Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (30 μέλη και 229 επισκέπτες)

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
To πιο κορυφαιο που εχω ακουσει σε μπουρδελο..
Λεει η τσατσα..απαγορευονται οι ξενοι..
Και λεει μια αλβανοφατσα...Να γκαμησουμε ηρταμε οκι να ψηφισουμε..
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
παιδες βοηθούτε ...ψαχνω μία τσεχα Σαντρα τη λεν με κοντο καρε ξανθό μαλλάκι δουλευε στο κεφαλληνίας 75 αλλά τη είχα πάρει Φυλης 80 νομίζω... όποιος τη βρεί αμοίβεται!!!!! 
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
φίλε αυτή πού ψάχνεις είναι η αδελφή της ντενίζας απο ρεμούνδου 21. είναι στην τσεχία τώρα με την ντενίζα και θα επιστρέψουν αυτήν την εβδομάδα ελπίζω.
Παίδες η ρουμανα απο το 134 δουλεύει η οχι ακόμα? ας δώσει κάποιος πληροφορίες.
εγω αραίωσα τις επισκέψεις γιατι θα γ΄΄ινω μπαμπάς σε λίγο και οπως καταλαβαίνετε δεν υπάρχει πολυ χρόνος
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Επισκέπτης
φίλε αυτή πού ψάχνεις είναι η αδελφή της ντενίζας απο ρεμούνδου 21. είναι στην τσεχία τώρα με την ντενίζα και θα επιστρέψουν αυτήν την εβδομάδα ελπίζω.
Παίδες η ρουμανα απο το 134 δουλεύει η οχι ακόμα? ας δώσει κάποιος πληροφορίες.
εγω αραίωσα τις επισκέψεις γιατι θα γ΄΄ινω μπαμπάς σε λίγο και οπως καταλαβαίνετε δεν υπάρχει πολυ χρόνος
Αν ειναι να γινεις μπαμπας αντε με το καλο και να κοψεις τελειως τις επισκεψεις για να βοηθεισεις και λιγο την κυρια σου.
 

KOTSYFI

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ελεος ρε παιδια ... η κατασταση εχει ξεφυγει!
δεν μπορει κανεις πια να πλησιασει στην Φυλης απο την μποχα και την βρωμα...
τους αφηνουν και μπαινουν και στα δωματια τωρα..??? χμμμ... :headbang:
μακρυα..  :badair:

-εχουν παρει πολυ θαρρος τωρα τελευταια και μπαινοβγαινουν στα σπιτια με αερα ενω παλιοτερα ηταν πιο διστακτικοι- :huh:

+1000000000

εγω μπαινω μονο οπου αφηνουν ΜΟΝΟ ελληνες
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Τσάρκα από Φυλής σήμερα μεσημέρι 12:30-14:30,που έγινε δρόμος μετ'εμποδίων..όταν έβγαινα απ΄τα μπουρδέλα όλο και κάποιος εμφανιζόταν και μου ζήταγε πληροφορίες!
Τι ηταν αυτό σήμερα ρε πούστη μου! μόλις πήγαινα να κρατήσω σημειώσεις στο κινητό μου με διακόπτανε! Τέσπα ,θα γράψω οτι θυμάμαι:
Φυλής 54β(ισόγειο)-ΔΕΝ ήταν η σοφία.Ηταν το μαράκι,μια γεματούλα χυμώδης,ξανθοκάστανη νομίζω.Ευθυμη στο σαλόνι,20 ευρώ.
Φυλής 66Δ-Η μαρία,μια ελληνίδα με μακρύ μελαχρινό μαλλύ που είναι πολύ κεφάτη έξω,αλλά πολύ ξεπέτα μέσα στο δωμάτιο.Πολύ διαφήμηση απ΄τον τσάτσο,μου λέει και το θεικό:"σε κόβω οτι σου αρέσουν κι οι ανωμαλίες,οπότε θα περάσεις"!  :2funny: :2funny: είχα φάει όμως παλιά την φόλα και δεν την ξανάφαγα!  :birdman:
Φωκαίας στο καινούριο(ισόγειο) η Danni california(κατα κόσμον Ντανιέλα) που απ'ότι φαίνεται το έχει πάρει εργολαβία το μαγαζί.Ολες τις βάρδιες εκεί είναι.Ρουμάνα,20 ευρώ.
Φωκαίας 25Α-η ιλεάνα όμορφη ρωσσίδα αλλά πολύ ξεπέτα στο δωμάτιο,20 ευρώ κι εδώ.
Φωκαίας 25β- η γνωστή μαρία,νταρντάνα ρωσσίδα value for money που λέει κι ο πάνος,20 ευρώ.
Φωκαίας και αχαρνών(υπόγειο) μια μαυρούλα εντελώς αδιάφορη,20 ευρώ.
Φωκαίας και αχαρνών(λαβύρινθος) ένα petit μωράκι με καρέ μαλλί,νομίζω Αγγελικούλα την είπε η τσατσά,20 ευρώ.
Φυλής 59 κάτω η τσέχα ντανιέλα,πολύ μέτρια, ξανθιά,25 ευρώ.Επάνω η Λία ή λεια ή κάπως έτσι,ψιλοαδιάφορο ρωσσιδάκι,20 ευρώ.
Φυλής 65Α η ρενάτα ρωσσίδα,καλό σφιχτό κορμί,20 ευρώ οπού και κατέθεσα.Πίπα 'ανύπαρκτη',γαμήσι μετριότατο συμμετοχή σχεδόν μηδενική.Το ΜΟΝΟ που άξιζε στην όλη φάση,ήταν οτι στό πισωκολλητό την πήρα απ'τον κώλο,καλό στήσιμο,μπρούμητα εντελώς,και αν και βόγγαγε αρκετά,τελικά έκατσε.Γενικά όμως κάτω του μετρίου.
Φυλής 65β η ελεάνα(αν θυμάμαι καλά)απ'τις πιο όμορφες ρωσσίδες που έχω δεί στην πιάτσα,ψηλή κι εντυπωσιακή.Στο δωμάτιο αν και δεν είναι τίποτα σπουδαίο,έχει μια πολύ καλή ποιότητα σαν άνθρωπος,και μια ευγένεια,που τελικά σε κάνει να αισθάνεσαι ωραία.20 ευρώ.
Φυλής 67 η Γνωστή Αλβανίδα ειρήνη,κι αυτή τό'χει εργολαβία το μαγαζί εδώ.20 ευρώ.
Φυλής 71 επάνω η κορίνα το καστανόξανθο ρωσσιδάκι,20 ευρώ.Κάτω μια νέα 19χρονη που έχει συνεχώς τελευταία,με χάλια πρόσωπο,αλλά πολύ καλό και στητό βυζί,γενικά χυμώδης.20 ευρώ.
Φυλής 134(υπόγειο) ένα ΜΠΑΖΟ,μπρρρρ,μακρυά!
Φυλής 134 ισόγειο ένα χυμώδες ρωσσιδάκι η Χριστίνα.Μαύρο μακρί μαλλί με κότσο,καλό και γεμάτο σώμα,20 ευρώ.Το συγκεκριμένο θα το βάλω Black list,γιατί μου την είπε η τσατσά όταν δεν πέρασα οτι δεν κάνουμε τίποτα και τους ταλαιπωρούμε!! :headbang:
Φυλής 134 επάνω,ένα ψιλόλιγνο ρωσσιδάκι η έλενα με κοντό ξανθό μαλλί,γελαστή ήταν με πολύ διαφήμηση απ΄την τσατσά,20 ευρώ.
Αυτά τα ολίγα.Γενικά η πρωινή βάρδια έχει πέσει ποοοολύ!!  :tickedoff: :tickedoff:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ρενατα κανει και απο τον κωλο ? αυτη δεν κανει ουτε τα βασικα.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Εεεελα ντέ! Τι το ψάχνεις ρε κώστα,άβυσσος η ψυχή της γυνής,πάντως την 'τιμώρησα' παραδειγματικά!  :2funny: :2funny:  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
:rockon: :rockon:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε συ μετα απο το πρωκτικο με την ταυλανδεζα, γλυκαθηκα, και το βλεπω αλλιως το θεμα,  η ρενατα ειναι και μουναρα, επιπλομουναρα.
 

KOTSYFI

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Με ποσα ? εξτρα δινει κολο η ρενατα ; θα ειναι εκει το βραδυ ;
 

Επισκέπτης
Ρε Κωστα το καημενο το Ρενατακι απο το κωλαρινι ακου να δεις κατι πραγματα.
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Ωραία είναι αδελφή της Ντενισας αλλά που δουλεύει.... δεν ανοίγουν το σπίτι της οικογένειας να πηγαίνουμε να γαμάμε όλο το σόι!!!  :2funny: παππού γιαγια ότι βρεθεί στο δίαβα μου!!!

 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
ρε μικρέ που με μπάνισες...!!!   

με είδες να τρεχω καταγκαβλωμένος!!!


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom