Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (31 μέλη και 228 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλιμερα στουσ τιτανιους ιδονιστες!!!ε ναι λοιπον εγινε!!!ο βασος ο μεγαλος φραπεδοκαυλεουμπας πιτσιλισε για προτι του φορα σε κοκινοσπιτο!και του αρεσε και πολι απο οτι διλοσε!!!επιρεαστικε απο τιν μπουρδελιαρα αυρα ...αφου βρισκοταν γιρο απο μεγαλους τριγιρισμενουσ ταξιδευτες στα σοκακια τις ιδονις..!οπος panosmpos,savalas,skido,gomenios,pgiorgospapas!!!!!!
εκινι ι νιχτα θα μινι στιν ιστορια ...!
μπραβο αγορι μου βασο!!!σινεχισε ετσι!!!!τορα που πιρες το κολαι πρεπει να σινεχισισ τιν τιμορια τον ατακτον πορνιδιον!
μας εκανες ολουσ περιφανους φραπεδιαρι μου!!!!!
εισαι νο1!!!!!the number one που λεει και ι παπαριζου!μ,πουαχαχχααχαχαχαχ!!!!
περιτο να πο πος πιτσιλισαμε vasos ggomenios και γο τοιδιο τσαχπινογαργαλιαρικο πολονεζακι εν ονοματι μαρινα!!!!επιτελουσ επεστρεψε ιμαρινα μετα απο καιρο στο ιασονος 20α!!!!
κιρια ελευθερια i love you καργαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

μονο πιτσι προσεξε μην μπλεξεις μαζι μου γιατι θα μπλεξεις και με τα στριπ ........και πιστεψε με .....οποιος εμπλεξε μαζι μου σε στριπ χαμενος βγηκε οπως και εγω!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χθες το απογευμα εκανα επιδρομη κατα τις 5 στα γνωστα μερη,φυλης δηλαδη.
65 πανω μελαχροινο με μαλλι μεχρι τον ωμο και καλο βυζι,να υποθεσω τοι αυτη ειναι η ρενατα?
65 κατω το χριστινακι.
απεναντι στην τετραδα 86-88 πανω κατω τιποτα το ιδιαιτερο,ουτε καν η σελινα στο ποστο της.
Στο 59 πανω μπαζο,κατω βαρεθηκα να μπω.
τελικα περασα  στο 134 στο ισογειο οπου ηταν η μιλανα...
πολυ καλη περιποιηση με πολυ σκληρο γαμησι,ειχα φαει και κατι σουβλακια και την ψιλοακουσα,αλλα δυστυχως το κοριτσι σταματησε να γλειφει τις μπαλες γιατι της ειπε ο γιατρος οτι δεν πρεπει :headbang: :headbang:τον γαμας τον μαλακα τον γιατρο ή δεν τον γαμας? :tickedoff: :tickedoff:
τιμη 20 ευρω
 

Επισκέπτης
Εγω θα παω αυριο πρωι Αριστοτελους και αν δεν γλειψει μπαλες για μενα τελειωσε η Μιλανα. :headbang1:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Εγω θα παω αυριο πρωι Αριστοτελους και αν δεν γλειψει μπαλες για μενα τελειωσε η Μιλανα. :headbang1:

ποιος ξερει?στο στουντιο που ειναι αλλες οι τιμες μπορει να το κανει ακομα...να μας πεις μετα την επισκεψη
 

Επισκέπτης
μονο πιτσι προσεξε μην μπλεξεις μαζι μου γιατι θα μπλεξεις και με τα στριπ ........και πιστεψε με .....οποιος εμπλεξε μαζι μου σε στριπ χαμενος βγηκε οπως και εγω!
για να χαλασεις τα λεφτα σου πρεπει να τα εχεις.....εγο ποσ θα τα χαλασο αφου δεν τα εχο???αχχααχχαχα μπουαχαχχαχααχαχ!!!!ατακτε τιμορε ολον τον ατακτον πορνιδιον του ιδονισμενου μεταξουργειου!!!χααχαχα!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για να χαλασεις τα λεφτα σου πρεπει να τα εχεις.....εγο ποσ θα τα χαλασο αφου δεν τα εχο???αχχααχχαχα μπουαχαχχαχααχαχ!!!!ατακτε τιμορε ολον τον ατακτον πορνιδιον του ιδονισμενου μεταξουργειου!!!χααχαχα!!!!

αστα αυτα ρε σαρδαναπαλε κι εσυ.....!!!!!!! σε τα μας ?????????????
αφου εγκυρες πληροφοριες που κυκλοφορουν στα δημοσιογραφικα γραφεια αναφερουν οτι εχεις αρχισει και ''τα σπρωχνεις'' στα μασατζιδικα..
 

Επισκέπτης
κύριοι-- προσωπική άποψη- σήμερα παρασκευή  20.00 περίπου
στο  Φυλής 65 (oriental) επάνω ----η κατάσταση  ήταν  αφόρητη, από πακιστανούς,κουρδους ,βιετναμέζους, κινέζους κλπ .
που μπαίνουν όλοι ..... βρώμα , δυσωδία και ..  ποδαρίλα -  ήμουν με ένα φίλο  και φύγαμε τρέχοντας
η  όμορφη νεαρή κοπέλα  ( η γρι ελληνικά) φαινόταν χαμένη και  δυστυχισμένη ...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
κύριοι-- προσωπική άποψη- σήμερα παρασκευή  20.00 περίπου
στο  Φυλής 65 (oriental) επάνω ----η κατάσταση  ήταν  αφόρητη, από πακιστανούς,κουρδους ,βιετναμέζους, κινέζους κλπ .
που μπαίνουν όλοι ..... βρώμα , δυσωδία και ..  ποδαρίλα -  ήμουν με ένα φίλο  και φύγαμε τρέχοντας
η  όμορφη νεαρή κοπέλα  ( η γρι ελληνικά) φαινόταν χαμένη και  δυστυχισμένη ...
Το 65 φερνει κατα καιρους ωραια καυλακια με αποκορυφωμα μια Αντριανα με μαυρο μαλλι,πολυ καυλιαρα και τη Ρενατα.Δουλευε καποια απο τα κοριτσια εκει?Αφηνουνε πακιστανια να μαμανε εκει?Λιγο χλωμο το κοβω,,μαλλον για ματι ευχομαι να πηγαν..
 

Επισκέπτης
Χμμ .. να μην ευχόμαστε. Τον Κινέζο τον είδαμε  να βγαίνει  από το δωμάτιο
και το σκούρο τον ρώταγε η τσατσά -- θα περάσεις τελικά ? και πέρασε..
Αν ήταν η Ρενάτα (λεπτή μελαχροινη  -πολύ σφιχτό σώμα ) ,  νομίζω ότι και η ίδια  τα είχε παίξει
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ελεος ρε παιδια ... η κατασταση εχει ξεφυγει!
δεν μπορει κανεις πια να πλησιασει στην Φυλης απο την μποχα και την βρωμα...
τους αφηνουν και μπαινουν και στα δωματια τωρα..??? χμμμ... :headbang:
μακρυα..  :badair:

-εχουν παρει πολυ θαρρος τωρα τελευταια και μπαινοβγαινουν στα σπιτια με αερα ενω παλιοτερα ηταν πιο διστακτικοι- :huh:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ειναι δυνατον καποια high class μουνακια της Φυλης να τα αφηνουν ερμαια σε βρωμομπιχλες που πανε για τσαπου?Ατομα που μυριζουν απο χιλιομετρο και το παιζουν και ιστορια>?
Επρεπε να απαγορευεται η εισοδος στα΄΄καλα''μαγαζια(κατι το οποιο συμβαινει π.χ στα στουντιο)
 

Επισκέπτης
διστιχος φιλε μου μπροστα στο βομο του χριματος τα θισιαζουν ολα .....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Όποιος πληρώνει, σμπρώχνει.
Έτσι δουλευουν αυτά τα μαγαζιά, και επειδή λόγω δουλειας περνάω συχνά από μεταξουργειο και λιοσίων, πολλές φορές  βλέπω σκούρους τύπους να μπαινοβγαίνουν  ;)
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Παγκοσμιοποιηση παντου τελικα?
 

PaulSmith

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Έχει πολλα μαγαζιά με ηλεκτρολογικό εξοπλισμο εκεί γύρω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom