Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (3 μέλη και 54 επισκέπτες)

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
89
Like
146
Πόντοι
0
Οι Λατίνες κάνουν τα καλύτερα γαμήσια υπό την προϋπόθεση ότι σε γουστάρουν σαν άντρα εμφανησιακά.

Στα μπαράκια της Λατινικής Αμερικής από τις δέκα κοπέλες που ο ναυτικός θα βρει εκεί θα τον πλησιάσει από μόνη της αυτή που τον γουστάρει περισσότερο με αποτέλεσμα να περάσει μαζί της όσο καλά θα περνούσε και με

Πως κανουμε?

Υπαρχουν επιλογες σε νεαρες λευκοσαρκες σε δελα και δεν τις εχουμε ανακαλυ

Ο,τι πεις μαστορα
Ρε φίλε μπλούζες ψάχνετε να αγοράσετε? οι άλλες προσφέρουν το κορμί τους πάει ο κάθε τυπος με ένα 20ρικο τις χαίρετε και έχετε και παράπονα τόσα μπουρδέλα να πούμε τιναυτοι ρε
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.283
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα στην παρέα και κυρίως στα τιτάνια μέλη που μας πληροφορούν για τα πάντα! Θα ήθελα κάποια πρόταση για λευκοσαρκο πιπινι με έστω μέτρια φάτσα πλην Σαμπινας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατάχρηση των πληροφοριών.
Χωματιανου 11Α Aλισα Ρωσίδα κ Βεργας 6 Κορίνα Μολδαβη κ οι δύο μετά τις 17:00 δουλεύουν. Άσπρο δερμα σαν το γάλα κ έως 28 ετών κ οι 2. Τσέκαρε !!
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Άγκυρας 12α Βραδινή βάρδια σήμερα είναι η Αναστασία ή Ντάρια?Θα πήγαινα μόνος μου να σω πριν το πείτε αλλά μένω στην άλλη πλευρά της Αθήνας. Αν υπάρχει η ευγενής καλοσύνη ενημερώστε
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
480
Κριτικές
206
Like
11.412
Πόντοι
31.613
Την τελευταία εβδομάδα εκτός από χθές που πήγα με την Ράνια φ84
Έχω πάρει την Ντάρια άγκυρας 9 και 12 αντίστοιχα
5 φορές
Έχω να πω πος η κοπέλα δεν παίζεται
Απίστευτη ενέργεια και πάθος στο γαμιση
Γλοσοφυλα 69
Και τελικό στο στόμα με δική της πρωτοβουλία παρακαλώ
Χορις να το ζητήσω
Η Ντάρια τήμα το επαγκελμα της ετέρας
Έχει το σεβασμό μου
 

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
Την τελευταία εβδομάδα εκτός από χθές που πήγα με την Ράνια φ84
Έχω πάρει την Ντάρια άγκυρας 9 και 12 αντίστοιχα
5 φορές
Έχω να πω πος η κοπέλα δεν παίζεται
Απίστευτη ενέργεια και πάθος στο γαμιση
Γλοσοφυλα 69
Και τελικό στο στόμα με δική της πρωτοβουλία παρακαλώ
Χορις να το ζητήσω
Η Ντάρια τήμα το επαγκελμα της ετέρας
Έχει το σεβασμό μου
Ρε παιδιά συγνώμη.... κατεβαίνω τέσσερις φορές την εβδομάδα στα αγκυρας πρωί και δεν έχω πετύχει ποτέ την Ντάρια. Μας κοροϊδεύετε; Όλο κάτι ναυάγια μιλφ έχει.... έλεος. Ποιες μέρες είναι εκεί; Κυριακές πχ δεν είναι ποτέ ούτε Σάββατο, ούτε Τετάρτη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
Ρε παιδιά συγνώμη.... κατεβαίνω τέσσερις φορές την εβδομάδα στα αγκυρας πρωί και δεν έχω πετύχει ποτέ την Ντάρια. Μας κοροϊδεύετε; Όλο κάτι ναυάγια μιλφ έχει.... έλεος. Ποιες μέρες είναι εκεί; Κυριακές πχ δεν είναι ποτέ ούτε Σάββατο, ούτε Τετάρτη.
2η βάρδια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
15
Like
4.576
Πόντοι
731
Καλησπέρα σύντροφοι/συναγωνιστές/συνπηδηχτες.

Καθώς είμαι καινούργιος στο σπορ και δεν γνωρίζω πολλά από τις νεανιδες στην οδό της ηδονής (Φυλης) , ήθελα να σας ρωτήσω ποια κοπέλα προτιμάται από την Βραδινή βάρδια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και και κάθε καζουρα καλοδεχουμενη αλλα δωστε και λίγο φως
Ξεκίνα Τίνα, Βεργας 7, 6-11. Και Μικαέλα, Φώκαιας 17Α, 6-6.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
374
Κριτικές
14
Like
1.803
Πόντοι
431
Ρε παιδιά συγνώμη.... κατεβαίνω τέσσερις φορές την εβδομάδα στα αγκυρας πρωί και δεν έχω πετύχει ποτέ την Ντάρια. Μας κοροϊδεύετε; Όλο κάτι ναυάγια μιλφ έχει.... έλεος. Ποιες μέρες είναι εκεί; Κυριακές πχ δεν είναι ποτέ ούτε Σάββατο, ούτε Τετάρτη.
Να βλέπεις στους δίπλα το καλεντάρι και να παίρνεις τηλέφωνο...
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
256
Like
863
Πόντοι
81

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
342
Κριτικές
11
Like
3.047
Πόντοι
731
Ρε παιδιά συγνώμη.... κατεβαίνω τέσσερις φορές την εβδομάδα στα αγκυρας πρωί και δεν έχω πετύχει ποτέ την Ντάρια. Μας κοροϊδεύετε; Όλο κάτι ναυάγια μιλφ έχει.... έλεος. Ποιες μέρες είναι εκεί; Κυριακές πχ δεν είναι ποτέ ούτε Σάββατο, ούτε Τετάρτη.
Αδερφε γκουγκλαρε athenssexstudio. Η σελιδα εχει το προγραμμα (βαρδιες) των κοριτσιων απο τα 2 μπουρδελα
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
578
Κριτικές
3
Like
1.626
Πόντοι
486
Ρε παιδιά συγνώμη.... κατεβαίνω τέσσερις φορές την εβδομάδα στα αγκυρας πρωί και δεν έχω πετύχει ποτέ την Ντάρια. Μας κοροϊδεύετε; Όλο κάτι ναυάγια μιλφ έχει.... έλεος. Ποιες μέρες είναι εκεί; Κυριακές πχ δεν είναι ποτέ ούτε Σάββατο, ούτε Τετάρτη.
Συνήθως απόγευμα είναι
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
342
Κριτικές
11
Like
3.047
Πόντοι
731
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom