Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (31 μέλη και 244 επισκέπτες)

oKsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εκαψα εικοσαριλο εχθες το Δ22 δευτερη βαρδια στη Μαρινα.
Ττοφαντη βυζαρου ξανθουλα με μπουταρες κωλαρες βυζαρες γλυκο προσωπο αλλα ως εκει.
Η τσατσα μια ξανθια μες το μελι και τη γλυκα.Εταζε παπαδες για την κοπελα.
Μπαινει μεσα η
Μαρινα με χαμογελο και δοαθεση σουπερ ξεπετας.Καμια συγκληση εστω και στο παραμικρο με αυτα ππυ εταξε.Την εδιωξα κλωτσιδον βεβαια και εφυγα.Ξεχεσα και την ψευτρα κωλογρια η οποια ειχε βιντεοκληση με Βλαδιβοστοκ.Λογικα τα μπινελικια μου περασαν και στη μαμα Ρωσσια ,Ουκρανια ή απ'οπου στο διαολο ειναι.
Πηγα Φιλιππιδου στην Καρολινα στον οροφο.Αποζημιωθηκα με ωραιο υπομονετικο μπουκιτσι και τελειωμα στις βυζαρες τις.Αυτα τα ολιγα.
Καλά της έκανες της τσάτσας. Έχει ξεφύγει!!!
 

oKsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα έχω χάσει κάποια κορισια .οποίος ξέρει ας μου πει Εύα Μόνικα Σιμονα την Ρουμάνα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.036
Πόντοι
46.232
Εγραψα σε προγουμενο ποστ κατι για τραφικινγκ και εξαφανιστηκε απο το νημα ως δια μαγειας
λογικά επειδή δεν έχει σχέση με το νήμα που είναι ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα(πχ ποίαδουλεύειπου ,αν ειναι ανοιχτά τα σπιτακια, αν είχαμε καμίακαινούργιαάφιξη κλπ)....εκτός του ότι υπάρχει νήμα που αναφέρεται για τραφικινγκ, οκ άμα δε θες εκεί βάλτο τουλάχιστον στο σχολιασμό της ημερήσιας ενημέρωσης, επιλογές υπάρχουν ώστε να μη σπαμαρετε το υπάρχον νήμα, όπως βέβαια και όλοι οι άλλοι που συχνά γράφουν εδώ ιατρικά θέματα ή όπως 2-3 που δε γράφουν καθόλου ενημέρωση και εμφανίζονται στο νήμα για άσχετα σχολια και για να σπαμαρουν.
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
49
Like
425
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους
Πέρασμα από διδύμου 22 εχθές Τετάρτη περί τις 14.00 για ☮️ Ειρήνη αλλά ήταν μόνο το skinny Μαριαννακι
Πήγα μετά Διδύμου 8α ήταν η Άννα ένα όμορφο πιπινι χαμηλού αναστήματος με ελευθ.στοματικο
Και Διδύμου 8 η Βερόνικα πάλι με ελεύθερο.
Τελικά κατέθεσα στην Τατιάνα Ιάσωνος 1β αριστερό όπου ακόμα μια φορά έφυγα ξαναλαφρος και ανανεωμένος..
13/10 αναχωρεί για Ουκρανία
Αυτά τα ολίγα
Αν δουλέψει το Ειρήνακι σήμερα θα κατέβω να το τιμήσω
Καλά γαμησια σε όλους
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
319
Πόντοι
290
10:30 πήγα για την ειρήνη αλλά η τσατσά μας ενημέρωσε ότι θα κάνει διάλειμμα γτ κουράστηκε Κ μπορούμε μόνο να πάμε με την Μαρίαννα που προφανώς βαράει μύγες.Σε ερώτηση μου ποτέ θα ξαναρχίσει δεν απάντησε.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
606
Κριτικές
19
Like
6.063
Πόντοι
2.036
λογικά επειδή δεν έχει σχέση με το νήμα που είναι ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα(πχ ποίαδουλεύειπου ,αν ειναι ανοιχτά τα σπιτακια, αν είχαμε καμίακαινούργιαάφιξη κλπ)....εκτός του ότι υπάρχει νήμα που αναφέρεται για τραφικινγκ, οκ άμα δε θες εκεί βάλτο τουλάχιστον στο σχολιασμό της ημερήσιας ενημέρωσης, επιλογές υπάρχουν ώστε να μη σπαμαρετε το υπάρχον νήμα, όπως βέβαια και όλοι οι άλλοι που συχνά γράφουν εδώ ιατρικά θέματα ή όπως 2-3 που δε γράφουν καθόλου ενημέρωση και εμφανίζονται στο νήμα για άσχετα σχολια και για να σπαμαρουν.
Έ, κοίτα, ούτε πήρα χαμπάρι πως σβήστηκαν αλλά εγώ θα έλεγα πώς έχουν σχέση, όταν γράφει ο καθένας ότι θέλει χωρίς τεκμήρια σε ένα "δημόσιο" φόρουμ και μπορεί να δημιουργήσει εντυπώσεις ... δεν είμαστε και βιαστές επειδή πάμε στους οίκους, ούτε είναι "θύματα" οι περισσότερες κοπέλες.
Από την άλλη εντάξει αν το δεις αυστηρά και μόνο από τον τίτλο, ναι γράφουμε και πολλά άσχετα στην ημερήσια(πολλοί μόνο άσχετα), αλλά σε όλα τα φόρουμ συμβαίνει αυτό.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
512
Like
69.364
Πόντοι
41.129
10:30 πήγα για την ειρήνη αλλά η τσατσά μας ενημέρωσε ότι θα κάνει διάλειμμα γτ κουράστηκε Κ μπορούμε μόνο να πάμε με την Μαρίαννα που προφανώς βαράει μύγες.Σε ερώτηση μου ποτέ θα ξαναρχίσει δεν απάντησε.
Πηγε στις 10 και 1030 κουραστηκε ?
Ποσες πούτσες να έφαγε σε μιση ώρα :think::think::think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.791
Πόντοι
19.505

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
640
Κριτικές
1
Like
7.967
Πόντοι
1.046
Ποιοι είναι αυτές οι φήμες που λένε ότι η Ειρήνη θα σταματήσει?
Η τσατσά του Δ22 ισόγειο, με το κοντό μαλλί και τις τεράστιες βυζάρες. Αν μου είπε ψέματα, ψέματα λέω και εγώ.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
803
Κριτικές
5
Like
3.306
Πόντοι
726
Ξέρουμε κάποια κοπέλα Μεταξουργείο που να δέχεται Χυσιμο πάνω στην κωλοτρυπιδα η πρόσωπο; Καο Με έξτρα χρήματα δεν έχω θέμα. Μου έχει κολλήσει και θέλω να το κάνω αλλά δεν γνωρίζω από Μεταξουργείο
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
3
Like
355
Πόντοι
21
Εγραψα σε προγουμενο ποστ κατι για τραφικινγκ και εξαφανιστηκε απο το νημα ως δια μαγειας
Έχω γράψει και εγω πράγματα και άνοιξα καινούριο νήμα για να μην σπαμαρω και διαγράφτηκε γενικα οι admins ειναι νταβες όταν πληρώνεις κάποια για να κανεις σεξ μαζι της και αυτη δεν θέλει αλλα την εκβιάζουν είναι ενα ίδιος βιασμού αυτο θα πω και δεν θα σπαμαρω άλλο
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
319
Πόντοι
290

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.036
Πόντοι
46.232
Μλκς φίλε μου απλά επειδή η Μαριάννα βαράει μύγες το έκαναν αυτό μπας κ δουλέψει Κ αυτη
Αν και το νικ σου λέει μύστης ...όσον αφορά τη Μαριάννα μάλλον δε ...η Μαριάννα είχε και έχει δουλειά σταθερά χρόνια τώρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom