Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (28 μέλη και 262 επισκέπτες)

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
63
Like
803
Πόντοι
80
Πέρασμα Δ22 το αδιαχώρητο για την ειρήνη επιβεβαιώνω τους μύστες ότι ο μέσος όρος σήμερα 60+…. Η ειρήνη δήλωσε κουρασμένη και θα έκανε διάλειμμα… τιμήθηκε η εταιρα μαριαννα, ούτε κρύο ούτε ζέστη δείχνει να πονούσε όταν ανέβαζα στροφές….. δεν πέρασα καλά δεν πέρασα και άσχημα, κρίμα γιατί για τους λάτρεις των «σκινυ» θα μπορούσε να εύκολα να γίνει στανταρακι πολλών…..
Πόρνε μου τα έχουν ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕΙ και τα δύο κορίτσια, περισσότερο την Ειρήνη,
αλλά και την Μαριάννα. Οι κριτικές με τις 'πικάντικες λεπτομέρειες' έχουν δημιουργήσει
'χιονοστιβάδα πόρνων' και τα κορίτσια είναι κοντά στο να τα 'φτύσουν'.
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
63
Like
803
Πόντοι
80
Α, την έχεις δει εκτός οίκου? Εγώ ποτέ μέχρι στιγμής... :rolleyes:

Ναι, το ΑΚΑ σεξ είναι το κύριο μέλημα σε όλη μου τη ζωή! Για μένα δεν υπάρχει τίποτα πιο σημαντικό! :rockon:
Αρχοντικέ μου Πόρνε Junax , η Βικούλα είναι πολύ συντηρητική για τα γούστα σου οπότε
το 'πορνο-ραντάρ' σου την απορρίπτει ως 'στόχο', ότι πάθαιναν οι Ρώσοι στην αρχή με τα
αργά drones των Ουκρανών. :-)
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
63
Like
803
Πόντοι
80
Μπήκα στον οικο τυπε ποιο πολύ από περιέργεια. Αυτό που είδα με σόκαρε. Η Βίκυ που περπατούσε κ ετριζαν οι πέτρες των κεντρικών της Φυλής κ με το μπλέ ματιων βλεμμα που μαγνητίζει......τώρα έχει γίνει ένα μπαλόνι....μην πω αερόστατο. Κρίμα για την κοπέλα καλό είναι να πάει σε ειδικούς γιατρούς......για την υγείας της πρώτα κ μετα για την έργασια της .
Πόρνοι μου, σήμερα είδα τη Βίκυ τυχαία από κοντά, και απλά έχει ένα φούσκωμα στην κοιλίτσα της
'προς τα εμπρός' αλλά όχι 'σωσίβιο' προς τα πλάγια (είχε αναφέρει ο κος Sinatra για κάποια πάθηση
για την οποία ήδη παίρνει αγωγή το κορίτσι και θα επανέλθει).
Σίγουρα το να λέμε 'μπαλόνι' κ.λ.π. είναι Τεράστια Υπερβολή και μάλλον γίνεται 'για πλάκα',
το οποίο όμως δεν είναι σωστό, μια και το κορίτσι απλά τώρα είναι με λίγα 'σφιχτά πιασίματα',
δεν είναι το μοντελέ 0% λιπαρά που ίσως θέλαμε, αλλά είναι μια χαρά για την πλειονότητα
των Πόρνων.
Όποιοι είναι 'μοντελοπνίχτες' θα κάνουν ένα διάλειμμα από το κορίτσι.

Υ.Γ. Εκτός εάν κάποιος πόρνος μιλάει σαν 'πληγωμένος αγαπούλης'...χεχεχε , οπότε πάσο.
Θέλω να είμαστε όσο γίνεται αντικειμενικοί γιατί έτσι μόνο αλληλοβοηθιόμαστε ουσιαστικά.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
28
Like
20.051
Πόντοι
5.946
Τελικά αυτή η Ειρήνη είναι περίπτωση Ντινάρας των μπουρδέλων; Μικρή γλυκιά με περισσότερο σέρβις μέσα από αυτό που ανακοινώνεται έξω?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.251
Πόντοι
41.129
Μικρο περασμα απο τα κεντρικα πριν πιο πριν στη β' βαρδια.

Στο Φωκαίας 13 υπόγειο ήταν η μιχαέλα ψηλη με μαύρα μαλλιά τεράστια βυζιά ψιλοατσούμπαλο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία , κοντή λατινα με αρκετά καλο κορμί δούλευε και Φ54 αλλα και για πολυ λιγο στο Κολωνου 45 σαν Εσμεράλδα οπου εχω γραψει και κριτικη.
Μαζί της ήταν και η Σαμάνθα όμορφο κορίτσι κοντη και αυτή σαν τη Σοφία με κατάξανθο μαλλί.

Το Φωκαίας 27 ισόγειο εκεί που δουλεύει δηλαδή η Ηλέκτρα ήταν κλειστό.

Στο υπόγειο 27 ήταν η σέξι και λυγερόκορμη Σάρα, πέρασα δωμάτιο μαζί της οπου της έκανα τελειωτικό γλυφομούνι.

Το Φωκαιας 25 όροφος αλλά και ισόγειο ήταν κλειστά.

Φωκαιας 19 ισόγειο ήταν η milf Λιζα ψηλή με μακρύ μαύρο μαλλί.

Στο φιλής 65 ισόγειο ήταν η Κορίνα ενώ δίπλα ο όροφος ήταν κλειστός.

Αυτά τα λίγα, καληνύχτα σας , θα πέσω νωρίς για ύπνο γιατί αύριο θα είμαι από τις 8:00 το πρωί έξω από το Διδυμου 22 για να είμαι πρώτος πελάτης στην Ειρήνη και να της πάρω την παρθενιά της βάρδιας. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
63
Like
803
Πόντοι
80
Μικρο περασμα απο τα κεντρικα πριν πιο πριν στη β' βαρδια.

Στο Φωκαίας 13 υπόγειο ήταν η μιχαέλα ψηλη με μαύρα μαλλιά τεράστια βυζιά ψιλοατσούμπαλο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία , κοντή λατινα με αρκετά καλο κορμί δούλευε και Φ54 αλλα και για πολυ λιγο στο Κολωνου 45 σαν Εσμεράλδα οπου εχω γραψει και κριτικη.
Μαζί της ήταν και η Σαμάνθα όμορφο κορίτσι κοντη και αυτή σαν τη Σοφία με κατάξανθο μαλλί.

Το Φωκαίας 27 ισόγειο εκεί που δουλεύει δηλαδή η Ηλέκτρα ήταν κλειστό.

Στο υπόγειο 27 ήταν η σέξι και λυγερόκορμη Σάρα, πέρασα δωμάτιο μαζί της έκανα τελειωτικό γλυφομούνι.

Το Φωκαιας 25 όροφος αλλά και ισόγειο ήταν κλειστά.

Φωκαιας 19 ισόγειο ήταν η milf Λιζα ψηλή με μακρύ μαύρο μαλλί.

Στο φιλής 65 ισόγειο ήταν η Κορίνα ενώ δίπλα ο όροφος ήταν κλειστός.

Αυτά τα λίγα, καληνύχτα σας , θα πέσω νωρίς για ύπνο γιατί αύριο θα είμαι από τις 8:00 το πρωί έξω από το Διδυμου 22 για να είμαι πρώτος πελάτης στην Ειρήνη και να της πάρω την παρθενιά της βάρδιας. :hi:
Αγόρι μου Πρόστυχο με το 'τελειωτικό γλυφομούνι' στα μωράκια = το μυστικό του 'ξεκλειδώματος' των κορασίδων :wink:
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
634
Κριτικές
1
Like
7.841
Πόντοι
1.046
Η απόλυτη ξεφτίλα και απαξίωση του ανδρικού φύλου! Εδώ δεν μιλάμε για απλούς αγάμητους, αλλά για κατεστραμένα ναυάγια! Έχω ταξιδέψει σε 13 χώρες και αυτό το πράγμα, με τις πουτάνες, δεν το έχω συναντήσει πουθενά, στον κόσμο. Μεγάλοι άνθρωποι, να στήνουν καραούλι στις γωνίες, για να δουν πότε θα μπει μέσα στο μπουρδέλο, η ιερόδουλη, για να τρέξουν να περάσουν μαζί της. Τα ίδια και στην Φωκαίας, πριν από λίγους μήνες: Να περιμένουν, τουλάχιστον, μία ώρα πριν την έναρξη της βάρδιας, για να γαμήσουν. Και στις δύο περιπτώσεις, το ίδιο μοτίβο: Μέτριας εμφάνισης κορίτσια, με υπέρ-απλό και αποστειρωμένο πρόγραμμα. Πολύς ντόρος και μπούγιο, μόνο και μόνο επειδή διάβασαν κάποιες καλές κριτικές, στο forum. Εδώ τίθεται και ένα κοινωνικό θέμα: Εάν ένα site, με μπουρδέλα, μπορεί να χειραγωγεί ένα πλήθος ατόμων, φανταστείτε τι γίνεται σε κυβερνητικό επίπεδο, με ολόκληρο επιτελείο από ψυχολόγους και κοινωνιολόγους, από πίσω. Θυμάμαι, πριν από χρόνια, κάποιος συναγωνιστής είχε ενημερώσει για κάποια καλή άφιξη, σε ένα σπίτι της Ρεμούνδου. Την επόμενη, περίμεναν καρτερικά, έξω από το μπουρδέλο, κάποια άτομα, μέσα στο κρύο, μιας και έριχνε χιονόνερο. Όλοι τους έχουμε δει, αυτούς τους τύπους: Τρέχουν λες και τους κυνηγάει κάποιος, μπουκάρουν μέσα στα σπίτια σαν παίκτες του ράγκμπι, κάνουν σαν αυτιστικά στο σαλόνι, κλέβουν την σειρά των υπολοίπων και άλλες "ομορφιές". Είναι τόσο μεγάλα ναυάγια που, μπροστά τους, το ναυάγιο της Ζακύνθου μοιάζει με απλή καρτ-ποστάλ!
Και λίγα είπες συναγωνιστή!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
368
Κριτικές
13
Like
1.737
Πόντοι
431
Μικρο περασμα απο τα κεντρικα πριν πιο πριν στη β' βαρδια.

Στο Φωκαίας 13 υπόγειο ήταν η μιχαέλα ψηλη με μαύρα μαλλιά τεράστια βυζιά ψιλοατσούμπαλο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία , κοντή λατινα με αρκετά καλο κορμί δούλευε και Φ54 αλλα και για πολυ λιγο στο Κολωνου 45 σαν Εσμεράλδα οπου εχω γραψει και κριτικη.
Μαζί της ήταν και η Σαμάνθα όμορφο κορίτσι κοντη και αυτή σαν τη Σοφία με κατάξανθο μαλλί.

Το Φωκαίας 27 ισόγειο εκεί που δουλεύει δηλαδή η Ηλέκτρα ήταν κλειστό.

Στο υπόγειο 27 ήταν η σέξι και λυγερόκορμη Σάρα, πέρασα δωμάτιο μαζί της οπου της έκανα τελειωτικό γλυφομούνι.

Το Φωκαιας 25 όροφος αλλά και ισόγειο ήταν κλειστά.

Φωκαιας 19 ισόγειο ήταν η milf Λιζα ψηλή με μακρύ μαύρο μαλλί.

Στο φιλής 65 ισόγειο ήταν η Κορίνα ενώ δίπλα ο όροφος ήταν κλειστός.

Αυτά τα λίγα, καληνύχτα σας , θα πέσω νωρίς για ύπνο γιατί αύριο θα είμαι από τις 8:00 το πρωί έξω από το Διδυμου 22 για να είμαι πρώτος πελάτης στην Ειρήνη και να της πάρω την παρθενιά της βάρδιας. :hi:
Τελικά η Λίζα η Ρουμάνα ,ήταν πρωινή σήμερα, όπως έγραψε άλλος συναγωνιστής ή βραδινή ,όπως γράφεις εσύ;
Εγώ πέρασα στις 14:00 απ'γο Φωκ.19 και ήταν η Ναταλί..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.251
Πόντοι
41.129
Τελικά η Λίζα η Ρουμάνα ,ήταν πρωινή σήμερα, όπως έγραψε άλλος συναγωνιστής ή βραδινή ,όπως γράφεις εσύ;
Εγώ πέρασα στις 14:00 απ'γο Φωκ.19 και ήταν η Ναταλί..
Εγω την ειδα στον οικο 7 το απόγευμα, μονη της ήταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
163
Like
366
Πόντοι
21
Τελικά η Λίζα η Ρουμάνα ,ήταν πρωινή σήμερα, όπως έγραψε άλλος συναγωνιστής ή βραδινή ,όπως γράφεις εσύ;
Εγώ πέρασα στις 14:00 απ'γο Φωκ.19 και ήταν η Ναταλί..
Εγώ χθες 21:30.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
943
Κριτικές
32
Like
10.157
Πόντοι
3.436
Ναυαγια :zombie:

Εφυγε απο το ιασωνος το <<συνεργαζομενο>> οικο και γυρισε εκει; Εκει δεν ξαναπαω ουτε εγω!

Τετοιο κωλο στα 10 ευρω ομως δεν βρισκεις ουτε στα ψεματα..:2funny:
Απλα στον συγκεκριμενο οικο στον οροφο ειναι αυτος ο αντιπαθητικος τραβελοτσατσος που τραμπουκιζει του παντες στο σαλονι και χτυπαει πορτες στο 7λεπτο...τουλαχιστον η Αγαπη τον εγραψε και εκατσα κανα 2λεπτο ακομα να χυσω σαν ανθρωπος....
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
523
Like
2.211
Πόντοι
446
Πόρνοι μου, σήμερα είδα τη Βίκυ τυχαία από κοντά, και απλά έχει ένα φούσκωμα στην κοιλίτσα της
'προς τα εμπρός' αλλά όχι 'σωσίβιο' προς τα πλάγια (είχε αναφέρει ο κος Sinatra για κάποια πάθηση
για την οποία ήδη παίρνει αγωγή το κορίτσι και θα επανέλθει).
Σίγουρα το να λέμε 'μπαλόνι' κ.λ.π. είναι Τεράστια Υπερβολή και μάλλον γίνεται 'για πλάκα',

Ό,τι είδαμε γράψαμε χωρίς υπερβολές. Εγώ έγραψα ότι έχει φουσκώσει σαν σαμπρέλα ενώ κάποιος άλλος σαν μπαλόνι! Όποιος αμφιβάλλει ας την κοιτάξει προσεκτικά όταν βγαίνει στο σαλόνι και ας μας ενημερώσει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom