Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (17 μέλη και 150 επισκέπτες)

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
190
Like
315
Πόντοι
21
Για τη Βικυ που λετε αδερφια την ειχα και εγω στανταρακι οσο δουλευε στο Βεργας στον οροφο, ειχα κολησει μαζι της γιατι ηταν τρελο μουνι και πηγαινα καθε εβδομαδα σχεδον, μου ειχε πει μαλιστα οτι εχει και παιδι, μετα εφυγε για Ιταλια και τον ειχα πιει κανονικα, πηγαινα συνεχεια και ρωταγα την τσατσα ποτε θα γυρισει, οταν τελικα γυρισε και ειχε δουλεψει αρχικα στην Κολωνου και τωρα στο 69 δεν πηγα να τη δω ουτε προκειτε να παω, κακο πραγμα η πουτανοκαψουρα ουτε στον χειροτερο εχθρο σου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.868
Πόντοι
46.232

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
502
Like
2.065
Πόντοι
446
Για τη Βικυ που λετε αδερφια την ειχα και εγω στανταρακι οσο δουλευε στο Βεργας στον οροφο, ειχα κολησει μαζι της γιατι ηταν τρελο μουνι και πηγαινα καθε εβδομαδα σχεδον, μου ειχε πει μαλιστα οτι εχει και παιδι, μετα εφυγε για Ιταλια και τον ειχα πιει κανονικα, πηγαινα συνεχεια και ρωταγα την τσατσα ποτε θα γυρισει, οταν τελικα γυρισε και ειχε δουλεψει αρχικα στην Κολωνου και τωρα στο 69 δεν πηγα να τη δω ουτε προκειτε να παω, κακο πραγμα η πουτανοκαψουρα ουτε στον χειροτερο εχθρο σου

Αν την δεις τώρα που είναι φουσκωμένη σαν μπαλόνι θα δυσκολευτείς πολύ να την γνωρίσεις και θα σου φύγει εντελώς η καψούρα που είχες μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bile

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
146
Like
19.086
Πόντοι
26.316
Ιάσονος 44 Μπιάνκα, αφρατουλα με μαλλί σαν της Κλεοπάτρας. Μου άρεσε και πέρασα. Πίπα με το ζόρι ι30 δευτερα, συνέχισε της λέω. Κάνει άλλο τόσο, της λέω κι άλλο γιατί μου είχε σηκωθεί 50%. Είπε κάτι στην γλώσσα της, και έφυγε τσαντισμένη. Το χέρι της τσατσάς ξεπροβαλε στην πόρτα με το δεκαευρο. Ντύθηκα και έφυγα. Κάτι έχουν πάντως τα κορίτσια. Δεν είναι νορμάλ.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
502
Like
2.065
Πόντοι
446
Ιάσονος 44 Μπιάνκα, αφρατουλα με μαλλί σαν της Κλεοπάτρας. Μου άρεσε και πέρασα. Πίπα με το ζόρι ι30 δευτερα, συνέχισε της λέω. Κάνει άλλο τόσο, της λέω κι άλλο γιατί μου είχε σηκωθεί 50%. Είπε κάτι στην γλώσσα της, και έφυγε τσαντισμένη. Το χέρι της τσατσάς ξεπροβαλε στην πόρτα με το δεκαευρο. Ντύθηκα και έφυγα. Κάτι έχουν πάντως τα κορίτσια. Δεν είναι νορμάλ.

Αν ήταν πραγματικά ωραίες και νορμάλ δεν θα τις εύρισκες να εργάζονται στο Μεταξουργείο όπου πάει ο κάθε άπλυτος Ασιάτης και γαμάει με 10 ευρώ!
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
469
Κριτικές
203
Like
11.098
Πόντοι
31.013
Για τη Βικυ που λετε αδερφια την ειχα και εγω στανταρακι οσο δουλευε στο Βεργας στον οροφο, ειχα κολησει μαζι της γιατι ηταν τρελο μουνι και πηγαινα καθε εβδομαδα σχεδον, μου ειχε πει μαλιστα οτι εχει και παιδι, μετα εφυγε για Ιταλια και τον ειχα πιει κανονικα, πηγαινα συνεχεια και ρωταγα την τσατσα ποτε θα γυρισει, οταν τελικα γυρισε και ειχε δουλεψει αρχικα στην Κολωνου και τωρα στο 69 δεν πηγα να τη δω ουτε προκειτε να παω, κακο πραγμα η πουτανοκαψουρα ουτε στον χειροτερο εχθρο σου
Όποιος δεν την έχει πατήσει σε μπουρδέλο κοινός πουτανοκαψουρα δεν μπορεί να καταλάβει.
Παγιός κανόνας κάθε φορά διαφορετική ας είναι φόλα ας είναι χοντρή και άσχημη.η σηχνή επαφή με ένα μουνακι όμορφο που κάνει και καλό κρεβάτι οδηγεί σε σινεσθηματα .
Άσε που δεν έχει και νόημα.
Αν είναι να πας στην ίδια βρες μια κανονική κοπέλα παντρέψουν κάνε κάνα παιδί και θα είσαι και ο πρώτος μάγκας.
Ιδαλος ο βούρκος έχει κανόνες
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
146
Like
19.086
Πόντοι
26.316

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
502
Like
2.065
Πόντοι
446
Ο χρυσός κανόνας για να μην καψουρεύεσαι είναι να πηγαίνεις κάθε εβδομάδα με τουλάχιστον 2 διαφορετικές πουτάνες που δεν είναι γριές, άσχημες ή ψυχρές!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
502
Like
2.065
Πόντοι
446
Έχει αρκετές νορμάλ. Μην είσαι απόλυτος
Δεν πληρώνω για να γαμήσω μια νορμάλ πουτάνα που δεν είναι συγχρόνως και ωραία!

Τις άσχημες γυναίκες τις γαμάω τσάμπα και όποτε θέλω!
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.188
Κριτικές
20
Like
3.706
Πόντοι
1.446
Κάποια τσατσά μου είχε πει κάποτε ότι όλες οι πουτάνες έχουν σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα από την εφηβική τους ηλικία.

Καμιά φυσιολογική γυναίκα δεν μπορεί να εργαστεί σαν πουτάνα και όσες το κάνουν από μεγάλη ανάγκη εγκαταλείπουν το επάγγελμα σε λιγότερο από ένα χρόνο (λόγια τσατσάς).
Ναι, σίγουρα είναι ένα επάγγελμα που θέλει μια ιδιαίτερη ψυχοσύνθεση...
Αλλά τότε πως δικαιολογείται η λαϊκή παροιμία: "Σταματάει η πουτάνα το γαμήσι;" (το γαμήσι έχει την έννοια του πληρωμένου sex) που σίγουρα δεν βγήκε τυχαία... Πολλές είναι αυτές που συνεχίζουν για αρκετά χρόνια από μεγάλη ανάγκη...
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
469
Κριτικές
203
Like
11.098
Πόντοι
31.013
Πρέπει να αντιλαμβάνεστε την επίσκεψη στο μπουρδέλο σαν επίσκεψη σε κομοτηριο.
Είναι επαγκελματικα σιναλαγη.
Δεν σας περιποιητε η κομοτρια επειδή σας αγαπά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom