Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (32 μέλη και 301 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Στη Ρεμούνδου 21 που είναι κοντά στο σταθμό αττικής που είπες, δουλεύει η Ντενίζα,που είναι σταθερή αξία στο χώρο.Συνήθως δουλεύει απογευματινή βάρδια οπότε λογικά θα τη βρείς,για τσέκαρε το..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Live report απο Μεταξουργειο :rockon:
Αφου χτύπησα στα μπαμ ενα καραφάκι ουζο στο κεντρο με τον κολλητο κατεβήκαμε Μετάξι :rockon:
Το Ελενάκι στην Ιάσωνος 37 αφαντο, στη θεση της ενα μπασμένο μελαχροινό με καρέ μαλλί
Η Φαίη επίσης στη Λεωνιδίου γωνία με Ιασωνος και αυτή απών.
Η μουνάρα Κορίνα ψηλά στην Ιάσωνος δίπλα απ το ασανσέρ στο πόστο της
Τα μπουρδέλα στη Αχιλλέως με μάπα προιόν
Κατάθεση στη Κεραμικού στο ισόγειο στη μελαχροινή ρωσσίδα milf Μαρία
Οσο τη περίμενα σκεφτόμουν κατι γκόμενες και κατι γαμήσια και ο πούτσος ηταν σουζα όρθιος
εσκασε μύτη τρίφτηκε λίγο, αρχισε να πιπιλάει μπαλίτσες τρίβωντας τον και παρότι ηταν ήδη όρθιος εκανε πιπούλα με το πάσο της
Αναίβηκε απο μόνη της να το καβαλήσει και χτυπήθηκε στο όρθιο κοντάρι με μανία
γυρισε στα 4 και μετα πολύ ευχάριστα το πήρε στο στόμα για να με τελιώσει με τσιμπούκι

Το κλού της βραδυάς το καβατζωμένο μπλόκο στο δρομο που σε βγάζει απο Αθηνάς στη σταδίου πίσω απ το άγαλμα του Κολωκοτρώνη.
Κράνος τοχα μαζι αλλα όπως πάντα δε το φόραγα :rockon: (δε μουπαν τίποτα)
Φυσάω και βγάζει 13, το όριο ειναι 10 που σήμαινε 100ευράκια και 5 ποντάκια αφαίρεση απ το δίπλωμα
αράζω ενα 10λεπτό, μασάω τσίχλα, γαμιέμαι στις χλέπες και κατεβάζω σχεδόν σφηνάκι ενα μπουκάλι νερό του 1,5 λίτρου
Ξαναφυσάω και το μηχανάκι δείχνει 6  :dancing:
Παίρνω τα χαρτιά μου πίσω, καβαλάω το μηχανάκι (πάλι χωρίς κράνος) και γειά σας :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

θεος! καλα πως σου δωσαν δευτερη ευκαιρια;; κλαφτηκες;;;
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
έτσι γίνεται το αλκοτεστ Katagavlomenos, να ήξερες πόσοι γλίτωσαν το αυτόφωρο μ αυτή την διαδικασία (κ γω μαζί). :grin:
 

Επισκέπτης
οχι τι να κλαφτω, παντα οταν εισαι λιγο πανω απ το οριο σου δινουν 2η ευκαιρια
Αμα εισαι πιτας τι να σου δώσουν? σε μπουζουριάζουν με τη μια
Πάντως μετο που παίρνω πισω τα χαρτια και ειμαι ετοιμος να φυγω σαν κυριος......
πεταω μπροστα στον τροχονόμο την ατάκα στον κολλητό μου....
Αντε πάμε για κανα ουζάκι τώρα :rockon: :2funny:
μπουχαχχαχαχχαχχαχα!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μινι  scouting πριν απο λιγο στη φυλης.
65 πανω ενα πολυ καλο ,μελαχροινο ρωσιδακι με ωραιο λεπτο σωμα και καλο βυζι προς το 3 μεγεθος.
65 κατω ενα μελαχροινο με ισια μακρια μαλλια,αδυνατο με ωραιο μικρο και στητο βυζακι και τατου χαμηλα στην πλατη.πρωτη φορα το βλεπω το κοριτσι.
στο 71 πανω μετρια και κατω η αννουλα οπου γινοταν λαϊκο προσκυνημα.
ελεγα να μπω στο 65 κατω να δοκιμασω το φρεσκο αιμα αλλα επιασε η κοπελα τα συνεχομενα τηλ και δεν το προλαβα.
με βλεπω να πηγαινω αυριο στις 5
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση για τσάρκα σήμερα δευτέρα κατά τις 16.00 στη Φυλής. Έπαιζαν τα εξής:
Φυλής 71 κάτω κάποια Αλεξ 19 ετών, μελαχρινή, μεγάλο βυζί, συμπαθητική
71 πάνω η γνωστή Σάρα
65 η Λαρίσσα την οποία και δοκίμασα. Πολύ καλό σωματάκι, μικρό βυζάκι, καλή GFE συμπεριφορά, τρυφερή και συζητήσιμη, 21 ετών από Ρουμανία, έχουν γράψει και άλλοι εδώ μέσα. Καλή περίπτωση.....
86 ή 84 (δεν θυμάμαι)κάποια Μαρινέλα ή Μαριλένα. Πολύ ωραίο μωρό!!!!!! Μελαχρινή, 1.70, φοβερά βυζιά, δεν πήρα, αλλά αν κάποιος φίλος έχει πάρει να μας πει τη γνώμη του, σε επόμενη φορά θέλω να την πάρω οπωσδήποτε......
134 υπόγειο ένα "σκυλί" που βγήκε να συσταθεί μόνο του (ΓΑΒ ΓΑΒ)
134 ισόγειο Ντανιέλα, μικρή petit, καινούργια, μελαχρινή, πολύ καλή, δεν πήρα.
134 πάνω, Ντιάνα, μικρή petit, καινούργια, μελαχρινή, όχι τόσο καλή οσο η προηγούμενη, δεν πήρα
59, Ντανιέλα, μεγάλα βυζιά, ξανθό, ωραίο παιδί, 25?, δεν πήρα

Φώκαιας (από Φυλής η πρώτη πόρτα αριστερά) Γιούλη, 25 ετών, καστανόξανθη, ωραίο φυσικό 3αρι βυζι, πολύ καλό μωρό, θα πάρω σίγουρα στο μέλλον, αν ξέρει κάποιος για αυτήν ας πει...
Φώκαιας (από Φυλής η δεύτερη πόρτα αριστερά), Γκλόρια κοκκινομάλα, εμφανίσιμη, καλό βυζί, δεν πήρα
Φώκαιας (από Φυλής η τρίτη πόρτα αριστερά-Αντελόσπιτο) Έλλη, αδιάφορη....
Φώκαιας υπόγειο, η γνωστή μαυρούλα Κλάρα. Την πήρα, εντύπωση μέτρια, ήταν πολύ κουρασμένη και χασμουριόταν, δείτε λεπτομερέστερη κριτική στο thread της στις "Ιερόδουλες".
Αυτά........ 
 

Επισκέπτης
Σήμερα απογευματινη βάρδια Φυλής:
134 επάνω Νατάσα ψηλή με καρέ μαλλί και ανταύγειες.
134 κάτω είχε καθυστερήσει η κοπέλα και δε την είδα η τσ. μου είπε ότι τη λένε Κορίνα και είναι μικρόσωμη.
86 μία χοντρούλα με μακρύ μαύρο μαλλί
84 μία Ολγα μάλλον ντροπαλή γιατί μπήκε βγήκε στο σαλόνι. Καλή εμφάνιση απ' όσο πρόλαβα να δώ. Η Μαρι(α)λένα σε τρείς τέσσερεις μέρες θάναι πίσω ισχυρίστηκε η τσ.
65 επάνω δεν είναι η Λαρίσα αλλά η Ρενάτα όπου πέφτουμε στη βυζοπαγίδα. Εμφανίσιμη μικρούλα με πολύ ωραίο στήθος, αλλά η κοπέλα ήταν ψυγείο από την αρχή και στη συνέχεια μόρφαζε σαν από πόνο. Πιθανώς να συμπεριφερόταν κρύα γιατί φοβόταν ότι θα πονέσει αλλά δε το νομίζω γιατί αναγκάστηκα να της ζητήσω να γδυθεί, είχε ένα απλανές βλέμμα στο άπειρο κ.λ.π. Πού είσαι Χριστινάκι αναφώνησα και αφού ολοκλήρωσα όπως όπως κατέβηκα στο ...
65 κάτω όπου ήταν η μικρούλα Ρουμάνα Αλεξάνδρα για την οποία έχω γράψει 2 φορές. Μακρύ μαύρο μαλλί ωραία μάτια, τέλειο κορμί και μικρό στητό στήθος. Δοκιμάστε και μου λέτε, αλλά με το μαλακό γιατί είναι μικρούλα. Η τσ. δήλωσε ότι η Χριστίνα δε θα ξαναπάει εκεί οπότε όποιος scouter την εντοπίσει ας ενημερώσει.
Η τελευταία ενημέρωση έλεγε ότι το Χριστινάκι εντοπίστηκε στη Λιοσίων αλλά δεν αναφερόταν αριθμός.
Μετά το ξενέρωμα της Ρενάτας ο δρόμος μέ οδήγησε στην Παιωνίου όπου Ειρήνη και Τζούλια φρόντιζαν τους ταλαιπωρημένους οδοιπόρους. Αναφορά στο σχετικό thread.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σημερα κατα τις 4 περασα μια απο φυλης,,,
Φ65 πανω μια ξανθια αδυνατη ψηλη με καλο κορμι,αυτη ειναι η λαρισα?,την εχω παρει μια φορα πριν κανα χρονο και δεν εντυπωσιαστηκα,δεν θυμαμαι ονομα...
Φ65 κατω ενα μπαζακι
μετα βαρεθηκα τις βολτες και περασα στην αννα στην μονης προδρομου...μιλφ απο την πολωνια με εξαιρετικο τσιμπουκι

Στη συνεχεια χτυπησα ενα καφεδακι στο θησειο για να περασει η ωρα και ξαναπηγα στα γνωστα λημερια για να δοκιμασω το νεο μωρο στο Φ65 κατω.
Εκει λοιπον ηταν η Αλεξανδρα απο ρουμανια...ενα πολυ ομορφο μελαχροινο μωρο με μακρια μαλλια και μολις 20 χρονων.
Σωματακι τελειο με μικρο καλοσχηματισμενο στητο και σφιχτο στηθος και αναλογων προσοντων κωλαρακι.
Στο δωματιο δεν βιαζοταν καθολου.Ξεκινησε με χαδακια σε ολο το κορμι και τριψιμο με τα βυζακια της στον ψηλο μεχρι να γινω τουρμπο.Στην συνεχεια εκανε ενα αρκετα καλο τσιμπουκι με πολλα παιχνιδια της γλωσσας και με αρκετη προθυμια στο να ακολοθει εντολες.
Επειτα ρωταει,απο πισω?
απο πανω της λεω εγω και αυτη τα συνδυαζει καβαλωντας με αναποδα στηριζομενη στα πελματα της και χαριζοντας μου την θεα μιας θεσπεσιας σφιχτης ροζ σουφριτσας.χοροπηδουσε εκει με ολυ καλο τεμπο για αρκετη ωρα μεχρι που την ξαπλωσα ανασκελα και της εφερα τα ποδια στους ωμους για να μπορω να της το καρφωσω μεχρι τον πατο.ζοριστηκε λιγακι οταν τον ετρωγε σκληρα και γρηγορα αλλα δεν διαμαρτυρηθηκε στιγμη.

Ανακεφαλαιωνω.
Πολυ ομορφο  8,5/10
Καλο τσιμπουκι,με λιγη προπονηση θα γινει καλυτερη 7,5/10
Ανεση χρονου. 9/10
Υψος 1.65(οριακα για σενα Κωστα)μολις κατεβει απο τα τακουνια
Συνισταται για δοκιμη
Στους καριεριστες  του φορουμ επιβαλεται η δοκιμη :rockon:

παει το 50ρικο με τα παρελκομενα λοιπον

Πρεπει να βαλω δοσεις να αλλαξω την μηχανη γιατι αλλιως ολα οι πουτανες θα μας τα φανε
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Πρεπει να βαλω δοσεις να αλλαξω την μηχανη γιατι αλλιως ολα οι πουτανες θα μας τα φανε

τώρα πια.. πάνε αυτα ..μας τα εχουν φάει.. χιχχιχχι
:2funny: :2funny: :2funny:

μπραβο καλη ενημέρωση...
θα δοκιμάσουμε ...!!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα κατα τις 4 περασα μια απο φυλης,,,
Φ65 πανω μια ξανθια αδυνατη ψηλη με καλο κορμι,αυτη ειναι η λαρισα?,την εχω παρει μια φορα πριν κανα χρονο και δεν εντυπωσιαστηκα,δεν θυμαμαι ονομα...
Φ65 κατω ενα μπαζακι
μετα βαρεθηκα τις βολτες και περασα στην αννα στην μονης προδρομου...μιλφ απο την πολωνια με εξαιρετικο τσιμπουκι

Στη συνεχεια χτυπησα ενα καφεδακι στο θησειο για να περασει η ωρα και ξαναπηγα στα γνωστα λημερια για να δοκιμασω το νεο μωρο στο Φ65 κατω.
Εκει λοιπον ηταν η Αλεξανδρα απο ρουμανια...ενα πολυ ομορφο μελαχροινο μωρο με μακρια μαλλια και μολις 20 χρονων.
Σωματακι τελειο με μικρο καλοσχηματισμενο στητο και σφιχτο στηθος και αναλογων προσοντων κωλαρακι.
Στο δωματιο δεν βιαζοταν καθολου.Ξεκινησε με χαδακια σε ολο το κορμι και τριψιμο με τα βυζακια της στον ψηλο μεχρι να γινω τουρμπο.Στην συνεχεια εκανε ενα αρκετα καλο τσιμπουκι με πολλα παιχνιδια της γλωσσας και με αρκετη προθυμια στο να ακολοθει εντολες.
Επειτα ρωταει,απο πισω?
απο πανω της λεω εγω και αυτη τα συνδυαζει καβαλωντας με αναποδα στηριζομενη στα πελματα της και χαριζοντας μου την θεα μιας θεσπεσιας σφιχτης ροζ σουφριτσας.χοροπηδουσε εκει με ολυ καλο τεμπο για αρκετη ωρα μεχρι που την ξαπλωσα ανασκελα και της εφερα τα ποδια στους ωμους για να μπορω να της το καρφωσω μεχρι τον πατο.ζοριστηκε λιγακι οταν τον ετρωγε σκληρα και γρηγορα αλλα δεν διαμαρτυρηθηκε στιγμη.

Ανακεφαλαιωνω.
Πολυ ομορφο  8,5/10
Καλο τσιμπουκι,με λιγη προπονηση θα γινει καλυτερη 7,5/10
Ανεση χρονου. 9/10
Υψος 1.65(οριακα για σενα Κωστα)μολις κατεβει απο τα τακουνια
Συνισταται για δοκιμη
Στους καριεριστες  του φορουμ επιβαλεται η δοκιμη :rockon:

παει το 50ρικο με τα παρελκομενα λοιπον

Πρεπει να βαλω δοσεις να αλλαξω την μηχανη γιατι αλλιως ολα οι πουτανες θα μας τα φανε
Φιλε kokolongo η συνενοηση με την Αλεξανδρα ηταν ανετη στα Ελληνικα η γινοταν στ Αγγλικα;;;
Εχω τον λογο μου που σε ρωτω.
Ευχαριστω.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Πέρασα σήμερα κατά τις 20:30 από το μαγαζί της Κατερίνας και ήταν κλειστό...Σήμερα που βρήκα χρόνο να περάσω μου έτυχε...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Γαμω το διαβασμα μου μεσα και τις εξεταστικες μου πειτε ρε παιδια κανα καλο κομματι να μαμησω γιατι εχω βαρεθει τη ζωη μου
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kokolongos τσεκαρα το απογευμα την αλεξανδρα, ειχες δικιο, ειναι οριακα κοντη 1.65, λοιπον ειχε πολυ κοσμο για δοκιμη της καινουριας.
αρχιζω απο το βυζακι που ειναι επιπεδου ταυλανδεζας, στητο σφιχτο και η ρωγα κοιταει τον θεο/βουδα..  ειχε ομως χοντρα χειλια, κωλο μετριο, οχι στρογγυλο, ωραια μαλλια ,αλλα γουρλωτα ματια, δεν κατεθεσα. πολυ ψηλη..
τελικα μονο η καρινα εχει παραμεινει στο "υψος" της.
στο μεταξι επαιζε μπατσαρια και υποτονικοτητα,
τα βαρεθηκα, μου φαινεται επομενη καταθεση σε 5000 μιλια μακρια.
 

Επισκέπτης
Σήμερα απογευματινη βάρδια Φυλής:
134 επάνω Νατάσα ψηλή με καρέ μαλλί και ανταύγειες.
134 κάτω είχε καθυστερήσει η κοπέλα και δε την είδα η τσ. μου είπε ότι τη λένε Κορίνα και είναι μικρόσωμη.
86 μία χοντρούλα με μακρύ μαύρο μαλλί
84 μία Ολγα μάλλον ντροπαλή γιατί μπήκε βγήκε στο σαλόνι. Καλή εμφάνιση απ' όσο πρόλαβα να δώ. Η Μαρι(α)λένα σε τρείς τέσσερεις μέρες θάναι πίσω ισχυρίστηκε η τσ.
65 επάνω δεν είναι η Λαρίσα αλλά η Ρενάτα όπου πέφτουμε στη βυζοπαγίδα. Εμφανίσιμη μικρούλα με πολύ ωραίο στήθος, αλλά η κοπέλα ήταν ψυγείο από την αρχή και στη συνέχεια μόρφαζε σαν από πόνο. Πιθανώς να συμπεριφερόταν κρύα γιατί φοβόταν ότι θα πονέσει αλλά δε το νομίζω γιατί αναγκάστηκα να της ζητήσω να γδυθεί, είχε ένα απλανές βλέμμα στο άπειρο κ.λ.π. Πού είσαι Χριστινάκι αναφώνησα και αφού ολοκλήρωσα όπως όπως κατέβηκα στο ...
65 κάτω όπου ήταν η μικρούλα Ρουμάνα Αλεξάνδρα για την οποία έχω γράψει 2 φορές. Μακρύ μαύρο μαλλί ωραία μάτια, τέλειο κορμί και μικρό στητό στήθος. Δοκιμάστε και μου λέτε, αλλά με το μαλακό γιατί είναι μικρούλα. Η τσ. δήλωσε ότι η Χριστίνα δε θα ξαναπάει εκεί οπότε όποιος scouter την εντοπίσει ας ενημερώσει.
Η τελευταία ενημέρωση έλεγε ότι το Χριστινάκι εντοπίστηκε στη Λιοσίων αλλά δεν αναφερόταν αριθμός.
Μετά το ξενέρωμα της Ρενάτας ο δρόμος μέ οδήγησε στην Παιωνίου όπου Ειρήνη και Τζούλια φρόντιζαν τους ταλαιπωρημένους οδοιπόρους. Αναφορά στο σχετικό thread.
το χριστινακι ειναι σε ενα επι της λιοσιων εκει που μεχρι τωρα ηταν μια μαυρη που εβγενε μονη της χωρις τσατσα.....
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα εχθές μία βόλτα, να δω αν παίζει τίποτα καινούριο, και να δοκιμάζουμε αν αξίζει τον κόπο, αλλά, όλο μπάζα. Ένα που μου κάνει εντύπωση είναι ότι τα μαγαζιά δεν αλλάζουν τις κοπέλες. Έχουν τις ίδιες για πάρα πολύ καιρό. Ακόμα και αν σου αρέσουν, πόσες φορές να τις πάρεις?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Φώκαιας (από Φυλής η πρώτη πόρτα αριστερά) Γιούλη, 25 ετών, καστανόξανθη, ωραίο φυσικό 3αρι βυζι, πολύ καλό μωρό, θα πάρω σίγουρα στο μέλλον, αν ξέρει κάποιος για αυτήν ας πει...
Φώκαιας (από Φυλής η δεύτερη πόρτα αριστερά), Γκλόρια κοκκινομάλα, εμφανίσιμη, καλό βυζί, δεν πήρα

Την Γιούλη την πήρα 1 φορά, βαριεστημένη και πτώμα παρά το καλό κορμάκι- έκλαψα το 20αρικο.
Την Γκλόρια την είδα δεν πήρα ξέρει κανείς κάτι ?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Χθεσινή επιλεκτική βόλτα:
Φωκαίας 15 (νέο) πάνω ή Γκλόρια κοκκινομάλα & κάτω ένα σούπερμπάζο.
Φωκαίας υπόγειο η Κλάρα, Φωκαίας 25 σκαλάκια συμπαθητική με 3άρι στηθος ιδιαίτερα διαφημιζόμενη από την τσα2
Διδύμου 8 πάνω η καβάτζα της Μαρίας (που είναι?) με στητό στήθος και συμπαθητική φάτσα 20Ε
2-3 μπάζα ακόμα όπου ξεχασα και που ήταν.
Κάτω του μετρίου όλα...
 

Επισκέπτης
το χριστινακι ειναι σε ενα επι της λιοσιων εκει που μεχρι τωρα ηταν μια μαυρη που εβγενε μονη της χωρις τσατσα.....
Σε παρακαλώ για προσδιορισέ το λίγο γεωγραφικά γιατί δε ξέρω που ήταν αυτό με τη μαυρούλα. Ευχαριστώ!
 

Επισκέπτης
kokolongos τσεκαρα το απογευμα την αλεξανδρα, ειχες δικιο, ειναι οριακα κοντη 1.65, λοιπον ειχε πολυ κοσμο για δοκιμη της καινουριας.
αρχιζω απο το βυζακι που ειναι επιπεδου ταυλανδεζας, στητο σφιχτο και η ρωγα κοιταει τον θεο/βουδα..   ειχε ομως χοντρα χειλια, κωλο μετριο, οχι στρογγυλο, ωραια μαλλια ,αλλα γουρλωτα ματια, δεν κατεθεσα. πολυ ψηλη..
τελικα μονο η καρινα εχει παραμεινει στο "υψος" της.
στο μεταξι επαιζε μπατσαρια και υποτονικοτητα,
τα βαρεθηκα, μου φαινεται επομενη καταθεση σε 5000 μιλια μακρια.
Φίλε Kostasf16, όπως επιβεβαιώνει και ο  συναγωνιστής kokolongos και όπως έχω καταθέσει και εγώ δις, το πρόγραμμα της μικρούλας είναι πολύ καλό σε σχέση με τις υπόλοιπες που άν έχουν αυτή την εμφάνιση συμπεριφέρονται σαν πεθαμένες. Οπότε όταν βρείς ευκαιρία δοκίμασε τη. Δυστυχώς έχουμε καταλήξει αν κάποια εμφανίσιμη έχει καλή συμμετοχή να γίνεται θέμα. Πάντως η συγκεκριμένη είναι το αντίθετο της Αννούλας στο 71. Η Αννούλα δεν είναι και τόσο μικρή αλλά είναι ενθουσιώδης και κλασσική PSE ενώ η Αλεξάνδρα είναι χαμηλών τόνων γλυκειά και GFE.
Καλή δοκιμή!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom