Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (20 μέλη και 294 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μαλλον στο μεταξι, 10 με 5 πρωι ειναι συνηθως η καρινα στο ιασωνος 19 α πανω.  μπιμπελορωσιδα. αξιζει.
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
φανταζομαι οτι εννοεις απο 10 το βραδυ εως 5 το πρωι,ετσι?αν ηξερες απο 10 το πρωι μεχρι της 5 το απογευμα θα με βοηθουσε κι αυτο!!παντος σ'ευχαριστω!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φανταζομαι οτι εννοεις απο 10 το βραδυ εως 5 το πρωι,ετσι?αν ηξερες απο 10 το πρωι μεχρι της 5 το απογευμα θα με βοηθουσε κι αυτο!!παντος σ'ευχαριστω!
sorry  φιλε, εννοω 10 πρωι με 5 απογευμα, sorry
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
οκ φιλε KOSTASF16 δεν εγινε και τιποτα!επειδη μ΄αρεσει το πρωι απο της 10-5 ειπα μηπως καποιος πολυ πιο εμπειρος απο μενα σ'αυτα ξερει κατι!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι να ξερω ? την πηδαω εδω και ενα χρονο περιπου σε τακτα χρονικα διαστηματα, τα κανει ολα καλα, δοκιμασε.
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
συγγνωμη που σεξαναρωταω!δινει και την πισω πορτα?
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες οποιος εχει πληροφοριες παντος για τις πρωινες βαρδιες ας πει κατι!!!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
οι δρομοι του μεταξιου τελικα ειναι στρωμενοι με μπαζα, κατεβηκα λιγο μετα τα μεσανυχτα να βρω την ελενη του σαβαλα στο 37 με τη σιδερενια σκαλα, ηταν μια ρουμανα "μιρελα" καχεκτικη με το λευκο της νεκρης και σχετικα ψηλη, τον πουλο...
στο 20 με τα δυο σκαλακια "φλορινα"  ειχαμε τη "λαρισα" στο 19 τωρα εχουμε και τη φλορινα, αντε και με καβαλα..  η φλορινα γυφτισα τουρκογυφτισα, μακρια..  στο ισογειο τρελλο μπαζο, στο πανω η κορινα , ωσαν βαρελακι δρυινο με ουισκυ σκωτιας..
στο 19 κατω η σαντρα, μιλφ με σιλικονη, πριν βγει η τσατσα που τηρωτησα μου ειπε οτι ειναι μια ψηλη, και οταν της ειπα οτι μου αρεσουν οι κοντες , τα χασε, δεν το πιστευε, που να φανταστει η γυναικα ποσες χιλιαδες μιλια διανυω για κοντες.
αυτα λοιπον, ξεχασα ,στο 37 κατω μια μελαχροινη ψιλοκαλη που ειναι τα απογευματα στη φυλης 71 πανω, θα δουλευει διπλοβαρδια.λοιπον "η εγω δεν μπορω να προσαρμοστω στα δεδομενα "η εχω δικιο οτι υπαρχουν μονο μπαζα, ακουω αποψεις, μα ειναι δυνατον σε μια ευρωπαικη πρωτευουσα να μην υπαρχει μια ασιατισα να γαμησουμε, τι καταρα ειναι αυτη.

συμφωνώ και επαυξάνω!!!!
πρεπει να δώσουν το ιμπιριαλ στη πλατεια και να το γεμίσουν πουτανάκια απο όλες τις μεριες του κόσμου .... να κλείνουμε και δωματιάκι που θάχει το ονομά μας .... και ναρχονται τα πουτανίδια...!!!!
 

Επισκέπτης
Σημερα 12.00 το μεσημερι στο καινουργιο αυτο με τις δυο εισοδους Φωκαιας και Αχαρνων.
Η χειροτερη εμπειρια μεχρι τωρα που ειχα.Ηταν μια μικρη με μεγαλα βυζια(υποθετω,δεν εβγαλε το σουτιεν) μαλλον Αλβανιδα.Γεματος περιεργεια σκαω τα 20 ευρω στην τσατσα.Πριν παω σε μπουρδελο παντα κανω μπανιο καθαρα ρουχα,αρωματιζομαι,χαρτομαντηλα κα αντισηπτικα μαντηλακια.Μπαινω στο δωματιο και δεν ειχε καρεκλα...Που θα βαλλω τα ρουχα μου :huh:
Τελικα τα εβαλλα στο κομοδινο,ο θεος να το κανει.Μπαινει η κοπελα μεσα,Μαρινα αν θυμαμαι καλα καθεται διπλα μου και μου πιανει την τσαπου μεχρι να κοκιννησει.Τα παιρνω στο κρανιο γιατι δεν γουσταρω να μου την πιανουν χωρις καποτα αλλα δεν λεω τιποτα.Βαζει προφυλακτικο και προτου αρχισει την 5 δευτερολεπτων αερινη πιπα της μου λεει Γιατι πηγαινω μαζι της,γαιτι ηρθα η κατι τετοιο.Κολλησα τελοιος.Τι να ελεγα.Μετα γυρναει στα τεσσαρα και μυριζε σκατιλα.Ελεος λεω απο μεσα μου ως εδω!!!.Σηκωθηκα και αυτη μου λεει γιατι τοσο λιγο και κατι τετοια.Λεω ενταξει γεια σου γιατι ημουν νευριασμενος.Δεν εχυσα φυσικα και στο κρεβατι καθησα 30 δευτερολεπτα.Προσωπικα θα κανω πολυ καιρο να ξαναπαω σε μπουρδελο.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Εγώ πάντως που πέρασα απόψε ήταν εκεί terrirost,αυτή η Ντανιέλα που λές.Μιλάμε για φωκαίας στο ισόγειο..
εννοείς μετα τις 5 το απόγευμα? γιατί το πρωί δούλευε στο απάνω στον όροφο.
λογω δουλειάς δεν μπορώ να περάσω μετά τις 5. αν περάσει κάποιος συναγωνιστής ας ρωτ'ήσει που δουλεύει το πρωι παρακαλώ πολύ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Σημερα 12.00 το μεσημερι στο καινουργιο αυτο με τις δυο εισοδους Φωκαιας και Αχαρνων.
Η χειροτερη εμπειρια μεχρι τωρα που ειχα.Ηταν μια μικρη με μεγαλα βυζια(υποθετω,δεν εβγαλε το σουτιεν) μαλλον Αλβανιδα.Γεματος περιεργεια σκαω τα 20 ευρω στην τσατσα.Πριν παω σε μπουρδελο παντα κανω μπανιο καθαρα ρουχα,αρωματιζομαι,χαρτομαντηλα κα αντισηπτικα μαντηλακια.Μπαινω στο δωματιο και δεν ειχε καρεκλα...Που θα βαλλω τα ρουχα μου :huh:
Τελικα τα εβαλλα στο κομοδινο,ο θεος να το κανει.Μπαινει η κοπελα μεσα,Μαρινα αν θυμαμαι καλα καθεται διπλα μου και μου πιανει την τσαπου μεχρι να κοκιννησει.Τα παιρνω στο κρανιο γιατι δεν γουσταρω να μου την πιανουν χωρις καποτα αλλα δεν λεω τιποτα.Βαζει προφυλακτικο και προτου αρχισει την 5 δευτερολεπτων αερινη πιπα της μου λεει Γιατι πηγαινω μαζι της,γαιτι ηρθα η κατι τετοιο.Κολλησα τελοιος.Τι να ελεγα.Μετα γυρναει στα τεσσαρα και μυριζε σκατιλα.Ελεος λεω απο μεσα μου ως εδω!!!.Σηκωθηκα και αυτη μου λεει γιατι τοσο λιγο και κατι τετοια.Λεω ενταξει γεια σου γιατι ημουν νευριασμενος.Δεν εχυσα φυσικα και στο κρεβατι καθησα 30 δευτερολεπτα.Προσωπικα θα κανω πολυ καιρο να ξαναπαω σε μπουρδελο.
Προς διευκόλυνση συναγωνιστών: το www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,160/Itemid,189/]Αχαρνών 86[/url] εννοεί ο φίλος.
 

Επισκέπτης
Ναι Αχαρνων 86 με εισοδο και απο Αχαρνων και απο Φωκαιας.Ανεβαινεις σκαλια.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απογευμα Σαββατου καταδρομικη μετα απο καποιες μερες στην all time classic Φυλης.Ωρα αφιξης 5,την ωρα που αλλαζαν οι βαρδιες και :
Φυλης 71 πανω στην τσατσα με το περουκινι-ενα μπαζο η Μαριαννα με χαμηλο και πεσμενο κωλο.Δεν πηρα(εκει πετυχα και τον τσατσο της Δροσοπουλου 95 πριν ανοιξει και μου ειπε΄΄ελα σε 5 λεπτα''.Ματαια ομως
Φυλης 71 κατω οπου και κατεθεσα μεσα στους 3 πρωτους που πηραν την Αννα,απιστευτης εμφανισης γκομενα,ξαν8ια με στυλ diva ,σωμα φιδισιο,σχεδια -κολπα,συμπεριφορα στουντιο αξια τα 20?
:rockon: :rockon:Μπουκιτσι με μενα να με εχει σταυρωσει στο κρεβατι και να με πιπωνει με μανια και μετα ενα πισωκολλητο στο θεικο κωλαρακι και τελειωμα :tickedoff:
Στα καπακια ανεβαινω στο 65 πανω και ενα παλικαρι βγαινοντας μου λεει απο μονος του''Περνα,ειναι αστερι''Βγαινει η Λαρίσσα απο Ρωσια στο σαλονι,αδειο εντελως απο κοσμο-τι να πω γι`αυτο το πλασματακι...Σωμα γυμνασμενο με λεπτη μεσουλα,βυζι λεμονατο μικρο και πολυ γλυκο-καυλιαρικο προσωπακι :rockon: :rockon:
.Μπαινω και μετα απο ενα λεπτο ερχεται με ευγενεια και μου λεει οτι ειναι 21χρονων και δουλευε σε στουντιο της Βριλησου 60 πρωτα-Στο δωματιο ισως η καλυτερη και πιο cool που εχω πετυχει τους τελευταιους μηνες :o :o-Χαμογελαστη-πιπα πανω απο 5 λεπτα και 3 στασεις ειναι μια χαρα.Μακαρι να αρχισουν να γινονται μεταγραφες απο στουντιο σε μπουρδελα.Αννα και Λαρισσα,Ρωσιδακια,δυο πολυ καλες επιλογες που μου εφτιαξαν τη μερα και οπως μου ειπε η Αννα στο Φυλης 71 κατω''Τωρα σε ξυπνησα για τα καλα!''
 

Επισκέπτης
Σάββατο απόγευμα μεταξύ 18:00 και 18:30.
Φυλής 134 τίποτε ιδιαίτερο ούτε πάνω ούτε κάτω. Αν κάνω λάθος κρίνοντας μόνο από την εμφάνιση και τη σμπεριφορά στο σαλόνι ας διορθώσει κάποιος.
Φυλής 65 επάνω η άγωστη σε μένα καινούργια που υποθέτω ότι από προηγούμενο Post ότι είναι η Λαρίσα. Με μεγάλη αναμονή ήδη, οπότε κατεβαίνω κάτω όπου συναντώ την μικρή Ρουμάνα Αλεξάνδρα, (το Χριστινάκι δε δουλεύει σήμερα απόγευμα) που είχα ξαναδεί στο Φ40. Για τα γούστα μου πολύ καλή και με ένα μικρό tip πολύ GFE.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ποιες ήταν στα συγκεκριμένα μπουρδέλα του 134;
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς δε γνωρίζω τα ονόματα και οι τσατσές (sic) δεν είχαν όρεξη για να υποστηρίξουν την προσπάθεια καταγραφής. Αν πέρασε σήμερα κάποιος που να έμαθε ονόματα ή τις έχει δοκιμάσει ας ενημερώσει!
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα βολτα σημερα το πρωι στη φυλης.λοιπον διδυμου 8 κατω μια καινουρια καμια 35 χρονων μου φανηκε τουλαχισον δεν την εχω ξαναδει εγω.20 ευρω με ισπανικο τιποτα ιδιαιτερο απο στηθος δεν πηρα παντως.στην φ68δ η γνωστη αλεξανδρα βουλγαρα που ακομα ομως δεν εχω παρει.φ 59 μια ρωσιδα με αρκετα μεγαλα μπαλκονια 25 ευρω αν θυμαμε μου ειχε συστηθει ως ελενα.φ65 μια ξανθια με 20 ευρω τιποτα το ιδιαιτερο και δεν τιμησα.φ71 πανω η μιλενα οπως ειπε μια μικρη ειπα να την τιμησω κακως βεβαια.σε 1 λεπτο τελειωσε η π... ανεβαινει πανω κουνηθηκε λιγο και μετα ακουσα το ωραιο the time is finished δεν μιλαγε και ελληνικα.εφυγα και πηγα φ80.βουλγαρα μινιον για αυτους που τους αρεσουν πρεπει να ηταν γυρω στα28-30 .20 ευρω χαμογελαστη απο το σαλονι μεχρι και μεσα στο δωματιο καλη π... την τιμωρησα αρκετα ημουν θολωμενος απο την προυγουμενη.αρκετες στασεις.εμαθα οτι ηταν καινουρια την ρωτησα αν ηταν εκει και αυριο δεν ηξερε αλλα μαλλον ναι απο οτι ειπε.πρωινη βραδια.εμαθα οτι το σπιτι της ηταν καπου εκει γυρω κανενα λεπτο με τα ποδια απο οτι μου ειπε.αρκετα καλη παντως.νταιανα μου συστηθηκε
 

Επισκέπτης
Σάββατο απόγευμα μεταξύ 18:00 και 18:30.
Φυλής 134 τίποτε ιδιαίτερο ούτε πάνω ούτε κάτω. Αν κάνω λάθος κρίνοντας μόνο από την εμφάνιση και τη σμπεριφορά στο σαλόνι ας διορθώσει κάποιος.
Φυλής 65 επάνω η άγωστη σε μένα καινούργια που υποθέτω ότι από προηγούμενο Post ότι είναι η Λαρίσα. Με μεγάλη αναμονή ήδη, οπότε κατεβαίνω κάτω όπου συναντώ την μικρή Ρουμάνα Αλεξάνδρα, (το Χριστινάκι δε δουλεύει σήμερα απόγευμα) που είχα ξαναδεί στο Φ40. Για τα γούστα μου πολύ καλή και με ένα μικρό tip πολύ GFE.
φιλε πανω δουλευε η μιλανα που εμενα παντως μου κανει ΜΕΓΑΛΗ εντυπωση... και στο υπογειο η σαντρα (αδελφη ντενις) οποτε κακως δεν κατεθεσες!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom