Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 224 άτομα (23 μέλη και 201 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Κατάθεση πιο πριν στην όμορφη και λυγεροκορμη Μπαρμπαρα στο Ιασωνος 20γ με κόστος 10 ευρω για απλο πρόγραμμα.

Screenshot_20241007_164951_Samsung Internet.jpg



Στην οδο Κεραμεικου ενας δυστυχος έκλαιγε τα 10.000 ευρω που ειχε σε πλαστικη σακουλα στο πισω κάθισμα.
Κλαματα, λιποθυμίες,αστυνομιες τον λυπήθηκα...

20241007_170752.jpg


Καλο βραδι !
Πάλι καλά δεν είχε μεσα τα MAKITA και τα DeWalt....

Καλά ΤΟΣΟ ΜΑΚΑΚΑΣ είναι ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
:alivedick:
Καταθεση στην κωλοτρυπιδα της Ιωαννας,Ιασονος 43,Αλβανη με βλαχοφατσα,ανοιχτα ματια και πιασιματα.
της εδωσα μια τελευταια ευκαρια μια και ηθελα οπως και δηποτε να γαμησω κωλο,και δεν υπηρχε Μεταξι τιποτα αλλο εκτος απο το απαρχαιωμενο γκρανι Δαναη Ιασονος 20:zombie:
Σαν να εβαλε μυαλο καπως,της ξεκαθαρισα βεβαια πριν μπω οτι θα γαμηθει οπως πρεπει:smoke:
Μελανο σημειο τα 15 ευρω που εδωσα για να γαμησω κουλουρι:new_shocked::O
Πονηρεψαν ολες,μουνι στα 10,γκροβερ στα 15:angry:
Πρωτη και τελευταια φορα που εδωσα 15 στο Μεταξι:angry:
Δεν χαλαμε την πιατσα:woldman:
:confused::confused::confused:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
Επιστροφή από Μετάξι, εγαμηθη η Λατίνα Βάνα στο Μ Αλεξάνδρου 21. Είναι η δεύτερη φορά που την έχω πάρει. Σίγουρα πρόκειται για ΜΠΙΜΠΕΛΟ για τα δεδομένα της περιοχής. Τον τρώει καλά χωρίς μα και μου, συμμετοχή κομοδίνο αλλά μην τα θέλουμε και όλα. Τέλος κατά την επιστροφή ζηλεύοντας τη δόξα του τιτάνα Μήτσου Μπραντ Πιτ των μπουρδέλων έφαγα και γω ένα γλυκό. Να γαμάτε καλά και δυνατά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20241007_220622.jpg
    IMG_20241007_220622.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 17

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
19
Like
6.208
Πόντοι
2.036
αναφέρεσαι στη Βανέσα από Χωματιανου 11α και αυτή (κ μετά για λίγο Φυλής 69β),επέστρεψε?
Ε αυτή θα είναι , ίδια πορεία διαγράφουν , ελπίζω να έστρωσε και να μην "παίρνει.μονο κάτω των 30"
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
:alivedick:
Καταθεση στην κωλοτρυπιδα της Ιωαννας,Ιασονος 43,Αλβανη με βλαχοφατσα,ανοιχτα ματια και πιασιματα.
της εδωσα μια τελευταια ευκαρια μια και ηθελα οπως και δηποτε να γαμησω κωλο,και δεν υπηρχε Μεταξι τιποτα αλλο εκτος απο το απαρχαιωμενο γκρανι Δαναη Ιασονος 20:zombie:
Σαν να εβαλε μυαλο καπως,της ξεκαθαρισα βεβαια πριν μπω οτι θα γαμηθει οπως πρεπει:smoke:
Μελανο σημειο τα 15 ευρω που εδωσα για να γαμησω κουλουρι:new_shocked::O
Πονηρεψαν ολες,μουνι στα 10,γκροβερ στα 15:angry:
Πρωτη και τελευταια φορα που εδωσα 15 στο Μεταξι:angry:
Δεν χαλαμε την πιατσα:woldman:
:confused::confused::confused:
Αξίζει η Ιωάννα ; Δέχεται γαμησι από κωλο;
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
444
Πόντοι
21
Φόλα στο Ι44 παλιο διαδρομος.πριν μια ωρα περιπου
Βλεπω μια μελαχρινη με λευκο δερμα λεω θα ειναι μια αλβανιδα που ειχατε γραψει πιο πισω μαλλον στο καινουριο διαδρομος......μπερδευτηκα..
Σκατα...γαμημενη λατινα φολα δεν με αφηνε να την αγγιξω καλα καλα με εβαζε μονο ιεραποστολικο οπως αυτη ηθελε τελειως αβολα και σε καμια αλλη σταση ( νορμαλ σεξ)
γαμω το σπιτι της και τη φαβελα της.
δεν θυμαμαι ονομα.στα αρχιδια μου τα 10 ευρω απλα τα νευρα μου.
μελαχρινη λευκο δερμα τσουπωτη με λιγα τατου διασπαρτα.
μαυρο ολοσωμο διχτυωτο.
γαμω το σπιτι της.
και γαμω τις λατινες που γεμισαμε
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Επιστροφή από Μετάξι, εγαμηθη η Λατίνα Βάνα στο Μ Αλεξάνδρου 21. Είναι η δεύτερη φορά που την έχω πάρει. Σίγουρα πρόκειται για ΜΠΙΜΠΕΛΟ για τα δεδομένα της περιοχής. Τον τρώει καλά χωρίς μα και μου, συμμετοχή κομοδίνο αλλά μην τα θέλουμε και όλα. Τέλος κατά την επιστροφή ζηλεύοντας τη δόξα του τιτάνα Μήτσου Μπραντ Πιτ των μπουρδέλων έφαγα και γω ένα γλυκό. Να γαμάτε καλά και δυνατά.
Πέρασα πριν λίγο με Βάνα. Οκ για 10 ευρώ μια χαρά εμφάνιση. Όλα τα αλλά αρνητικά, πιπα με το ζόρι, άγρια δεν θέλει. Όταν έχυσα δεν έμεινε τραβήχτηκε και έμεινα μαλακας. Είχε νεύρα γενικά. Πηγαίνουμε να περάσουμε καλά όχι να μας σπάσουν τα νεύρα.
Ισως έκατσε η φάση σε εμένα. Τι να πω. Μαύρο Παντως
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Δοκιμάστηκε μ Αλεξάνδρου 21, πριν λίγο η Βάνα.

Φουλ Πακιστανοί, αρνητικό κάνει ελεύθερο στοματικό και μπαίνει κατευθείαν στον επόμενη πελάτη, δηλαδή δεν πλένει στόμα ούτε σώμα. Δηλαδή γλείφει την πουτσα μας ενώ έχει πάρει άλλους 30 Πακιστανους πριν στο στόμα.

Αυτό και μόνο μαλακες είναι για να τρωει άκυρο η γκομενα. Μην τα γαμάμε όλα. Κάνε γαργάρες βάλε κάτι στο στόμα σου μωρή.

Δεύτερο αρνητικό αλλά πραγματικά εστιάζω στο πάνω πιο πολύ, είναι ότι δεν τον έτρωγε , και όταν έχυσα τραβήχτηκε και έμεινα μαλακας.

Το Χυσιμο είναι όλη η δουλειά
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
208
Like
11.752
Πόντοι
31.613
Είχα την ανάγκη να πάω στα ουράνια και έτσι διάλεξα την Ράνια φυλής 84
Αν έκανε και 69 θα την έκανα στανταρακι αλλά λέει δεν κάνει .
Πίπα ακα πολύ καλή μιροδατο μπιμπελό και στα τέσσερα βάζει κάτω τις λατινες.
Το βασικότερο ευχάριστος άνθρωπος.
Πάμε να χαλαρώσουμε όχι να σπαστουμε
Η Ράνια έχει αυτό τον αέρα ανέμελης πουτανοπιτσιρικας
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.246
Πόντοι
3.436
Φόλα στο Ι44 παλιο διαδρομος.πριν μια ωρα περιπου
Βλεπω μια μελαχρινη με λευκο δερμα λεω θα ειναι μια αλβανιδα που ειχατε γραψει πιο πισω μαλλον στο καινουριο διαδρομος......μπερδευτηκα..
Σκατα...γαμημενη λατινα φολα δεν με αφηνε να την αγγιξω καλα καλα με εβαζε μονο ιεραποστολικο οπως αυτη ηθελε τελειως αβολα και σε καμια αλλη σταση ( νορμαλ σεξ)
γαμω το σπιτι της και τη φαβελα της.
δεν θυμαμαι ονομα.στα αρχιδια μου τα 10 ευρω απλα τα νευρα μου.
μελαχρινη λευκο δερμα τσουπωτη με λιγα τατου διασπαρτα.
μαυρο ολοσωμο διχτυωτο.
γαμω το σπιτι της.
και γαμω τις λατινες που γεμισαμε
Γιατί να είναι τελικα τόσο πολύ φόλες αυτές οι Λατινες, μια μέ φιλότιμο δεν υπάρχει για να σκεφτεί κ την άλλη πλευρα του πεοδότη.
Κανα 2 παλιοί ναυτικοί που γύρισαν όλο τον κόσμο μου έλεγαν ότι εκείνα τα χρόνια οι Λατινες έκαναν τα καλύτερα γαμησια, τι να πω η ήταν τόσο πολύ νοθευμένα τα ναρκωτικά τότε.... η έχει αλλοιωθεί τόσο πολύ το DNE των σημερινών Λατίνων κορασίδων...
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
89
Like
146
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι κραξιδι πέφτει απέναντι για το νήμα...

Το σ/κ το εριξα στα πιπινια και επισκεφτηκα το Διδ8 οροφος.Σαββατο πρωι Αννα και Κυριακη απογευμα Βανεσσα.
Ωραια κοριτσακια νεαρας ηλικιας με μικρα σφριγγιλα μουνακια στα οποια επεσα σαν λιμασμενος.Απο υπηρεσιες οχι σπουδαια πραγματα.Οριακα ξεπετατζουδες θα ελεγα αλλα για 20 ευρω δεν προκειται κανεις της ηλικιας μου και εμφανισης μου να μπορεσει να χωσει αλλου την μουσουδα του και το παπαρι του σε τετοιο αντιτιμο.Εμφανισιακα θα ψηφιζα Βανεσσα καθ'οτι πιο ψηλη πιο κωλαρα με ωραιες μεγαλες θηλες στα ελαφρψς πεσμενα βυζια της.Ωραια προσωπα και τα δυο, μελαχρινες.Η Αννα πιο κοντουλα με ελαφρως πεσμενο κωλαρακι μικρα βυζακια ,κοντουλα.Τα μουνακια τους πεντακαθαρα και ροδαλα.Χαρηκα μουνοζουμο.

Φόλα στο Ι44 παλιο διαδρομος.πριν μια ωρα περιπου
Βλεπω μια μελαχρινη με λευκο δερμα λεω θα ειναι μια αλβανιδα που ειχατε γραψει πιο πισω μαλλον στο καινουριο διαδρομος......μπερδευτηκα..
Σκατα...γαμημενη λατινα φολα δεν με αφηνε να την αγγιξω καλα καλα με εβαζε μονο ιεραποστολικο οπως αυτη ηθελε τελειως αβολα και σε καμια αλλη σταση ( νορμαλ σεξ)
γαμω το σπιτι της και τη φαβελα της.
δεν θυμαμαι ονομα.στα αρχιδια μου τα 10 ευρω απλα τα νευρα μου.
μελαχρινη λευκο δερμα τσουπωτη με λιγα τατου διασπαρτα.
μαυρο ολοσωμο διχτυωτο.
γαμω το σπιτι της.
και γαμω τις λατινες που γεμισαμε
Όταν σε βάζει αυτή σε στάση που θέλει μόνο και σου γκρινιάζει τότε την σκίζεις σαν κτήνος μέχρι να σπάσει η καποτα νόμος
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Γιατί να είναι τελικα τόσο πολύ φόλες αυτές οι Λατινες, μια μέ φιλότιμο δεν υπάρχει για να σκεφτεί κ την άλλη πλευρα του πεοδότη.
Κανα 2 παλιοί ναυτικοί που γύρισαν όλο τον κόσμο μου έλεγαν ότι εκείνα τα χρόνια οι Λατινες έκαναν τα καλύτερα γαμησια, τι να πω η ήταν τόσο πολύ νοθευμένα τα ναρκωτικά τότε.... η έχει αλλοιωθεί τόσο πολύ το DNE των σημερινών Λατίνων κορασίδων...

Οι Λατίνες κάνουν τα καλύτερα γαμήσια υπό την προϋπόθεση ότι σε γουστάρουν σαν άντρα εμφανησιακά.

Στα μπαράκια της Λατινικής Αμερικής από τις δέκα κοπέλες που ο ναυτικός θα βρει εκεί θα τον πλησιάσει από μόνη της αυτή που τον γουστάρει περισσότερο με αποτέλεσμα να περάσει μαζί της όσο καλά θα περνούσε και με την αρραβωνιαστικιά του!
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
35
Like
10.545
Πόντοι
3.436
Πετυχα τελικά σημερα μετα απο πολυ καιρο λιγο πριν σχολάσει απο την απογευματινη βαρδια την Ουκρανεζα Αλινα Κολωνου 45 πρωτη πορτα δεξια ημουν ο τελευταιος της πελατης, θα ανεβει κριτικη.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
177
Like
444
Πόντοι
21
Είχα την ανάγκη να πάω στα ουράνια και έτσι διάλεξα την Ράνια φυλής 84
Αν έκανε και 69 θα την έκανα στανταρακι αλλά λέει δεν κάνει .
Πίπα ακα πολύ καλή μιροδατο μπιμπελό και στα τέσσερα βάζει κάτω τις λατινες.
Το βασικότερο ευχάριστος άνθρωπος.
Πάμε να χαλαρώσουμε όχι να σπαστουμε
Η Ράνια έχει αυτό τον αέρα ανέμελης πουτανοπιτσιρικας
Το μόνο αρνητικό ο τσατσος αν έχει κόσμο, αρχίζει και φωνάζει στο 10 λεπτό ή λίγο νωρίτερα πάνε Ράνια άιντε Ράνια. Αλλά το κορίτσι είναι πολύ πρόσχαρο και τιμάει το 20ρικο.
 

Rodos 87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
303
Πόντοι
280
Πετυχα τελικά σημερα μετα απο πολυ καιρο λιγο πριν σχολάσει απο την απογευματινη βαρδια την Ουκρανεζα Αλινα Κολωνου 45 πρωτη πορτα δεξια ημουν ο τελευταιος της πελατης, θα ανεβει κριτικη.
Την Αλίνα απο ΜΑ 21?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Πέρασα με Μαρίνα στο Κολωνού 32 και Λεωνίδου,καλό ξανθό μιλφάκι με σφιχτό κορμί, μέτριο στητό βυζί και το κυριότερο,θετική αύρα! Απλό πρόγραμμα με "69", δηλώνει Ρωσίδα και της άρεσε που μιλούσα αγγλικά καθώς έχει παράπονο που δεν μπορεί να επικοινωνήσει με τους πελάτες της. Υπηρεσία η πλακατζού ευτραφής με τα γυαλιά που θυμάμαι από το Κολωνού 32 όροφο προ οκταετίας....
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
845
Κριτικές
9
Like
6.361
Πόντοι
1.326
Σε λίγα που μπήκα χθες δεύτερη βάρδια στο τελείωμα,έτσι για το ιστορικό.

Φωκ17α Μιχαέλα η γνωστή
Φωκ17α Μαρίνα επιστροφή,η γνωστή της πρώτης βάρδιας παλιότερα.

Φωκ27α κάτι πιτσιρικάδες βγαίνανε χαακογελώντας,δεν πρόκαμα.


Φωκ27β κλειστό ,ενώ στον όροφο ήταν τέσσερις λατίνες,μετρίας εμφάνισης, Σαμάνθα τσουπωτή μίλφ πορνώδης φάτσα, Τατιάννα λεπτή και λίγο μελαμψή νομίζω η μόνη που άξιζε κάπως εμφανισιακά. Μια τρίτη ήταν χονδρή με πατσές φούλ σόρρυ αν αδικώ αλλά δε θυμάμαι όνομα. Η τέταρτη Άλισον,την όψη δεν την συγκράτησα.

Φωκ19 και 13α ανοιχτά,ενώ Φωκαίας 7 υπόγειο κλπ 7άρια κλειστά.

Φυλής

61 Σάντρα και Πέρλα ενώ περίμεναν την Κρυστάλ επιστροφή, για τρίτη βάρδια.

Φυλής 59 κάτω Νικόλ λατίνα
59όροφος Κατερίνα

Φ84α Ουράνια
Φ65β κλειστό
Φ65β Κορίνα

Φιλιππίδου
11α Μόνικα λεπτή νεαρή λατίνα μελαχρινή με άγρια πορνώδη στρογγυλόφατσα και τα μαλλιά πιασμένα κότσο και Λέιλα,παχουλή λευκόδερμη λατίνα με πιό ήρεμο πρόσωπο και έντονο βλέμμα.

11βΚαρολίνα και μια λατίνα(;) νομίζω Μιχαέλα(;) κάπου τόχασα με το χαβαλέ που γινόταν στο σαλόνι.

Στη Φωκαίας πλειάδα πιτσιρικάδων ό,τι νάναι σε μια σπορ μπέμπα μπαινόβγαιναν και δοκίμαζαν γκαζιές ούτε κάν γραφικό το θέαμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom