Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (40 μέλη και 214 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Αφού φάγαμε τη φόλα του μεταξουργίου χτές με τους άξιους συναγωνιστές Savalas,warhol,pitsilistis,skido, διότι τα 2/3 των σπιτιών ήταν κλειστά,σάρωσα και τη φυλής σήμερα το απόγευμα αλλά φεύ! Τα ίδια και τα ίδια! :tickedoff:
Εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις.Οπως Φυλής 54Α(επάνω) μια ψιλοmilf ρωσσίδα αρκετά υποσχόμενη θάλεγα, Φυλής65Α(επάνω) ένα ξανθό ρωσσιδάκι καινούριο μάλλον,κι αυτό υποσχόμενο,και μια επίσης καινούρια οχι όμως εμφανίσημη βυζαρού στο Φυλής 59(κάτω).
Επίσης Μαγνησίας 11 είχε μια μαύρη αρκετά καλή για μαύρη(για όσους τους αρέσουν οι έγχρωμες καλλονές).Τελικά η κατάθεσηέγινε Φυλής 71 στήν Αννα(πάλι) που είναι εγγύηση ποιότητας(το iso9001 της φυλής)!! :2funny: :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τεροριστ δεν την ξερω την ντανιελα.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Εγώ πάντως που πέρασα απόψε ήταν εκεί terrirost,αυτή η Ντανιέλα που λές.Μιλάμε για φωκαίας στο ισόγειο..
 

Επισκέπτης
Καταθεση Φωκαιας 25α εκει που ανεβενεις τα σκαλια.Μικρη κοντη με μαυρα εσωρουχα.Δεν ηταν η γνωστη με τον μεγαλο κωλο.Στο κρεβατι τα βασικα.20 ευρω
Κλασικα περασα απο Διδυμου και προς εκπληξη ολων τα 8α και 8β ηταν ανοιχτα αλλα με τιποτα ενδιαφερον και συναρπαστικο.Στο 8α ηταν μια ξανθια με μετριο βυζι 20 ευρω μαλλον ελληνιδα.
Διδυμου 18 στο υπογειο η λατρεμενη μου Βικυ με καινουργια ασπρα εσωρουχα και τα βυζια εξω.Μετα απο αυτα που διαβασα εδω δεν εκατσα αν και δεν νομιζω την αλλη φορα να αντεξω

Ζητω πληροφορια¨
Φωκαιας και Αχαρνων αυτο με τις δυο εισοδους και απο Αχαρνων και Φωκαιας ειναι ενταξει,εννοω δεν νομιζω να φερνει τραβελια?
Ε?


 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Αυτό το μπουρδέλο Archie είναι ακόμα πολύ καινούριο αν και δεν έχει δώσει ακόμα τέτοια δείγματα γραφής.Αυτή που έχει πρός το παρόν είναι η Μαρία (μελαχρινή ουκρανέζα που δούλευε πρίν δυο μήνες στο 109) την οποία και σε συμβουλεύω να μην πάρεις για να μην κλαίς τα λεφτά σου..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Αυτη που λες την ειδα.Φορουσε και μια ζωνη σαν αυτες που φορανε αυτες που χορευουν το χορο της κοιλιας.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ζητω πληροφορια¨
Φωκαιας και Αχαρνων αυτο με τις δυο εισοδους και απο Αχαρνων και Φωκαιας ειναι ενταξει,εννοω δεν νομιζω να φερνει τραβελια?
Ε?
Αν εννοείς το μπουρδέλο-λαβύρινθο....θα σου πω ότι όσες φορές έχω πάει δεν έχω πετύχει τραβέλι αλλά και πάλι όποτε πάω μόνο κάτι μπάζα έχει...ποτέ δεν έχω πετύχει αξιογάμητη πουτάνα εκεί μέσα.
 

Επισκέπτης
Εγω λεω αυτο που πηρε το τυροπιταδικο και εκανε 2 εισοδους.Μια στην Φωκαιας και μια στην Αχαρνων.Ο λαβυρινθος που λες πρεπει να ειναι Φωκαιας 24 οπως κατεβαινεις την Φωκαιας προς την Αχαρνων στο δεξι χερι το μονο σπιτι που εχει.

Ξεχασα να πω οτι Φωκαιας 25α το δωματιο ηταν παρα πολυ μικρο.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ναι...το 24 εννοούσα...Αυτό το 'τυροπιτάδικο' που είναι?Έχει καλές μπουγα-τσούλες??
 

Επισκέπτης
Συμφωνα με τον gkomenios ειναι λιγο καμμενες οι μπουγα-τσούλες
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Αυτό το μπουρδέλο Archie είναι ακόμα πολύ καινούριο αν και δεν έχει δώσει ακόμα τέτοια δείγματα γραφής.Αυτή που έχει πρός το παρόν είναι η Μαρία (μελαχρινή ουκρανέζα που δούλευε πρίν δυο μήνες στο 109) την οποία και σε συμβουλεύω να μην πάρεις για να μην κλαίς τα λεφτά σου..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tην πιτσίλισα πρόσφατα, ηταν πολύ υπομονετική στο δωμάτιο...πολλές αλλαγές στάσεων και τελείωμα αυτή μπρούμητα με ανοιχτά πόδια και εγώ απο πάνω με δύναμη....

Μου είχε πει πως είναι απο τη Λετονία.
 

Επισκέπτης
Ειναι αυτη με την περιεργη ζωνη,μελαγχροινη χωρις βυζι και αδυνατη?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Προχτες μεσημερι Φυλης 40 υπογειο. Δεν ηταν η Ολγα αλλα η Αννα. Ρουμανα μελαχρινη. 20 ? (στην τιμη και το κουλουρι). Μαπα το καρπουζι. Γρηγορη πιπα και μετα απο πισω. Ρε παιδια ποση κρεμα ειχε βαλει. Λες και τον εβαζα σε κουβα με κρεμα! Απαραδεκτη.

η Όλγα είναι αυτή με τον κότσο ή η ʼννα; δώσε πληροφορίες.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Λύθηκε το μυστήριο της 'ʼννας' της κωλουρτζούς στο Φυλής 40!!! Είναι η 'Μαρία' που ψάχναμε απο την Χωματιανού. Ακριβώς όπως το πρόβλεψα. Σήμερα και πάλι στο 40 scout και ήταν η 'Μαρία' γνωστή τώρα ως 'ʼννα'. Μπουκιτσί τυπικό αλλά ανεκτικότατη στα μουνοδάχτυλα και στα κωλοδάχτυλα. Μετά πισοκωλλητό απο νιμού και σκαμπιλάκια στα κωλομέρια. Και εκεί που έσπρωχνα λέω να αλλάξω τρύπα και δοκιμάζω και 'κωλούρι'  :rockon: :rockon: Συνεχίζω με μησιγά απο το κωλούρι της με φαπίτσες στα κωλομάγουλά της και μετά τελείωμα με μπουκιτσί στο στόμα  :headbang2: :headbang2: :headbang2: Πολύ καλή γενικά η Ρουμάνα επαγγελματίας και ανεκτικότατη. Είναι αυτό που λέει και ένας μεγάλος αλλά ανώνυμος ποιητής 'Κωλούρι θέλω να βρω και να κοστίζει μόνο 20 ?υρώ'  :dancing:  :rockon: :rockon: :headbang1: :headbang1:

δώσε περιγραφή
 

Επισκέπτης
Παρασκευή βράδυ 21:00.
Ιάσωνος 37 επάνω μιά "Ιωάννα" ξανθό κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι και σχετικά μικρή, αλλά πολύ λεπτά χείλη.
Κατεβαίνοντας στο κάτω, μία "Ελένη" πολύ ωραίο σώμα γύρω στα 25 την πατάμε αν δεν προσέξουμε το ύφος και αν δε ρωτήσουμε από που είναι γιατί δε μαθαίνουμε ότι είναι Ελληνίδα (τουλάχιστον έτσι λέει στο δωμάτιο). Κρατηθείτε ΜΑΚΡΙΑ εκτός αν έχετε βίτσιο με ψυγεία.
Φυλής 65 επάνω αξιόλογο τσαχπίνικο ξανθό εκ Ρωσίας (κατά δήλωση τσατσας).
Κάτω το Χριστινακι που από στήθος παίρνει 0 αλλά έχει κάνει εντατικά μαθήματα Ελληνικών και φωνάζει όλο νάζι "Θέλω ...τσα" καθώς το χτυπάει στο στοματάκι της. Πολύ καλή εμπειρία εκτός αν το μεγάλο στήθος είναι προυπόθεση.
Ευχομαι καλές βόλτες και παρακαλώ όποιον γνωρίζει να βοηθήσει με τις ακόλουθες απορίες:
Η Αλίνα (Ρουμάνα όμορφη χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή στο δωμάτιο) που έχει αναφερθεί πρόσφατα στο Ιάσωνος 37α έχει σχέση με αυτή που έχει αναφερθεί στο Φυλής 134?
Η Αννα/Μαρία στο Φυλής 40 δουλεύει απόγευμα ή μετά τις 12:00?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οι δρομοι του μεταξιου τελικα ειναι στρωμενοι με μπαζα, κατεβηκα λιγο μετα τα μεσανυχτα να βρω την ελενη του σαβαλα στο 37 με τη σιδερενια σκαλα, ηταν μια ρουμανα "μιρελα" καχεκτικη με το λευκο της νεκρης και σχετικα ψηλη, τον πουλο...
στο 20 με τα δυο σκαλακια "φλορινα"  ειχαμε τη "λαρισα" στο 19 τωρα εχουμε και τη φλορινα, αντε και με καβαλα..  η φλορινα γυφτισα τουρκογυφτισα, μακρια..  στο ισογειο τρελλο μπαζο, στο πανω η κορινα , ωσαν βαρελακι δρυινο με ουισκυ σκωτιας..
στο 19 κατω η σαντρα, μιλφ με σιλικονη, πριν βγει η τσατσα που τηρωτησα μου ειπε οτι ειναι μια ψηλη, και οταν της ειπα οτι μου αρεσουν οι κοντες , τα χασε, δεν το πιστευε, που να φανταστει η γυναικα ποσες χιλιαδες μιλια διανυω για κοντες.
αυτα λοιπον, ξεχασα ,στο 37 κατω μια μελαχροινη ψιλοκαλη που ειναι τα απογευματα στη φυλης 71 πανω, θα δουλευει διπλοβαρδια.λοιπον "η εγω δεν μπορω να προσαρμοστω στα δεδομενα "η εχω δικιο οτι υπαρχουν μονο μπαζα, ακουω αποψεις, μα ειναι δυνατον σε μια ευρωπαικη πρωτευουσα να μην υπαρχει μια ασιατισα να γαμησουμε, τι καταρα ειναι αυτη.
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες!ξερει κανενας τι καλο παιζι στις πρωινες βαρδιες?
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
φιλε KOSTASF16 μηπως ξερεις τι παιζει αυτη τη βδομαδα που μας περασε στις πρωινες βαρδιες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom