακάτω κριτική αλλά μου βγήκε error, αν μπορεί κάποιος mod ας επιληφθεί

Επισκέφτηκα στις 16/8 στις 4 μμ το εν λόγω σπίτι.
Ο χώρος υποδοχής άδειος (καλό αυτό).
Ήταν η Αλεξάνδρα. Επειδή είχα ακούσει καλά λόγια γι' αυτήν μπήκα.
Είναι πολύ θετικό ότι είναι χαμογελαστή και ευγενική.
Έχει μικρό στητό βυζί, αλλά δεν ήθελε πολλά-πολλά, δεν μου άφησε να της το γλύψω...
Πίπα καλή, μετά στήσιμο στα τέσσερα με θέα τον κώλο της και το tattoo της.
Τέλειωμα ιεραποστολικά. Ήταν καυλιάρα.
Για 20€ μια χαρά

Ευχαριστώ
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Φωκαιας 17-ισογειο- με την γκρι μεταλλικη πορτα.Επισκεψη στις 20.00'. Αννα,μετριο υψος, μακρυ βαμμενο ξανθο μαλλι, βυζος φυσικος,λιγο πεσμενος αλλα Νο 3, καλος κωλος αν και λιγο μεγαλος, "γεματο" σωμα. Φιλικη, προθυμη, καλη πιπα, εναλλαγη στασεων, Ε 25. Κανει την απογευματινη/βραδυνη βαρδια-17.00/23.00' περιπου.
Την πρωινη κραταει η Βικυ.[/size]
Νομίζω συνάδελφε ότι κάνεις λάθος στο νούμερο. Αυτό που περιγράφεις είναι το Φωκαίας 19, όχι το 17.
Το 17 είναι το καινούριο (αριστερά απ το 19) που έχει 2 μαγαζιά, ένα πάνω ένα κάτω, και έχουν και τα δυο άσπρες πόρτες (αλουμίνιο)- όχι γκρί σιδερένια.


[size=8pt]Αν λες για τη μαρια στο σπιτι που ειναι Φωκαιας 17 εγω ειμαι τακτικος πελατης και δεν θα κλαις τα λεφτα σου και αν σου αρεσουν και τα πιασιματα ειναι οτι πρεπει την εχω χασει τελευταια ομως που την ειδες (αν λεμε την ιδια μια ξανθια γεματουλα λιγο για αυτη λεω εγω)[/size]
Συμφωνώ με όλα εκτός απο το ότι έχεις παρασυρθεί και συ ptr2112 και κάνεις λάθος στο νούμερο. 19 είναι, όχι 17.
ΚΑΙ ΕΓΩ την έχω χάσει τελευταία, και όταν ρώτησα την τσα2 "πότε θα έρθει η Μαρία?" μόνο που δε με βάρεσε. Δε ξέρω γιατί. Σημείωση η Μαρία που περιγράφεις (και που οι δυο νομίζω ψάχνουμε) είναι Greek απο Θεσσαλονίκη.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μη μου πείτε ότι χάθηκε η Μαρία από Φωκαίας 19?  :headbang: Ηταν χρόνια σε αυτό το σπίτι αν την πετύχει κάποιος κάπου αλλού ας ενημερώσει!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Νομίζω συνάδελφε ότι κάνεις λάθος στο νούμερο. Αυτό που περιγράφεις είναι το Φωκαίας 19, όχι το 17.
Το 17 είναι το καινούριο (αριστερά απ το 19) που έχει 2 μαγαζιά, ένα πάνω ένα κάτω, και έχουν και τα δυο άσπρες πόρτες (αλουμίνιο)- όχι γκρί σιδερένια.

Συμφωνώ με όλα εκτός απο το ότι έχεις παρασυρθεί και συ ptr2112 και κάνεις λάθος στο νούμερο. 19 είναι, όχι 17.
ΚΑΙ ΕΓΩ την έχω χάσει τελευταία, και όταν ρώτησα την τσα2 "πότε θα έρθει η Μαρία?" μόνο που δε με βάρεσε. Δε ξέρω γιατί. Σημείωση η Μαρία που περιγράφεις (και που οι δυο νομίζω ψάχνουμε) είναι Greek απο Θεσσαλονίκη.
Σωστος, οντως 19 ειναι το νουμερο.θα επανελθω με κριτικη περι Βικυς
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα στο 71 κάτω η "άκυρη" που είναι συνήθως.
Στο 71 επάνω η Μιλένα.Πρώτη φορά την βλέπω.Ωραίο μωρό.Μόνη ένσταση η τσατσά που δεν μου έλεγε πως τη λένε.Μόλις μου είπε συμπλήρωσε "έχεις πάρει πληροφορίες ε;"...
Απέναντι από το 65 στο κάτω,η Άννα.Ωραίο μωράκι
Στο 65 κάτω η super Αλεξάνδρα,όπου κατέθεσα για δεύτερη φορά σε 5 μέρες!!!Αξίζει μέχρι τελευταίου λεπτού.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες!Μεσημεριανή ενημέρωση από Φυλής:Φυλής 19, αυτό με την γκρι πόρτα μια γκόμενα ψηλή άβυζη(μάλλον για τραβέλι μου έκανε),Διδύμου 8α μια που είναι και απόγευμα κοντή μελλαχρινή,μάλλον η Μαρία, το διπλανό ανακαινιζόταν 8α.Και ερχόμαστε στα καλά!14:40 μκατάθεση στην σούπερ Αλεξάνδρα!!Μόλις μπήκε στο δωμάτιο με κοίταξε με μια γλύκα σαν να έλεγε "θα περάσουμε καλά..". Όντως δεν με απογοήτευσε.Η καύλα μου ήταν τέτοια που για αρκετή ώρα πριν μου βάλει την καπότα μου την έπαιζε.Είχα γίνει τούμπανο!Με το που βάζει την καπότα,μου προσέφερε μια πίπα,πιπάρα,για κανά 6άλεπτο κι ενώ εγώ της χάϊδευα τα βυζάκια της τα οποία είχαν καυλώσει!Στη συνέχεια ήρθε από πάνω!όλη την ώρα τη χάϊδευα-έχει πολύ μαπαλό δερματάκι-Όση ώρα ήταν από πάνω πήγαινε καρφωτά προς τα κάτω!Εγώ ακάθεκτος στην καύλα μου το απολάμβανα,όσπου φτάσαμε στην πίσω κίνηση..Με το που μπαίνω μέσα της εκείνη έκλεισε τα μάτια της και έγειρε το κεφάλι προς τα πάνω.Λέω εδώ είμαστε και μετά από 5λεπτά περίπου έχυσα αφού απολάμβανα το ταττού της.Την ώρα που έχυνα αυτή έκανε το βεζουντωτό σαν να με στράγγιζε.Ήταν πραγματική απόλαυση κι εννοείται ότι θα την ξανατιμήσω!Η κοπέλα είναι απίστευτη καύλα και ως 20χρονο τα πάει μια χαρά.Αλεξάνδρα και πάλι Αλεξάνδρα!!!!
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ναι εκανα λαθος 19 ειναι τελικα η μαρια ειναι απο την τουμπα στην θεσσαλονικη εμενα μια μερα μου ειχε πει σταματαει το βραδυ και θα ειναι μονο πρωϊ μετα την ξαναειδα βραδυ και μετα την εχασα μου ειχε πει καποτε οτι το σπιτι ηταν δικο της και πιο συγκεκριμενα συγγενη της για μενα ηταν σταθερη αξια μακαρι να ξαναγυρισει
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Φωκαιας 19-ισογειο-γκρι πορτα, επισκεψη σημερα, γυρω στις 15.00'.Βικυ-ψηλη, αδυνατη, μελαχροινη, μακρυ μαυρο μαλλι, βυζος Νο 2, χαρακτηριστικες οι ασπρες μποτες της.Ε 25, εξαιρετικη πιπα, εναλλαγη στασεων, υπομονετικη. ΔΕΝ ειναι τραβελι, οπως καποιος ανεφερε.
 

kokkinoskoufitsas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Φωκαιας 19-ισογειο-γκρι πορτα, επισκεψη σημερα, γυρω στις 15.00'.Βικυ-ψηλη, αδυνατη, μελαχροινη, μακρυ μαυρο μαλλι, βυζος Νο 2, χαρακτηριστικες οι ασπρες μποτες της.Ε 25, εξαιρετικη πιπα, εναλλαγη στασεων, υπομονετικη. ΔΕΝ ειναι τραβελι, οπως καποιος ανεφερε.

η Βίκυ τελικά είναι πρωινή η απογευματινή βάρδια? γιατί νόμιζα οτι αρχίζει μετά τις 4
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
η Βίκυ τελικά είναι πρωινή η απογευματινή βάρδια? γιατί νόμιζα οτι αρχίζει μετά τις 4
Aπ'οτι καταλαβα, ειναι στην πρωινη βαρδια, δηλαδη 10.00'-16.00' περιπου.Παντως και η Αννα, μετα, δεν ειναι κακη.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες!Μεσημεριανή ενημέρωση από Φυλής:Φυλής 19, αυτό με την γκρι πόρτα μια γκόμενα ψηλή άβυζη(μάλλον για τραβέλι μου έκανε),Διδύμου 8α μια που είναι και απόγευμα κοντή μελλαχρινή,μάλλον η Μαρία, το διπλανό ανακαινιζόταν 8α.Και ερχόμαστε στα καλά!14:40 μκατάθεση στην σούπερ Αλεξάνδρα!!Μόλις μπήκε στο δωμάτιο με κοίταξε με μια γλύκα σαν να έλεγε "θα περάσουμε καλά..". Όντως δεν με απογοήτευσε.Η καύλα μου ήταν τέτοια που για αρκετή ώρα πριν μου βάλει την καπότα μου την έπαιζε.Είχα γίνει τούμπανο!Με το που βάζει την καπότα,μου προσέφερε μια πίπα,πιπάρα,για κανά 6άλεπτο κι ενώ εγώ της χάϊδευα τα βυζάκια της τα οποία είχαν καυλώσει!Στη συνέχεια ήρθε από πάνω!όλη την ώρα τη χάϊδευα-έχει πολύ μαπαλό δερματάκι-Όση ώρα ήταν από πάνω πήγαινε καρφωτά προς τα κάτω!Εγώ ακάθεκτος στην καύλα μου το απολάμβανα,όσπου φτάσαμε στην πίσω κίνηση..Με το που μπαίνω μέσα της εκείνη έκλεισε τα μάτια της και έγειρε το κεφάλι προς τα πάνω.Λέω εδώ είμαστε και μετά από 5λεπτά περίπου έχυσα αφού απολάμβανα το ταττού της.Την ώρα που έχυνα αυτή έκανε το βεζουντωτό σαν να με στράγγιζε.Ήταν πραγματική απόλαυση κι εννοείται ότι θα την ξανατιμήσω!Η κοπέλα είναι απίστευτη καύλα και ως 20χρονο τα πάει μια χαρά.Αλεξάνδρα και πάλι Αλεξάνδρα!!!!
Σε ποιο μπουρδέλο τελικά είναι η Αλεξάνδρα;
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα στο 71 κάτω η "άκυρη" που είναι συνήθως.
Στο 71 επάνω η Μιλένα.Πρώτη φορά την βλέπω.Ωραίο μωρό.Μόνη ένσταση η τσατσά που δεν μου έλεγε πως τη λένε.Μόλις μου είπε συμπλήρωσε "έχεις πάρει πληροφορίες ε;"...
Απέναντι από το 65 στο κάτω,η Άννα.Ωραίο μωράκι
Στο 65 κάτω η super Αλεξάνδρα,όπου κατέθεσα για δεύτερη φορά σε 5 μέρες!!!Αξίζει μέχρι τελευταίου λεπτού.

Fazer600 καλησπέρα. Μπορείς να να περιγράψεις λίγο τη Μιλένα στο 71; Ευχαριστώ.....
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η Μαρια απο Φωκαιας 19 που λετε μηπως ειναι η ιδια Μαρια που ειναι και Φυλης 66δ?
 

Επισκέπτης
χαιρετο τα κομαντα τισ ιδονισ!εχθεσ ι νιχτα ιταν μεγαλι και εκριβε εκπλιξις ιδονις για του μικρουσ μασ καυλιαριδες....διο 17χρονοι χιστες εχθες μιιθικαν στο κοσμο τισ ιδονις και βαπτιστικαν με το μικροβιο του μπουρδελιαρι!
ετσι λοιπον με τι βοιθια του μεγα ιποτι και σινtροφου τισ ιδονισ σκιντο ξεκινισε ι πορνοξεναγισι τον μιρον σκιστιδον!
προτι στασι φιλισ και περιξ
αχαρνον 106 ι τζουλια ενα καυλοιδες πορνιδιο που αναστατοσε τουσ μικρουσ μας χιστεσ!
φιλις 84α ι αννα ρουμανα,,,,γνοστο πορνιδιο..
φιλις 84β μαριλενα για τουσ λατρισ τον μινιον πουτανιδιον..
φιλις 86 α ι σελινα ι καυλιαρα στο ποστο τις!κιρια και βασικι τισ τακτικι ειναι να zουλαει τισ μπαλες τον καυλιαριδον οστε να ερθει το σπερμα πιο γλικα προσ τα εξο...
φιλισ 86β μια αδιαφορι πορνι..
φιλις 67 κατο ι αλεξανδρα ,,ορεο ατιθασο και περιποιιτικο πορνιδιο..
φιλισ 67 πανο ι καυλα δε μου αφινι περιθορια μνιμισ..
φιλισ 71 κατο ι αννα..ορεο πορνιδιο...
φιλις 71 πανο....αχ αυτι ι καυλα...μου φαγε το μιαλο!
επομενοσ σταθμοσ πορνοντισνει!οπου εκει τα μεταξοτα σοκακια τισ ιδονις αστραφταν  απο τα πορνοπαπουτσακια τον απανταχου πορνοπακι*!!!
κολονου 30α στο λουξ οικο τισ θειας κατερινασ πιτσιλιοταν ι ξινι πορνι ουρσουλα...
κολονου 30β ι κελι τρανσ ..για τουσ λατρισ τον καυλοιδον τρανσ!
κολονου32α....ελα ντε!
κολονου 32β σαντρα απο γερμανια...νταρντανοιδες πορνιδιο με σιλικονατα βιζομπαλινια!
στο εροτικο και αβισαλεο πεζοδρομο τισ ιδονις τα πορνιδια εχουν οσ εξις.....
ιασονος 19α κορινα...αδιαφορο πορνιδιο με πιασιματακια...
ιασονοσ 20α η αξιαγαπιτι και αξιολατρευτι κουκλιτσα μου διμιτρα...
ιασονος 20β ενα ξανθο πορνιδιο που αναστατοσε το μικρο ψολακι μασ!
ιασονος 20γ ενα καλο πουτανιδιο που αξιζε τα 15 ευρα του!
ιασονος 37 σκαλες ενα αδιαφορο...ιασονοσ 37 κατο μονικα,,ξενεροτο αλα εμφανισιμο πορνιδιο(το εχει πιτσιλισει ο φραπεδοβασοσ!
αυτα για χθες μιστες και χιστες του μπουρδελα..κομ!
χιστε ψολαραδες μου!!!πιτσιλιστε τισ γλικοξινες πορνες!!!!!

*πακιστανοι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom