Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (6 μέλη και 72 επισκέπτες)

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
474
Κριτικές
206
Like
11.384
Πόντοι
31.613
Ρε παιδιά συγνώμη.... κατεβαίνω τέσσερις φορές την εβδομάδα στα αγκυρας πρωί και δεν έχω πετύχει ποτέ την Ντάρια. Μας κοροϊδεύετε; Όλο κάτι ναυάγια μιλφ έχει.... έλεος. Ποιες μέρες είναι εκεί; Κυριακές πχ δεν είναι ποτέ ούτε Σάββατο, ούτε Τετάρτη.
,έχει ένα σάιτ που λέει μέρες και βάρδιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
794
Κριτικές
34
Like
5.253
Πόντοι
2.836

Δείτε τις δηλώσεις της γνωστής κουλουρτζους Ηλέκτρας από το 0:18 κι έπειτα (χωρίς πλάκα, αυτή είναι)... :2funny::hi:
12 δευτερόλεπτα δημοσιότητας η Βουλγάρα.

Αυτόπτης μάρτυρας σε δολοφονία. Μέχρι στη χώρα της θα την δουν..... τμήμα καταθέσεις δικαστήριο κτλ....αύξηση πελατείας....καλά θα πάει αυτό..... !!!
Πάντως η γλώσσα ροδανι μπροστά στις κάμερες μήπως να θέλει κάμερα για να ανεβάσει στροφες στο λόγο κ έκφραση ή έτσι να είναι τα πρωινά?
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
88
Like
127
Πόντοι
0
Την τελευταία εβδομάδα εκτός από χθές που πήγα με την Ράνια φ84
Έχω πάρει την Ντάρια άγκυρας 9 και 12 αντίστοιχα
5 φορές
Έχω να πω πος η κοπέλα δεν παίζεται
Απίστευτη ενέργεια και πάθος στο γαμιση
Γλοσοφυλα 69
Και τελικό στο στόμα με δική της πρωτοβουλία παρακαλώ
Χορις να το ζητήσω
Η Ντάρια τήμα το επαγκελμα της ετέρας
Έχει το σεβασμό μου

12 δευτερόλεπτα δημοσιότητας η Βουλγάρα.

Αυτόπτης μάρτυρας σε δολοφονία. Μέχρι στη χώρα της θα την δουν..... τμήμα καταθέσεις δικαστήριο κτλ....αύξηση πελατείας....καλά θα πάει αυτό..... !!!
Πάντως η γλώσσα ροδανι μπροστά στις κάμερες μήπως να θέλει κάμερα για να ανεβάσει στροφες στο λόγο κ έκφραση ή έτσι να είναι τα πρωινά?
Σε αυτή την περίπτωση πολλοί θα λένε "κάπου την έχω γαμησει αυτή"
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
16
Like
14.454
Πόντοι
3.246
12 δευτερόλεπτα δημοσιότητας η Βουλγάρα.

Αυτόπτης μάρτυρας σε δολοφονία. Μέχρι στη χώρα της θα την δουν..... τμήμα καταθέσεις δικαστήριο κτλ....αύξηση πελατείας....καλά θα πάει αυτό..... !!!
Πάντως η γλώσσα ροδανι μπροστά στις κάμερες μήπως να θέλει κάμερα για να ανεβάσει στροφες στο λόγο κ έκφραση ή έτσι να είναι τα πρωινά?
η Ηλέκτρα ήταν αυτή;;;
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
273
Κριτικές
14
Like
3.796
Πόντοι
731

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
35
Like
29.861
Πόντοι
9.846
Χωματιανου 11Α Aλισα Ρωσίδα κ Βεργας 6 Κορίνα Μολδαβη κ οι δύο μετά τις 17:00 δουλεύουν. Άσπρο δερμα σαν το γάλα κ έως 28 ετών κ οι 2. Τσέκαρε !!
Βάλε +10 για την Κορίνα αδερφέ. Εκτός αν εννοείς τη Βικτωρια που είναι max 25. Παρόλα αυτά η και ανεξάρτητου ηλικίας η Κορίνα είναι πολύ τίμια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom