Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 411 άτομα (53 μέλη και 358 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πω πω τι ομαδαρα ηταν και αυτη χθες, θα αναστεναξαν τα καλντεριμια της ιασωνος... καλα η παρουσιαση του πιτση ολα τα λεφτα, ουτε η μενεγακη στα καλλιστεια... το καλυτερο ηταν η παρουσιαση του καιαφα,  "κυρια μου θελεις να γαμηθεις? στειλε πμ."  γαμωωωωωω
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Γαμω και σπερνω κοστακη!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πάντως όσες φορές έχω πάρει τη Μαρίνα,
έχω μείνει ικανοποιημένος!!
Το σουτιέν δεν το βγάζει πάντα από ότι θυμάμαι,δεν έχει μεγάλο στήθος, έχει πολύ ωραίο
κορμί και πρόσωπο!! Α, φοράει heels, αλλά όχι
ακριβώς αυτά που μ' αρέσουν ρε γαμώτο!!
Στα 4 κάθεται αλλά δεν μπορεί/θέλει από πάνω της, doggy δηλαδή!!
Από βδομάδα πάντως, λέω να περάσω μια βολτίτσα!!
 

Επισκέπτης
heellover δοσε τα χαιρετισματα μου στιν κιρια  ελευθερια!!!χεχε!!!
 

Επισκέπτης
ΠΙΤΣΗ ΕΜΈΝΑ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΣ 50? !!!
Όχι μόνο ξενέρωσα με τη Μαρίνα (όχι αυτό, μη το άλλο) αλλά ξέχασα και
τα ρεστα στο τραπεζάκι απ'τα νεύρα μου.....
μπουαχχαχαχααχαχα!!!!!που το εχεισ το μιαλο σου τσαχπινοπουτανιαρι μου???δε σου ειπα εγο εγο να πιτσιλισεις τιν μαρινα καυλιαρετζο μου!απλα εκφερα μια γνομνι για τιν σιγκεκριμενι κοπελα...δεν ειπα τρεχτε να τιν πιτσιλισετε...αλλοστε να ξερεις ι καθε ιεροδουλι ειναι διαφορετικι απο πελατι σε πελατι...οπος ειχε πει και ο θειος γουορ!!!!!αντε μιν ανγονεσε!!!!θα το βρεις και εσι το πουτανακι σου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
στο ΚΟΛΩΝΟΥ 11 το διπλο στο κατο δουλευι μετα τισ 5 το προι μια κιπρια ι κατερινα τι γνομι εχετε για αυτιν
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις τι απέγινε η Ντιάνα (Η Τουρκάλα) που δούλευε Φυλής 71 πάνω;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εκτός από Αλκιβιάδου 16Α που δουλεύει η θεία Τάνια, γνωρίζεται άλλα σπίτια που να δουλεύουν βουλγάρες; καλύτερες ενοείται σε ομορφιά γιατί η Τάνια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάντως όσες φορές έχω πάρει τη Μαρίνα,
έχω μείνει ικανοποιημένος!!
Το σουτιέν δεν το βγάζει πάντα από ότι θυμάμαι,δεν έχει μεγάλο στήθος, έχει πολύ ωραίο
κορμί και πρόσωπο!! Α, φοράει heels, αλλά όχι
ακριβώς αυτά που μ' αρέσουν ρε γαμώτο!!
Στα 4 κάθεται αλλά δεν μπορεί/θέλει από πάνω της, doggy δηλαδή!!
Από βδομάδα πάντως, λέω να περάσω μια βολτίτσα!!

ετσι ειναι φιλτατε!και εγω οσες φορες(εδω θα γελασουν καποιοι) την εχω παρει γουσταρω τρελλα το στησιμο στα 4!πραγματικα τελεια στησιματα!απο πιτσιλισμα απλα κατι το συνηθες για μεταξι!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ξέρει κανεις τι απέγινε η Ντιάνα (Η Τουρκάλα) που δούλευε Φυλής 71 πάνω;

μηπως εννοεις αυτη που δουδευει στην αλυσιδα των στουντιο ισμηνης-τριγγετα-ιπποκρατους-κηφισου?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εκτός από Αλκιβιάδου 16Α που δουλεύει η θεία Τάνια, γνωρίζεται άλλα σπίτια που να δουλεύουν βουλγάρες; καλύτερες ενοείται σε ομορφιά γιατί η Τάνια...

Xωματιανού στο ισόγειο έχει κατά καιρούς μια Βουλγάρα, Λάουρα λέγεται, μέτριο ύψος, καστανή, ωραία από εμφάνιση και μικρή σε ηλικία αλλά δε την έχω πάρει οπότε δε μπορώ να δώσω πληροφορίες για το πως είναι στο δωμάτιο
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Thanks skidoo, ξέρεις νούμερο φίλε; και τι μέρες και ώρες παίζει, αν είναι πρωί λιγάκι δύσκολο
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δύο είναι στη χωματιανού νομίζω, είναι ένα που ανεβαίνεις σκάλες και ένα ισόγειο. Στο ισόγειο είναι. Νυχτερινή την είχα πετύχει.Μέρα δε θυμάμαι αλλά νομίζω παρασκευή ή σάββατο ήταν.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Θα πάω για τσεκάρισμα λίαν συντόμως. Καλή η πληροφορία
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
7)χοματιανου 11 ισογειο ι κλαουντια(ιταν εκι και ι φιλι μου ι τσατσα απο τον κεραμικο..π ιρε μεταθεσι )χαχα...σχετικα με επιπεδο λιοσιον ιταν καλουλα ι κλαουντια.. .απο βουλγαρια!αξιζε ενα πιτσιλισμα!


Από σκάουτινγκ του πιτσιλιστή όταν είχαμε βγει μαζί και την είχαμε δει.
Κλαούντια τελικά λέγεται και είναι Χωματιανού 11
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλησπερα συνμπουρδελιαρηδες ,για αποψε Μεταξουργειο εχετε να προτεινετε κατι καλο?Ιασωνος 19α και 20Α αξιζουν?Ευχαριστω για οποιαδηποτε πληροφορια με κανει να καταθεσω αποψε
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Το σουτιέν δεν το βγάζει πάντα από ότι θυμάμαι,δεν έχει μεγάλο στήθος, έχει πολύ ωραίο κορμί και πρόσωπο ........... Στα 4 κάθεται αλλά δεν μπορεί/θέλει από πάνω της, doggy δηλαδή!!

Τι σκέρτσα είναι αυτά ? Δεν ξεμπροστιάζει το στηθάκι της . Εχει ωραίο πρόσωπο αλλά με το πισωκολλητό που επιτρέπει δεν το βλέπεις. Ουστ!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σήμερα ένα γρήγορο πέρασμα από [glow=red,2,300]Φυλής[/glow] το μεσημέρι(16.00-17.00)...

Στο 59Β κάτω είχε μια μέτρια...καστανόξανθη...δεν μ'άρεσε η φάτσα της..

Στο 59Α πάνω ήταν η Αλεξία (Τσέχα μου φαίνεται..)μαύρα μαλλιά..1.70 περίπου..αν θυμάμαι καλά είχε ταττού στο μπράτσο..συμπαθητικό σώμα..δούλευε και στο 71Β κάτω παλιότερα.

Στο Φωκαίας 17Α κάτω είχε μία αρκετά καλή με μακριά καστανόξανθα μαλλιά..ωραίο σώμα (κώλος ιδιαίτερα)..γύρω στο 1.70 με 1.75 ήταν..χρήζει δοκιμής.. :knockinb:

Στο Φωκαίας 17Β πάνω μια μαυρομάλλα..δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο σε εμφάνιση..κανονικό σώμα..

Αυτά τα ολίγα..θα επιστρέψω εντός της βδομάδας με εκτενέστερη ενημέρωση από το μέτωπο.. :P
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom