Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (8 μέλη και 195 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
klopweisser γράψε την κριτική σου στον κατάλογο...
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Πέμπτη απόγευμα

Φυλής 65 Επάνω

Αλεξάνδρα:  γύρω στο 1,65, λεπτή με ιδανικές teen αναλογίες στητό στήθος και «μωρουδισιο» μουτράκι (μαγουλάκια, χειλάκια και μεγάλα ματάκια) καθώς και μακριά μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω. Περίπου 20 ετών.

Η Αλεξάνδρα είναι ένα γλυκύτατο και ευγενέστατο μωράκι και γι’αυτο αρκετά επικίνδυνη για το πορτοφόλι και ειδικά γι’αυτους που είναι επιρρεπείς σε σύνδρομο “Pretty Woman”.  :)

Στο κρεβάτι παιζει περίφημα το ρόλο του «εύθραυστου» κοριτσόπουλου ενώ ταυτόχρονα είναι δεκτική, χαλαρή σε όλες τις στάσεις και πολύ βολική. 

Δεν χρειάζονται πολλές λεπτομέρειες, μοιάζει σαν να ξεπήδησε από κάποιο teen site και οι φίλοι του είδους θα καταλάβουν. Είναι για πιπίλισμα από την κορφή μέχρι τα νύχια σε χώρο εκτός μπουρδελου, κάτι που θα επιδιώξω στρατηγικά στο μέλλον.

Στα πλην, ο χώρος που είναι απαράδεκτα σκοτεινός.
Συμφωνώ απόλυτα. Την επισκέπτηκα και εγώ χθές το απόγευμα και ήταν σούπερ.
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Χτες το πρωί στο Αλκαμένους και Περγάμου ξαναβρήκα τη γνωστή Milf Μαρία, που ξαναήταν παλιά εκεί (και πρόσφατα ήταν Αγκύρας 12). Τη ρώτησα αν θα τη βρίσκω εκεί από εδώ και πέρα, και μου είπε πως όταν δεν την βρίσκω εκεί, θα τη βρίσκω Αγκύρας ή Διδύμου. Αρα επιβεβαιώνεται πως τα συγκεκριμένα κορίτσια (Ζάνα, Μαρία, Βαλέρια κλπ) ανακυκλώνονται μεταξύ των τριών σημείων.
 

Επισκέπτης
Πέμπτη απόγευμα

Φυλής 65 Επάνω

Αλεξάνδρα:  γύρω στο 1,65, λεπτή με ιδανικές teen αναλογίες στητό στήθος και «μωρουδισιο» μουτράκι (μαγουλάκια, χειλάκια και μεγάλα ματάκια) καθώς και μακριά μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω. Περίπου 20 ετών.

Η Αλεξάνδρα είναι ένα γλυκύτατο και ευγενέστατο μωράκι και γι’αυτο αρκετά επικίνδυνη για το πορτοφόλι και ειδικά γι’αυτους που είναι επιρρεπείς σε σύνδρομο “Pretty Woman”.  :)

Στο κρεβάτι παιζει περίφημα το ρόλο του «εύθραυστου» κοριτσόπουλου ενώ ταυτόχρονα είναι δεκτική, χαλαρή σε όλες τις στάσεις και πολύ βολική. 

Δεν χρειάζονται πολλές λεπτομέρειες, μοιάζει σαν να ξεπήδησε από κάποιο teen site και οι φίλοι του είδους θα καταλάβουν. Είναι για πιπίλισμα από την κορφή μέχρι τα νύχια σε χώρο εκτός μπουρδελου, κάτι που θα επιδιώξω στρατηγικά στο μέλλον.

Στα πλην, ο χώρος που είναι απαράδεκτα σκοτεινός.
το τιμαει το εικοσαρικο ι ατακτι και μικρι πορνι αλεξανδρα!πολι καλι!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πέμπτη απόγευμα

Φυλής 65 Επάνω

Αλεξάνδρα:  γύρω στο 1,65, λεπτή με ιδανικές teen αναλογίες στητό στήθος και «μωρουδισιο» μουτράκι (μαγουλάκια, χειλάκια και μεγάλα ματάκια) καθώς και μακριά μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω. Περίπου 20 ετών.

Η Αλεξάνδρα είναι ένα γλυκύτατο και ευγενέστατο μωράκι και γι’αυτο αρκετά επικίνδυνη για το πορτοφόλι και ειδικά γι’αυτους που είναι επιρρεπείς σε σύνδρομο “Pretty Woman”.  :)

Στο κρεβάτι παιζει περίφημα το ρόλο του «εύθραυστου» κοριτσόπουλου ενώ ταυτόχρονα είναι δεκτική, χαλαρή σε όλες τις στάσεις και πολύ βολική. 

Δεν χρειάζονται πολλές λεπτομέρειες, μοιάζει σαν να ξεπήδησε από κάποιο teen site και οι φίλοι του είδους θα καταλάβουν. Είναι για πιπίλισμα από την κορφή μέχρι τα νύχια σε χώρο εκτός μπουρδελου, κάτι που θα επιδιώξω στρατηγικά στο μέλλον.

Στα πλην, ο χώρος που είναι απαράδεκτα σκοτεινός.

Κρίμα που δεν την είδα εκείνο το βράδυ ήταν το μοναδικό σπίτι που δεν μπήκα γιατί πριν 2 μέρες ήταν κάποια λαρίσα εκει που την τίμησα και με ξενέρωσε....οχι ετσι ποναω , οχι τόσο βαθιά κτλ...
 

Επισκέπτης

Επισκέπτης
Κρίμα που δεν την είδα εκείνο το βράδυ ήταν το μοναδικό σπίτι που δεν μπήκα γιατί πριν 2 μέρες ήταν κάποια λαρίσα εκει που την τίμησα και με ξενέρωσε....οχι ετσι ποναω , οχι τόσο βαθιά κτλ...
που εισαι εσι μαστερ τισ ιδονις?εμαθα παρεβρεθικατε με καυλεα σκιντο στο ιδιο πουταναδικο!!!χεχε!μικροσ που ειναι ο μπουρδελοκοσμος!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
που εισαι εσι μαστερ τισ ιδονις?εμαθα παρεβρεθικατε με καυλεα σκιντο στο ιδιο πουταναδικο!!!χεχε!μικροσ που ειναι ο μπουρδελοκοσμος!!!

Και μετά απο το πιτσίλισμα ο συναγωνιστής skidoo περίμενε να βγω για να συνεχίσουμε τη συζήτηση :)
 

Επισκέπτης
μπουααχχαχαχααχ!!!!μορφες ειστε λεμεεεεεε!!!!
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
χτεσινη τσαρκα περι ωρας 17:30-18:30
αλκαμενους 117 η σοφι
περγαμου 1 η αγαπη
αγκυρας 12 η ζανα
διδυμου υπογειο η αλεξανδρα
διδυμου το μεσαιο κλειστο (μαλλον πηγαν διακοπες lol)
διδυμου το τριτο στη σειρα η λολα (δεν ακουσα καλα το ονομα)
αλκιβιαδου 16α η τανια
αλκιβιαδου 16β μια γρια περιπου 121384858090279 χρονων
(δινει και κωλο.......)
αλκιβιαδου 16γ περιμενα να δω τη κοκινομαλλα ζανα αλλα αντι αυτης μου ανοιξε ενδιαφερουσα μελαχροινη περι των 30 χρονων δεν κατεθεσα κατι δεν μου εκανε κλικ
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
χτεσινη τσάρκα στην φυλής 6 το απόγευμα
Φυλής 134 στο μεσαίο η ΕλενΑ ΑΠΟ ΡΩΣΊΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΦΕΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΊ ΕΊΝΑΙ ΠΑΛ΄ΤΟ στο κρεβάτι πολύ αχαρη και χωρις συμμετοχή. είναι 20 κοντή και με μακρια μαλια.
φυλής 109 στο ισόγειο η μαρία μετριο αναστημα πρεεπι να την τιμήσουμε.
φυλής 59 στο ισόγει η σοφία απο ρωσία και στο επάνω η γνωστή αλεξία απο ρωσία με τατο΄θ στον ωμο
φωκαίας 17 στο ισόγειο η γιούλη 20 ετώνα απορουμανία κοντη κε καστανόξανθο μαλί αλλά παλτο στο κρεβάτι να την αποφεύγετε γιατί την πήρα μια φορ΄΄α και εκλαιγα το 20αρικο.
στο φωκαίας 17 στο επάνω η μαρία απο ιταλιά ψηλή με μαύρα μαυλία μακριά, δεν  μιλάει ελληνικα, και αυτή να την αποφεύγετε γιατί είανι μεγαλο παλτο.
α ρε ντςανιέλα που σαι? ποτε θα επιστρεψεις μωρο?
αυτά απο μένα
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
χτεσινη τσαρκα περι ωρας 17:30-18:30
αλκαμενους 117 η σοφι
περγαμου 1 η αγαπη
αγκυρας 12 η ζανα
διδυμου υπογειο η αλεξανδρα
διδυμου το μεσαιο κλειστο (μαλλον πηγαν διακοπες lol)
διδυμου το τριτο στη σειρα η λολα (δεν ακουσα καλα το ονομα)
αλκιβιαδου 16α η τανια

Η Λόλα στο τρίτο της διδύμου είναι μια ξανθιά νέα; Η γνωστή Λόλα από Αλκαμένους;
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
kostas_mes δεν ξερω αν ειναι η ιδια με αλκαμενους 
αλλα και σημερα το μεσημερι ενας τσατσος μεγαλος σε ηλικια με
πολυ γελιο κατι ελεγε για ακαποτα τσιμπουκια και αναφερε και
ονοματα οπως ζανα βαλερια κτλ και νομιζω οτι αλκαμενους αγκυρας και αυτο στη διδυμου πρεπει να τα εχει ενας <<ιδιοκτητης>>
η λολα που ειδα ψιλη αδυνατη ξανθια
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
χτεσινη τσάρκα στην φυλής 6 το απόγευμα
Φυλής 134 στο μεσαίο η ΕλενΑ ΑΠΟ ΡΩΣΊΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΦΕΥΓΕΤΕ ΓΙΑΤΊ ΕΊΝΑΙ ΠΑΛ΄ΤΟ στο κρεβάτι πολύ αχαρη και χωρις συμμετοχή. είναι 20 κοντή και με μακρια μαλια.

Ε όχι και παλτό.Εντάξει δεν είναι πολύ όμορφη,αλλά εγώ που τη δοκίμασα έχω καλές εντυπώσεις.Και σε καμιά περίπτωση δεν είναι κοντή.Εκτός αν είσαι 2,10!!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Ε όχι και παλτό.Εντάξει δεν είναι πολύ όμορφη,αλλά εγώ που τη δοκίμασα έχω καλές εντυπώσεις.Και σε καμιά περίπτωση δεν είναι κοντή.Εκτός αν είσαι 2,10!!!!
φίλε την πήρα πριν απο 1 μήνα στο ιδιο σπίτι και στο δωμάτιο μου έλεγε αντε γρήγορα γιατί βιάζομαι και δεν μιλούσε πολυ καλά ελληνικα. οταν τη ρωτησα πωσ τη λένε και απο που ειναι μου ειπε να μην σε ενδιαφέρει και αντε γρηγοαρα .
ισως να ηταν ετσι επειδη την πετυχα στο τελος τηςς βάρδιασ δεν ξερω τι να πω
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
φίλε την πήρα πριν απο 1 μήνα στο ιδιο σπίτι και στο δωμάτιο μου έλεγε αντε γρήγορα γιατί βιάζομαι και δεν μιλούσε πολυ καλά ελληνικα. οταν τη ρωτησα πωσ τη λένε και απο που ειναι μου ειπε να μην σε ενδιαφέρει και αντε γρηγοαρα .
ισως να ηταν ετσι επειδη την πετυχα στο τελος τηςς βάρδιασ δεν ξερω τι να πω
Αυτη δεν ειναι η περιωνυμη Ελενα, που κανει "αρχιδολαβες" στους υποψηφιους πελατες στο σαλονι ?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ναι φίλε αυτή είναι.Κι εμένα μου έπιασε τ'αρχίδια!!!!Πάντως καλα πέρασα μαζί της.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες!Καταθέτω την παρακάτω αναφορά:Πήγα τσάρκα χθες στη Φυλής και για αρχή επισκέφθηκα το σπιτάκι στη Διδύμου 8β και ήταν μια νταρντανογυναίκα κακάσχημη.Μετά πήγα στο Αντελλόσπιτο αλλά και πάλι ήταν μια κοντόχοντρη και την έκανα με ελαφρά...Στη συνέχεια στο 59β όπου δεν ήταν η Σάρα.Που βρίσκεται;ξέρει κανείς;Μετά στο 65 πάνω όπου ήταν ένα ξανθό μουνάκι με ωραίο βυζί και μαλλιά κότσο.Στο 65 κάτω δεν ήταν η χριστίνα,την οποία στο παρελθόν την είχα πάρει, αλλά ένα ψιλόλιγνο μωρό που ήταν στο πάνω μέχρι πριν ένα μήνα με ένα ταττού στην μέση.Ξέρετε πως λέγεται;Και τέλος στο 71 κάτω όπου αμφιβάλλω αν ήταν η Άννα.Ένα κοντοπούτανο ήταν και παρόλα αυτά ήταν γεμάτο.Μπορεί κάποιος να μου λύσει τις απορίες για να πεταχτώ πιο μετά να καταθέσω;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλησπέρα παίδες!Καταθέτω την παρακάτω αναφορά:Πήγα τσάρκα χθες στη Φυλής και για αρχή επισκέφθηκα το σπιτάκι στη Διδύμου 8β και ήταν μια νταρντανογυναίκα κακάσχημη.Μετά πήγα στο Αντελλόσπιτο αλλά και πάλι ήταν μια κοντόχοντρη και την έκανα με ελαφρά...Στη συνέχεια στο 59β όπου δεν ήταν η Σάρα.Που βρίσκεται;ξέρει κανείς;Μετά στο 65 πάνω όπου ήταν ένα ξανθό μουνάκι με ωραίο βυζί και μαλλιά κότσο.Στο 65 κάτω δεν ήταν η χριστίνα,την οποία στο παρελθόν την είχα πάρει, αλλά ένα ψιλόλιγνο μωρό που ήταν στο πάνω μέχρι πριν ένα μήνα με ένα ταττού στην μέση.Ξέρετε πως λέγεται;Και τέλος στο 71 κάτω όπου αμφιβάλλω αν ήταν η Άννα.Ένα κοντοπούτανο ήταν και παρόλα αυτά ήταν γεμάτο.Μπορεί κάποιος να μου λύσει τις απορίες για να πεταχτώ πιο μετά να καταθέσω;
Φιλε μου Α'Βοηθειες κατευθασαν αμεσως :'(
Εχουμε και λεμε λοιπον-Στο 65 πανω αν ειδες μια αδυνατη με κοκκαλιαρικο σωμα,ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ καταθεσεις-Ειναι η Λιζα, :-την πηρα 4 φορες συνολο και η γκομενα απο γαμησι σε γαμησι ολο και πιο''κοκκαλο΄΄ειναι(μεταφορικα και κυριολεκτικα)
Απ`οτι εχουν πει συνπουρδελιαρηδες συναγωνιστες η Αννα του Φ71 ειναι σε διακοπες-Τρωει και γλενταει τα καυλια(τα λεφτα μας ηθελα να πω) :tickedoff:
Γενικα πεσμενη η αγορα με χειμερινα προιοντα στο παταρι :think: :jerking:-Θελει επειγοντως ανανεωση και μεταγραφες το ροστερ-Παλι καλα που χτιζονται 2 :rockon: καινουργια σπιτακια αναμεσα απο 67 και 71-Πριν λιγες μερες ειδα τα μαστορια εχουν φτιαξει τους οροφους :rockon:-τα δωματια- :rockon:σκαλες κατι που σημαινει παει για πρεμιερα το Σεπτεμβρη :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom