Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (8 μέλη και 126 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Συντομο περασμα απο Φυλης-Σαββατο απογευμα-ωρα 20.00'.
Αγκυρας 1/Αχαρνων, η Ελενα, ψηλη, αδυνατη, αλλοδαπη ξανθια με μακρυες ασπρες μποτες και βυζο-σιλικονουχο Νο 3.Ευρω 25.
Φωκαιας/Αχαρνων-"λαβυρινθος", συμπαθητικη μαυρη.
Φωκαιας 17-ισογειο, η Βικυ,Ελληνιδα κατα την τσα2, καλο σωμα, σιλικονουχος βυζος, μακρυ μαυρο μαλλι και ασπρες μακρυες μποτες.
Φυλης 59-πανω, αδιαφορο πιπινι
Φυλης 59-κατω, κοκκινομαλλα, εξαιρετικο σωμα και βυζος, Ε 25.
Φυλης 71-πανω, μετρια νεαρα, μαυρο μαλλι
Φυλης 71-κατω, η αντικαταστατρια της θρυλικης Αννας, Ρουμανα Αννα Μαρια, μαυρο μαλλι,μινιον μεγεθος, μοιαζει ενδιαφερουσα, κατα την τσα2, 19 ετων.
Κυριακη πρωι-ωρα 11.00'
Φυλης 59-κατω, η Μισελ, λιγωτερο καλη εμφανησιακα απο την βραδυνη βαρδια.
Φωκαιας/Αχαρνων-στον λαβυρινθο,μαυρη με ξανθια περουκα, λιγωτερο καλη απο την βραδυνη βαρδια.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Για όσους αναρωτιούνται ποιά Αννα είναι στο 71 κάτω αφού η γνωστή Αννα που ήταν εκεί απογεύματα λείπει, θυμίζω ότι από τις 18/7 έχω ενημερώσει ότι τα πρωινά παίζει εκεί η μικρή Αννα Μαρία από τη Ρουμανία που η τσα2 την αποκαλεί και αυτή για ευκολία (δική της και σύγχυση δική μας) σκέτο Αννα.
Τό ότι τα δωμάτια είναι γεμάτα πρωί αρχές Αυγούστου δείχνει πως μάλλον συμφωνούν πολλοί επισκέπτες με την αρχική μου εκτίμηση την οποία επιβεβαίωσα και σε δεύτερο post πρόσφατα.
Προσοχή όμως γιατί όπως έχω τονίσει είναι ένα άγουρο/αγαρμπο φρέσκο και τραγανό κουκλί που δεν έχει σχέση με την περπατημένη απογευματινή Αννα.
Αντε μπας και δούμε και κάποια άλλη γνώμη για το κορίτσι.
ενα χαλι και μισο ειναι αυτη η ρουμανα η αννα,ειχα περασει πριν μια εβδομαδα,και μπαινει μεσα και αρχιζει μια πιπα αγχωτκη και βιαστικη,ουτε που μου σηκωθηκε τοσο βιαστικα και αγχωτικα που την εκανε,μετα ανεβαινει απο πανω και οταν της λεω να την παρω πισοκολλητο μου λεει οτι δεν μπορει,της λεω γιατι και μου απανταει οτι την ποναει η μεση της!!!!!αφου με ειχε ξενερωσει της λεω να φυγει και να παρω τα λεφτα μου πισω,και ετσι εγινε,η τσατσα  μου τα εδωσε πισω,τι εγινε η αννουλα εφυγε???το κοριτσι οπως μου ειχε πει η εν λογω τσατσα "πρωτη φορα βλεπω τετοια κοπελα στα 20 χρονια της καριερας μου εδω μεσα!!!!!!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, θα μου πείτε για την Αλεξάνδρα;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα ήταν πρωί.Αν παίζει και απόγευμα δεν ξέρω.Πάντως άκουσα τον τσάτσο να λέει ότι όλη την εβδομάδα θα είναι πρωί.Μέχρι τις 5 το απόγευμα.Αξίζει να την δοκιμάσεις.
 

Dennisath

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει να μου προτηνει κανεισ τιποτα για αυριο το πρωι που θα βρισκομαι αθηνα?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Την Αλεξάνδρα φίλε μου.Φυλής 65 ισόγειο με πράσινη πόρτα.20€

Πριν τη δεις ρώτα τον τσάτσο ποια κοπέλα είναι.Για να μην κάνεις λάθος αφού δεν την έχεις ξαναδεί.Αν και θα εντυπωσιαστείς.Είναι υποκειμενικά βέβαια αυτά.Δες και αποφασίζεις.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απογευματινή τσάρκα:τζίφος με όλη τη σημασία της λέξης.Το μόνο που αξίζει,αν αξίζει,η κοπέλα στη Φωκαίας 29.Από το 200 μέχρι τη σειρά 80 όλες αίσχος.Από τί ώρα πιάνει βάρδια η Αλεξάνδρα;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Από τί ώρα πιάνει βάρδια η Αλεξάνδρα;
[/quote/]


φιλε μακρυκαβλη...
Τα κοτισια στα μουρδελα δεν δουλευουν σταθερατην ιδια βαρδια.αλλες φορες  δουλευουν πρωι και αλλες βραδυ...επισης αλλες  φορες αλλαζουν και μπουρδελα,π.χ το 65 πανω κατω μερικες φορες.
Αν θελεις τοσο πολυ να βρεις την Αλεξανδρα θα πας κατα τις 4 το μμεσημερι και αν την βρεις εχει καλως.
Αν οχι ειτε ρωτας τις τσατσαδες ποτε μπορεις να την βρεις ειτε πας πινεις ενα καφεδακι και επιστρεφεις μετα τις 5κ30 που εχει αρχισει η απογευματινη  βαρδια.
Την βδομαδα που μας περασε την πετυχα απογευμα στο 65 πανω...αν θυμαμαι καλα ηταν την πεμπτη.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οκ.Ρωτώ επειδή απλά έχασα τον μπούσουλα με τα πάνω κάτω.Προχθές την πέτυχα κάτω αλλά δυστυχώς δεν πιτσίλισα.Ευχαριστώ πάντως.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
Απογευματινή τσάρκα:τζίφος με όλη τη σημασία της λέξης.Το μόνο που αξίζει,αν αξίζει,η κοπέλα στη Φωκαίας 29.Από το 200 μέχρι τη σειρά 80 όλες αίσχος.Από τί ώρα πιάνει βάρδια η Αλεξάνδρα;

διαφωνω.στο Φ 65 κατω ειχε την χριστινα, στο φ65 ενα ξανθο καλο σωματακι, στο 134 κατω ενα ξανθο πολυ προστυχο με ωραιο σωμα, στο 134 στο ισογειο μια ρωσιδα, μετρια μεν αλλα επιανε καυλια οταν εβγαινε, στο 134 πανω μια μελαχροινη αλογα, ωραιο κορμι, στο 109 απεναντι μια ξανθια πολυ εκφυλη.καταθεση στο αχαρνων 109 στην σασα απο καζακσταν. απιστευτο κορμι, σφικό. απο σμπεριφορα οχι κατι το ιδιαίτερο. αλλα για τους φαν των πιπινιών και των ωραιων κορμιών ειναι ΟΚ.
κατα τα αλλα πραγματι μαπα το καρπουζι με φωκαιας 17 στο αριστερα να ειναι μια μελαχροινη μετρια, στο διπλα μια ξανθια λαουρα, στο αντελλοσπιτο μια μπαζολα με σιλικονε βυζια Νο 200 , στο απεναντι λαβυρινθο η απαραδεκτη μαυρη με την περουκα(καποιος πρεπει να της πει να μαζευει τα χερια της γιατι θα φαει καμμια αναποδη στο τελος!!!) στο Φ59 μονο το κατω δουλευε, μια μετρια καστανη, στο 80 μια ξανθια μετρια με ωραιο προσωπο, στο 84 , στοθ μαρκαριαν η γνωστη ξανθια με τα σιλικονουχα, στο διπλα πανω μια μελαχροινη ψιλοχαλια, στο 84 κατω μια μελαχροινη αλβανιδα. στο 71 πανω το γνωστο μπαζο σαρα και στο κατω οχι η γνωστη αννα αλλα ενα ξανθό με ωραιο κορμί αλλα δεν μου έκανε κλικ...αυτα. ελπιζω να ψιλοβοηθησα...
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα,πέρασα από όλα σχεδόν εκτός από το 109 στην Αχαρνών αλλά καμιά δεν με εντυπωσίασε.Στο 134 που λες,στο ισόγειο αυτή η μαλακισμένη μου έβαλε προκλητικά χέρι την ώρα που έφευγα!Πώς δεν της την άστραψα ούτε εγώ ξέρω.Το Χριστινάκι επίσης το είδα αλλά δεύτερη κατάθεση δεν θα έκανα και στη Φωκαίας όλα ήταν απαράδεκτα.Ειδικά αυτή με τα βυζόμπαλα.Αυτά.
 

Επισκέπτης
εχει παρει κανεις τη βικυ απο φωκαιας 17.??ψηλη με ωραιο στηθος και ασπρες μποτες?
[size=10pt][/size]
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Στο 17 πάνω εννοείς;
 

Επισκέπτης
το 17 ειναι ισογειο,διπλα στα 2 καινουργια...με γκρι πορτα που ειναι??φαινεται καλο κομματι...αλλα 25Ε??
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Όχι δεν την έχω πάρει.όντως είναι υπερβολικά τα 25.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
748
Κριτικές
123
Like
1.699
Πόντοι
8.445
Για όσους αναρωτιούνται ποιά Αννα είναι στο 71 κάτω αφού η γνωστή Αννα που ήταν εκεί απογεύματα λείπει, θυμίζω ότι από τις 18/7 έχω ενημερώσει ότι τα πρωινά παίζει εκεί η μικρή Αννα Μαρία από τη Ρουμανία που η τσα2 την αποκαλεί και αυτή για ευκολία (δική της και σύγχυση δική μας) σκέτο Αννα.
Τό ότι τα δωμάτια είναι γεμάτα πρωί αρχές Αυγούστου δείχνει πως μάλλον συμφωνούν πολλοί επισκέπτες με την αρχική μου εκτίμηση την οποία επιβεβαίωσα και σε δεύτερο post πρόσφατα.
Προσοχή όμως γιατί όπως έχω τονίσει είναι ένα άγουρο/αγαρμπο φρέσκο και τραγανό κουκλί που δεν έχει σχέση με την περπατημένη απογευματινή Αννα.
Αντε μπας και δούμε και κάποια άλλη γνώμη για το κορίτσι.

την πήρα την Παρασκευή 10-8 το μεσημέρι νομίζοντας ότι είναι η γνωστή Άννα. δεν λέω ωραίο μουνί αλλά τίποτα το ιδιαίτερο στο δωμάτιο. δεν άφηνε να την κρατάω από την μέση στο πισωκολητό. δεν λέει.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Για να μην τρέχετε, Ιάσωνος 19Α κλειστό σήμερα το πρωί (κατά τις 11:00). Μόνο φύκια είχε ο δρόμος, από μετάξι τίποτε. Αν κάποιος βρεί το 19Α ανοιχτό πρωί ας ενημερώσει.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κλαησπέρα παιδιά!έχει τπτ καλό τώρα στη Φυλής;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom