Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (7 μέλη και 142 επισκέπτες)

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ειχα ενημερωσει για την ρενατα μερες πριν?  λεω ΜΗΠΩΣ
ισως αλλα πολλοι πηγαινανε για την χριστινα και την σνομπαρανε.τις εχω παρει και τις δυο αλλα η ρενατα ειναι 2 κλασεις καλυτερη κατα την γνωμη μου.οχι δεν ειναι πετιτ η ρενατα.ειναι ρε παιδια?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Ρε παιδιά ποιές μέρες δουλεύει η Ρενάτα πείτε τίποτα?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν ειναι  petite  η ρενατα, μαλλον λιγο ψηλη για μενα, αλλα ειναι οντως αφθαρτη, πολυ ωραια μαλλια και προσωπο, κορμι στρωτο, δεν βγαζει ψηλοτακουνα, ειναι σοβαροκαβλιαρα, γενικως ποιοτικη πουτανα, σε ολα της. το πρωι θα ειμαι εκει, ονειρικο μουνι...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μολις γυρισα απο μεγαλη περιπολια στη Φυλης με τον τρισμεγιστο, παγκαυλο, αρχιμπουρδελαρχη Πιτση και την ηρεμη δυναμη, τον ναυαρχο του πληρωμενου ερωτα Γκομενιο.
Ο wannabe δημοσιογραφος Πιτση (aka pitsilistis/καυλεουρας) αφου εβλεπε τα πορνιδια να παρελαυνουν εις το σαλονι ορμαγε εις τις τσατσογριες και τις πιτσιλαγε στις ερωτησεις. "Απο που ειναι η κοπελα, πως τη λενε, ποτε θα ερθει η ταδε, ποσοι ελεφαντες χωρανε σε εναν σκαραβαιο, ποιος εκλεψε απο τα ομολογα" κτλ. Στο τελος τον εβρισε μια τσατσουμπα αλλα δε μασησε ο πιτσης.

Σε καποια φαση μαλιστα μπηκαμε σε ενα ρδελο και μιλαγε με το τσατσο για το που πηγανε στο Πασχα. Οταν μπηκαμε μαλιστα μεσα, χαιρετισμος δια χειραψιας. Σα να πηγε να δει το θειο του. Αφου του λεω "Δε ντρεπεσαι ρε γαιδουρι να ερθεις επισκεψη με αδεια χερια? Ουτε ενα κουτι γλυκα δεν εφερες?".

Μετα απο λιγοτερο μια ωρα την κανανε οι δυο τους για Μεταξουργειο αλλα εγω εμεινα για να τα γυρισω ολα και να ψωνισω, αφπυ το Μεταξουργει με εχει ξενερωσει.

Θα ενημερωσω λεπτομερως σε λιγο.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο μεγαλη περιπολια στη Φυλης με τον τρισμεγιστο, παγκαυλο, αρχιμπουρδελαρχη Πιτση και την ηρεμη δυναμη, τον ναυαρχο του πληρωμενου ερωτα Γκομενιο.
Ο wannabe δημοσιογραφος Πιτση (aka pitsilistis/καυλεουρας) αφου εβλεπε τα πορνιδια να παρελαυνουν εις το σαλονι ορμαγε εις τις τσατσογριες και τις πιτσιλαγε στις ερωτησεις. "Απο που ειναι η κοπελα, πως τη λενε, ποτε θα ερθει η ταδε, ποσοι ελεφαντες χωρανε σε εναν σκαραβαιο, ποιος εκλεψε απο τα ομολογα" κτλ. Στο τελος τον εβρισε μια τσατσουμπα αλλα δε μασησε ο πιτσης.

Σε καποια φαση μαλιστα μπηκαμε σε ενα ρδελο και μιλαγε με το τσατσο για το που πηγανε στο Πασχα. Οταν μπηκαμε μαλιστα μεσα, χαιρετισμος δια χειραψιας. Σα να πηγε να δει το θειο του. Αφου του λεω "Δε ντρεπεσαι ρε γαιδουρι να ερθεις επισκεψη με αδεια χερια? Ουτε ενα κουτι γλυκα δεν εφερες?".

Μετα απο λιγοτερο μια ωρα την κανανε οι δυο τους για Μεταξουργειο αλλα εγω εμεινα για να τα γυρισω ολα και να ψωνισω, αφπυ το Μεταξουργει με εχει ξενερωσει.

Θα ενημερωσω λεπτομερως σε λιγο.
Τι έγινε ρε φίλε? Τελικά κατέθεσες Σάρα που σου είπα να βρείς την υγειά σου? Δεν πιστεύω να έφαγες καμμιά φόλα,άντε είμαι περίεργος να δω ποιά πιτσίλισες!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Τι έγινε ρε φίλε? Τελικά κατέθεσες Σάρα που σου είπα να βρείς την υγειά σου? Δεν πιστεύω να έφαγες καμμιά φόλα,άντε είμαι περίεργος να δω ποιά πιτσίλισες!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Σοφακι φιλτατε. Περιμενε να κανω ενα ντουζακι και θα σου πω.
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Λίγο καθυστερημένη - της Παρασκευής - η ενημέρωση μου για την Φυλής η οποία είχε τπτ το διαφορετικό από την γνωστή μετριότητα των τελευταίων χρόνων...

Αξια λόγου τα εξής:
Στο 71 κάτω μία με σιλικονάτο στήθος και ένα τατού τεράστιο λέει κάτι ?
Στο 71 πάνω η "Λάγα" (περίμενα το ξανθό το οποίο διαφημίζεται σαν 18άρικο αλλά δεν ήταν εκεί)την οπόια πήρα για 20Ε.
ΠΡΟΣΟΧΗ η τσατσα - η ωραία - έλεγε " το μωρό, τσιμπουκάκι, ισπανικό, όλες οι στάσεις κλπ." Το "ισπανικό" αναφέρεται στην καταγωγή της και μόνο διότι δεν υπάρχει διάθεση και προπάντων προσόντα για κάτι τέτοιο. Μέτρια σε όλα με μόνο θετικό ότι ήταν πολύ στενή.
Στο 59 πάνω η Αλίνα - καλή !
Στο 59 κάτω μία μελαχρινή καλή και αυτή γεμάτη γυναίκα με intelectuel γυαλάκι (διανοούμενη?)
Η Μαρία στο Αντελόσπιτο - όπως πάντα - την οποία δεν έχω πάρει ποτέ. Τι λέει ξέρεις κανείς σας?
Εμφανισιακά καλή φαίνεται και η Ντανιέλλα στα καινουργια της Φωκαίας αλά δεν με πείθει - κανένα σχόλιο και γ'αυτήν?

Ρε παιδιά μήπως η ντανιέλλα είναι μία τσέχα 26αρα,αν ναι αξίζει στο κρεβάτι και με το παραπάνω!Κλασσικά δε θυμάμαι ονόματα(Sorry)
 

Επισκέπτης
Παιδιά μήπως θυμάται κανείς μία από Ουγγαρία ( έτσι έλεγε η τσατσά)  στην Κεφαλληνίας 75- τη είχα πάρει πριν τρία χρόνια,
μέτριο ανάστημα,  ομορφούλα , σχετικά  κοντό μαύρο μαλλί - έκανε φουλ πρόγραμμα  και  επιλογές .. thanks
 

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο μεγαλη περιπολια στη Φυλης με τον τρισμεγιστο, παγκαυλο, αρχιμπουρδελαρχη Πιτση και την ηρεμη δυναμη, τον ναυαρχο του πληρωμενου ερωτα Γκομενιο.
Ο wannabe δημοσιογραφος Πιτση (aka pitsilistis/καυλεουρας) αφου εβλεπε τα πορνιδια να παρελαυνουν εις το σαλονι ορμαγε εις τις τσατσογριες και τις πιτσιλαγε στις ερωτησεις. "Απο που ειναι η κοπελα, πως τη λενε, ποτε θα ερθει η ταδε, ποσοι ελεφαντες χωρανε σε εναν σκαραβαιο, ποιος εκλεψε απο τα ομολογα" κτλ. Στο τελος τον εβρισε μια τσατσουμπα αλλα δε μασησε ο πιτσης.

Σε καποια φαση μαλιστα μπηκαμε σε ενα ρδελο και μιλαγε με το τσατσο για το που πηγανε στο Πασχα. Οταν μπηκαμε μαλιστα μεσα, χαιρετισμος δια χειραψιας. Σα να πηγε να δει το θειο του. Αφου του λεω "Δε ντρεπεσαι ρε γαιδουρι να ερθεις επισκεψη με αδεια χερια? Ουτε ενα κουτι γλυκα δεν εφερες?".

Μετα απο λιγοτερο μια ωρα την κανανε οι δυο τους για Μεταξουργειο αλλα εγω εμεινα για να τα γυρισω ολα και να ψωνισω, αφπυ το Μεταξουργει με εχει ξενερωσει.

Θα ενημερωσω λεπτομερως σε λιγο.
σιμερα πραγματοποιησαμε μια μινι τσαρκα στιν φιλις!!!!!!με τουσ φιλτατους καυλιαριδες  ....γκομενιο και πισοχοστι!!!γκομενιοσ....ο ναυαρχος τις καυλας!!!ειναι σαν ενα απαλο κιματακι που μολις γινι φουρτουνα γινετε πανικος!!!πιτσιλαι τα παντα και τουσ παντες στο περασμα του !!!εξοχοτατος και λαμπρος καυλιαγκουρας!!!!ευχαριστιεσε τσαρκουλα μαζι του!!!!respect!!!!και ο μεγασ μαχιτισ τις ανιπερβλιτις καυλας πισοχοστις!!!σιμερα πρεπει να ομολογισο ποσ ι καυλα του ξεπερασε τα ορια!!!ιταν τοσο καυλομενος...δεν κρατιοταν!!!ιθελε να αμολισει ολα τα καυτα του ιγρα στα ατιθασα και πονιρα πορνιδια τις φιλις!!!!respect και σε αυτον!!!
λοιπον  τα ιδια και τα ιδια στιν φιλις...αφινο τον πισοχοστι να κανι τιν ενιμεροσι...μετα με τον γκομενιο ειπαμε να κατεβουμε προς τα κατο.....!!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Έλα ρε Πιτς!..Τα περιέγραψες ωραία και ποιητικά σήμερα!!Δεν πιτσίλισες καμία εσύ??Μήπως είσαι άρρωστος??

παλι σοφια πιτσιλισες μαχιμε αθλιτι τις καυλας?????πιτσιλα και κανα αλο πουτανιδιο να ανανεοσεις το εργαλειο σου ρε καυλιαρι!!!!!

Α..διαφωνώ!Σοφία..αυτήν ξέρουμε..αυτήν εμπιστευόμαστε..!!
 

Επισκέπτης
Εχετε κανει καλο team βλεπω :thumbsup:
Πηγεντε και για κανενα καφεδακι ρε, ταχετε παρει αμπαριζα ολα τα μπουρδελα :grin:
παμε παμε καυλιαρι μου .....και για καφεδακι παμε και για μπιριτσα παμε.....παντου παμε!!!!ειστε ολοι  ευπροσδεκτοι για καφεδακι παντος!!!χεχεχε!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αχ...no money ε?Με καταλαβαίνεις τώρα...!

Τι έγινε.. απ ότι λέει ο σινεμπουρδελιάρης pisoxostis δε σε πήραν με καλό μάτι οι τσατσόγριες!Τι ρώταγες κι εσύ??Την γριά την Τζένη την είδες τελικά?Αυτή ήταν?

Μπράβο στην μπουρδελομάδα...
 

Επισκέπτης
δεν ιταν αυτι σιναγονιστι μου...αλλα ουτε και εκι ι τσεχα σελινα...!ειχε περιοδο ειπε ι τσατσα...
απλα μερικες τσατσαγριες ειναι αγενεστατες...και οταν ροτας το ονομα τις κοπελας και απο που ειναι αρχιζουν και νευριαζουν....τις πιτσιλας μετα κιριε προεδρε ι οχι???
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μολις γυρισα απο μεγαλη περιπολια στη Φυλης με τον τρισμεγιστο, παγκαυλο, αρχιμπουρδελαρχη Πιτση και την ηρεμη δυναμη, τον ναυαρχο του πληρωμενου ερωτα Γκομενιο.
Ο wannabe δημοσιογραφος Πιτση (aka pitsilistis/καυλεουρας) αφου εβλεπε τα πορνιδια να παρελαυνουν εις το σαλονι ορμαγε εις τις τσατσογριες και τις πιτσιλαγε στις ερωτησεις. "Απο που ειναι η κοπελα, πως τη λενε, ποτε θα ερθει η ταδε, ποσοι ελεφαντες χωρανε σε εναν σκαραβαιο, ποιος εκλεψε απο τα ομολογα" κτλ. Στο τελος τον εβρισε μια τσατσουμπα αλλα δε μασησε ο πιτσης.

Σε καποια φαση μαλιστα μπηκαμε σε ενα ρδελο και μιλαγε με το τσατσο για το που πηγανε στο Πασχα. Οταν μπηκαμε μαλιστα μεσα, χαιρετισμος δια χειραψιας. Σα να πηγε να δει το θειο του. Αφου του λεω "Δε ντρεπεσαι ρε γαιδουρι να ερθεις επισκεψη με αδεια χερια? Ουτε ενα κουτι γλυκα δεν εφερες?".

Μετα απο λιγοτερο μια ωρα την κανανε οι δυο τους για Μεταξουργειο αλλα εγω εμεινα για να τα γυρισω ολα και να ψωνισω, αφπυ το Μεταξουργει με εχει ξενερωσει.

Θα ενημερωσω λεπτομερως σε λιγο.

Τι ειδαμε λοιπον (τυχαια σειρα)

*Διδυμου 8Α (πανω οροφος)
Νατασα 25 ευρω εμενα μου φανηκε καλη στην εμφανιση

Διδυμου 16 - 18 - 20
ΑΚΥΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ (καθαριστριες που την ειδαν πορνες)

Φυλης 80
Αγενεστατη τσατσα και πουτανα πολυ φουσκωτη μετρια

*Φυλης 59 Πανω
Σαρα Συμφωνα με γκομενιο πολυ καλη στη περιποιηση, εμενα δε με εντυπωσιασε στην εμφανιση.
Κορυφαιος χορος

Φυλης 59 Κατω
Γκλορια

*Φωκαιας καινουριο αριστερο
Ωραια Ουγγαρια

Φωκαιας καινουριο δεξι
Ισαβελα χοντρελα

Φωκαιας 19
Μπαζο χοντρη

Στης Αντελας και το διπλα μπηκα, περιμενα, αργουσαν και εφυγα (Φωκαιας 25Α-Β)

Φυλης 84 Ισογειο (απενατι απο το 65)
Μαρια Μπαζακι

Φυλης 65 Ισογειο
Χριστινα Οριενταλ. Αδιαφορη μου φανηκε

Φυλης 84 Οροφος
Μαριαννα Μετρια

*Φυλης 86
Καλη Ελληνιδα

Φυλης 86 Οροφος
Μαριλενα

**Μονη Προδρομου
Ψηλη Ντιανα. Μιλαμε για πολυ ψηλη και κορμαρα. Φατσα τιποτα σπουδαιο

*Φυλης 71 πανω
Ομορφη πιτσιρικα βαριεστημενη

Φυλης 109 κάτω (διπλα στο 109)
Μπαζο γρια

Φυλης 109 πάνω
Μετρια

Φυλης 40
Μετρια ψιλοχοντρη μελαχροινη 20 με κωλο
Χωρος ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ. Ουτε Μεταξουργειο. Χειροτερα

Φυλης 54
Πολυ μετρια πολυ ευγενικη. Καλη κοπελα οχι για πουτανα ομως

*Φυλης 54Β
Κοντουλα αδυνατη ξανθια, υπερευγενικη η Σοφια. Μικρο βυζακι, οχι πολυ ομορφη
Ψωνισα εδω επειδη την ειχα ξαναπαρει και δεν ηθελα να ρισκαρω αλλου.
Πολυ καλη πιπα και γενικα τη παω με 1000. Οσον αφορα το σεξ πρεπει να παραδεχτω οτι δεν εκανε τιποτα, αλλα εκανε τοσο καλη πιπα που αν δεν τη σταματαγα θα τελειωνα εκει.
Α ρε να ειχαν τετοια συμπεριφορα ολες οι γυναικες....

Και τα τραβελοσπιτα.
Φυλης 99
Κλειστο στις 23:00 που περασα

Φυλης 104 αδιεξοδο
Μια μετρια εγχειρισμενη που εκανε νορμαλ με 25, κουλουρι με 30 και με 40 αυταρχικο.



Αυτα τα ολιγα. Αν εκανα καποιο λαθος ας με διορθωσουν οι Πιτσης και Γκομενιος που ηταν μαζι μου για το μεγαλυτρο μερος της βολτας.


Με * σημειωνω αυτες που μου αρεσαν. Εκει που δε σχολιαζω σημαινει οτι δεν μου αρεσαν.
 

Επισκέπτης
νιμιζο ποσ ειναι ολα σοστα καυλιαρι μου αλλα δε μπορο να γραψο τορα παρατιρισεισ γιατι θα κοιμιθο στο πλικτρολογιο σε λιγο...ουτε τιν ενιμεροσι στο μεταξι δε μπορο να γραψο  ..αν δεν ιπαρχι καθαρα μιαλο δε γινετε...καλινιχτα σε ολυς τους σινεμπουρδελιαριδες!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
παλι σοφια πιτσιλισες μαχιμε αθλιτι τις καυλας?????πιτσιλα και κανα αλο πουτανιδιο να ανανεοσεις το εργαλειο σου ρε καυλιαρι!!!!!

Απλα ειναι γλυκια και η καλυτερη πιπα που εχω πετυχει.
Τη παω με χιλια γιατι με κανει να αισθανομαι πασας.
 

odiporos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις ρε  :huh:παιδια πως παμε στις κριτηκες για μπουρδελα στουντιο στο παλιο site;Το καινουριο δεν ειναι ενημερομενο με κριτηκες χρηστων ουτε εχουνε μεταφερθει οι κριτικες.Επισης παλια μπορουσες να τα ψαξεις αλφαβητηκα τωρα δεν ειπαρχει,ευχαριστω :huh:
 

Επισκέπτης
Τι ειδαμε λοιπον (τυχαια σειρα)

*Διδυμου 8Α (πανω οροφος)
Νατασα 25 ευρω εμενα μου φανηκε καλη στην εμφανιση

Διδυμου 16 - 18 - 20
ΑΚΥΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ (καθαριστριες που την ειδαν πορνες)

Φυλης 80
Αγενεστατη τσατσα και πουτανα πολυ φουσκωτη μετρια

*Φυλης 59 Πανω
Σαρα Συμφωνα με γκομενιο πολυ καλη στη περιποιηση, εμενα δε με εντυπωσιασε στην εμφανιση.
Κορυφαιος χορος

Φυλης 59 Κατω
Γκλορια

*Φωκαιας καινουριο αριστερο
Ωραια Ουγγαρια

Φωκαιας καινουριο δεξι
Ισαβελα χοντρελα

Φωκαιας 19
Μπαζο χοντρη

Στης Αντελας και το διπλα μπηκα, περιμενα, αργουσαν και εφυγα (Φωκαιας 25Α-Β)

Φυλης 84 Ισογειο (απενατι απο το 65)
Μαρια Μπαζακι

Φυλης 65 Ισογειο
Χριστινα Οριενταλ. Αδιαφορη μου φανηκε

Φυλης 84 Οροφος
Μαριαννα Μετρια

*Φυλης 86
Καλη Ελληνιδα

Φυλης 86 Οροφος
Μαριλενα

**Μονη Προδρομου
Ψηλη Ντιανα. Μιλαμε για πολυ ψηλη και κορμαρα. Φατσα τιποτα σπουδαιο

*Φυλης 71 πανω
Ομορφη πιτσιρικα βαριεστημενη

Φυλης 109 κάτω (διπλα στο 109)
Μπαζο γρια

Φυλης 109 πάνω
Μετρια

Φυλης 40
Μετρια ψιλοχοντρη μελαχροινη 20 με κωλο
Χωρος ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ. Ουτε Μεταξουργειο. Χειροτερα

Φυλης 54
Πολυ μετρια πολυ ευγενικη. Καλη κοπελα οχι για πουτανα ομως

*Φυλης 54Β
Κοντουλα αδυνατη ξανθια, υπερευγενικη η Σοφια. Μικρο βυζακι, οχι πολυ ομορφη
Ψωνισα εδω επειδη την ειχα ξαναπαρει και δεν ηθελα να ρισκαρω αλλου.
Πολυ καλη πιπα και γενικα τη παω με 1000. Οσον αφορα το σεξ πρεπει να παραδεχτω οτι δεν εκανε τιποτα, αλλα εκανε τοσο καλη πιπα που αν δεν τη σταματαγα θα τελειωνα εκει.
Α ρε να ειχαν τετοια συμπεριφορα ολες οι γυναικες....

Και τα τραβελοσπιτα.
Φυλης 99
Κλειστο στις 23:00 που περασα

Φυλης 104 αδιεξοδο
Μια μετρια εγχειρισμενη που εκανε νορμαλ με 25, κουλουρι με 30 και με 40 αυταρχικο.



Αυτα τα ολιγα. Αν εκανα καποιο λαθος ας με διορθωσουν οι Πιτσης και Γκομενιος που ηταν μαζι μου για το μεγαλυτρο μερος της βολτας.


Με * σημειωνω αυτες που μου αρεσαν. Εκει που δε σχολιαζω σημαινει οτι δεν μου αρεσαν.
καλα ρε παιδια και δεν μπηκατε στα 134 ΕΛΕΟΣ!!!! απο το γκρουπακι που πηγε δεν το περιμενα !!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom