Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 217 άτομα (18 μέλη και 199 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
kokolongos, ξερω εισαι κυνηγος κοντων γυναικων... αλλα εγω αλλαξα ηπειρο για κοντες.. ετσι την αλεξανδρα την υψομετρησα αμεσως,υπολογισα τακουνια τα παντα, αλλα ειναι ψηλη, ενδεχεται να δοκιμασω ομως, ακολουθωντας τη συμβουλη του μοργκαν.
παντως αν εισαι κοντοφιλος ενα ειναι το μερος να πας, μαντεψε.

Σκέφτηκες να φορέσεις εσύ πάτους ή άρβυλα με χοντρή σόλα ?
Που να βρεις κοντοπούτανα την σήμερον. Εγω δε που είμαι 1.70 πρέπει να πετύχω κάτω του 1.50 για να έχω καλή αναλογία. Εγκαέλειψα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικα ρε Achro θα μας πεις που ακριβως στη Λιοσιων δουλευει το Χριστινακι? Απο Φυλης 65? Σε ποιο υψος?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Για να ενημερωθεί το φόρουμ το λέω . Τί νόμιζες ? Το κάνω για μένα?  :2funny:
 

Επισκέπτης
Σήμερα πρωινή βάρδια:
Ιάσωνος
19α η Καρίνα στο ... ύψος της. Αψογη
37α κάποια Τζούλια αδιάφορη.
Φυλής
134 Ισόγειο Ντανιέλα μικρή μελαχροινή γρήγορο πέρασμα από σαλόνι
134 επάνω Αλινα Ουκρανή καπουλέ με μικρό στήθος γύρω στα 25, απογοητεύτηκα αλλά ...γούστα είν' αυτά
84 κ 86 η Μανταλένα χοντρούλα μελαχροινή και κάποια άλλη τόσο χάλια που δε συγκράτησα όνομα (δε θυμάμαι αν η αντιστοιχία αριθμών με ονόματα είναι αυτή ή η αντίστροφη).
65 πάνω η γλυκειά Αλεξάνδρα
65 κάτω η Λαρίσα αλλά δε μου φάνηκε η ίδια με αυτή που είχα δεί επάνω. Μπορεί νάναι ιδέα μου ή να είδαν ότι ζητάμε το όνομα και βάφτισαν και κάποια άλλη έτσι.

Που είναι το Χριστινάκι στη Λιοσίων ... οέο?!!
 

Επισκέπτης
Για να ενημερωθεί το φόρουμ το λέω . Τί νόμιζες ? Το κάνω για μένα?  :2funny:
ρε germaon τρελοπαιδο δεν θυμαμαι νουμερο ισως 91 αλλα δεν ειμαι σιγουρος... τελος εκει ειναι με 3 βαρδιες την ημερα και δεν ξερω σε ποια θα δουλευει εγω την πετυχα μεταμεσονυχτια
 

Επισκέπτης
μια τσεχα στο υπογειο 134 σαντρα μου την ειπε η τσατσα κατα τις 4 το μεσημερι την σπατουλαρισα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας

σιμερινο πιτσιλισμα εγινε στιν ντενιζ στιν ρεμουνδου 21!
δε μπορο να πο ...ι ντενιζ ειναι απο τα φιλοτιμα πορνιδια στο επαγελμα τους!
το ροντεο λοιπον αρχισε με χαδακια τις πονιρις ντενιζ......χαδακια σε ολο το σομα και μετα μανιας να παιζει με τιν ξιφολονχι μου!αφου λοιπον ι καυλα εφθασε σε καυτα επιπεδα μου βαζει το καποτιδιο με το στομα και αρχισε να μασουλαει το στιβαρο μου κλαδι ενο εγο επαιζα με τα μουνοχιλακια τις ατακτις αμαζονας!σε καπια φασι λοιπον ριχνο σαλιο μπολικο στις μουνοχιλαρες τις και αρχιζο να τις τριβο τιν ξεσκισμενι μουναρα τις!παραπονα μιδεν εκ μερους τις!ανεκτικο πορνιδιο!
αφοθ λοιπον ειχε ρουφιξει αρκετα το μαγικο μου ραβδι ξεκινισε μια καταστασι survivor σε ιεραποστολικο οπου μετα απο μερικα λεπτα πιτσιλισα το φλεγομενο μουνακι τις!
γενικα ιταν value for money!αξιζει ενα πιτσιλισμα!
αρα αφου γαματε δυο αδερφες ειστε μπατσανακιδες!!!!!!!!!!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ακουω που λετε για μια αλεξαντρα και επειδη δεν την εχω δει ας μου πει καποιος που εργαζεται το παιδι να περασω και εγω απο εκει...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ακουω που λετε για μια αλεξαντρα και επειδη δεν την εχω δει ας μου πει καποιος που εργαζεται το παιδι να περασω και εγω απο εκει...

Φ65 κατω...προχθες ηταν εκει απογευματινη βαρδια.αν δεις μερικες σελιδες πριν γραφω και αναλυτικα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πέρασμα εξπρές στην Φωκαίας, στο 17 το νέο το πάνω πάλι το Κατερινάκι εκ Ρουμανίας, δεν πήγα αλλού και κατέθεσα άμεσα. Διατηρεί την φήμη της χώρας της, με άψογη συμμετοχή και σουπερ γλιψαρχι.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.554
Πόντοι
8.165
Σημερινή επίσκεψη Ρεμούνδου 21 στις 11 το πρωί. Βρήκα την Ντενιζ η οποία εκανε σαν τρελή στο πήδημα με ωραίο γλύψιμο στο εργαλείο. Αξίζει τα λεφτά της σίγουρα.

 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
χθεσινη βραδυνη επισκεψη γυρω στις 20.30

μετα απο ενα γρηγορο περασμα απο την κολωνου 30α που ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ δυστυχως δοκιμασα την τυχη μου σε αυτα της διδυμου... 16, 18 και τα αλλα πιο κοντα της φυλης.. ΤΖΙΦΟΣ... αλεξανδρα, μαρινα... στα 18αρια.. στα αλλα δεν θυμαμαι ονοματα...

πααμε απο φυλης.. δεν μου αρεσε τιποτα μεχρι που εφτασα στο 134 το μεσαιο.. το υπογειο

ξενια αδυνατουλα δεν ξερω απο που με τατουαζ ωραιο μεταξυ πλατης και κωλου και σιλικονατο, οχι πολυ μεγαλο, αλλα ωραιο βυζι!! περασα μεσα, πιπουλα καλη και πισωκολλητο αψογο με συμμετοχη πολυ καλη καθως την ειχα σηκωσει σχεδον ορθια και της πιεζα τους σιλικονατους βυζους!!!!

θα ξαναπαω σημερα μαλιστα διοτι εμεινα κατενθουσιασμενος!! θα μου πειτε γουστα ειναι αυτα.. αλλα το λεω διοτι πιστευω οτι αξιζει τον κοπο!!

αα ξεχασα.... σε μια φαση στο πισοκωλλητο της λεω παμε ισπανικο.. και λεει δεν κανω εγω ισπανικο... ελπιζω να την πεισω να κανει σημερα!! χαχα
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Ξένια είναι για κλωτσιές.Μπορεί να την πέτυχες στην αναλαμπή της,αλλά η πραγματικότητα είναι διαφορετική.Μακάρι να την ξαναπετύχεις με αναλαμπή,θετική όμως!
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
εννοεις αυτη με τα σιδερακια;αν λετε για την ιδια δουλευει στο υπογειο με την ασπρη πορτα.αυτο δεν ειναι το μεσαιο ειναι το τελευταιο....
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
3 λαμπακια ειχε.. στο μεσαιο μπηκα.. κατεβηκα 3 σκαλακια.. και ανοιξα μια πορτα.. πραγματικα δεν θυμαμαι αν ηταν ασπρη η οχι..
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
το μεσαιο ειναι αυτο με την μπλε πορτα το δεξι ειναι αυτο που ανεβαινεις την ξυλινη σκαλα και το αριστερο ειναι αυτο που κατεβαινεις 3 σκαλακια και εχει ασπρη πορτα.αρα πηγες στο τελευταιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom