Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (13 μέλη και 129 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πσσσσσ!!!!πολλα πιτσιλισματα βλεπο!!!!μπραβο χιστες μου ευγε!!!πιτσιλατε γιατι χανομαστε !πουτανες στα κρεβατια σας!!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Xθεσινή απογευματινή τσάρκα ...Τόπος εγκλήματος Φ.65 ισόγειο στη Χριστίνα.Ηταν η πρώτη φορά που πήγα....Απο τη πολύ κρέμα που είχε βάλει δεν καταλάβαινα αν τον είχα μέσα ή έξω...Ασε που άρχισε να λέει κάτι μαλακίες του στύλ χυσε με καυλιαρι μου, έλα αγάπη μου να χύσουμε μαζί ....Οσπου με έπιασαν κάτι γέλια και της λέω δεν είναι ανάγκη να μου λες τέτοια....μετά την πηρα πισσοκολλητά .....μαλακία πάντος ....Δεν ξαναπήγαινα με τίποτα.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε ΜasterC εσύ ήσουν μέσα που καθυστερούσε να βγει η μικρή;Μήπως η τσατσά της φώναξε να βγει;Πόλλά γέλια είχε πάντως.Εύγε μεγάλε μου!Καλά της τον έχωσες!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στις 17:00 σήμερα. Κατάθεση στην Χριστίνα Θελοπούτσοβα στη Φυλής 65Β! Επιχείρησα να γράψω κριτική αλλά ως γνωστόν ΔΕΝ μπορώ!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Για τους φίλους του κουλουριού η φίλη μας η Μάρθα είναι στο Λεωνιδίου 6 με 25 ευρώ και το γνωστό στη Κεραμεικού 13 αυτό που ανεβαίνεις τα σκαλιά (δεν θυμάμαι α ή β) με 18 ευρώ. Βραδινές βάρδιες πάντα μετά τις 11.
Κάποιοι τσάτσοι μου λέγαν οτι δεν έχουν κοπέλες για πρωινές βάρδιες και γι'αυτό τα περισσότερα μσαγαζιά είναι κλειστά το πρωί.
Και οι πουτάνες πάνε διακοπές.
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
τι ςρα ειναι η μαρθα στο λεωνιδιου6?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μεσημεριανη επισκεψη σημερα κατα τις 4 στην φυλης 65.
Μετα απο μια μινι τσαρκα ειπα να δοκιμασω νεο αιμα και ετσι περασα στο φ 65 πανω στην Λαρισα.Ξανθια ρωσιδα  με γλυκο προσωπο γυρω στο 1.60 με μικρο στηθος λεπτο καλο κορμι και ελαφρως ανοιχτη λεκανη με καλοσχηματισμενο κωλο,αυτος με ξελλογιασε και ειπα να δοκιμασω.
Δοκιμασα εγω μαγκες,δεν χρειαζεται να κανετε και εσεις την μαλακια εκτος αν σας αρεσει το ανευρο μονοτονο τσιμπουκι και το εντελως ξενερωτο και βαρετο γαμησι.
Η γκομενα δεν κανει τιποτα το ιδιαιτερο  για να σε καβλωσει και απορω πως δεν με πηρε ο υπνος.
Αυτα...δεν την συνιστω.



Στο φ65 κατω η γνωστη Αλεξανδρα ηταν πρωινη βαρδια
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Για όσους ενδιαφέρονται για κοντοπούτανα μια πολύ καλή επιλογή είναι Κολωνού 11 στο ισόγειο βραδινή βάρδεια.
 

Επισκέπτης
γεια σου πιτσι,μηπως εχεις παρει τη βικυ απο φωκαιας 17??
 

Επισκέπτης
σιμερα ολο και τιχεος βρεθικα στα μεταξοτα σοκακια τις μπουρδελιαρας αθινας!
πιτσιλισα λοιπον απογευματινι βαρδια τιν κελλι στο κολονου 30β!διπλα απο τον λουξ οικο τις θειας κατερινας!
κελλακι λοιπον ....και το σφιροκοπιμα αρχιζει!ενα ροντεο ιδονις αφου  ι πιπα  ιταν τοσο διναμικι και επιανε με μανια το εργαλειο και το ρουφαγε σαν ιλεκτρικι σκουπα!
καυλα το τρανσακι!πολι δινατο και ανθεκτικο στο πισοκολιτο και ανεκτικι στα κολοσκαμπιλακια...
απο κορμι μιλαμε το πορνιδιο ..ιταν πολι καυτο και ιδονιστικο!τετιο σομα ουτε γινεκες δεν εχουν!μοντελακι!κορμι θανατος το καυλομενο και ορεξατο τρανσακι!
ετσι λοιπον ιπεστι παραδιγματικι και σκλιρι τιμορια,πισοκολιτα!σιστινετε στους λατρισ τον ομορφον τρανς!προσοπικα για μενα ιταν ι πιο ομορφι τρανς που εχο πετιχι σε οικο!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μεγα πιτσιλιστη εισαι και Κολομβος?Δεν πιστευω η τρανσογκομενα να ειχε υδραυλικα!Γιατι δεν πηγαινες σε κανα καλο πουτανακι να σβησει την καυλα σου man?
 

Επισκέπτης
Μεγα πιτσιλιστη εισαι και Κολομβος?Δεν πιστευω η τρανσογκομενα να ειχε υδραυλικα!Γιατι δεν πηγαινες σε κανα καλο πουτανακι να σβησει την καυλα σου man?
πσσσσ!!!καυλιαρετζο τι κανισ μεγαλε ψολαρα ολισ τι υφιλιου???ιπεκιψα στιν καυλα οταν το ειδα να βγαινι στο σαλονιειανι πολι κυλιαρικο το βραζιλοτρανσακι κελλι!!σιστινετε στουσ λατρις λεμεεεε...ξερει καλα να δααμαζει το ακοντιο!εσι πιο πορνιδιο εχισες ψολοσπερματοχιστι μου?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πσσσσ!!!καυλιαρετζο τι κανισ μεγαλε ψολαρα ολισ τι υφιλιου???ιπεκιψα στιν καυλα οταν το ειδα να βγαινι στο σαλονιειανι πολι κυλιαρικο το βραζιλοτρανσακι κελλι!!σιστινετε στουσ λατρις λεμεεεε...ξερει καλα να δααμαζει το ακοντιο!εσι πιο πορνιδιο εχισες ψολοσπερματοχιστι μου?

καλα...θα σε παω μια μερα στο γκολντ πιτσι και μετα θα ξεχασεις τη φυλης και το μεταξυ οπως ξεχασα εγω το ονομα μου.......θα σε κερασω φραπεδακι με ουισκι βρε ατακτο μπαγασακι!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πσσσσ!!!καυλιαρετζο τι κανισ μεγαλε ψολαρα ολισ τι υφιλιου???ιπεκιψα στιν καυλα οταν το ειδα να βγαινι στο σαλονιειανι πολι κυλιαρικο το βραζιλοτρανσακι κελλι!!σιστινετε στουσ λατρις λεμεεεε...ξερει καλα να δααμαζει το ακοντιο!εσι πιο πορνιδιο εχισες ψολοσπερματοχιστι μου?
Aφου σου εκανε κλικ καλα ξηγηθηκες-Αποψε κατεθεσα Φραντζη 47 στη Νταρια και την Τεταρτη στο ιδιο στουντιο 2 φορες την Ευα τη Ρουμανα-Αφησα ρευστο στο μαγαζι αλλα η περιποιηση σουπερ!Εχεις παρει την Αγαπη?Δουλευει αποψε και λεω να ξαναπαω,,αρχιζω να καυλωνω οσο σκεφτομαι βρωμικα γαμησια ολη μερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom