Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (29 μέλη και 220 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εννοειτε, αν και τον τελευταιο καιρο εχεις λιποταχτησει
εγω παντως και με μιση πλατη απ τους πονους και το πιασιμο παντα ακολουθάω. :rolleyes:
Σημερα αναμενετε και ο φραπεδιαρης στο scouting team, :2funny:
οχι τιποτα αλλα να τον παρουμε υπο την προστασια μας :rockon:
καλα ρε δεν ντρεπεσαι??σε παρακαλαγα την τεταρτη να παμε και μου το επαιζες αφραγκος!!και κοντεψα να παθω ζημια εξαιτιας σου παλιολουμπινα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
γιατι δεν πηγαμε μωρη παραπονιαρα?
απλα δεν ειχα money γιατι ταχα δωσει ολα για της φυσιοθεραπιες μου για τα αρθητικα στη πλατη που θελουν μασαζ :2funny:
κρατα λεφτα γιατι εχεις τατουαζ να κανεις παλιολουλου  :grin: :grin:!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σαβαλα σε λαθος μερος τα κανεις τα μασαζακια σου...
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
λοιπον χτεσινη βολτα φυλης......ολα οπως τα ξερετε χωρις κατι καινουριο και καλο!!!απλα θελω να σας πω για ενα σκηνικο που μου συμβαινει πρωτη φορα!!!

παω φωκαιας στο δευτερο απο τα καινουρια οπως την κατεβαινεις!!!αυτο που ανεβαινεις πανω!!!ημουν μονος μεσα και βγαινει ενα απιστευτο μωρο κατα την γνωμη μου!!τρελο κωλαρακι ,κανονικο υψος και πιτσιρικα!!!βυζια σιλικονατα που δεν κουνιοντουσαν καν ομως!!!τεσπα!!

ηθελα να περασω αλλα εκανα λιγο τον δυσκολο για να δω τι θα μου πει ο τσατσος,μιας
και πολλεσ φορες κερδιζεις κατι....!!!

ερχεται λοιπον και μου λεει<<ομορφουλη τα ωραια παιδια πανε με τις ωραιες γυναικες.περνα και δεν θα χασεις,κι αν εισαι και πουτσαρας θα σου φερνω και γυναικες!!>>του ρωτισα τι εννοει και μου απανταει<<για ενα πουτσο που θα μου ριχνεις θα γαμας και 2!!!>>και εκεινη την στιγμη ξενερωσα γιατι κανει μια κινηση να μου τον πιασει!!του λεω κατσε ρε μεγαλε πολυ θαρρος πηρες και δυστιχως γαμαω μονο γυναικες!!

παντως το μωρο που ειχε ηταν τρελο και θελω οπωσδηποτε να το πιτσιλισω!!!προσοχη τους πουστροτσατσους λοιπον .....
 

Επισκέπτης
οχι ρε γαμοτο ...εχασα φασι.....κλαπσ κλαπσ....!χααχαχαχαχαχα!!!!
τριφερε τον καυλοσες τον τσατσουλι!!!!αξιος αξιος!!!!μπραβο τσαχπινοπουτανιαρι μου!!!!κριμα που το εχασα αυτο το τρελο σκινικο!μπουαχχαχαχαχαχα!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σαβαλα, εκει περπατανε πανω σου, κανουν κανονικες βολτες...
 

Επισκέπτης
θελο και εγο να πιτσιλισο κιτρινα πορνιδια!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
ναι πιτσιλιστι δεν ξερω γιατι αλλα χτες ειχα πέρασι και σουξε!!!

δυστιχως ομως εριξα εναν πουστι και την πιο ασχιμη κοπελα της φυλης,μια χοντρη που ειναι σε ενα μπουρδελο μονο του σχεδον απεναντι απο αυτο που ειναι διπλο(70 νουμερο περιπου)!!!η χοντρη βγαινει με βλεπει και λεει <<πωπω πολυ ομορφο παιδι!!τι κανεις εσυ εδω?ενα μπραβο στην μητερα σου>>.

για γελια  πιτσιλιστι μου ε?γιατι να μην μου τα λεει καμια μουναρα αυτα και να μου τα λεει πουστης και μπαζο γαμωτο:(:(:(
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ναι πιτσιλιστι δεν ξερω γιατι αλλα χτες ειχα πέρασι και σουξε!!!

θα σου πω καποτε τι μου ειπε ενας μαγκας.τοτε δεν τον καταλαβα ,αλλα υστερα απο πολλα χρονια τον καταλαβαινω''στα μπαζα ειναι οι θησαυροι''
για φιλοσοφησε το λιγο
δυστιχως ομως εριξα εναν πουστι και την πιο ασχιμη κοπελα της φυλης,μια χοντρη που ειναι σε ενα μπουρδελο μονο του σχεδον απεναντι απο αυτο που ειναι διπλο(70 νουμερο περιπου)!!!η χοντρη βγαινει με βλεπει και λεει <<πωπω πολυ ομορφο παιδι!!τι κανεις εσυ εδω?ενα μπραβο στην μητερα σου>>.

για γελια  πιτσιλιστι μου ε?γιατι να μην μου τα λεει καμια μουναρα αυτα και να μου τα λεει πουστης και μπαζο γαμωτο:(:(:(
 

Επισκέπτης
μιν αγχονεσαι καυλιαρετζο μου!!!!και αυτα εχουν τιν πλακα τους !!!!!! ;) ;) ;)
χαβαλες να γινετε και ολα τα αλλααααα.....παρερχονται!
να δεις εγο στις τσαρκες ποσ τσιγκλαο τουσ πουστοτσατσους...πολι γελιο λεμε!!!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Γεια σας καυλιαρηδες. Παλι πηρα off για 3ημερο. Που θα παμε σημερα? Πιτσιλιστακο ετοιμασου.
 

Επισκέπτης
ολο αδειουλες εισαι κωλοβυσμα.......χαχαχαχα
 

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
Παιδια ξερει κανεις κανενα καινουργιο μπουρδελο στον Βολο? η κανενα παλιο που να εχει καποια καλη γκομεμα?Οσοι γνωρηζοντες απο εδω περοιοχη ας απαντησουν thanks. :helpplea:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η καλη παρεα ειναι εξω για καταδρομικη, πιτσις σαβαλας πανος γιωργος κτλ. τους ευχομαι καλο βολι καλα να περασουν και καλη ενημερωση. καποια φορα θα ειμαι στην παρεα τους σιγουρα, ως τοτε θα τους γραφω ποιηματακια...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
νυχτερινη φυλακη χθες στο μεταξι, μαρινα επειτα απο συστασεις πιτσι. Πολυ καλη εχει και ενα τατου το ειδα οταν πλεον την επαιρνα πισοκολλητα. δεν θυμαμαι ομως τι τατου.

στα ιχνη του πιτσιλιστι....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη η μαρινα ειναι μεταμεσονυχτια? και ιασωνος ποσο?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
κοιτα φιλε εχω ενα προβλημα μερικες φορες οταν βγαινω ξεχναω η ονοματα κοριτσιων η οδους. αυτο το θυμαμαι ομως ιασωνος 20α. αν εισαι ξενος δεν μπαινεις ουτε με χειροβομβιδες!!

γουσταρω και την κυριουλα της ρεσεψιον (σα χαρακτηρα εννοειται)
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η μαρινα ειναι μεταμεσονυχτια? και ιασωνος ποσο?
αν δεν κανω λαθος ο πιτσι ειπε για μια πολωνεζα που δουλευει στο ιασωνος 20α μεταμεσονυκτιες ωρες,και αναφερθηκε με τα καλυτερα λογια για αυτην αν δεν κανω λαθος μαρινα την ειπε,ε λοιπον σημερα μετα απο βολτα στου ψυρρη ειπα να παω μια τσαρκα στις πουτανοπιατσες και συγκεκριμενα ατην γερανιου,παω στην ομονοια αλλα γερανιου δεν ξερω που ειναι , ρωταω κατι ταξιτζηδες και με τα πολλα με βγαζει ο δρομος στο μεταξουργειο,και να μην πολυλογω κανω τσαρκα ιασωνος και κολωνου και μπαινω στο 20α ιασωνος οποπυ ηταν αυτη η πολωνεζα...λοιπον σουτιεν δεν εβγαζε,πιπα χαλια,μονο ωραιο σωμα εχει και ωραια κωλοτρυπιδιτσα,και σχετικα ομορφη,δεν θα ξαναπηγαινα ποτε μου.κριμα γιατι ειχα προσδοκιες ειδικα μετα τις συστασεισ του πιτσι αλλα δυστηχως επεσα εξω...πιτσι μου χρωστας 20 ευρω ρε φιλε!!!!!!!!!!!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Υπάρχει καμμιά ιδέα για πρωινές σαββατιάτικες καύλες;
Thanks
:)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
constantly περνα να τα παρεις απο το ταμειο αλληλεγγυης
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom