Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 343 άτομα (37 μέλη και 306 επισκέπτες)

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Παιδιά μια ενδιαφέρουσα ερώτηση-
χτες Τρίτη απογευματινη βάρδια- ποιά ήταν στο Φυλης 134 επάνω ? Ψηλή λεπτή καστανή  με μακρυά μαλλιά και γλυκό πρόσωπο-- ελιναι η Αλινα - η Μιλάνα  - ή άλλη ? Διότι .. ήταν  στο στόυντιο Αχαρνών 106 κανονικά απογευματινή  στις εξίμιση και μετά
από ένα τεταρτο ήταν ήδη  - και στο 134 πάνω - εκεί που σε βρίζει η τσατσά αν δεν περάσεις/ καλά τι έγινε η κοπέλα -διακτινίστηκε ... ?

ναι ειναι η Νατάσσα..δουλευει Αχαρνων 106 και Φυλης 134.. εχει ωραιο προσωπο ειναι ψηλη και δεν μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα..
στην Αχαρνων την ειχα δοκιμασει και εκανε ενα απλο πιτσιλισματάκι χωρις κατι το ιδιαιτερο.. εχει και κατι σημαδια (ραγάδες) στην κοιλια  που με ξενερωσαν..
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αγαπητοί συναγωνιστες, παίζει πουθενα τελευταιά κουλούρι εκτος απο Λεωνιδίου 6 και Κεραμεικού 13(το επάνω) που συνήθως κάτι έχουν;
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες την ντανιελα την πετύχατε καθόλου? ενημερώστε
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Αγαπητοί συναγωνιστες, παίζει πουθενα τελευταιά κουλούρι εκτος απο Λεωνιδίου 6 και Κεραμεικού 13(το επάνω) που συνήθως κάτι έχουν;
ʼννα, Ρουμάνα, Κολωνού 32α, απογευματινή βάρδια. Έχω γράψει για www.bourdela.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,26/Itemid,189/#rev-98]δαύτη[/url].
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες....
Δεν το πρόσεξα  :jerking: :jerking: μου....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε σαβαλα εγω νομιζα στην ιασωνος  με τη σιδερενια σκαλα, εσυ λες τα δυο τελευταια δεξια το πανω, στο προηγουμενο ποστ ελεγες κατεβαινοντας αριστερα γκρι σκαλα, κοψε κανα ουισκι..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τωρα μαλιστα, εγω πετυχα την τζωρτζιανα, ρουμανα μαυρο μαλλι, τραβε φατσα μετριο υψος, αυτη που λες οτι ειναι μαπα, αρα ρωταμε για ελενακι, την αλλη φορα.
ρε σαβαλα δεν ειπαμε θα "μαζευτεις" λιγο γιατι εχεις βαλει ενα "σκοπο" στη ζωη σου? παλι το στραβο δρομο πηρες?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο σωστος μπουρδελιαρης, βγαινει εξω ,πινει, κανει επιδρομες, γαμαει, και μετα τρεχει στο p/c του να ενημερωσει.
τι πειθαρχεια εχει αυτο το σαιτ τελος παντων. εδω εχουμε κατευθειαν ανταποκρισεις απο εξωτινα μερη.. ξερεις τι ειναι να εχεις αναπαυλα απο γαμησια και να σκεφτεσαι να ενημερωνεις και το σαιτ? εγω ενα πρωι καθυστερησα το μασαζ μου για να στειλω ανταποκριση, για τετοιες θυσιες μιλαμε...
 

Επισκέπτης
oχι μαζευω :sunglasses:,
τα κοψα τα μασαζ (αν και με παρεσυρε ο warhol σημερα :2funny: :tickedoff:) και τα στουντιο,
και τοχω ριξει στο 15αρι και στο 20αρι του Μεταξουργείου :rockon:
δε παιζει αφου ταπαμε, χωρις κοντα σχιστοματικα πλασματακια ο savalas δε προκειτε να μηνει :rockon:
Ωπα παιδιά γιατί κοντεύουμε να μάθουμε την Ιάσωνος, να λιώσουμε σόλες και ακόμη χαμένοι είμαστε. Το 37Α δηλαδή φιλοξενεί το απόγευμα την Αλίνα (έχει χαρακτηριστεί από συναγωνιστές Ρουμάνικο θεικό πιπινοπούτανο!)και μεταμεσονύκτια το Ελενάκι? Και μιλάμε γι' αυτό που ανεβαίνεις τις σκάλες?
Βοήθεια παιδιά!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
κατα της 12 παρά.. βολτουλα.

καθως περνουσα απο Φυλής τα περισσότερα ..ρδελα ειχαν κλεισει ή ηταν στο κλεισιμο..
βρηκα όμως ενα καλο πορνιδιο στο σπιτι της τσατσας με την πρασινη περουκα :huh: :huh:
φαινόταν δυνατο ;) ;) ..και στο δωματιο καθυστερησε ενω εμεις περιμέναμε για να βγει σιγουρα 20 λεπτά..της χτύπησε η τσατσα την πορτα αλλα αυτη τιποτα βγηκε μετα απο 5-6 λεπτα.. περιμεναν 10 ατομα και ετσι την έκανα :badair:

στο φυλης 134 ηταν ανοιχτο μονο το ισογειο οπου ηταν μια Κορίνα ψιλογεματούλα..
δεν έλεγε και τιποτα και την έκανα..
αυτα.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μολις γυρησα απο τα σπιτακια του μεταξ/ου,αχμ... για καποιο λογο ηταν κλειστα παρα πολλα... αυτα που ηταν ανοιχτα ηταν σε θλιβερη κατασταση οι κορασιδες που ειχε μεσα,οποτε τραβηξα το δρομο για την δροσοπουλου 95[δεν πηγαινα για υπνο καλυτερα...] μπαινω και συναντω τον τσατσο,ακρωσ ερεθιστικος... μου λεει το μωρακι μου η αλεξανδρα ερχετε το ''μωρακι'' λεω εκανες μια ωρα να παρκαρεις ε δεν τραβας και εναν[λαθος μου] 1,67 ,αδυνατη,μικρο βιζι,πιπα μαυρα χαλια,ανοιχτη λεκανη,γενικα πατσαβουρα[απορω με μενα δηλ..] αφου τελειωνει η πραξη μου λεει τωρα πας σπιτι σου? <<3.15 η ωρα>> ε ναι της λεω που να παω? ελεγα μηπωσ πηγενες για κανα ποτο.. και μουλεγε μαλακιες για κανα μπαρακι κοντα και τετοια.. η σαπια ηθελε να την παω και σε μπαρ να γινω ξεφτιλα... ΟΥΡΤΤΤΤ!!!
 

bas1le

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα καλο σπιτι για πρωινη βαρδια??εχει κανεις να προτεινει κατι??
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
καλημερα ψαχνω σε παλιοτερες ενημερωσης αλα τιποτα...
ξερει καποιος ρε μαγκες για μια Μαρια Ελληνιδα στη Φυλ. καπου στο 66 αν δε κανω λαθος τι παιζει? :think:
στο σαλονι κανει χαβαλε αλλα το θεμα ειναι τη κανει μεσα.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
sorry λαλακια μου  :jerking: ξεχασα να πω οτι δουλευει πρωινη βαρδια
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
καλημερα ψαχνω σε παλιοτερες ενημερωσης αλα τιποτα...
ξερει καποιος ρε μαγκες για μια Μαρια Ελληνιδα στη Φυλ. καπου στο 66 αν δε κανω λαθος τι παιζει? :think:
στο σαλονι κανει χαβαλε αλλα το θεμα ειναι τη κανει μεσα.
για μια ξανθουλα λες κοντουλα με ωραιο σωματακι?παρτην κανει φοβερη πιπα και γουσταρει φικι δοκιμασμενο.deepthroat σε ολο του το μεγαλειο
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
για μια ξανθουλα λες κοντουλα με ωραιο σωματακι?παρτην κανει φοβερη πιπα και γουσταρει φικι δοκιμασμενο.deepthroat σε ολο του το μεγαλειο

Συναγωνιστή....αναφέρεσαι ποφανώς στο Σοφάκι στο 56....ειδικα αν λεμε για το deepthroat....υπάρχει σχετικό πόστ!!!!!!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Συναγωνιστή....αναφέρεσαι ποφανώς στο Σοφάκι στο 56....ειδικα αν λεμε για το deepthroat....υπάρχει σχετικό πόστ!!!!!!!!!
Είναι στο 54 όχι στο 56...σε αυτό που είναι κάτω...όντως πολύ καλή πίπα και άψογη συμπεριφορά..εγώ εδώ και καιρό μόνο σε εκείνη πηγαίνω,όποτε πάω...έχει και ανάλογο thread όπως αναφέρεις.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
για μια ξανθουλα λες κοντουλα με ωραιο σωματακι?παρτην κανει φοβερη πιπα και γουσταρει φικι δοκιμασμενο.deepthroat σε ολο του το μεγαλειο
Καμμία σχέση!! Αυτήν την Ελένη που λέει ο συναγωνιστής την έχω πάρει παλιότερα,κι ένα έχω να πω: ΜΑΚΡΥΑ!! είναι φόλα!
Γενικά θα έλεγα μακρυά απ'το συγκεκριμένο σπίτι γιατί φέρνει όλο ψόφιες.. :tickedoff:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
τωρα μαλιστα, εγω πετυχα την τζωρτζιανα, ρουμανα μαυρο μαλλι, τραβε φατσα μετριο υψος, αυτη που λες οτι ειναι μαπα, αρα ρωταμε για ελενακι, την αλλη φορα.
ρε σαβαλα δεν ειπαμε θα "μαζευτεις" λιγο γιατι εχεις βαλει ενα "σκοπο" στη ζωη σου? παλι το στραβο δρομο πηρες?
φιλε μιπως ειναι η ντανιέλα απο φωκαίας? μιπως εχει μαυρα μακρυα μαλλια και αδυνατη και φοραει σουτιεν μαυρο η ασπρο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom