Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (21 μέλη και 226 επισκέπτες)

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλεξάνδρα είναι στάνταρ απογευμα?Εχτές κατα τις 2 το μεσημέρι δεν ήταν ούτε 65 πάνω ούτε κάτω.Συνήθως την πετυχαίνω πρωί σ αυτα τα 2... Σήμερα τι θα είναι?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Φιλε kokolongo η συνενοηση με την Αλεξανδρα ηταν ανετη στα Ελληνικα η γινοταν στ Αγγλικα;;;
Εχω τον λογο μου που σε ρωτω.
Ευχαριστω.

στα ελληνικα...δεν ανοιξαμε βεβαια και κουβεντα επιπεδου,απλα πραγματα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
kokolongos τσεκαρα το απογευμα την αλεξανδρα, ειχες δικιο, ειναι οριακα κοντη 1.65, λοιπον ειχε πολυ κοσμο για δοκιμη της καινουριας.
αρχιζω απο το βυζακι που ειναι επιπεδου ταυλανδεζας, στητο σφιχτο και η ρωγα κοιταει τον θεο/βουδα..   ειχε ομως χοντρα χειλια, κωλο μετριο, οχι στρογγυλο, ωραια μαλλια ,αλλα γουρλωτα ματια, δεν κατεθεσα. πολυ ψηλη..

τι εισαι ρε εσυ ρε αλανι?ακτινογραφια την περασες στα 10 δευτερα που την ειδες στο σαλονι,μονο  χρωμα μουνιου δεν ειδες.
κανει μπαμ ο εμπειρος ο παλιουρας :headbang2: :thumbsup:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kokolongos, ξερω εισαι κυνηγος κοντων γυναικων... αλλα εγω αλλαξα ηπειρο για κοντες.. ετσι την αλεξανδρα την υψομετρησα αμεσως,υπολογισα τακουνια τα παντα, αλλα ειναι ψηλη, ενδεχεται να δοκιμασω ομως, ακολουθωντας τη συμβουλη του μοργκαν.
οσο θυμαμαι το ποστ σου που σε ενα πρωινο ειχες παρει ολες τις κοντες και αναμεσα ετρωγες και μπουγατσες, γελαω.
παντως αν εισαι κοντοφιλος ενα ειναι το μερος να πας, μαντεψε.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σου Πάνο με τις αναγγελίες σου! Λοιπόν απογευματινή βόλτα με τον τρισμέγιστο Πιτσίλαρχο!! :2funny: :2funny: Ετσι θα τον λέω τώρα ,χαχα,μου αρέσει καλύτερα..Δυστυχώς οι  τσάρκες μας με τους Panosmpos και Zerotolerance(Respect στα θηρία) δεν συνέπεσε κι έτσι καλύψαμε διαφορετικές βάρδιες!
Αρχή από Φωκίωνος για καφέ μετά κολατσιού να πάρουμε δυνάμεις(κι οφθαλμόλουτρο).Μετά περάσαμε από ένα μπουρδέλο(καλλιφρωνά νομίζω) κι ένα 'κρυφό' Studio(δευκαλίωνος 63) θα τα καλύψει ο πίτσι αυτά...
Μετά πιάσαμε τη Φυλής:
Στο 200 δυστυχώς δεν ήταν η Ξανθούλα Χριστίνα που είναι καλό κομματι,αλλά αντί αυτής ήταν μια φαλαινίτσα,εντελώς αδιάφορη,ούτε τ όνομα της δεν συγκράτησα!
134 υπόγειο,η γνωστή πλέον Ξένια(αλλιώς την είπε η παλιοτσατσά  :jerking:),με τη ρώγα κάγκελο αλλά ξενέρωτη στο δωμάτιο..
134 ισόγειο,η Κορίνα το κοντό χαρωπό Ρωσσιδάκι,η μπαλαντέρ της Φυλής.Κι ενοίοτε και των στούντιο(βλέπε Κεφαληνίας)..
134 Επάνω,η Μιλάνα(!),πρώην Φυλής 59(άκουσες Achro1416?),να και κάτι ενδιαφέρον..
71 κάτω η τσατσά-διαφημηστής Εύα με το αστεράκι της την Αννα,ξανθός άγγελος.Κορμάκι λαμπάδα(ακούς savalas?) και πολύ 'παιχνίδι' στο δωμάτιο..
71 επάνω η πρασινομάλλα τσατσά κυρά-μαρία,με την σλοβένα ξένια.Πολύ ξεπέτα όμως,μακριά από δάυτη..
59 επάνω κλειστό,κάτω η γνωστή τσέχα Ντανιέλλα,τίποτα το ιδιαίτερο γενικώς..
54 επάνω(δίπλα στης Σοφίας) η Τσέχα Λίλιαν,όπου και κατέθεσα! Ψηλή ξανθιά,αγέρωχη,με καμπύλες,ψιλοmilf θα έλεγα,αρκετά καλή στο κρεββάτι.Πίπα αισθησιακή και σβουριχτή ενίοτε,μετά ιεραποστολικό,και μετά πισοκωλλητό με μπατσάκια στα καπούλια για τελείωμα..
Οχι κάτι το συγκλονιστικό βέβαια,αλλά παραπάνω από μέτρια,αρκετά καλή για να μην κλαψω το 20ρικο και να περάσω καλά.Καλή συμπεριφορά και καλούτσικη συμμετοχή..
Αυτά από εμένα,τα υπόλοιπα θα τα συμπληρώσει ο Μέγας Πιτσίλαρχος! Ο οποίος ήθελε πουτανόπιατσα σήμερα αλλά έπεσε σε άσχημη μέρα, :2funny: :2funny: ..τις είχαν μαζέψει σχεδόν όλες!  :headbang:
Είδαμε και πάθαμε να γυρίζουμε,γυρίσαμε όλο το κέντρο και καταλήξαμε να χύσει(κατόπιν δικής μου προτροπής) την Ντενίζα! :grin: :grin: Ετσι για να ηρεμήσει και λίγο απ'τις καύλες που τον διακατέχουν! Τα υπόλοιπα θα τα συμπληρώσει ο Πίτσιιιιιι......
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

Επισκέπτης
χαιρετο ολοι τιν μπουρδελοκοινοτιτα!και ολουσ τουσ αναστατομενουσ καυλιαριδες του foroum ,πουμετα μανιας ψαχνουν ατακτα πορνιδια να καβαλικευσουν τα αστραφτερα  και μιτερα ακοντια τουσ !σιμερα  αφου ιπιαμε μια καφεδια με τον φιλτατο χιστι,μιστι και μπουρδελοβιο λαγονικο γκομενιο σιραμε για δροσοπουλου!το ενα απο τα 95,97 ιταν κλιστο...δεν μπικαμε και τιν καναμε για θασου...κλιστο και αυτο το πουταναδικο!καλιφρονα λοιπον ανοιχτο ....και ιταν εκει ο ξανθος τραβελος τανια!μπουαχχαχαχα!
αναχορισι λοιπον για δευκαλιονος 63.....εκει βρικαμε διο μιλφιες...ι μια ιταν ι χονδρελο ι ασχιμι και ι αλλι αδινατι μπασμενι...χαλια τα πραγματα για το σιγκεκριμενο στουντιο!σαπιλα!να ενιμεροσο επιπλεον οτι το στουντιο αυτο ειναι ανοικτο απο τις 11 το προι μεχρι τις 9 το βραδι!
οι ναυτες τισ κιματισμενισ ιδονις σαλπαρανε για φιλις!οπου τα πραγματα κιμενονται στιν μετριοτιτα!οπος τα περιεγραψε ακριβος  το μαμουνι τις καυλας γκομενιος!
ετσι λοιπον καναμε μια μινι τσαρκουλα φιλις και αρχισαμε περιπολιες στις πουτανοπιατσες!οπου τα πραγματα εκει ειναι πολι πεσμενα!τις μαζεψανε ολες τις ατακτες κορασιδες και αφισανε εμασ τουσ ατακτουσ καυλιαριδες χορισ πορνιδια!να καουν στι κολασι τα βρομιαρικα στρουμς!σα δε ντρεπονται!
μονο ενα πορνιδιο σε καταστασι μετριας εμφανισισ καπου στι σατομβριαδου ...εντοπισαμε εν ονοματι αγνουσκα απο πολονια!με 40 γιουρακια!επισις πολλα πρεζοπουτανα επι τις σατοβριαδου...προσοχι!
αφου λοιπον δε βρεθικε τιποτα καυλοτικο σαλπαρουμε για ρεμουνδου οπου στο 21 ιταν ι ντενιζα οπου και το πιτσιλισα!
στο 21α(σκαλες) ιταν μια μαυρι !απαπα!απεναντι απο το κοκινοσπιτο τις ντενιζ (δε θιμαμαι αριθμο)ιταν ι εβελινα μετριας εμφανισισ βγαινοντας στο σαλονι πολλα ιποσχομενο!πρεπει να τιμοριθει ι ατιθασι και πονιρι πορνι!
αυτα τα λιγα λοιπον για το αποψινο σκαουτ!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Χαιρετω το συναγωνιστη πιτσιλιστη και ενημερωνω οτι πιτσιλισα τη Ναταλι απο Διδυμου αφου μου εγλειψε τα ορχια και ετριβε στις μπαλες μου τα βυζακια της.

ΥΓαπο τα πιο σκληρα βυζακια που εχω πιασει
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
φιλε pitsilistis και billk η ντενιζ αυριο πρωινη βαρδια ξερετε που θα ειναι?
 

Επισκέπτης
σιμερινο πιτσιλισμα εγινε στιν ντενιζ στιν ρεμουνδου 21!
δε μπορο να πο ...ι ντενιζ ειναι απο τα φιλοτιμα πορνιδια στο επαγελμα τους!
το ροντεο λοιπον αρχισε με χαδακια τις πονιρις ντενιζ......χαδακια σε ολο το σομα και μετα μανιας να παιζει με τιν ξιφολονχι μου!αφου λοιπον ι καυλα εφθασε σε καυτα επιπεδα μου βαζει το καποτιδιο με το στομα και αρχισε να μασουλαει το στιβαρο μου κλαδι ενο εγο επαιζα με τα μουνοχιλακια τις ατακτις αμαζονας!σε καπια φασι λοιπον ριχνο σαλιο μπολικο στις μουνοχιλαρες τις και αρχιζο να τις τριβο τιν ξεσκισμενι μουναρα τις!παραπονα μιδεν εκ μερους τις!ανεκτικο πορνιδιο!
αφοθ λοιπον ειχε ρουφιξει αρκετα το μαγικο μου ραβδι ξεκινισε μια καταστασι survivor σε ιεραποστολικο οπου μετα απο μερικα λεπτα πιτσιλισα το φλεγομενο μουνακι τις!
γενικα ιταν value for money!αξιζει ενα πιτσιλισμα!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γεια σου πιτσιλιστη τιμωρε ψωλοπορνιδιων-Γιατι δεν γαμιαρες την Αννα στο 71 κατω?Το Σαββατο την πηρα και ειναι απο τις καλυτερες νεες αφιξεις αυτη και μια Λαρισα στο 65 πανω,ηταν ανοιχτο εκει?
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη φιλε pitsilistis η ντενιζ και τα πρωινα ειναι ρεμουνδου21?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σου πιτσιλιστη τιμωρε ψωλοπορνιδιων-Γιατι δεν γαμιαρες την Αννα στο 71 κατω?Το Σαββατο την πηρα και ειναι απο τις καλυτερες νεες αφιξεις αυτη και μια Λαρισα στο 65 πανω,ηταν ανοιχτο εκει? :
Ναι συναγωνιστη,ηταν ανοικτό.Αλλά δυστυχώς είχε τη Ρενάτα απόψε..
Συναγωνιστή Bilk,Για την Ναταλί της διδύμου,δώσε λεπτομέρεις να μην ψάχνουμε αδικα,αριθμό,πάνω ή κατω ,κλπ...

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Γεια σου πιτσιλιστη τιμωρε ψωλοπορνιδιων-Γιατι δεν γαμιαρες την Αννα στο 71 κατω?Το Σαββατο την πηρα και ειναι απο τις καλυτερες νεες αφιξεις αυτη και μια Λαρισα στο 65 πανω,ηταν ανοιχτο εκει?
γεια σου ψολαρρα μου!μεγαλε πουτσαρα !!!!λεβεντι μου τσολια μου!!!!στο 65 πανο ιταν ι ρενατα φιλεεεε!!!!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μια τσεχα στο υπογειο 134 σαντρα μου την ειπε η τσατσα κατα τις 4 το μεσημερι την σπατουλαρισα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Συναγωνιστή Bilk,Για την Ναταλί της διδύμου,δώσε λεπτομέρεις να μην ψάχνουμε αδικα,αριθμό,πάνω ή κατω ,κλπ...
Γαμωτο δε θυμαμαι αριθμο νομιζω στο 10 παντως αξιζει γιατι κανει ξεσκουφωτη πιπα και γλειφει και μπαλες αν εισαι καθαρος αν εισαι κωλοβρωμιαρης και απλητος  :jerking:
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
ρε παλικαρια κανενας δεν ξερει που θα ειναι αυριο πρωινη βαρδια η ντενιζ?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom