Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (26 μέλη και 235 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παλια, καμποσα χρονια πριν υπηρχαν μπ.....λα στα οποπια υπηρχαν περισσοτερες απο μια. (υπαλληλοι)
Ενα τετοιο ηταν στην Σπιναρου 10, μια καθετο στην Βουλιαγμενης, οχι πολυ ψηλα.
Υπαρχουν σημερα καταστηματα με π.χ. δυο ? (για να διαλεξεις)
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παλια, καμποσα χρονια πριν υπηρχαν μπ.....λα στα οποπια υπηρχαν περισσοτερες απο μια. (υπαλληλοι)
Ενα τετοιο ηταν στην Σπιναρου 10, μια καθετο στην Βουλιαγμενης, οχι πολυ ψηλα.
Υπαρχουν σημερα καταστηματα με π.χ. δυο ? (για να διαλεξεις)

Συναγωνιστή αυτό που αναφέρεις δεν ήταν μπουρδέλο αλλά στούντιο (διαφορά και σε χώρους και σε τιμή).. ακόμα και σήμερα υπάρχουν στούντιο με περισσότερες από μια κοπέλες (π.χ. Παιωνίου, 10 είχε 2 όταν είχα περάσει πριν καιρό), αλλά νομίζω (και ας με διορθώσουν οι περισσότερο γνώστες) ότι στα μπουρδέλα επιβάλλεται δια νόμου να εργάζεται μια κοπέλα ανά βάρδια.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
ʼξιοι συναγωνιστές, πήγα πριν 3 ημέρες Βριλλησού και πήρα Κορινάκι. ΑΠΑΙΧΤΟ.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
ʼξιοι συναγωνιστές, ξέρεις κανείς για ασιάτισσες? (κινεζάκια κ.λ.π.)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ʼξιοι συναγωνιστές, ξέρεις κανείς για ασιάτισσες? (κινεζάκια κ.λ.π.)
Για δοκίμασε Ιασώνος 37Β...ελληνοκινέζα...και μετά πες και σε μας πως ήταν...οκ?

ΥΓ.απογευματινή βάρδια.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Θα υπάρξει ενημέρωση
 

Επισκέπτης
InAthens: "Συναγωνιστή αυτό που αναφέρεις δεν ήταν μπουρδέλο αλλά στούντιο (διαφορά και σε χώρους και σε τιμή"
Ναι, πραγματι, το ειχα ξεχασει. Ετσουζε καπως η τιμη αλλα ηταν αλλιως. Θα κοιταξω στα thread σχετικα με studio.
"αλλά νομίζω (και ας με διορθώσουν οι περισσότερο γνώστες) ότι στα μπουρδέλα επιβάλλεται δια νόμου να εργάζεται μια κοπέλα ανά βάρδια."
Ναι, καποιος να μας ενημερωσει. Το παρανομο μπορει να κρυβει τιποτα.
 

Επισκέπτης
στα μπουρδελακια πρεπει να ιπαρχι μονο μια κοπελα...στι καθε βαρδια...δεν επιτρεπετε παραπανο απο ενα πορνιδιο στιν καθε βαρδια!
 

Επισκέπτης
μαλλον ειναι λιγακι παρανομο σε στουντιο να ιπαρχουν διο κοπελεσ στιν ιδια βαρδια...γι αυτο αλοστε δεν αναφερονται κιολας εδο στο νετ!αν κανο καπιο λαθος ασ με διορθοσει καπιος μεγας μιστισ σινεμπουρδελιαρις!
 

Επισκέπτης
Ωχ, διοτι τα studio αξιζε κατι, τουλαχιστον κατι θα σου αρεσε και θα διαλεγες.
Η επισκεψη στα κανονικα μπ.....λα περιεχει και αρκετο περπατημα με αμφοβολα αποτελεσματα.
Με νοσταλγια θυμαμαι ενα μικρο στουντιο σε μια καθετο της παραλιακης μετα το αεροδρομιιο.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Δεν ξέρω αν είναι παράνομο πάντως δεν πολυσυνηθίζεται εκτός φωτεινών εξαιρέσεων (Αριστοτέλους -Καλλιθέα, Λεμπέση παλιότερα.

Θυμάται κανείς "Πειραιώς 60". Ήταν φοβερό μαγαζί. Είχα ακούσει ότι η ιδιοκτήτρια θα άνοιγε κάπου στην Καλλιρόης αλλά χάθηκαν τα ίχνη της πριν από 4 χρόνια.
 

Επισκέπτης
ιπαρχουν στουντιο με διο πουτανακια που μπορεις να τις πιτσιλισεις ταυτοχρονα!!!χεχεεεεε!!!!!!καυλαααααα!!!
 

Επισκέπτης
χαιρε ανοτατε αρχοντα τις καυλας!!!αφεντικο τις ιδονις!!!
μονο εσι μπορι να εξιχνιασεισ  το μιστιριο τον ατακτον κορασιδον!!!!!!εσι που με τον μαγικο σου προτεινουχο ζομο  ταιζεις ολα τα ατακτα πορνιδια τις πολιποθιτις μπουρδελιαρας αθινας!!!!!!!
τα σεβοι μου αφεντικο μου!!!!!!!
ανιπομονο για skout!!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πανο ο ανεμιστηρας σου εψυχε τα αρχιδια?   και ass 2 mouth ρε θηριο?  μπραβο.  πως ειναι αυτη? βλεπεται καθολου?
με ενεπνευσες ρε "τιμορε τον ατακτον πορνιδιον" και θα σου γραψω συντομα ποιηματακι...
 

Επισκέπτης
γεια σου ρε κοστι αρχιγε!!!!
πος παει ο κιτρινος ανιατος πιρετος σου??????
πρεπει να παμε σιντομα τσαρκουλα ολοι μαζι!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κι εγω κατεθεσα σημερα στο καρινακι, πολυ βροχη ομως, το καρινακι ως εχει , καυλερο....
πριν πηγα σε πολυ κοντο απεναντι ακριβως, με καλο βυζακι, ηταν ομως αβγαλτο και πολυ φρεσκο... στο πισωκολλητο ειχε τοσο μικρο κωλαρακι που μου θυμησε τα γνωστα κορμακια... επειδη ομως ηταν λιγο αγαρμπο και ξεροντας για την μαμα καρινα, δεν τελειωσα και πηγα απεναντι. την κοντη ρουμανα χριστινα τη λενε, δεν τη συνιστω ομως.
πιτση θα γινει και αυτο, πριν ομως συνιστω μπυρες ολοι παρεα, γελιο πολυ και μετα επιδρομες κομαντο, "προχωρει ο περιπολαρχης " κτλ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom