Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (36 μέλη και 294 επισκέπτες)

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
113
Κριτικές
29
Like
2.948
Πόντοι
2.591
Τσάρκα σήμερα το μεσημέρι στα σπιτάκια του 20ρικου. Τίποτα το αξιοσημείωτο!
Η μόνη καινούρια που είδα είναι η Μία κοντούλα λατίνα σκουρόδερμη στο Φυλής 71 όροφος. Αδιάφορη για τα γούστα μου!

Κατάθεση στη μιλφάρα ΉΡΑ :pipa3:στο Αγκύρας 9.
Είναι 50άρα, αλλά νέα πρέπει να ήταν και το πρώτο μουνί!
Πολύ ωραίο πρόσωπο, λίγο πλαδαρό σώμα και βυζάρες. Πρόγραμμα ελεύθερη φλογέρα!
Έγινε μια πολύ καλή κατάθεση!
Μαζί της η Νατάσσα Πεταλούδα . Ήμουνα κάποτε παιδί κι αυτή μουνάρα. Πάνε οι εποχές δόξας του Φυλής 71.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.051
Like
6.647
Πόντοι
1.056
ναι γράφουμε και πολλά άσχετα στην ημερήσια(πολλοί μόνο άσχετα), αλλά σε όλα τα φόρουμ συμβαίνει αυτό.
Θεωρω οτι πρεπει να γραφουμε γενικα λιγο ασχετα η σχετικα γιατι δινει μια αλλη νοτα στο φορουμ και το κραταει ζωντανο..

Με ολο τον σεβασμο στον προεδρο..
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
113
Κριτικές
29
Like
2.948
Πόντοι
2.591
Επίσης όποιος συναγωνιστής υποφέρει από δυσκοιλιότητα μπορεί να περάσει στο Λιοσίων 79 όροφο:skull-and-crossbones:
Δουλεύει μαζί με τη γυφτοβουλγάρα που μένει εκεί, ένα τρομακτικό τραβέλι σαν βαμπίρ:zombie:
Θ'αδειάσει:shit: ο δυσκοίλιος αμέσως χωρίς φάρμακα και χημικά!
:orchestra::orchestra::orchestra:
 

oKsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα. Ήρθα Αθήνα για σπουδές από επαρχία και ψαχνομαι γενικά θέλω λίγη βοήθεια να μου πει κάποιος πως δουλεύουν τα μπουρδέλα κτλ. Ευχαριστώ
Πολύ απλό πας κανει σαλόνι η κοπέλα οποία σου αρέσει δίνεις τα χρήματα κ περνάς ανάλογα με το χρόνο είναι κ το κόστος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
195
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς ποιο νούμερο είναι το μπουρδέλο στη Ιάσωνος απέναντι από το 31 περίπου, αυτό που μπαίνεις και έχει ένα αριστερά πάνω, ένα δεξιά κάτω και ένα στο βάθος, θέλω να κάνω μια κριτική και δεν το βρίσκω, στο δεξιά πέρασα.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
195
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Επίσης πέρασα μεταμεσονύχτια από ΜΑ21 Λατίνες Βάνα και Μαρία, Ιάσωνος 20Β επίσης Λατίνα δε θυμάμαι όνομα και Κολωνού στα 30ρια, δε θυμάμαι ακριβές νούμερο, στο μεσαίο ακριβώς στον όροφο ήταν πάλι Λάτινα Σοφία φοβερό κοντοπούτανο (για τα γούστα μου) στα 20€.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.415
Κριτικές
512
Like
69.410
Πόντοι
41.129

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.529
Κριτικές
1.275
Like
229.102
Πόντοι
46.232
Ξέρει κανείς ποιο νούμερο είναι το μπουρδέλο στη Ιάσωνος απέναντι από το 31 περίπου, αυτό που μπαίνεις και έχει ένα αριστερά πάνω, ένα δεξιά κάτω και ένα στο βάθος, θέλω να κάνω μια κριτική και δεν το βρίσκω, στο δεξιά πέρασα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom