Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (8 μέλη και 106 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ακόρεστος,έγραψες την ''χρυσή'' λέξη....αύριο προβλέπω ουρές στο 40 και την Αννούλα να κάνει υπερωρίες και να μην μπορεί να περπατήσει στο τέλος...... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ακόρεστος,έγραψες την ''χρυσή'' λέξη....αύριο προβλέπω ουρές στο 40 και την Αννούλα να κάνει υπερωρίες και να μην μπορεί να περπατήσει στο τέλος...... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Στενούλα ήταν ΄παντως,απλώς δεν έκανε στήσιμο για βαθύ για να μην πάθει τιποτα.Το <<στενή>> επίσης άλλη μαγική λέξη στο σάιτ,έτσι?χαχα
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φίλε 'Ακόρεστος' αυτή που πήρες σήμερα στη Φυλής 40 ήταν με καστανό μαλλί πιασμένο κότσο?
Πάνο,δεν την ξέρω την εν λόγω δεσποινίς, αλλά πές μας πως είναι τραβέλι να πηδήσω από τον 4ο..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Το εν λόγω ρδέλο δεν έχει φέρει μέχρι στιγμής τραβέλια. Οπότε μην ανησυχείς  :cheesy: Ρωτάω απλώς γιατί είχα πετύχει μια με 'κωλούρι' στην Χωματιανού πρίν μισό μήνα περίπου και το καλλιτεχνικό της ήταν 'Μαρία'. Ρουμανικής καταγωγής απ'ότι μου είχε πει και ήταν με καστανό μαλλί πιασμένο κότσο. Απλώς υπέθεσα μήπως είναι η ίδια γι'αυτό και έκανα την ερώτηση στον Ακόρεστο.
Ουφ.......
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά σήμερα έκανα το χειρότερο μου γαμήσι στη Φυλής.
Ειχα την εντύπωση ότι κάποιος συναγωνιστής είχε πει καλά λόγια
για μια Ελένη στο νούμερο 66.
Παω λοιπόν το απόγευμα και μπήκα σούμπιτος σχεδόν στο δωμάτιο.
Μπαίνει αυτή μέσα, κάθεται σχεδόν απάνω μου (κοντεψε να μου τον σπάσει στο μεταξύ) μισοξαπλώνει, και μετά κάνει οτι κοιμάται!!
Λέω θα θέλει παιχνιδάκια! Της γλείφω λίγο το βυζί μετά από λίγο αρχίζει να με χαστουκίζει!!Της λέω έλα κοφτο να κάνουμε "δουλειά", μου φοράει το σκουφί, μου τον γλύφει για 1-2 δευτερόλεπτα !! και μου λέει έλα.Στο μεταξύ ειχε γαμηθεί να με χαστουκίζει και να
με δαγκώνει!!!
Τέτοιο ξενέρωτο γαμήσι δεν πρέπει να έχει τύχη σε άνθρωπο.Ουτε λύσσα να την έιχε πιάσει την καριόλα.
ΜΑΥΡΙΣΤΕ την παίδες!! 
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
καλα ρε zigfried γιατι δεν της εκανες και εσυ το ιδιο..??!! :2funny: :2funny:

εγω παντως θα εβρισκα ευκαιρια και θα την ειχα ταραξει στους μπατσους..χαχαχχα :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ελενη στο 66 ειναι ζωον εντελως , τα εχω πει πολλακις...
λοιπον τσεκαρα πριν 3 ωρες στην ιασωνος 37 ισογειο, δεν ειναι κινεζα, ειναι μαλλον ελληνιδα, φοραει περουκα τωρα, και με μακιγιαζ δειχνει λιγο ασιατισα, δεν ειναι ομως ουτε στο ελαχιστο, ειναι πολυ καιρο εκει, την ειχα παρει παλια και ειναι κατω του μετριου, α ρε παιδια , με τρεχατε απογευματιατικα να τσεκαρω για κινεζα...  επιβεβαιωστε ομως οτι λεμε για την ιδια, ονομα δεν ξερω
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φίλε 'Ακόρεστος' αυτή που πήρες σήμερα στη Φυλής 40 ήταν με καστανό μαλλί πιασμένο κότσο?

Φίλε πάνο,καστανό μαλλί είχε,τώρα για τον κότσο,νομίζω πως ναι, χωρίς να θυμάμαι απόλυτα.Αν δεν ήταν όμορφη πάντως αυτή που πήρες,τότε δεν είναι η ίδια.Ήταν ωραίο μωρό και ποδολάγνε δεν μπορεί να πει κάποιος ότιείναι τραβέλι,άμα δει αυτή που λέω.Έχει πολύ θηλυκά χαρακτηριστικά και ωραία φωνούλα.κάποιο άλλο στοιχείο για την ταυτοποίηση...ήταν η ευγενεια της.ʼφηνε να της βάζω δάχτυλο παντού και μετά απο λίγη ώρα,διακριτικά τραβιόταν .Δε μίλαγε πολύ,χαμογελαστή,αυτά.Καλή επαγγελματίας.Πάντως έπαθα σοκ όταν μου είπε ναι για κώλο.Δεν περίμενα ότι γίνεται με 20 ευρώ και όμορφη κοπέλα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ελα πανο , ξεκαθαρισε το τοπιο...  αυριο περιμενουμε ενημερωση, τωρα ενδιαφερομαι και εγω, οπως ξερεις εκει μακρια "προχωρησα" πολυ.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.868
Πόντοι
12.056
Aποψε παιζει δυνατο σκαουτινγκ απο το team του πιτσιλιστη...
Αναμενονται αναφορες εντος λιγων ωρων!!! :dancing: :dancing:
 

Dilkavot

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπεραα παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας αν ξερετε να υπαρχουν μερη με κινεζες γιαπωνεζες κ γενικοτερα οτι κυκλοφορει με σχιστα ματια η βοηθεια σας θα ειναι ενδιαφρων ευχαριστω
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Φίλε zigfried εχεις και εμενα συμπασχοντα!!την πηρα γυρω στις 8.40 και ηταν οτι πιο ξενερωτο εχω κανει ποτε!Μου ζητησε κιολας να τον παιξω στο τελος για να χυσω και της λεω noway...και την βαζω ξανα απο πισω!Ελεοςςςςςς ομως!!!Τα φιλακια στο τελος την μαραναν...να ξερα απο ποτε πηραν θαρρος τετοια μαλακισμενα και θελουν να σε φιλισουν κιολας!Τις καρπαζιες απο την αρχη μολις ειδα οτι γινοταν σαδομαζοχ τις εκοψα παντως!Μετα ΔΥΣΤΗΧΩΣ για εμας τους ελληνες μπηκε ενας φιλαθλος αγγλος καυλωμενος απτη μπυρα μου φενεται!Κριμα το παιδι τι θα νομιζει για τις ελληνικες πουτανες!Ρωτουσε για διευκρινισεις και ο φιλος μου απεξω που περιμενε μετεφραζε με τα φτωχα του αγγλικα σχετικα με υπηρεσιες κ,τ,λ!Οποτε ακουω το θεικο backdoor και κοντεψα να φυγω απτο παραθυρο απτα γελια!Του ειπε και ο ποντειος ass,ο αγγλος θα ξενερωσε τη ζωη του μολις μπηκε!Και γω μλκας ειμαι που δεν του ειπα να μη σπαταλησει το 20αρικο!Αnyway καληνυχτα και μακρια απτην εν λογω πουτανα(ονομα και πραμα σε χαρακτηρα και συμπεριφορα) και μη ξεγελιεστε απτα μασταρια!
 

Επισκέπτης
Παιδιά η Ελένη η  παλαβή- έχει άλλοτε ..πλάκα -αλλά άλλοτε έτσι που συμπεριφέρεται, μπορεί -ή να τσαντίσει κάποιους πιο μάγκες απο εμας
ή να  στενοχωρήσει ή να προσβάλει κάποιους που είναι πιο ευαίσθητοι.συμφωνώ zigfried-  μακρυά !
Σήμερα απόγευμα, μετά από ατυχές γεγονός στο AROMA SPA (τόγραψα στο εκει τοπικ)- πήγα με τη μηχανή στη Φυλής βιαστικά --Tο 59 κάτω ήταν κλειστό εκείνη την ώρα, απίστευτοι χυδαίοι και βρωμεροί  Βρετανοί ...φίλαθλοι - προσέχετε μέχρι την Πέμπτη, στο 65 κάτω μια σαν Καζακστανή , συνέβη .. δράμα = μια απίστευτη μπόχα, βρώμα  και ποδαρίλα, η τσατσά έντρομη έτρεχε  με την σφουγγαρίστρα και τον κουβά ..Τελικά κατάθεση στο 80 με τα απλωμένα στην αυλή -μια ψιλομέτρια με ξανθό καρέ μαλί, πολύ τυπική συμμετοχή .. Αυτά.
 

Επισκέπτης
σιμερα ιταν ιμερα καφε..σινοδευομενοι απο τουσ φιλτατουσ σινιδοπορουσ τις καυλας....gomenio,skido,dysan,mpourdeliari1984...αλλα ι καυλα του μπουρδελιαρη1984 μασ οδιγισε στα αδιτα μονοπατια τις ιδονις!
καναμε μια βολτιτσα..πριν τισ 11 ...απογευματινι βαρδια διλαδι...στο μεταξουργειο μονο και μονο για το κατερινακι...αλλα δεν το βρικαμε και αφιεροσαμε τις ιπολοιπεσ ορεσ στου ψιρι για καφεδια...επισισ περασαμε και απο το ιασονος19α οπου ιταν ι ξεβρακοκεφαλι βρομιαρα γαμπριελα...μακρια....επισισ απεναντι στο 20α δεν αξιζε το ατακτο πορνιδιο....αν δεν ειναι μαρινα δεν λεει!!!!το λογκοτου bourdela.com ακαθεκτο στο σπιτι τις μαρινας!!!
το ψιρι ειχε παρει φοτια απο μαλακοκαυλιδες σουρομενους αγγλους....και φοναζαν σινεχεια και τραγουδουσαν!ιθελαν επιγοντος γιατρο!αυτα τα ολιγα....
επισισ μετα το καφεδακι στου ψιρι ακολουθισε μια μινι πουτανοτσαρκα σολονος ,σκουφα,καποδιστριου....τα πραγματα αγγιζαν τιν μετριοτιτα...
τελος ακολουθισε μια τεραστια στουντιοτσαρκα με τον μεγαλο και τρανο σκιντο σε ολι μα ολι σχεδον τιν μπουρδελιαρα αθινα.....!!!!!καλο ξιμερομα σε ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!!
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Ναι ρε παιδια, καμμια σχεση με κινεζα. Την ειχα παρει πριν πολυ καιρο και δεν ηταν και τιποτα σπουδαιο, εκτος κι αν λεμε για αλλη.

Παντος παλια στο μεταξ επαιζε μια Ρωσσο-κινεζα (Ναταλι) πολυ παιδι. Σε καποια φαση δεν αντεχα τα προκαταρκτικα, πιπα, χαδακια κτλ και τις ειχα σκισει το τανγκα και την πηρα ΞΕΡΑ.
 

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ξέρει κανείς που βρίσκεται η φλόρα η ρουμάνα (Φυλής 86 πανω είχε αναφερθεί). Και σήμερα και προχθές που πήγα πρωί δεν ήταν....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ξέρει κανείς που βρίσκεται η φλόρα η ρουμάνα (Φυλής 86 πανω είχε αναφερθεί). Και σήμερα και προχθές που πήγα πρωί δεν ήταν....
αστο φιλε την ψαχνω απεγνωσμενα αλλα ειναι χαμενη,κανεις δεν ξερει που ειναι...πολυ κριμα...
 

Επισκέπτης
παιδια, επειδη ειμαι φιλος και δεν τα κραταω για εμενα αλλα οπως με βοηθατε βοηθαω, σημερα σας εχω ενα δωρακι πηγαινετε φυλης 134 και δειτε το!!!! μετα περιμενω ενα ευχαριστω......
 

Επισκέπτης
ερωτηση??τατουαζ εχει??κωλο δινει??αν οχι τοτε δεν παω!!στα αρχιδια σας αλλα ετσι το λεω ,για τους τυπους....χαχαχαχ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom