Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 176 άτομα (13 μέλη και 163 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kαλησπέρα σε όλους τους καυλιάρηδες!
Σήμερα βραδάκι,επίσκεψη-εξπρές στο Φυλής 40..Πήγα με 'σκοπό' και πρός καλή μου τύχη βρήκα αυτό που έψαχνα.Με το που μπαίνω έβγαινε η κοπέλλα στο χώλ,καλό κορμί,ψανθοκάστανη και με πεταχτό κωλαράκι,η τσατσά άρχισε να λέει το πρόγραμμα,ώσπου λέει τη μαγική λέξη: Κωλαράκι!!  :dancing: Χωρίς δεύτερη σκέψη μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω εναγωνίως!  :P μπαίνει και η κοπέλλα σε λίγο, λιγομίλητη και βαριεστημένη,ίσως και μαστουρωμένη,δεν ξέρω.Πίπα  μέτρια και σύντομη, και μετά στήθηκε σχεδόν αμέσως.Αφού την πήρα λίγο πισοκολλητό,προχώρησα απ'την 'πίσω πόρτα' αφού στήθηκε καλά-καλά στο μαξιλάρι της η άτιμη...Συμμετοχή σχεδόν μηδέν,αλλά δεν τσίνησε καθόλη τη διάρκεια αν και φαινόταν να πονάει λίγο.Ειναι ξένη και την λένε Αννα,δεν ξέρω τιποτα άλλο καθώς δεν μιλούσε καλά ελληνικά κι αυτά με το ζόρι.Πάντως εχει πολύ καλό σώμα,πεταχτό κωλαράκι,ΔΕΝ είναι Milf και δεν δυσανασχετεί,οπότε 20 Ευρώ για κώλο πιστεύω είναι πολύ καλή τιμή.Οσοι γουστάρετε σπεύσατε!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Είμαι σίγουρος ότι πήγες με www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,26.60]αυτήν[/url] κι εσύ (απάντηση #4151). Από την περιγραφή της γκόμενας, την στάση που πήρε και την όλη συμπεριφορά... αποκλείεται να είναι σύμπτωση! Κρίμα γιατί είναι κι ωραίο γκομενάκι, ε?
 

Επισκέπτης
Liomas...το λινκ που έβαλες πάει σε λάθος σελίδα.....το σωστο είναι :


Η απάντηση βέβαια είναι σωστα η # 4151 # που έβαλες.

Χμμμ... εμένα μου βγάζει το δικό μου σωστά και το δικό σου λάθος. Ίσως είναι ο τρόπος που έχουμε σετάρει το πως βλέπουμε τα posts. Εγώ π.χ. έχω πάνω-πάνω το τελευταίο post. Μήπως στις δικιές σου ρυθμίσεις το έχεις ανάποδα...
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Χθεσινή επίσκεψη σε Ρεμούνδου 21 πάνω.
Κοπέλα Βίκυ, τίποτα αξιόλογο, απλά να πάει και το παλιάμπελο που λέμε.
Αν και τελευταίος προφανώς πελάτης, ούτε βιάστηκε αλλά σαν σακί ρε παιδί μου...
Σημειώση: Κατόπιν του game διαπίστωσα το προφυλακτικό με άσπρο υγρό εξωτερικά, ίσως και μυκητες, ίσως και αλοιφή, το νου σας, ντουζακι με betadine. 20ευρω πηγε, σφιχτό ήταν, δεν ξαναπαίρνω. Ώρα 00.20 περίπου.
 

Επισκέπτης
Χθεσινή επίσκεψη σε Ρεμούνδου 21 πάνω.
Κοπέλα Βίκυ, τίποτα αξιόλογο, απλά να πάει και το παλιάμπελο που λέμε.
Αν και τελευταίος προφανώς πελάτης, ούτε βιάστηκε αλλά σαν σακί ρε παιδί μου...
Σημειώση: Κατόπιν του game διαπίστωσα το προφυλακτικό με άσπρο υγρό εξωτερικά, ίσως και μυκητες, ίσως και αλοιφή, το νου σας, ντουζακι με betadine. 20ευρω πηγε, σφιχτό ήταν, δεν ξαναπαίρνω. Ώρα 00.20 περίπου.

Και εγω χτες κατεθεσα στην Βικυ.Μελαγχροινη,οχι νεα αλλα ουτε milf. με σγουρο μαλλι,εχει τα κιλα της και φυσικα προς μεγαλα βυζια.Ρε φιλε τι ηταν αυτο το υγρο που λες,παιζει να ηταν κατι που να κολλαει,οποιος ξερει να πει.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Πιθανολογώ μύκητες, αλλά δεν μπορω να είμαι απόλυτος, το προφυλακτικό φάνηκε ψιλομάρκα μεκαψες, τι ναπω, απλα πηγα σπίτι και πλακωθηκα σε πλυσεις betadine, μην τυχόν και παίζει κάτι.

Και εγω χτες κατεθεσα στην Βικυ.Μελαγχροινη,οχι νεα αλλα ουτε milf. με σγουρο μαλλι,εχει τα κιλα της και φυσικα προς μεγαλα βυζια.Ρε φιλε τι ηταν αυτο το υγρο που λες,παιζει να ηταν κατι που να κολλαει,οποιος ξερει να πει.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αν θυμαμαι καλα, το μπεταντιν χειροτερευει την περιπτωση σου, αν ειναι για μυκητες. Υπαρχουν ειδικες κρεμες, αλλα τι να λεμε τωρα. Αντε σε γιατρο.
 

Επισκέπτης
Αυτη η Βικυ εκανε και τα πρωινα οταν ελειπε η Ολγα.Αρα αμα εχει κατι θα την εχει πατησει  κοσμος.Εγω ρωταω αν μπορει αυτα που ειδε ο συναδελφος στο προφυλακτικο να ειναι κατι που να μας ανησυχει.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Κοίτα δεν έχω κάποιο σύμπτωμα, ούτε φαγουρίτσες, ούτε τίποτα. Μου έχει ξανατύχει παλια να περάσω μύκητες, με κοινή θεραπεία με τη σύντροφό μου. Αλλά μόνο μήκυτες, τίποτα παραπέρα. Έχω δηλαδη Canesten (αν θυμαμαι καλα). Απλά, για το παρόν thread, ας κρατήσουμε τη πληροφορία ότι Βίκυ στη Ρεμούνδου 21 πάνω ίσως δίνει δωράκι....

Αν θυμαμαι καλα, το μπεταντιν χειροτερευει την περιπτωση σου, αν ειναι για μυκητες. Υπαρχουν ειδικες κρεμες, αλλα τι να λεμε τωρα. Αντε σε γιατρο.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αφού την τρίτη φορά παρατήρησα όλα τα δωμάτια γεμάτα το πρωί στο Φ71Β απορώ που κανείς δε γράφει τη γνώμη του για το άγουρο τραγανό πλάσμα που είναι τις τελευταίες εβδομάδες πρωινή. Η τσα2 δε γνωρίζει ότι τη λένε Αννα Μαρία και τη λέει Αννα αλλά Αννα πρωί Αννα βράδυ, Αννα στο Φ84 πρωί βράδυ θα χάσουμε το μπούσουλα.
Μετά από τις απανωτές επισκέψεις θα επιβεβαιώσω την αρχική μου εκτίμηση ότι για όσους αρέσκονται στα άγουρα σφιχτά πιπίνια, είναι πολύ καλή επιλογή.
Για πέστε και καμμία άλλη γνώμη!
 

Επισκέπτης
Χθεσινή επίσκεψη σε Ρεμούνδου 21 πάνω.
Κοπέλα Βίκυ, τίποτα αξιόλογο, απλά να πάει και το παλιάμπελο που λέμε.
Αν και τελευταίος προφανώς πελάτης, ούτε βιάστηκε αλλά σαν σακί ρε παιδί μου...
Σημειώση: Κατόπιν του game διαπίστωσα το προφυλακτικό με άσπρο υγρό εξωτερικά, ίσως και μυκητες, ίσως και αλοιφή, το νου σας, ντουζακι με betadine. 20ευρω πηγε, σφιχτό ήταν, δεν ξαναπαίρνω. Ώρα 00.20 περίπου.
μπας και  ιταν ι αλοιφι που βαζουν οι πονιρες πορνες για να μιν τσουζει το μουνακι τους??
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Βολτίτσα στο Μεταξουργείο χθες με φιλαράκι!!
Χωρίς πολλά πολλά, παρκάρω έξω από Κολωνού 30Α!!
Μπαίνω μέσα και βλέπω την Κατερίνα χαμογελαστή και ομορφότερη από την τελευταία φορά που την είδα και φορούσε πολύ όμορφα Heels!!!!! :rockon:
Η συνέχεια είναι ακατάλληλη για μικρά παιδιά,χαχα!!! :grin:
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες,καλησπέρα!Σκεφτομαι αυριο να πάω στην Αννούλα (Φυλής 71) και μετά μια επίσκεψη στο 134.Τί λέτε;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε longdick προσεχε αν θελεις λιγο παραπανω σε ποια θρεντ βαζεις τα μηνυματα σου, ωστε να μπορεις να παιρνεις και τις απαντησεις που θελεις..
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Τσάρκα για πιτσίλισμα σήμερα κατα της 10.30 το βράδυ...Φυλής η απογοήτευση...Δεν είδα τίποτα αξιόλογο και πήγα στη σταθερή αξία "Αννα" απέναντι απο το βενζινάδικο στο ισόγειο....Απίστευτο τρίψημο πριν αρχίσουν τα πολλά.....με ισπανική......και πολλά χάδια...Η γκόμενα τιμάει το 20ευρω και γι'αυτο και εγώ την τιμάω :)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Τσάρκα για πιτσίλισμα σήμερα κατα της 10.30 το βράδυ...Φυλής η απογοήτευση...Δεν είδα τίποτα αξιόλογο και πήγα στη σταθερή αξία "Αννα" απέναντι απο το βενζινάδικο στο ισόγειο....Απίστευτο τρίψημο πριν αρχίσουν τα πολλά.....με ισπανική......και πολλά χάδια...Η γκόμενα τιμάει το 20ευρω και γι'αυτο και εγώ την τιμάω :)

το μονο αξιολογο ηταν η αλεξανδρα στο 65 πανω το απογευμα.
τιμηθηκε δεοντως 5.05 που ανοιξε.περιποιηση στα γνωστα υψηλα στανταρ που βαριεμαι να επαναλαβω.

ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο MASTERC ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΗΘΕΙ :boobies:
 

klopweisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πέμπτη απόγευμα

Φυλής 65 Επάνω

Αλεξάνδρα:  γύρω στο 1,65, λεπτή με ιδανικές teen αναλογίες στητό στήθος και «μωρουδισιο» μουτράκι (μαγουλάκια, χειλάκια και μεγάλα ματάκια) καθώς και μακριά μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω. Περίπου 20 ετών.

Η Αλεξάνδρα είναι ένα γλυκύτατο και ευγενέστατο μωράκι και γι’αυτο αρκετά επικίνδυνη για το πορτοφόλι και ειδικά γι’αυτους που είναι επιρρεπείς σε σύνδρομο “Pretty Woman”.  :)

Στο κρεβάτι παιζει περίφημα το ρόλο του «εύθραυστου» κοριτσόπουλου ενώ ταυτόχρονα είναι δεκτική, χαλαρή σε όλες τις στάσεις και πολύ βολική. 

Δεν χρειάζονται πολλές λεπτομέρειες, μοιάζει σαν να ξεπήδησε από κάποιο teen site και οι φίλοι του είδους θα καταλάβουν. Είναι για πιπίλισμα από την κορφή μέχρι τα νύχια σε χώρο εκτός μπουρδελου, κάτι που θα επιδιώξω στρατηγικά στο μέλλον.

Στα πλην, ο χώρος που είναι απαράδεκτα σκοτεινός.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom