Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (37 μέλη και 262 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.333
Κριτικές
35
Like
29.769
Πόντοι
9.846
Εγώ το ξεκαθαρίζω από το σαλόνι πως αν δεν βγάλει την κρέμα δεν πρόκειται να περάσω.
Φοράω που φοράω τα κωλολάτεξ, αν είναι να βάζει και η άλλη ένα κιλό κρέμα τότε καλύτερα να βαρέσω μία μαλακία, περισσότερα θα νιώσω.
Και πως θα την βγάλει ρε μύστη; Με κουτάλι θα την μαζέψει, ή θα βάλει ηλεκτρική σκούπα στη μουναρα της;
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
148
Πόντοι
1
Μύστες έχω έλλειψη μαύρης σοκολάτας μου είπε ο γιατρός αυτό παίρνει γιατρειά μόνο όταν Γυρίσει το Μαύρο άτι εν ονόματι Μπιουτι.Οποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι να ενημερώσει όταν επιστρέψει. Ευχαριστώ
 

Tsontos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κολωνου30β η Άννα το νταρμτανομιλφ δουλεύει ακόμα και αν ναι τι ωρες
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
116
Κριτικές
30
Like
3.045
Πόντοι
2.591
Διπλή κατάθεση σήμερα με βροχερό καιρό!
Η βροχή με περιόρισε και έτσι έριξα άγκυρα στην Αγκύρας:2funny:
Κατάθεση πρώτη Αναστασία στο Αγκύρας 12. Μιλφάκι της διπλανής πόρτας. Το ρουφάει το κοκτέιλ με αγάπη και στοργή.:heavymetalbig:
Πέρασμα απέναντι στο Αγκύρας 9 και επαναληπτική στη τρελοπενηντάρα Ήρα με το όμορφο πρόσωπο και τις κυτταριδομπουτάρες!
Η τύπισσα είναι τρελοκομείο...
Τη γάμησα δυνατά και η μπουταροκωλάρα της ακουγότανε σα γουδοχέρι που χτυπάει τη σκορδαλιά:headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Αυτό το Παρασκευοσάββατο είχα όρεξη για μιλφέιγ! Από βδομάδα πάλι πιπινάκια...
Συνέχεια στις καυλοκριτικές που θα ανεβάσω...
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα συνπηδηχτές. Ερχόμενος από επαρχία και με μηδενική εμπειρία σε μπουρδέλα χρειάζομαι τα φώτα σας για την πρώτη μου εμπειρία στην πρωτεύουσα. Θα ήθελα να μου προτείνετε σίγουρα ένα αξιοπρεπές μέρος που να μην είναι τίγκα σε Πακιστανούς που γαμανε ( μη κολλήσουμε και τίποτα). Ψάχνω γενικά κοπέλες με πιασίματα όχι όμως χοντρές. Αν υπάρχει και κανένα αρρωστακι νυμφομανης να πέφτει και κανένα χαστούκι ακόμα καλύτερα. Η ηλικία δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Επίσης να ρωτήσω τι παίζει με την ώρα; Αν εγώ θέλω να γαμησω για 20 λεπτά χωρίς να χυσω πχ θεωρείται μια συνεδρία; Πώς κοστολογείται δηλαδή; Επίσης σχόλια και συμβουλές για έναν πρωτάρη σαν εμένα καλοδεχούμενα. Να στε καλα!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
1
Like
816
Πόντοι
81
Καλημέρα τρισμεγιστε Smirni! Απόγευμα βρήκα τις συγκεκριμένες κοπέλες, Πέμπτη γύρω στις 19.00. Την Ήρα δεν την γνωρίζω για να απαντήσω, αυτή η Ειρήνη ήταν Milf με καμπύλες και λίγο μεγάλο κωλο που ίσως να είναι και πειραγμενος και είχε λίγη κυτταρίτιδα. Έχω καιρό να πάω εκεί οπότε δε ξέρω αν είναι καινούργια κοπέλα. Παλιότερα εκεί πήγαινα για την Όλγα τη Ρωσίδα θωρηκτό BBW που ακόμα την ψάχνω...
Η Όλγα έχει σταματήσει τύπε
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Kaulis

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
56
Like
137
Πόντοι
0
Ξέρεις κάνεις αν δουλεύει ακόμα η Εμμανουέλα από Φώκαιας 27...έχω περάσει 2 φορές βραδυνή βάρδια και δεν την έχω βρει
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Στο Φ27 συνήθως είναι Λένα και τα βράδια η Ηλέκτρα....όχι σταθερά όμως. Στο υπόγειο η Σάρα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.333
Κριτικές
35
Like
29.769
Πόντοι
9.846
Διπλή κατάθεση σήμερα με βροχερό καιρό!
Η βροχή με περιόρισε και έτσι έριξα άγκυρα στην Αγκύρας:2funny:
Κατάθεση πρώτη Αναστασία στο Αγκύρας 12. Μιλφάκι της διπλανής πόρτας. Το ρουφάει το κοκτέιλ με αγάπη και στοργή.:heavymetalbig:
Πέρασμα απέναντι στο Αγκύρας 9 και επαναληπτική στη τρελοπενηντάρα Ήρα με το όμορφο πρόσωπο και τις κυτταριδομπουτάρες!
Η τύπισσα είναι τρελοκομείο...
Τη γάμησα δυνατά και η μπουταροκωλάρα της ακουγότανε σα γουδοχέρι που χτυπάει τη σκορδαλιά:headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Αυτό το Παρασκευοσάββατο είχα όρεξη για μιλφέιγ! Από βδομάδα πάλι πιπινάκια...
Συνέχεια στις καυλοκριτικές που θα ανεβάσω...
Το καλύτερο γαμησι και το μεγαλύτερο λιώσιμο σε PS5 γίνεται όταν βρέχει αδερφέ! Ειδικά όταν ρίχνει καρέκλες και οι οίκοι της ακολασίας είναι άδειοι!
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
116
Κριτικές
30
Like
3.045
Πόντοι
2.591
Το καλύτερο γαμησι και το μεγαλύτερο λιώσιμο σε PS5 γίνεται όταν βρέχει αδερφέ! Ειδικά όταν ρίχνει καρέκλες και οι οίκοι της ακολασίας είναι άδειοι!
Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου!
Όταν ο κόσμος χαλαρώνει, ο μπουρδελιάρης ξεφυτρώνει :uzi:
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
151
Κριτικές
28
Like
1.220
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα παιδιά..ξερουμε αν η τζεσικα από φυλης έχει σταματήσει η έχει μεταφερθεί αλλου;
Πριν 3-4 εβδομάδες ήταν εκεί. Ίσως να πήρε και άδεια γιατί δεν πήρε όλο το καλοκαίρι;; Ανοίγει μετά τις12 συνήθως
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
49
Like
5.480
Πόντοι
2.846
Εγώ το ξεκαθαρίζω από το σαλόνι πως αν δεν βγάλει την κρέμα δεν πρόκειται να περάσω.
Φοράω που φοράω τα κωλολάτεξ, αν είναι να βάζει και η άλλη ένα κιλό κρέμα τότε καλύτερα να βαρέσω μία μαλακία, περισσότερα θα νιώσω.
o συνάδελφος έχει κάποιο δίκιο.
Ναι μεν τα κορίτσια δεν μπορούν χωρίς λίπανση με τόσους που δέχονται κάθε μέρα, από την άλλη όμως προφυλακτικό + λιπαντικό = πιθανότητα αερογαμίας κατακόρυφα αυξημένη.
Δεν είναι κρίμα να γαμάς ένα όμορφο κορίτσι και να μην αισθάνεσαι τίποτα;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.055
Like
6.660
Πόντοι
1.056

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.421
Κριτικές
512
Like
69.521
Πόντοι
41.129
Live τώρα από φυλής.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 59 ισόγειο νικόλ λατίνα με μεγάλο κώλο εγγυημένο γαμήσι είπε η υπηρεσία αλλά δεν την πιστεύω.

Φυλής 71 ισόγειο λατίνα σάρα δεν την είδα.

Γωνία φωκέας και αχαρνών πέτυχα της λατίνες από φωκέας 13 σαμάνθα και εσμεράλδα.

Έπιασα κουβέντα με την εσμεράλδα και μου είπε ότι πάνε να γαμηθούνε στο μεταξουργείο. Δυστυχώς η εσμεράλδα δεν ξέρει καλά αγγλικά οπότε δεν ένιωθε να μου πει πού ακριβώς πάω τώρα να τα αλωνίσω να τις βρω να τις πάρω παρτούζα και τις δύο.
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.202
Κριτικές
149
Like
19.365
Πόντοι
26.316
ο καθενας οτι γουσταρει
Αυτό που έγραψα δεν αφορά τις προτιμήσεις σου γιατί εννοείται ότι ο καθένας ότι γουστάρει. Αφορά το σχόλιο σου για το που θα βρεις γυναίκες BBW. Ακριβώς στο προηγούμενο σχόλιο έχω απαντήσει που θα βρει σε κάποιον άλλο που ρώτησε ακριβως το ίδιο.
Δηλαδή δεν μπηκες στο κόπο να διαβάσεις ούτε τα τελευταία σχόλια. Μπήκες έκανες την ερώτησή σου και περιμένεις μόνο την απάντηση . Σου το λέω χιουμοριστικα, δεν παίρνεις χαμπάρι τίποτα. Είναι λοιπόν κάποιοι και δεν αναφέρομαι σε εσένα που μπαίνουν για να κάνουν μόνο ερωτήσεις . Οι οποίες τις περισσότερες φορές έχουν απαντηθεί, απλώς δεν μπαίνουν στο κόπο να διαβάσουν 2-3 σελίδες πιο πάνω. Κοιτάνε μονο την πάρτη τους και μας ζαλίζουν τα ουμπαλα με πράγματα που αναφέρονται σχεδόν καθημερινά. Δεν λέω να μην ρωτάνε κάποια πράγματα αλλά όχι τα ίδια και τα ίδια. Έχουμε βαρεθεί
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.421
Κριτικές
512
Like
69.521
Πόντοι
41.129
Μεγάλου αλεξάνδρου 21 ισόγειο.

Βάνα πανέμορφη λατίνα αδύνατη με πεταχτό κώλο και ελεύθερο τσιμπούκι στο μενού. Πέρασα αρκετά καλά μαζί της λεπτομέρειες στην κριτική σίγουρα αξίζετι να δοκιμάσετε.
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
161
Πόντοι
280
Αυτό που έγραψα δεν αφορά τις προτιμήσεις σου γιατί εννοείται ότι ο καθένας ότι γουστάρει. Αφορά το σχόλιο σου για το που θα βρεις γυναίκες BBW. Ακριβώς στο προηγούμενο σχόλιο έχω απαντήσει που θα βρει σε κάποιον άλλο που ρώτησε ακριβως το ίδιο.
Δηλαδή δεν μπηκες στο κόπο να διαβάσεις ούτε τα τελευταία σχόλια. Μπήκες έκανες την ερώτησή σου και περιμένεις μόνο την απάντηση . Σου το λέω χιουμοριστικα, δεν παίρνεις χαμπάρι τίποτα. Είναι λοιπόν κάποιοι και δεν αναφέρομαι σε εσένα που μπαίνουν για να κάνουν μόνο ερωτήσεις . Οι οποίες τις περισσότερες φορές έχουν απαντηθεί, απλώς δεν μπαίνουν στο κόπο να διαβάσουν 2-3 σελίδες πιο πάνω. Κοιτάνε μονο την πάρτη τους και μας ζαλίζουν τα ουμπαλα με πράγματα που αναφέρονται σχεδόν καθημερινά. Δεν λέω να μην ρωτάνε κάποια πράγματα αλλά όχι τα ίδια και τα ίδια. Έχουμε βαρεθεί
εχεις δικιο. εγω προσωπικα δεν ρωταω μονο αλλα και γραφω. απλα σημερα δεν κοιταξα πιο πισω. ολα καλα ομως υγεια
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.421
Κριτικές
512
Like
69.521
Πόντοι
41.129
Στο Ιάσωνος 44 με το μακρύ διαδρομο είναι τώρα η λατίνα Εσμεράλδα από το Φωκέας 13 κοντή με πολύ ωραίο κορμί και σπυράκια στη μούρη.

Πέρασα δωμάτιο και την γάμησα όπου είχαμε ένα ατύχημα έσπασε η καπότα έκανε μπαμ χαρακτηριστικά όπως είπε στην τσατσά και τα εφαγε όλα φρέσκα μέσα στη μήτρα , εφυγε από το δωμάτιο τρέχοντας να πάει να πλυθεί.

Όλα καλά...
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
910
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Μεγάλου αλεξάνδρου 21 ισόγειο.

Βάνα πανέμορφη λατίνα αδύνατη με πεταχτό κώλο και ελεύθερο τσιμπούκι στο μενού. Πέρασα αρκετά καλά μαζί της λεπτομέρειες στην κριτική σίγουρα αξίζετι να δοκιμάσετε.
Αναμενω να δοκιμάσω κι εγώ τώρα! Αλλά ρε μάγκες είμαι ο μόνος λευκός και καθαρός! Όλοι βρωμανε εδώ! Τι φάση (πρώτη φορά έρχομαι να δώσω στο μεταξι).
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
196
Κριτικές
5
Like
554
Πόντοι
21
Στο Ιάσωνος 44 με το μακρύ διαδρομο είναι τώρα η λατίνα Εσμεράλδα από το Φωκέας 13 κοντή με πολύ ωραίο κορμί και σπυράκια στη μούρη.

Πέρασα δωμάτιο και την γάμησα όπου είχαμε ένα ατύχημα έσπασε η καπότα έκανε μπαμ χαρακτηριστικά όπως είπε στην τσατσά και τα εφαγε όλα φρέσκα μέσα στη μήτρα , εφυγε από το δωμάτιο τρέχοντας να πάει να πλυθεί.

Όλα καλά...
Ξέρεις μέχρι τι ώρα θα κάτσει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom