Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (11 μέλη και 105 επισκέπτες)

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
623
Πόντοι
301
Επρεπε να το ειχα διαβασει γιατι την ωρα που το εγραφες ειχα κατεβει και γω Μεταξουργειο εχοντας διαβασει την χθεσινη ενημερωση και πηγα στοχευμενα κολωνου 45 πρωτο δεξι για την Αλινα...εφαγα ομως ακυρο καθως η Αλινα ειχε ρεπο και ηταν η Ντανιελα στην θεση της...αυριο ομως οπως ειπε η τσατσα θα ειναι κανονικα η Αλινα 17:00 - 23:00 περιπου οποτε βλεπουμε αυριο...εαν την πετυχω θα ανεβασω και κριτικη...

Τωρα η Στελλα στο Ι44 ειναι οντως ωραιο μελαχρινο Αλβανικο καυλακι με μαυριδερη επιδερμιδα, εχω ηδη παει 4 φορες μαζι της, πολυ καλη


Συμπληρωνοτας μπηκα και σε μερικα ακομα λιγο πριν την ληξη της απογευματινης βαρδιας

Περδικας 1 γωνια σκαλια τσατσος ο ασπρομουσατος γκει ο Μιχαλης και κοπελα η αδυνατουλα Μπελλα...βγηκε βιαστικα απο το σαλονι για να μπει σε δωματιο...δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι ειναι η Αλβανιδα Μπελλα που περισυ δουλευε νυχτα στο Λεωνιδου 28 και ειχε σταματησει εδω και πολλους μηνες...θα ξαναπαω να σιγουρευτω οτι ειναι αυτη...κατεβαινοντας τα σκαλια πετυχα και την Ελληνιδα ξανθια Ρεα οπου πηγαινε να αλλαξει την Μπελλα.

Περδικας 3 (με εισοδο και απο ΜΑ) η νταρντανο-Ρωσιδα Μπιανκα η αλλιως η "αρνητρια της πιπας" οπως ειχε γραψει και ο @Milfomaniac ....τσατσα η περιβοητη ξανθια σπασαρχιδω η Νελλη, η οποια ομως ηταν πολυ ηρεμη σημερα...και πολυ περιποιημενη χαχαχα

Ιασωνος 44 το πρωτο δεξια με τα σκαλακια η επισης Νταρντανο-Ουκρανεζα η Μιλανα, με φουλ δωματια

ΜΑ 22 ισογειο μια μετριας εμφανισης στρουμπουλουλα Μολδαβεζα η Μαριαννα, την ειχα πετυχει παλια και στο Ιασωνος 31 ισογειο νυχτα...δεν μιλαει και δεν καταλαβαινει λεξη Ελληνικα, δεν ειχα ξαναπαει μαζι της και ειπα να δοκιμασω, μετρια και τυπικα πραματα...
Πολύ κρίμα για την Ναταλία που σταμάτησε ήταν πολύ καλό.να είναι καλά όπως λέει και ο Dmtrsxxx καλα γεννητουρια.αλλα ευκαιρία να πάω στην Νέλλη για να μαλώσουμε πάλι να μου φύγει ο θυμός για την Ναταλία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.428
Κριτικές
514
Like
69.947
Πόντοι
41.129
Κατάθεση πιο πριν στην όμορφη και λυγεροκορμη Μπαρμπαρα στο Ιασωνος 20γ με κόστος 10 ευρω για απλο πρόγραμμα.

Screenshot_20241007_164951_Samsung Internet.jpg



Στην οδο Κεραμεικου ενας δυστυχος έκλαιγε τα 10.000 ευρω που ειχε σε πλαστικη σακουλα στο πισω κάθισμα.
Κλαματα, λιποθυμίες,αστυνομιες τον λυπήθηκα...

20241007_170752.jpg


Καλο βραδι !
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.561
Κριτικές
43
Like
8.799
Πόντοι
1.936
αναφέρεσαι στη Βανέσα από Χωματιανου 11α και αυτή (κ μετά για λίγο Φυλής 69β),επέστρεψε?
Θα σε γελασω.Ειχα να παω χρονια πολλα στο Διδ8 οροφο και στην Χωματιανου ειχα παει μονο Αντριαννα .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Βανέσσα στο Διδύμου 8 δουλεύει?
Είναι καινούρια?
Πρωτη φορα τη βλεπω και ειχα να παω πολλα χρονια στον οροφο του Διδ8
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
229
Κριτικές
14
Like
3.387
Πόντοι
731
Το σ/κ το εριξα στα πιπινια και επισκεφτηκα το Διδ8 οροφος.Σαββατο πρωι Αννα και Κυριακη απογευμα Βανεσσα.
Ωραια κοριτσακια νεαρας ηλικιας με μικρα σφριγγιλα μουνακια στα οποια επεσα σαν λιμασμενος.Απο υπηρεσιες οχι σπουδαια πραγματα.Οριακα ξεπετατζουδες θα ελεγα αλλα για 20 ευρω δεν προκειται κανεις της ηλικιας μου και εμφανισης μου να μπορεσει να χωσει αλλου την μουσουδα του και το παπαρι του σε τετοιο αντιτιμο.Εμφανισιακα θα ψηφιζα Βανεσσα καθ'οτι πιο ψηλη πιο κωλαρα με ωραιες μεγαλες θηλες στα ελαφρψς πεσμενα βυζια της.Ωραια προσωπα και τα δυο, μελαχρινες.Η Αννα πιο κοντουλα με ελαφρως πεσμενο κωλαρακι μικρα βυζακια ,κοντουλα.Τα μουνακια τους πεντακαθαρα και ροδαλα.Χαρηκα μουνοζουμο.
Το τσιμπουκι τους είναι ακα?
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με την Αλεξάνδρα MILF από το Βέργας 2; Είναι Ελληνίδα;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.808
Πόντοι
456
Κατάθεση πιο πριν στην όμορφη και λυγεροκορμη Μπαρμπαρα στο Ιασωνος 20γ με κόστος 10 ευρω για απλο πρόγραμμα.

Screenshot_20241007_164951_Samsung Internet.jpg



Στην οδο Κεραμεικου ενας δυστυχος έκλαιγε τα 10.000 ευρω που ειχε σε πλαστικη σακουλα στο πισω κάθισμα.
Κλαματα, λιποθυμίες,αστυνομιες τον λυπήθηκα...

20241007_170752.jpg


Καλο βραδι !
Πάλι καλά δεν είχε μεσα τα MAKITA και τα DeWalt....

Καλά ΤΟΣΟ ΜΑΚΑΚΑΣ είναι ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
:alivedick:
Καταθεση στην κωλοτρυπιδα της Ιωαννας,Ιασονος 43,Αλβανη με βλαχοφατσα,ανοιχτα ματια και πιασιματα.
της εδωσα μια τελευταια ευκαρια μια και ηθελα οπως και δηποτε να γαμησω κωλο,και δεν υπηρχε Μεταξι τιποτα αλλο εκτος απο το απαρχαιωμενο γκρανι Δαναη Ιασονος 20:zombie:
Σαν να εβαλε μυαλο καπως,της ξεκαθαρισα βεβαια πριν μπω οτι θα γαμηθει οπως πρεπει:smoke:
Μελανο σημειο τα 15 ευρω που εδωσα για να γαμησω κουλουρι:new_shocked::O
Πονηρεψαν ολες,μουνι στα 10,γκροβερ στα 15:angry:
Πρωτη και τελευταια φορα που εδωσα 15 στο Μεταξι:angry:
Δεν χαλαμε την πιατσα:woldman:
:confused::confused::confused:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
95
Like
11.133
Πόντοι
17.885
Επιστροφή από Μετάξι, εγαμηθη η Λατίνα Βάνα στο Μ Αλεξάνδρου 21. Είναι η δεύτερη φορά που την έχω πάρει. Σίγουρα πρόκειται για ΜΠΙΜΠΕΛΟ για τα δεδομένα της περιοχής. Τον τρώει καλά χωρίς μα και μου, συμμετοχή κομοδίνο αλλά μην τα θέλουμε και όλα. Τέλος κατά την επιστροφή ζηλεύοντας τη δόξα του τιτάνα Μήτσου Μπραντ Πιτ των μπουρδέλων έφαγα και γω ένα γλυκό. Να γαμάτε καλά και δυνατά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20241007_220622.jpg
    IMG_20241007_220622.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 3

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
607
Κριτικές
19
Like
6.077
Πόντοι
2.036
αναφέρεσαι στη Βανέσα από Χωματιανου 11α και αυτή (κ μετά για λίγο Φυλής 69β),επέστρεψε?
Ε αυτή θα είναι , ίδια πορεία διαγράφουν , ελπίζω να έστρωσε και να μην "παίρνει.μονο κάτω των 30"
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.328
Πόντοι
726
:alivedick:
Καταθεση στην κωλοτρυπιδα της Ιωαννας,Ιασονος 43,Αλβανη με βλαχοφατσα,ανοιχτα ματια και πιασιματα.
της εδωσα μια τελευταια ευκαρια μια και ηθελα οπως και δηποτε να γαμησω κωλο,και δεν υπηρχε Μεταξι τιποτα αλλο εκτος απο το απαρχαιωμενο γκρανι Δαναη Ιασονος 20:zombie:
Σαν να εβαλε μυαλο καπως,της ξεκαθαρισα βεβαια πριν μπω οτι θα γαμηθει οπως πρεπει:smoke:
Μελανο σημειο τα 15 ευρω που εδωσα για να γαμησω κουλουρι:new_shocked::O
Πονηρεψαν ολες,μουνι στα 10,γκροβερ στα 15:angry:
Πρωτη και τελευταια φορα που εδωσα 15 στο Μεταξι:angry:
Δεν χαλαμε την πιατσα:woldman:
:confused::confused::confused:
Αξίζει η Ιωάννα ; Δέχεται γαμησι από κωλο;
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
440
Πόντοι
21
Φόλα στο Ι44 παλιο διαδρομος.πριν μια ωρα περιπου
Βλεπω μια μελαχρινη με λευκο δερμα λεω θα ειναι μια αλβανιδα που ειχατε γραψει πιο πισω μαλλον στο καινουριο διαδρομος......μπερδευτηκα..
Σκατα...γαμημενη λατινα φολα δεν με αφηνε να την αγγιξω καλα καλα με εβαζε μονο ιεραποστολικο οπως αυτη ηθελε τελειως αβολα και σε καμια αλλη σταση ( νορμαλ σεξ)
γαμω το σπιτι της και τη φαβελα της.
δεν θυμαμαι ονομα.στα αρχιδια μου τα 10 ευρω απλα τα νευρα μου.
μελαχρινη λευκο δερμα τσουπωτη με λιγα τατου διασπαρτα.
μαυρο ολοσωμο διχτυωτο.
γαμω το σπιτι της.
και γαμω τις λατινες που γεμισαμε
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.328
Πόντοι
726
Επιστροφή από Μετάξι, εγαμηθη η Λατίνα Βάνα στο Μ Αλεξάνδρου 21. Είναι η δεύτερη φορά που την έχω πάρει. Σίγουρα πρόκειται για ΜΠΙΜΠΕΛΟ για τα δεδομένα της περιοχής. Τον τρώει καλά χωρίς μα και μου, συμμετοχή κομοδίνο αλλά μην τα θέλουμε και όλα. Τέλος κατά την επιστροφή ζηλεύοντας τη δόξα του τιτάνα Μήτσου Μπραντ Πιτ των μπουρδέλων έφαγα και γω ένα γλυκό. Να γαμάτε καλά και δυνατά.
Πέρασα πριν λίγο με Βάνα. Οκ για 10 ευρώ μια χαρά εμφάνιση. Όλα τα αλλά αρνητικά, πιπα με το ζόρι, άγρια δεν θέλει. Όταν έχυσα δεν έμεινε τραβήχτηκε και έμεινα μαλακας. Είχε νεύρα γενικά. Πηγαίνουμε να περάσουμε καλά όχι να μας σπάσουν τα νεύρα.
Ισως έκατσε η φάση σε εμένα. Τι να πω. Μαύρο Παντως
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
807
Κριτικές
5
Like
3.328
Πόντοι
726
Δοκιμάστηκε μ Αλεξάνδρου 21, πριν λίγο η Βάνα.

Φουλ Πακιστανοί, αρνητικό κάνει ελεύθερο στοματικό και μπαίνει κατευθείαν στον επόμενη πελάτη, δηλαδή δεν πλένει στόμα ούτε σώμα. Δηλαδή γλείφει την πουτσα μας ενώ έχει πάρει άλλους 30 Πακιστανους πριν στο στόμα.

Αυτό και μόνο μαλακες είναι για να τρωει άκυρο η γκομενα. Μην τα γαμάμε όλα. Κάνε γαργάρες βάλε κάτι στο στόμα σου μωρή.

Δεύτερο αρνητικό αλλά πραγματικά εστιάζω στο πάνω πιο πολύ, είναι ότι δεν τον έτρωγε , και όταν έχυσα τραβήχτηκε και έμεινα μαλακας.

Το Χυσιμο είναι όλη η δουλειά
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
472
Κριτικές
206
Like
11.344
Πόντοι
31.613
Είχα την ανάγκη να πάω στα ουράνια και έτσι διάλεξα την Ράνια φυλής 84
Αν έκανε και 69 θα την έκανα στανταρακι αλλά λέει δεν κάνει .
Πίπα ακα πολύ καλή μιροδατο μπιμπελό και στα τέσσερα βάζει κάτω τις λατινες.
Το βασικότερο ευχάριστος άνθρωπος.
Πάμε να χαλαρώσουμε όχι να σπαστουμε
Η Ράνια έχει αυτό τον αέρα ανέμελης πουτανοπιτσιρικας
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
35
Like
7.241
Πόντοι
3.436
Φόλα στο Ι44 παλιο διαδρομος.πριν μια ωρα περιπου
Βλεπω μια μελαχρινη με λευκο δερμα λεω θα ειναι μια αλβανιδα που ειχατε γραψει πιο πισω μαλλον στο καινουριο διαδρομος......μπερδευτηκα..
Σκατα...γαμημενη λατινα φολα δεν με αφηνε να την αγγιξω καλα καλα με εβαζε μονο ιεραποστολικο οπως αυτη ηθελε τελειως αβολα και σε καμια αλλη σταση ( νορμαλ σεξ)
γαμω το σπιτι της και τη φαβελα της.
δεν θυμαμαι ονομα.στα αρχιδια μου τα 10 ευρω απλα τα νευρα μου.
μελαχρινη λευκο δερμα τσουπωτη με λιγα τατου διασπαρτα.
μαυρο ολοσωμο διχτυωτο.
γαμω το σπιτι της.
και γαμω τις λατινες που γεμισαμε
Γιατί να είναι τελικα τόσο πολύ φόλες αυτές οι Λατινες, μια μέ φιλότιμο δεν υπάρχει για να σκεφτεί κ την άλλη πλευρα του πεοδότη.
Κανα 2 παλιοί ναυτικοί που γύρισαν όλο τον κόσμο μου έλεγαν ότι εκείνα τα χρόνια οι Λατινες έκαναν τα καλύτερα γαμησια, τι να πω η ήταν τόσο πολύ νοθευμένα τα ναρκωτικά τότε.... η έχει αλλοιωθεί τόσο πολύ το DNE των σημερινών Λατίνων κορασίδων...
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
86
Like
107
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι κραξιδι πέφτει απέναντι για το νήμα...

Το σ/κ το εριξα στα πιπινια και επισκεφτηκα το Διδ8 οροφος.Σαββατο πρωι Αννα και Κυριακη απογευμα Βανεσσα.
Ωραια κοριτσακια νεαρας ηλικιας με μικρα σφριγγιλα μουνακια στα οποια επεσα σαν λιμασμενος.Απο υπηρεσιες οχι σπουδαια πραγματα.Οριακα ξεπετατζουδες θα ελεγα αλλα για 20 ευρω δεν προκειται κανεις της ηλικιας μου και εμφανισης μου να μπορεσει να χωσει αλλου την μουσουδα του και το παπαρι του σε τετοιο αντιτιμο.Εμφανισιακα θα ψηφιζα Βανεσσα καθ'οτι πιο ψηλη πιο κωλαρα με ωραιες μεγαλες θηλες στα ελαφρψς πεσμενα βυζια της.Ωραια προσωπα και τα δυο, μελαχρινες.Η Αννα πιο κοντουλα με ελαφρως πεσμενο κωλαρακι μικρα βυζακια ,κοντουλα.Τα μουνακια τους πεντακαθαρα και ροδαλα.Χαρηκα μουνοζουμο.

Φόλα στο Ι44 παλιο διαδρομος.πριν μια ωρα περιπου
Βλεπω μια μελαχρινη με λευκο δερμα λεω θα ειναι μια αλβανιδα που ειχατε γραψει πιο πισω μαλλον στο καινουριο διαδρομος......μπερδευτηκα..
Σκατα...γαμημενη λατινα φολα δεν με αφηνε να την αγγιξω καλα καλα με εβαζε μονο ιεραποστολικο οπως αυτη ηθελε τελειως αβολα και σε καμια αλλη σταση ( νορμαλ σεξ)
γαμω το σπιτι της και τη φαβελα της.
δεν θυμαμαι ονομα.στα αρχιδια μου τα 10 ευρω απλα τα νευρα μου.
μελαχρινη λευκο δερμα τσουπωτη με λιγα τατου διασπαρτα.
μαυρο ολοσωμο διχτυωτο.
γαμω το σπιτι της.
και γαμω τις λατινες που γεμισαμε
Όταν σε βάζει αυτή σε στάση που θέλει μόνο και σου γκρινιάζει τότε την σκίζεις σαν κτήνος μέχρι να σπάσει η καποτα νόμος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom