Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (47 μέλη και 282 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
511
Like
2.164
Πόντοι
446
Φιλε κάτι τέτοια θύματα ψάχνουν να βρουν και να περάσουν καλά.απο κάτι τέτοιους τύπους την πληρώνουν κάποιοι άλλοι που δεν το βλέπουν έτσι αγαπουλιδες.

Οι επιτυχημένοι επαγγελματίες κατορθώνουν να συνδιάζουν το τερπνό με το ωφέλιμο.
Αυτό κάνουν και οι πετυχημένες πουτάνες!

Αντίθετα με τους αγαπούληδες, οι πουτάνες χύνουν καθημερινά με πολλούς πελάτες και για αυτό δεν τους καψουρεύονται.
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
202
Like
393
Πόντοι
21
Τα λόγια είναι περιττά.. αφιερωμένη στον Dmtrsxxx!
Screenshot_20240928-155812_Video Player.jpg
Σιγα το μουνι ρε μλκς :buck2:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.410
Κριτικές
510
Like
69.049
Πόντοι
41.129
Ειλικρινά το έχω απορία , πάτε στο διδυμου στην Ειρήνη, για να Γαμησετα ακαποτα η να τρίψετε ακαποτα την πουτσα σας στο μουνι της, γράφουν όλοι ότι έχει καθημερινά φουλ ουρά. Δηλαδή πολλά άτομα κάθε εβδομάδα.. και δεν φοβόμαστε που τρίβετε το πουλί σας σε ένα μουνι μιας πουτανας; Που γαματε ακαποτα;

Πραγματικά το έχω απορία. Αφού το κάνει με ολους και είναι αρκετοί οι πελατες καθημερινά, ποιος σας λέει ότι δεν έχει κολλήσει κάτι; Και δεν θα κολλήσετε ;
Εγω τον ξεπλενω με μπλε Fanta οπως συνιστουν οι παλιοι μύστες του σαητ , κατι ξέρουν :woldman::woldman::woldman:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240928_202958_Google.jpg
    Screenshot_20240928_202958_Google.jpg
    191,7 KB · Εμφανίσεις: 1

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.312
Κριτικές
35
Like
29.623
Πόντοι
9.846
Γεμάτε όσο μπορείτε γιατί μια στραβή να γίνει πχ σε μένα χειρουργείο πόδια έχω τρελαθεί χώρις μουνι . Μέχρι τα Χριστούγεννα χωρίς μουνι
Περαστικα φίλος.
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
16
Like
97
Πόντοι
0
Αν δούλευε φυλης πριν 10 χρόνια η Ειρήνη απο διδυμου 22 δεν θα ασχολιοταν κάνεις μαζι της με τις μουναρες τοτε που ειχαν τα σπιτακια τώρα λογικό ειναι να ασχολούνται γιατι οι περισσότερες προσωπικα για μενα μιλαω δεν βλέπονται!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
Αν δούλευε φυλης πριν 10 χρόνια η Ειρήνη απο διδυμου 22 δεν θα ασχολιοταν κάνεις μαζι της με τις μουναρες τοτε που ειχαν τα σπιτακια τώρα λογικό ειναι να ασχολούνται γιατι οι περισσότερες προσωπικα για μενα μιλαω δεν βλέπονται!
Ρε παπαρα αποφάσισε τελικά είναι όμορφη η Ειρήνη όπως γράφεις όλος τυχαίος στο πρώτο σου μήνυμα με το που γράφτηκες
Screenshot_20240928_205130.jpg

η όχι?
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
202
Like
393
Πόντοι
21
Οτι πληρωνεις παιρνεις σε αυτη τη ζωη με 20 ευρουλακια θελετε να γαμησετε τη Μονικα Μπελουτσι ; Παλια στο Τεξας αυτα
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
16
Like
97
Πόντοι
0
Ρε παπαρα αποφάσισε τελικά είναι όμορφη η Ειρήνη όπως γράφεις όλος τυχαίος στο πρώτο σου μήνυμα με το που γράφτηκες
Screenshot_20240928_205130.jpg

η όχι?
Καταρχην μην βρίζεις να εισαι μαγκας και σωστός και να μιλας όμορφα εγω δεν σε έβρισα και δευτερον δεν είπα οτι δεν είναι ωραία αλλα με τόσες μουναρες που ειχε παλιά θα περνουσε απαρατηρητη στους περισσοτερους διαβασε καλά πριν σχολιαζεις τα μηνύματα!
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
59
Like
755
Πόντοι
80
Καταρχην μην βρίζεις να εισαι μαγκας και σωστός και να μιλας όμορφα εγω δεν σε έβρισα και δευτερον δεν είπα οτι δεν είναι ωραία αλλα με τόσες μουναρες που ειχε παλιά θα περνουσε απαρατηρητη στους περισσοτερους διαβασε καλά πριν σχολιαζεις τα μηνύματα!
Πόρνε μου υποπτεύομαι οτι θα ήθελες το μωράκι μόνο για την πάρτη σου,
αλλά με τόση δημοσιότητα που πήρε πλέον αυτό είναι αδύνατο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
τι να κάνουμε, υπάρχουν κι οι vip πελάτες. Και παραπάνω κάθονται τα κορίτσια για πάρτη τους, και ακάποτα τους κάνουν κατ' εξαίρεση, καμιά φορά τους πληρώνουν κιόλας :cheesy:
Έσυ ρε παπαρα πάλι σχολιάζεις στην ημερήσια ενημέρωση για μένα έμμεσα, κάνε κατευθείαν παράθεση στο νικ μου ,άλλη δουλειά δεν έχεις?εμφανίζεσαι στο νήμα μόνο για να σπαμαρεις και να πετάξεις σπόντες, εσύ ρε παπαρα δεν είσαι που είχες αναρωτηθεί όταν πήρες την Κρίστι στο Ιωαννίνων 5 αν σε έκλεψε χαχαχαχαχαχαχααχα που δε σου έκανε ελεύθερο στοματικό, δεν είδα να κάνεις πόστ και να αναρωτιέσαι για τον μύστη που του έκανε.....και ναι ρε φίλε που σου φαίνεται το παράξενο κάποιοι να παίρνουν παραπάνω υπηρεσίες, μόνο στα μπουρδέλα συμβαίνει ή σε όλα τα καθημερινά δρώμενα μίας κοινωνίας πχ καλός πελάτης σε εστιατόριο σε club ,κάποιος διάσημος σε δημόσια υπηρεσία κλπ,
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
Καταρχην μην βρίζεις να εισαι μαγκας και σωστός και να μιλας όμορφα εγω δεν σε έβρισα και δευτερον δεν είπα οτι δεν είναι ωραία αλλα με τόσες μουναρες που ειχε παλιά θα περνουσε απαρατηρητη στους περισσοτερους διαβασε καλά πριν σχολιαζεις τα μηνύματα!
Εγώ ρε παπαρα μια χαρά ξέρω να διαβάζω, εσύ πές μου πως γίνεται μια κοπέλα που εσύ ο ίδιος παρουσίασες ωραία πριν 10 χρόνια δε θα ήταν, ας έγραφες τότε ότι είναι μέτρια ή να έγραφες ότι είναι καλή για τη δεδομένη στιγμή, αν μια είναι ωραία είναι τώρα είναι και πριν 10 χρόνια, μήπως τελικά δε φταίει το τι διάβασα αλλά το τι έγραψες, αντέ καλό βράδυ
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
58
Like
19.096
Πόντοι
13.636
Στο Φυλής 109 ισόγειο πήγα να περάσω με ένα αλβανικό skinny milf (Άννα), όμως διάβασα την κριτική του @Pa Luki Luk και μου έσωσε το εικοσάρικο.
Χαίρομαι που σε γλύτωσα.
Όχι για το χρήμα. Αυτό δεν λέει τίποτα.
Για την άσχημη διάθεση που θα είχες μετά.

Επίσης στον ίδιο οίκο είναι και η Βίκα Βικτόρια. Σχετικά καινούρια.
ΑρχιΦόλα!!!!
Εγώ τα είπα.
:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom