Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (24 μέλη και 274 επισκέπτες)

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Σε ποιο απο ολα τα 134?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
παιδια, επειδη ειμαι φιλος και δεν τα κραταω για εμενα αλλα οπως με βοηθατε βοηθαω, σημερα σας εχω ενα δωρακι πηγαινετε φυλης 134 και δειτε το!!!! μετα περιμενω ενα ευχαριστω......

Σε πιο απο όλα το 134....τι παίζει ;;;;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα δεν έχει Λαϊκή εκεί;Μέχρι τις 17:00 είναι κλειστά το 134 και το 200
 

Hannibal

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
'Ηταν ανοικτά σήμερα στη πρωϊνή βάρδια τα Φυλής 134; Επειδή σήμερα είχε λαϊκή. Τις Τετάρτες αυτά ανοίγουν μετά τις 17:30 - 18:00.
 

Επισκέπτης
στο μεσαιο νομιζω αλλα δειτε τα ολα... οταν θα ειστε στο σωστο θα το καταλαβεται!!!!! μιλαω για απογευματινη βαρδια..... οσοι πιστοι προσελθετε... οσο ειναι φρεσκο!!!!!!
 

Hannibal

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Είναι καινούριο ή είναι κάποιο από τα παλιά που περιμένουμε;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πες καμια λεπτομέρεια ρε συ .... Μένουμε και μακριά έχει και τελικό σήμερα...μη κάνουμε τσάμπα δρόμο
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
τι μαλακια εκανα σημερα,πηγα φυλης καυλωμενος για την ντανιελα την ρουμανα απο φωκαιας,παω την βλεπω και μετα κανω μια μινι τσαρκα,και σταμπαρω μια αλλ ρουμανα στο 86 αδυνατη μικροσωμη σχετικα με τα πολλα κανω μια βολτα και αποφασιζω να παω στο 86 αντι για την φωκαιας 17 που ηταν εγγυηση οπως ειχε γραψει και8 ενας φιλος απο εδω μεσΑ.τελικα μπαινω χωρισ να την ξαναδω...και την βλεπω και τρωω ηττα,σαν λυκανθρωπος εμοιαζε ρε γαμωτο,και απο σερβισ μαπα,πιπα βιαστικη αφου ξεκαυλωτη μου την εβαλε μεσα,τουλαχιστον αυτη ηξερε να γαμηθει και δεν μου εκανε ταχυδακτυλουργικα οπως  η αλλη στο 71 πανω και αφησε να γαμησω με την ησυχια μου...ε που καταντησαμε..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Λύθηκε το μυστήριο, και απορώ που δεν το ανέφερε κανείς άλλος μέχρι τώρα. Στο Φυλής 134Α σήμερα απογευματινή βάρδια είναι η ΝΤΕΝΙΖΑ. Σπεύσατε.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ντενισα ηταν το αινιγμα?  δε θα παρω,  εγω νομιζα οτι γυρισε η κατια, ο καθενας με τον πονο του..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
την πηρες achro? ειχε ξυρισει ποδια?
 

Επισκέπτης
α!!!!! και παιδια αυριο δεν θα δουλεψει εκει,, επειδη η πρωτη πληροφορια ηταν τσαμπα απο αυριο θελω 5 ευρω για να σας λεω που δουλευει (οσους ενδιαφερει)!!!!!!!!!!
λοιπον πραγματικα αρρωστησα.....
κοσταf16 περιμενε pm
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
α!!!!! και παιδια αυριο δεν θα δουλεψει εκει,, επειδη η πρωτη πληροφορια ηταν τσαμπα απο αυριο θελω 5 ευρω για να σας λεω που δουλευει (οσους ενδιαφερει)!!!!!!!!!!
λοιπον πραγματικα αρρωστησα.....
κοσταf16 περιμενε pm
Δώσε μου τον αριθμό λογαριασμού σου και την τράπεζα που χρησιμοποιείς να πάω πρωί-πρωί να τα καταθέσω.... :) :2funny: ;) :cheesy: :grin: >:( :( :o :sunglasses: :huh: :rolleyes: :P :- :-* :'( :idiot: :uglystupid: :boobies: :headbang: :booty: :dancing: :helpplea: :tickedoff: :birdman: :jerking: :headbang1: :think: :rockon: :-X >:cheesy: 0:) *P :badair: :thumbsup: :grouphug: :cool2: :crazy: :ak: :< :* :knuppel: :cussing: :police: :smitten: :thefinge: :blowup: :zzzzz: :uzi: :sperm: :headbang2: :hammer: :humpleg: :knockinb: :happybounce: :bounce: :argue: :blahblah1: :boff: :bottom:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Δωροεπιταγές δέχεσαι? κουπόνια φαγητού ίσως?
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
μηπως ομολογα ελληνικου δημοσιου..........??? :bounce:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.853
Πόντοι
6.925
Περί Ντανιέλλας Φωκαίας 17. Δεν βάζω άκρη. Πρωί ή απόγευμα ή και τα δύο? Πάνω ή κάτω ή και τα δύο? Με 2-3άρι στήθος ή με το μικρό?
Μελαχρινή το μόνο σίγουρο (αν δεν τα βάψει σήμερα).

Θυμάμαι στην αρχή όταν άνοιξε μία μελαχρινή με καλό στήθος που την παρουσίαζε η τσατσα για Ντανιελλα και πρόσφατα μου λέει η Ντανιέλλα είναι θα περάσεις και εκεί που ετοιμαζόμουν βγαίνει και βλέπω άλλη και έφυγα. Ποιος μπορεί να την ζωγραφίσει και να ποστάρει το σκίτσο?
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον, για χτες το απογευμα κατα τις 19:15
Φυλης
134 Υπογειο - μετρια
134 Ισογειο  - μια καυλιαρα ξανθια
134 Σκαλες - Νατασα, ψιλη και συμπαθιτικη
71 - μπλε πορτα- ενα καυλιαρικο μικρο - θα εκανα κατεθεση αλλα πολλη κοσμος
40 - μπαζο, χοντρη αλλα κουλουρι με 20
Φωκαιας
το 1ο - μικρη και μετρια
Μεταξουργειο
τιποτα αξιολογο αλλα δεν πηγα σε ολα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom