Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (32 μέλη και 237 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κι εγω κατεθεσα σημερα στο καρινακι, πολυ βροχη ομως, το καρινακι ως εχει , καυλερο....
πριν πηγα σε πολυ κοντο απεναντι ακριβως, με καλο βυζακι, ηταν ομως αβγαλτο και πολυ φρεσκο... στο πισωκολλητο ειχε τοσο μικρο κωλαρακι που μου θυμησε τα γνωστα κορμακια... επειδη ομως ηταν λιγο αγαρμπο και ξεροντας για την μαμα καρινα, δεν τελειωσα και πηγα απεναντι. την κοντη ρουμανα χριστινα τη λενε, δεν τη συνιστω ομως.
πιτση θα γινει και αυτο, πριν ομως συνιστω μπυρες ολοι παρεα, γελιο πολυ και μετα επιδρομες κομαντο, "προχωρει ο περιπολαρχης " κτλ.
χαλαρα πριν μπιριτσα και μετα.......τσαρκουλα!!!!!!χχεχε!!!
 

Επισκέπτης
οταν ομως περνουμε τηλ τον πανο να παμε τσαρκα ,ολο κλειστο το εχει ο παλιοαγαπουλης...!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
"στερεψε" η πιατσα απο κοντες ομως,  τι θα κανουμε ?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οταν ομως περνουμε τηλ τον πανο να παμε τσαρκα ,ολο κλειστο το εχει ο παλιοαγαπουλης...!!!
μηπως ειναι ερωτευμενο το παιδι? ποτε δεν ξερεις, πανο μη μας προδωσεις, σε καμιας ελληνιδας το μουνι, μην τρεξεις να το "δωσεις"
 

Επισκέπτης
πανοοοοο???τι ειναι αυτα που ακουο????????σνιφφφ!!!φανεροσου τορα βρουτεεεεε!!!!!δικαζεσε εδο και τορα!!!!!χιχι
 

Επισκέπτης
μηπως ειναι ερωτευμενο το παιδι? ποτε δεν ξερεις, πανο μη μας προδωσεις, σε καμιας ελληνιδας το μουνι, μην τρεξεις να το "δωσεις"
πανο μην συνεχιζεις να προδιδεις τους συναγωνιστες και φιλους σου  :helpplea: :helpplea:!!και το κινητο παλιολουλου δεν το χουμε για μοστρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ο Πάνος ερωτεύτηκε
μια σνομπ, μια ελληνίδα
μα σαν το ακούει απαντά
εν οίδα οτι ουδεν οίδα!
 

Επισκέπτης
καλο το μεγιστο ιπερδονιστι τον μασαζ γιοργοπαπα να εκδικασει το αφεντικο τις καυλας πανο!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Χααχα,σωστος ο άρχοντας ακούτε να μαθαίνετε.Το θηριο είτε με βροχή είτε με χαλάζι την καταδρομική του θα την κάνει!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγω θα παω αυριο πρωι Αριστοτελους και αν δεν γλειψει μπαλες για μενα τελειωσε η Μιλανα. :headbang1:

λοιπον χθεσινη επισκεψη σε αριστοτελους 6 και τσουπ......η μιλανα!μεσα τρελλο δαγκωμα σε ολο το κορμι...γλυψαρχι τρελλο και βυζομασαζ εξαιρετο!η γλυκια μπαμπουσκα εκανε τα παντα για να μην ξενερωσω και μονο για αυτο αξιζει μια καταθεση....βεβαιως απο εμφανιση δεν ειναι και σουπερ αλλα ειναι πολυ καλη!ολα τα λεφτα το πουστροτσατσι της βραδυνης βαρδυας!τετοιο εκλεπτυσμενο νεο δεν εχω ματαδει...ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ!Φυσικα αυτη ηταν η καταληξη της χθεσινης νυχτας που ειχε ξεκινησει απο εκει καπου διπλα.........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
O Panos το Αφεντικό δεν ερωτεύεται ΠΟΤΕ του Ελληνίδα!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Μια απο Ρουμάνα κωλούρι θα γευτεί  :knockinb:  και θα πιπώνει μια Ρωσίδα  :boobies: !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :headbang1: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:

κωλουρι απο ρουμανα αλλα κουλουρι απο φιλελληνων και μητροπολεως!αααααααα!ολα και ολα!τα συκα συκα και η φραπα φραπα!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ναι αύριο θα γίνει έφοδος στη νυχτερινή μπουρδελιάρα Αθήνα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ʼσε τον 'καφέ' απο το 'καφεκοπτείο' και αύριο ετοιμάσου λουμπίνα για εκδρομή στο μεταξουργίο!!!  :rockon:
Όλοι περιμένουμε ανταπόκρισή σου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εκδρομη με τα πακιστανια να πας εσυ....φιλε των μελαψων!
 

Επισκέπτης
καταδρομη χωρις το σκυλι του πολεμου τον γουορ δεν γινεται  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλο το μεγιστο ιπερδονιστι τον μασαζ γιοργοπαπα να εκδικασει το αφεντικο τις καυλας πανο!!!!!

τρισμεγιστε, χυστη, μυστη, πιτσι, βαρωνε της τιμωριας των απανταχου της οικουμενης ατακτων πονηρων πουταναρίων, ενα μονο θα σου πω:
γνωστη κυρια, εργαζομενη σε καταστημα φορολογιας σπερματος, οταν την επισκευτηκαμε με τον πανο για να συνευρεθουμε με το προστυχο πουτανακι της, μολις μας ειδε, δακρυσε.... ''τι επαθες κυρια ταδε ?'' ρωτησε ο πανος.. και η κυρια αναφωνησε: ''ο warhol, ο warhol.... ειναι καλα ? επαθε τιποτα ????? εχει να φανει κατι αιωνες !!!!! αλλα ετσι ειναι παιδια μου, οταν ο ανθρωπος ερωτευεται χανει τα μυαλα του, χανει τη μνημη του, τα χανει ολα....''
 

Επισκέπτης
τρισμεγιστε, χυστη, μυστη, πιτσι, βαρωνε της τιμωριας των απανταχου της οικουμενης ατακτων πονηρων πουταναρίων, ενα μονο θα σου πω:
γνωστη κυρια, εργαζομενη σε καταστημα φορολογιας σπερματος, οταν την επισκευτηκαμε με τον πανο για να συνευρεθουμε με το προστυχο πουτανακι της, μολις μας ειδε, δακρυσε.... ''τι επαθες κυρια ταδε ?'' ρωτησε ο πανος.. και η κυρια αναφωνησε: ''ο warhol, ο warhol.... ειναι καλα ? επαθε τιποτα ????? εχει να φανει κατι αιωνες !!!!! αλλα ετσι ειναι παιδια μου, οταν ο ανθρωπος ερωτευεται χανει τα μυαλα του, χανει τη μνημη του, τα χανει ολα....''
παντυως εγω εμαθα ο καποιος τιμημενος ,ονοματα δεν λεω ,υποληψεις δεν θιγω,κυκλοφορει στα μασατζαδικα με ρουχα παραλαγης και ψευτικο μουστακι γιατι καποια κυρια τον απειλει οτι αμα παει με αλλη θα του τα κοψει!!ηξερα οτι του εχει φορεσει λουρι!!αλλα και πνιχτη??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδες ασχετο αλλα ο μεταλας με την μαλουρα και την ηλεκτρικη κιθαραγαμανε και δερνουνε.ενα μεγαλο εβγε στα αφεντικα του σαιτ που σκεφτηκαν αυτες τισ φατσες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντυως εγω εμαθα ο καποιος τιμημενος ,ονοματα δεν λεω ,υποληψεις δεν θιγω,κυκλοφορει στα μασατζαδικα με ρουχα παραλαγης και ψευτικο μουστακι γιατι καποια κυρια τον απειλει οτι αμα παει με αλλη θα του τα κοψει!!ηξερα οτι του εχει φορεσει λουρι!!αλλα και πνιχτη??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΔΞ/ΔΑ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom