Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (28 μέλη και 271 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Εγω θα παω αυριο πρωι Αριστοτελους και αν δεν γλειψει μπαλες για μενα τελειωσε η Μιλανα. :headbang1:

εγώ φιλαράκο μόλις μου είπε για γιατρούς (αφού είχε γλύψει μια μαντρα αρχίδια) και μαλακίες της λέω .... τελείωσε η καριέρα σου κούκλα μου ... παραλίγο να κλάψει (σοβαρά!) ....  σορρύ αλλά ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Γεια σας καυλιαρηδες. Μετα απο 10ημερη απουσια στο ΚΕΤΘ επιτελους πηρα αδεια. Τον καιρο που ελειπα στο στρατο ενημερωνα τον πιτσιλιστη οτι δεν αντεχω και θελω να χυσω. Πραγματι εχτες τον πηρα και του λεω παμε φυλης επειγοντως. Καναμε μια μικρη τσαρκουλα. Τα πραγματα στη μετριοτητα. Τελικα καταληξαμε στην Ολγα στο 80κατι δεν θυμαμαι. Οραια κοπελα ειναι αλλα απο περιποιηση οχι τιποτα ιδιαιτερο κλασικο πιτσιλισμα φυλης. Αλλα πολυ προσποιηση ρε παιδι μου με τα εφε της. Τελοσπαντον η ουσια ηταν οτι ξεμπουκοσα. Ειχα κρατησει πολυ αποθεμα. Επισης ειδαμε στο 71β την Ευα την τσατσα η οποια πρεπει να σημειωσω οτι ητανε πανεμορφη. Εκει ειχε τη Τζουλια τη ρωσιδα καλουτσικη φαινοταν αλλα δεν πηρα. Εμενα με καυλωσε η Ευαρα.
 

KOTSYFI

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν δουλευει σημερα το απογευμα η ρενατα καπου ;;;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Bourdeliari και να μην έχεις κ@@λες και να πας μόνο για χαβαλέ, και μόνο που βλέπεις την Εύα το πιτσιλιζατέρ μπαίνει σε λειτουργία αυτομάτως!

Χθες για ξεμπούκωμα Μεταξουργίο, είχα καιρό να πάω και έπρεπε επειγόντως. Βρήκα ένα value for money πορνίδιο στην Καλλέργη. Ψηλή, καστανή, ωραίο σώμα, μάλλον ρωσίδα. Κινέζα τσατσά!!!

Στο δωμάτιο απλά πράγματα. Μια εκτόνωση του 20ρικου. Αυτό που έψαχνα κι εγώ δηλαδή. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
 

Xristoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Χθες Κυριακη μεσημερι, δυο καταθεσεις.

Μια στη Ντανιελλα στο καινουργιο παραδιπλα απο της Αντελλας (πολυ καλη).

Δευτερη σε μια Γιουλη στο ισογειο του 134. Πιτσιρικα με συμπαθητικη εμφανιση. Στο δωματιο χαλια. Αθλια πιπα δευτερολεπτων που δεν καβλωσα, ακομα χειροτερο στησιμο στα τεσσερα με καμπουρα. Απο τα χειροτερα μου εδω και 15 χρονια. Και γρι ελληνικα.

Μεγαλη απογοητευση...
 

Επισκέπτης
Bourdeliari και να μην έχεις κ@@λες και να πας μόνο για χαβαλέ, και μόνο που βλέπεις την Εύα το πιτσιλιζατέρ μπαίνει σε λειτουργία αυτομάτως!

Χθες για ξεμπούκωμα Μεταξουργίο, είχα καιρό να πάω και έπρεπε επειγόντως. Βρήκα ένα value for money πορνίδιο στην Καλλέργη. Ψηλή, καστανή, ωραίο σώμα, μάλλον ρωσίδα. Κινέζα τσατσά!!!

Στο δωμάτιο απλά πράγματα. Μια εκτόνωση του 20ρικου. Αυτό που έψαχνα κι εγώ δηλαδή. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
πανμεγιστε χιστι επιτελουσ εκανες τιν επιστροφι !!!!μπραβο λεβεντι μου!!!!!!!σιγχαριτιρια!!!ειχες καιρο να πιτσιλισεισ και το σπερμα γινοταν ολο και πιο επικινδινο...!!!!το τιμορισες παραδιγματικα το ατακτο ροσιδοπορνιδιο!μασ κανεις ολουσ περιφανους!!!!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
πανμεγιστε χιστι επιτελουσ εκανες τιν επιστροφι !!!!μπραβο λεβεντι μου!!!!!!!σιγχαριτιρια!!!ειχες καιρο να πιτσιλισεισ και το σπερμα γινοταν ολο και πιο επικινδινο...!!!!το τιμορισες παραδιγματικα το ατακτο ροσιδοπορνιδιο!μασ κανεις ολουσ περιφανους!!!!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Πιτσι χυστη-μυστη-σκιστη, πιστολερο της Αγριας Στυσης, υπερκαυλε Νεφεληγερετη θεε της ανειπωτης καυλας, τιμωρησε αλυπητα τα ατακτα πιτσιλωτα πορνιδια και κατακαψε με την καυτη λαβα σου καθε κινουμενη ατακτη τρυπα!!!!!!
 

Επισκέπτης
Γεια σας καυλιαρηδες. Μετα απο 10ημερη απουσια στο ΚΕΤΘ επιτελους πηρα αδεια. Τον καιρο που ελειπα στο στρατο ενημερωνα τον πιτσιλιστη οτι δεν αντεχω και θελω να χυσω. Πραγματι εχτες τον πηρα και του λεω παμε φυλης επειγοντως. Καναμε μια μικρη τσαρκουλα. Τα πραγματα στη μετριοτητα. Τελικα καταληξαμε στην Ολγα στο 80κατι δεν θυμαμαι. Οραια κοπελα ειναι αλλα απο περιποιηση οχι τιποτα ιδιαιτερο κλασικο πιτσιλισμα φυλης. Αλλα πολυ προσποιηση ρε παιδι μου με τα εφε της. Τελοσπαντον η ουσια ηταν οτι ξεμπουκοσα. Ειχα κρατησει πολυ αποθεμα. Επισης ειδαμε στο 71β την Ευα την τσατσα η οποια πρεπει να σημειωσω οτι ητανε πανεμορφη. Εκει ειχε τη Τζουλια τη ρωσιδα καλουτσικη φαινοταν αλλα δεν πηρα. Εμενα με καυλωσε η Ευαρα.
πραγματι ο μπουρδελιαρισ επασχε σοβαρα απο τιν ασθενεια τις καυλας και επρεπε επιγοντος να μεταφερθει στα εντατικα!
ετσι λοιπον τον μεταφεραμε με το ασθενοφορο στα επιγοντα ιατρια τις  φιλις για να μαλακοσι ο πονος τις ιδονις..που ολες αυτες τισ μερες ιταν μαστιγα για τον μεγα πλανιταρχι του σπερματος μπουρδελιαρι!
πιτσιλισαμε λοιπον ολγα στο 84 ισογειο...αυτο με τιν μπλε πορτα...(αυτο ειναι αν δε κανο λαθος)...
ιταν ενα απλο πιτσιλισμα επιπεδου φιλις...
το ατακτο πονιρο πορνιδιο δεν αφινε γλιψιματακια στα βιζακια....ουτε εγλιφε μπαλες!γενικα ιταν λιγο μι μου απτου!μπουχαχαχα!!!
 

Επισκέπτης
Πιτσι χυστη-μυστη-σκιστη, πιστολερο της Αγριας Στυσης, υπερκαυλε Νεφεληγερετη θεε της ανειπωτης καυλας, τιμωρησε αλυπητα τα ατακτα πιτσιλωτα πορνιδια και κατακαψε με την καυτη λαβα σου καθε κινουμενη ατακτη τρυπα!!!!!!
οοοο μεγαλιοτατε σταντ ιπεριροα τις διαιρουμενις ιδονις!πλανιταρχι τις παλιδρομικις ιδονις!!!!σε προσκαλο βασιλια μου να τιμορισουμε τα ατακτα πορνιδια τις μπουρδελιαρας αθινας στα καυτα ιγρα σοκακια τις ιδονις!!!να λουσουμε με το ιγρο μας πιρ τα ατιθασα πορνιδια,,,,,να τιμοριθουν ετσι οπος τους αξιζει!σε χαιρετο μεγα ιχνιλατι και μεγιστανα τις καυλας!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Α ρε καυλόπαιδα όλα σας!!! έχετε βγάλει τις μάνικες και βαράτε ανελέητα!!!
έχουν βρει μεγάλο μπελά τα πορνίδια όλης της πρωτευουσας με σας  :grin:
Σας βλέπω και σας χαίρομαι  ;)
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
μεσημεριανη τσαρκα στη γνωστη και μη εξαιρεταια οδο,ενα καινουργιο με πολλες χειρολαβες στο 59 κατω με 20 ευρω παρακαλω,στα 65 δεν μπηκα,και στο 71 το πανω ειδα μια αδυνατουλα με το χαμογελο στα χειλη.φευγω και πηγαινω στα 109 και134,οπου στο μεσαιο ητανε μια αξιολογη λαρα οπου δουλευε στο 71 το πανω ως "ισπανιδα" τελικα πηγαινω στο 71 το πανω οπου ηταν η χαμογελαστη πιτσιρικα...απο που ειναι ρωταω απο ρουμανια μου λεει η τσατσα,ωραια σκεφτομαι ,γουσταρω τις ρουμανες,μπαινει μεσα χαμογελαστη,αρχιζει τα φιλακια στο στηθος και τα τριψιματα στο πουτσο καΙ ωραιο τσιμπουκι χωρις βιασυνη,τελικα της λεω να αωεβει απο πανω ανεβαινει και μετα μου λεει απο πισω,δεν μπορουσε μαλλον.παω να την παρω απο μπροστα...και που θελω να κατΑΛΗΞΩ?οτι δεν εμπαΙΝΕ μεσα με τιποτα!!!!!!δεν εμπαινε ρε παιδι μου η πουτσα μεσα!!!!!μου εκανε κατι περιεργα στησιματα εντελως αβολο γαμησι αλλα το ξαναλεω δεν εμπαινε μεσα!!!!!!μου λεει οτι ειναι στραβη και κατι αλλες μαλακιες,ενταξει δεν ειναι και αλφαδι ισια αλλα τοσο καιρο πως γαμαμε δηλαδη???πρωτη φορα που αισθανθηκα ασχημα σε μπουρδελο,και ακομα δεν μπορω να το εξηγησω...τοσο στενη ητανε δηλαδη???με τα πολλα μου τραβαει μαλακια και μαλιστα σπαει και η καποτα και την εχυσα πανω της πραγμα που καθολου δεν την πειραξε απο οτι καταλαβα,αλλα με πειραξε εμενα που ο επομενος στα ξαπλωσει πανω στα δικα μου ασπραδια...κριμα γιατι καλα ξεκινησε αλλα μετα απογοητευτικα...(μα να μην  μπαινει?????? :headbang: :headbang: :huh: :huh: :huh:)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επιτηδες το εκανε, μου εχει τυχει και μενα, εχουν τον τροπο τους
 

Επισκέπτης
costantly μιν αγχονεσαι καυλιαρι μου!!!!!απλα σου εκατσε ι στραβι!πουτανακια ιπαρχουν πολλα!αλλα να μιν εμπενε ρε παιδι μου...αχχαχαχαχαχαχα μπουαχχαχαχαχαχαχα....ετσι οπος το περιεγραψες ακομα γελαο....αχχαχαχαχαχα!!!!!να σαι καλα ρε φιλε!!!
ξεραθικα στα γελια!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δεν ειχε βαλει βαζελινες/κρεμες για να υγρανθει καπως,να μουδιασει και να ξεμουδιασει μετα με μια τσαπου?(ή και περισσοτερες).Δωσε περιγραφη man,ξανθια/μελαχροινή/?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
επιτηδες το εκανε, μου εχει τυχει και μενα, εχουν τον τροπο τους
λες ρε φιλε???τι σκατα μονο ετσι εξηγειτε,τι στο καλο τοσο πολυ φοβιζει η πουτσα μου???εντελως αβολη ητανε, πω πω ξενερωσα τωρα που μου το ειπες,γιατι λες να το εκανε???κριμα γιατι την συμπαθησα αρχικα,,,
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ρε constantly ..μα να μην εμπαινε....!!!!  :2funny: :2funny:

μην στενοχωριεσαι αγορι μου ...δεν εφταιγες εσυ... το νιμου της ηταν στραβο...!!!χαχαχα :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :dancing:

βρε τι κανουν τα πορνιδια για να μην γαμηθουν...!! :headbang: :headbang:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επισης ξεχασα να σε ρωτησω εφοσον σε καβαλησε και δεν μπορουσες να την παρεις απο μπροστα γιατι ο μετροποντικας συναντουσε εμποδια,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΝΕΣ ΣΤΟ ΠΙΣΩΚΟΛΛΗΤΟ?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειχε βαλει βαζελινες/κρεμες για να υγρανθει καπως,να μουδιασει και να ξεμουδιασει μετα με μια τσαπου?(ή και περισσοτερες).Δωσε περιγραφη man,ξανθια/μελαχροινή/?
μελαχροινη,αδυνατη οχι κατι το τρομερο στην φατσα,μετρια,αλλα επειδη ητανε αδυνΑΤΗ και μικρη μου αρεσε,που να ξερα ομως οτι ητανε τοσο πονηρη η ατιμη???αα ειχε και μικρο βυζι αλλα εξαιρετικο μουνακι,μονο που ειχε βαλει firewall και δεν εμπαινε τιποτα μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom