Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (3 μέλη και 54 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live επιγραμματικα

Αγκύρας 9 Αλισα, απλό πρόγραμμα.

Αγκύρας 12α Ήρα, ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και αυταρχικό αλλά για το ελεύθερο μη το δένεται σχοινί κορδόνι.

Αγκύρας 12β Αντριαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαιας 13 υπογειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδρα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα και Ρίτα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 19 Νάταλι η Ρωσίδα και Κάρλα το Ρουμανακι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α ,25β & 27α κλειστά.


Φωκαίας 27Β κάτω Έλενα/Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
Διδυμου 8α πάλι ανοιχτό
Screenshot_20241002_132536_Gallery.jpg

δουλεύει η Άννα(Αννια) το μαυρισμένο κοντοπουτανο με το ωραίο κωλαράκι από Χωματιανου 11α ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
15
Like
4.576
Πόντοι
731
Ειρηνα απο διδυμου 22, και ειρηνα απο φωκαιας 27, ειναι το ιδιο προσωπο?
Οχι ρε φίλε, το έχουμε ξαναγράψει.
Ειρηνα * από Φωκαίας , Ειρήνη Φωκαίας ήταν μια και μας άφησε… (17β)
Η πίπα της Ειρήνης (17β) ασύλληπτη. Θα μας λείψει.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
Μετάξι τώρα....καλές υπηρεσίες (τα κάνω όλα)...κάποια πρόταση??
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
220
Like
512
Πόντοι
81
Διδυμου 8α πάλι ανοιχτό
Screenshot_20241002_132536_Gallery.jpg

δουλεύει η Άννα(Αννια) το μαυρισμένο κοντοπουτανο με το ωραίο κωλαράκι από Χωματιανου 11α ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Θρυλικο μπουρδελο επιπεδου στουντιο
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
244
Like
1.652
Πόντοι
201

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.861
Πόντοι
1.936
Εκαψα εικοσαριλο εχθες το Δ22 δευτερη βαρδια στη Μαρινα.
Ττοφαντη βυζαρου ξανθουλα με μπουταρες κωλαρες βυζαρες γλυκο προσωπο αλλα ως εκει.
Η τσατσα μια ξανθια μες το μελι και τη γλυκα.Εταζε παπαδες για την κοπελα.
Μπαινει μεσα η
Μαρινα με χαμογελο και δοαθεση σουπερ ξεπετας.Καμια συγκληση εστω και στο παραμικρο με αυτα ππυ εταξε.Την εδιωξα κλωτσιδον βεβαια και εφυγα.Ξεχεσα και την ψευτρα κωλογρια η οποια ειχε βιντεοκληση με Βλαδιβοστοκ.Λογικα τα μπινελικια μου περασαν και στη μαμα Ρωσσια ,Ουκρανια ή απ'οπου στο διαολο ειναι.
Πηγα Φιλιππιδου στην Καρολινα στον οροφο.Αποζημιωθηκα με ωραιο υπομονετικο μπουκιτσι και τελειωμα στις βυζαρες τις.Αυτα τα ολιγα.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
15
Like
4.576
Πόντοι
731
Εκαψα εικοσαριλο εχθες το Δ22 δευτερη βαρδια στη Μαρινα.
Ττοφαντη βυζαρου ξανθουλα με μπουταρες κωλαρες βυζαρες γλυκο προσωπο αλλα ως εκει.
Η τσατσα μια ξανθια μες το μελι και τη γλυκα.Εταζε παπαδες για την κοπελα.
Μπαινει μεσα η
Μαρινα με χαμογελο και δοαθεση σουπερ ξεπετας.Καμια συγκληση εστω και στο παραμικρο με αυτα ππυ εταξε.Την εδιωξα κλωτσιδον βεβαια και εφυγα.Ξεχεσα και την ψευτρα κωλογρια η οποια ειχε βιντεοκληση με Βλαδιβοστοκ.Λογικα τα μπινελικια μου περασαν και στη μαμα Ρωσσια ,Ουκρανια ή απ'οπου στο διαολο ειναι.
Πηγα Φιλιππιδου στην Καρολινα στον οροφο.Αποζημιωθηκα με ωραιο υπομονετικο μπουκιτσι και τελειωμα στις βυζαρες τις.Αυτα τα ολιγα.
To τσιμπούκι της Καρολίνας ειναι ακαπέλα?
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636
Διδυμου 8α πάλι ανοιχτό
Screenshot_20241002_132536_Gallery.jpg

δουλεύει η Άννα(Αννια) το μαυρισμένο κοντοπουτανο με το ωραίο κωλαράκι από Χωματιανου 11α ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Αυτά μας κάνεις και δεν μπορούμε να κάνουμε τις δουλειές μας :glasses:

Πολύ καλό το μωράκι.
Θα δουλεύει μια μέρα 09.00-23.00 και μια μέρα 09.00-17.00. Εναλλάξ.
Το καημένο είναι σαν παντζάρι από τον ήλιο...:tooth:
Η συνέχεια στην κριτική.
Νομίζω είναι ότι πρέπει για να βεντουζάρει ο @DmtrsxXx ή Μπράντ Πίτ το στόμα του και να πιεί άφθονο μουνόζουμο!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
1
Like
8.125
Πόντοι
1.046
Καλησπέρα συναγωνιστές, πριν από 2-3 μέρες έκανα και εγώ την βόλτα μου σαν παιδί που είμαι από Διδύμου 22 και όχι δεν πήγα στην Ειρήνη. Ο στόχος ήταν η petite Στέλλα στον όροφο. Δούλευε μαζί με την νταρντανα Μαρίνα. Μόλις είδα την Στέλλα με το μαύρο string και τις ζαρτιερες το 20€ βγήκε μόνο του από το πορτοφόλι. Καλές υπηρεσίες και ωραία προκαταρκτικά, τσιμπούκι ακαπελα όχι όμως τελειωτικό. Η καργιολα η τσατσά χτύπημα πόρτα στο 7 λεπτό, όμως την έγραψα κανονικά και έκανα την δουλειά μου. Η όλη παραφωνία το χρυσό δόντι της Στέλλας που φαίνεται όταν γελάει. Κατά τα άλλα μια χαρά πέρασα και θα την δοκιμάσω πάλι.
Υγ. Φήμες λένε πως η Ειρήνη θα σταματήσει, την ξεζουμισατε την κοπέλα ρε ρεμαλια!!!
Αυτά από εμένα, καλά να περνάτε!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636
Καλησπέρα συναγωνιστές, πριν από 2-3 μέρες έκανα και εγώ την βόλτα μου σαν παιδί που είμαι από Διδύμου 22 και όχι δεν πήγα στην Ειρήνη. Ο στόχος ήταν η petite Στέλλα στον όροφο. Δούλευε μαζί με την νταρντανα Μαρίνα. Μόλις είδα την Στέλλα με το μαύρο string και τις ζαρτιερες το 20€ βγήκε μόνο του από το πορτοφόλι. Καλές υπηρεσίες και ωραία προκαταρκτικά, τσιμπούκι ακαπελα όχι όμως τελειωτικό. Η καργιολα η τσατσά χτύπημα πόρτα στο 7 λεπτό, όμως την έγραψα κανονικά και έκανα την δουλειά μου. Η όλη παραφωνία το χρυσό δόντι της Στέλλας που φαίνεται όταν γελάει. Κατά τα άλλα μια χαρά πέρασα και θα την δοκιμάσω πάλι.
Υγ. Φήμες λένε πως η Ειρήνη θα σταματήσει, την ξεζουμισατε την κοπέλα ρε ρεμαλια!!!
Αυτά από εμένα, καλά να περνάτε!
Ποιοι είναι αυτές οι φήμες που λένε ότι η Ειρήνη θα σταματήσει?
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
191
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
Η μικαελα από φιλλιπιδου 11 είναι μόνο απόγευμα η μενει και βράδυ!γνωριζει κάποιος;
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές

Τέτοια ώρα στη Φυλης (βραδινή βάρδια) ποια είναι η καλύτερη που μπορώ να βρω για στοματικό?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Καλησπέρα συναγωνιστές, πριν από 2-3 μέρες έκανα και εγώ την βόλτα μου σαν παιδί που είμαι από Διδύμου 22 και όχι δεν πήγα στην Ειρήνη. Ο στόχος ήταν η petite Στέλλα στον όροφο. Δούλευε μαζί με την νταρντανα Μαρίνα. Μόλις είδα την Στέλλα με το μαύρο string και τις ζαρτιερες το 20€ βγήκε μόνο του από το πορτοφόλι. Καλές υπηρεσίες και ωραία προκαταρκτικά, τσιμπούκι ακαπελα όχι όμως τελειωτικό. Η καργιολα η τσατσά χτύπημα πόρτα στο 7 λεπτό, όμως την έγραψα κανονικά και έκανα την δουλειά μου. Η όλη παραφωνία το χρυσό δόντι της Στέλλας που φαίνεται όταν γελάει. Κατά τα άλλα μια χαρά πέρασα και θα την δοκιμάσω πάλι.
Υγ. Φήμες λένε πως η Ειρήνη θα σταματήσει, την ξεζουμισατε την κοπέλα ρε ρεμαλια!!!
Αυτά από εμένα, καλά να περνάτε!
Καλησπέρα συναγωνιστές, πριν από 2-3 μέρες έκανα και εγώ την βόλτα μου σαν παιδί που είμαι από Διδύμου 22 και όχι δεν πήγα στην Ειρήνη. Ο στόχος ήταν η petite Στέλλα στον όροφο. Δούλευε μαζί με την νταρντανα Μαρίνα. Μόλις είδα την Στέλλα με το μαύρο string και τις ζαρτιερες το 20€ βγήκε μόνο του από το πορτοφόλι. Καλές υπηρεσίες και ωραία προκαταρκτικά, τσιμπούκι ακαπελα όχι όμως τελειωτικό. Η καργιολα η τσατσά χτύπημα πόρτα στο 7 λεπτό, όμως την έγραψα κανονικά και έκανα την δουλειά μου. Η όλη παραφωνία το χρυσό δόντι της Στέλλας που φαίνεται όταν γελάει. Κατά τα άλλα μια χαρά πέρασα και θα την δοκιμάσω πάλι.
Υγ. Φήμες λένε πως η Ειρήνη θα σταματήσει, την ξεζουμισατε την κοπέλα ρε ρεμαλια!!!
Αυτά από εμένα, καλά να περνάτε!
Όχι ρε φίλε μη λες τέτοια και δεν πρόλαβα να πάρω γεύση την τελευταία φορά είχε 10 άτομα ουρά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom