Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (17 μέλη και 157 επισκέπτες)

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
192
Like
1.090
Πόντοι
201
Καλημέρα στην ομάδα, 2 καταθέσεις στα Λιοσίων 73α,β
Έμμυ κοντοπουτανο ζυμαρακι όπως λέει και ο πορνό ρεπόρτερ, σταθερό στις πολύ καλές του υπηρεσίες, μουνακι για ατελείωτο γλυφομούνι,

Αυτή είχε βγάλει σμν στο πράμα της και είχε σταματήσει να γαμιέται για λίγο καιρό.
Πρόσεχε με το γλείψιμο τύπε διότι το γρομπαλάκι που θα αισθανθείς μάλλον κανάς hpv νταβραντισμένος θα είναι.
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
354
Like
691
Πόντοι
81
Γρήγορο περασμα από την περιοχή της Φυλής ώρα 20:30
Μπήκα μόνο σε 2 σπιτάκια σήμερα:
Φωκαιας 25 όροφος κοπέλα ήταν η Αλεξία, Ρωσίδα κατά την Νελλη τσατσά, αδυνατη με πιασίματα, ελευθερο στοματικό, 69, ελεύθερα πιασίματα και φιλάκια στο σώμα
Φώκαιας 27 υπόγειο ήταν η Ελένη London, ολοι την ξερετε πχια, βγήκε γυμνή στο σαλόνι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό λέει και 69
Επειδή δεν την είχα ξαναπάρει είπα να δοκιμάσω
Δίνω το 20αρικο μπαίνω δωμάτιο, φρεσκαριζομαι και έρχεται η κοπέλα..
Πιπα κακή θα έλεγα, κρατούσε επίμονα τον κορμό του πέους σε όλη την διάρκεια της πιπας μονοτονα.. Είχε κρατήσει μια στάση στο κορμί της να μην πιάνω πολλά πολλά
Της ζήτησα 69 αρνήθηκε λέγοντας μου ότι μπορώ να πιάνω μόνο μπούτι χαχα ενώ το είχε ανακοινώσει η υπηρεσία
Φιλάκια δεν δέχεται σε στήθος, σώμα κτλ..
Η αγαρμπη Πιπα κράτησε κάνα 5λεπτο και μετά ιεραποστολικο μια και μοναδική στάση περίπου ένα 3λεπτο..
Ευτυχώς που τελείωσα σήμερα λέω εγώ
Από την συγκεκριμένη εύκολα την τρως την φόλα κατά την γνώμη μου
ΔΕΝ θα την ξαναπροτιμησω την συγκεκριμένη ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
Αν Τραβαγες Μια ΚΑΛΗ !!!!!.... Θα σου ερχοταν και Τσαμπα !!!? Ασε Που θα περναγες ΠΟΛΥ Καλητερα !
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
21
Like
14.383
Πόντοι
4.646
Αυτή είχε βγάλει σμν στο πράμα της και είχε σταματήσει να γαμιέται για λίγο καιρό.
Πρόσεχε με το γλείψιμο τύπε διότι το γρομπαλάκι που θα αισθανθείς μάλλον κανάς hpv νταβραντισμένος θα είναι.
Τύπε, εγώ που το εγλειψα θεωρώ ότι ήταν απλά πρησμένο το σημείο G...:kiss-mark:
 

Rodos 87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
303
Πόντοι
280
Αυτή είχε βγάλει σμν στο πράμα της και είχε σταματήσει να γαμιέται για λίγο καιρό.
Πρόσεχε με το γλείψιμο τύπε διότι το γρομπαλάκι που θα αισθανθείς μάλλον κανάς hpv νταβραντισμένος θα είναι.
Κάνουμε και μλκιες πάνω στην καύλα μας τυπε, αλλά ευχαριστώ για την παρατήρηση σου. Είτε μέσα είτε έξω από τον χώρο του αγοραίου έρωτα άμα δω καλοσχηματισμένο μουνακι είναι κόκκινο πανί για μένα και βουτάω (37 χρόνων και ακόμα το γουστάρω πολύ)
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
940
Πόντοι
361
Πολύ μαλακας ο τσάτσος Φιλιππίδου άνω ,τον ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει μια καινούργια σκιννυ μαυρουλα που έχει φέρει και μου λέει έλα μέσα τι σε νοιάζει....
Καλά λέω πάω μια βόλτα να δω ,στις ταβέρνες που πας ,μου λέει γυρνάς γύρω γύρω να δεις που θα φας την καλή μπριζόλα?
Καλά λέω άστο ,άλλη φορά.
Η τσατσά που είχε παλιότερα καμία σχέση,μες στο χαμόγελο και την πλάκα ήταν.
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
940
Πόντοι
361
Γρήγορο περασμα από την περιοχή της Φυλής ώρα 20:30
Μπήκα μόνο σε 2 σπιτάκια σήμερα:
Φωκαιας 25 όροφος κοπέλα ήταν η Αλεξία, Ρωσίδα κατά την Νελλη τσατσά, αδυνατη με πιασίματα, ελευθερο στοματικό, 69, ελεύθερα πιασίματα και φιλάκια στο σώμα
Φώκαιας 27 υπόγειο ήταν η Ελένη London, ολοι την ξερετε πχια, βγήκε γυμνή στο σαλόνι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό λέει και 69
Επειδή δεν την είχα ξαναπάρει είπα να δοκιμάσω
Δίνω το 20αρικο μπαίνω δωμάτιο, φρεσκαριζομαι και έρχεται η κοπέλα..
Πιπα κακή θα έλεγα, κρατούσε επίμονα τον κορμό του πέους σε όλη την διάρκεια της πιπας μονοτονα.. Είχε κρατήσει μια στάση στο κορμί της να μην πιάνω πολλά πολλά
Της ζήτησα 69 αρνήθηκε λέγοντας μου ότι μπορώ να πιάνω μόνο μπούτι χαχα ενώ το είχε ανακοινώσει η υπηρεσία
Φιλάκια δεν δέχεται σε στήθος, σώμα κτλ..
Η αγαρμπη Πιπα κράτησε κάνα 5λεπτο και μετά ιεραποστολικο μια και μοναδική στάση περίπου ένα 3λεπτο..
Ευτυχώς που τελείωσα σήμερα λέω εγώ
Από την συγκεκριμένη εύκολα την τρως την φόλα κατά την γνώμη μου
ΔΕΝ θα την ξαναπροτιμησω την συγκεκριμένη ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
Αυτή η Ελένη που λες ,είναι που δίνει χέρι για χειραψία?
Κρίμα και μου έχει γυαλίσει να την δοκιμάσω....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Η τιμολογιακή πολιτική αυτού του τύπου σε μπουρδέλα είναι καταστροφική για εμάς, γιατί ουσιαστικά θα γίνουν στούντιο, οπότε ναι, αυτά πρέπει να πνίγονται με το που βγαίνουν, γιατί θα γλυκαθούν και θα ζητάνε κατοστάρικα για να δώσουν κώλο στο τέλος. 100αρικα που δεν δίναμε στα μπουρδέλα σε μουνάρες σοβιετικές ουτε επι ΠΑΣΟΚ, πόσο μάλλον στον κατιμά που έχει μείνει πλέον. Και ναι, ο νόμος αγοράς/ζήτησης είναι αυτος που είναι, αλλά ξέρουμε πολύ καλά ότι αν και τα μπουρδέλα, η πιο προσιτή μορφή πορνείας, ανέβει εκεί, ποιός θα σταματήσει να πηγαίνει; Υπάρχει εναλλακτική; Και αν τα μπουρδέλα πάνε εκεί, οι άλλοι που θα πάνε; Και όλα αυτά εξαιτίας της πιρφοριάς κάποιων; Έχετε τα μάτια σας ανοιχτά συναγωνιστές. Μας έβαλαν μια αναλώσιμη, που δεν θα μακροημερεύσει ούτε και στη Φυλής για να ανεβούν οι τιμές. Και επειδή έχουμε πολλά κόμπλεξ, πολλοί θα πληρώσουν πολλά και θα κορδώνονται κιόλας.

Για την Σάννυ Ουάιλντ ή όποια είναι η περσόννα αυτή, καλύτερα να έμενε στην ονυχοπλαστική, που είχε ξεκινήσει να ασχολείται ένα διάστημα. Για εκδιδόμενη δεν κάνει, γιατί δεν έχει τρόπους. Δεν τρέφουμε αυταπάτες ότι μας γουστάρουν σαν άτομα οι πουτάνες, αλλά τουλάχιστον να μην το δείχνουν έτσι. Σε τελική ανάλυση δέχεται να πάρει τα λεφτά μου για να δώσει υπηρεσίες. Αν είναι να το κάνει με το φρύδι σηκωμένο και με απαξίωση ή να ζητάει έξτρα λεφτά που εχει πληρώσει ο πελάτης ή να κλέβει τις επιχειρήσεις που έχει εργαστεί, να πάει στο χωριό της, κάποια σκατότρυπα της Ουγγαρίας, να κάτσει εκεί και να μας αφήσει ήσυχους. Όσο συνεχίζει το βιολί αυτό, όμως, οι σχολιασμοί θα είναι αντίστοιχοι και η πορεία πτωτική. Απο γραφείο, πήγε στούντιο, την έδιωξαν, έκανε πιάτσα, πάλι γραφείο, στουντιο και τώρα μπουρδέλο. Πάει πιο κάτω; Ναι, πάει και δεν φταίει ο Χ, Ψ, Ζ συναγωνιστής εδώ για αυτό, αλλά η κεφάλα της.
Κορυφαίο ποστ
 

amarantosx

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καμια μαυρουλα υπαρχει καλη? Στο χωρο της η σε μπουρδελο?
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
62
Like
19.879
Πόντοι
13.636
Πώς είναι αυτή η Βουλγάρα; Με 10 ευρώ δίνει κωλο;

Στο Ιάσονος 31 υπόγειο δούλευε η Άντζελα με μεγάλη κωλαρα καί τώρα δουλεύει στο Μ.Αλεξανδρου 22 ισόγειο. Όντως με 20 ευρώ συνολικά δίνει κωλο
Καλημέρα βρε φίλε μου.
Στον εαυτό σου απαντάς?
:think::think::think:
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
344
Κριτικές
11
Like
3.069
Πόντοι
731
IMG_6239.jpeg
IMG_6239.jpeg

Έχω στείλει κριτική για Λάουρα Φυλής 71 όροφο που την είχα πάρει τέλη Αυγούστου. Δεν έχει εμφανιστεί η κριτική. Που να είναι άραγε?:undecided:
Την δοκιμασα χτες με μέτριες προς κακές εντυπώσεις. Οκ είναι ένα ωραίο μουνι αλλά μέχρι εκεί. Πιπα κακή και μουνι πηγάδι! Σαν να γαμας αέρα. Δεν μπορώ να πω πως έφαγα φόλα αλλά δεν θα ξαναπερναγα. Το καλό είναι πως τα δωμάτια είναι φωτεινά και χαζεύεις καλύτερα το σώμα της κορασιδας
 

vitorino

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς που έχει λατινες στην πρωινή βάρδια ; Ποια είναι σταθερά τα "λατινοσπιτα';
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
27
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα βρε φίλε μου.
Στον εαυτό σου απαντάς?
:think::think::think:
Καλημέρα φίλε. Ρώτησα νά δω αν όντως είναι η Άντζελα η κάποια άλλη γιατί έγραψες ότι κάνει κωλο με 10 ευρώ καί εμένα μου παίρνει 20 ευρώ.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
845
Κριτικές
9
Like
6.361
Πόντοι
1.326
Μήπως ξέρει κανείς που έχει λατινες στην πρωινή βάρδια ; Ποια είναι σταθερά τα "λατινοσπιτα';

Γενικά,όχι μόνο πρωινή βάρδια τουλάχιστον στα μισά και βάλε σπίτια λατίνες θα βρεις.
Ακόμα και φιλιππίδου 11άρια τό απόγευμα και νύχτα τουλάχιστον.
Τσέκαρε και
Φ71 ισόγειο και όροφος
Φ61
Φ59 ισόγειο (συνήθως)
Φ86α, ο όροφος
Φωκαίας13 υπόγειο όταν δεν είναι η Σάννυ ουάλντ
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
845
Κριτικές
9
Like
6.361
Πόντοι
1.326
Φιλιππίδου άνω ,τον ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει μια καινούργια σκιννυ μαυρουλα που έχει φέρει
Μάλλον την Κρυστάλ λες μια πιτσιρίκα άβυζη που δουλεύει και απόγευμα στο ισόγειο.
Δε νομίζω να κάνει κάτι παραπάνω από απλό πρόγραμμα.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
149
Πόντοι
0
Περασμα με Κορίνα πριν 3 μέρες...η μεγαλύτερη φόλα είναι αυτή η κοπέλα πάντα με ξεγελάει η εμφάνιση της αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι χάλια...αλλά λέει η τσατσά έξω αλλά κάνει μέσα...μακριά από τις χειρότερες εμπειρίες που μπορείς να έχεις
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
62
Like
19.879
Πόντοι
13.636
Άντε για να τελειώνουμε την ιστορία με το καημένο το κοριτσάκι, οποίος θέλει δουλεύει πρωί στο Μέγα Αλέκου 22 μαζί με την ξανθιά Βουλγάρα η οποία με 10€ plus δίνει και κώλο.

Καλημέρα φίλε. Ρώτησα νά δω αν όντως είναι η Άντζελα η κάποια άλλη γιατί έγραψες ότι κάνει κωλο με 10 ευρώ καί εμένα μου παίρνει 20 ευρώ.
Αφού το γράφω ξεκάθαρα.
Με + 10 €...
:hi:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
591
Κριτικές
3
Like
1.653
Πόντοι
486
Περασμα με Κορίνα πριν 3 μέρες...η μεγαλύτερη φόλα είναι αυτή η κοπέλα πάντα με ξεγελάει η εμφάνιση της αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι χάλια...αλλά λέει η τσατσά έξω αλλά κάνει μέσα...μακριά από τις χειρότερες εμπειρίες που μπορείς να έχεις
δώσε λεπτομέρειες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
τώρα live


Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με πεσμένα 3.5αρια βυζια, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Νικόλ ξανθιά κοπέλα χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ντίνα δηλαδή Ντίνος ο Σπανιολος από Ιάσωνος 27α ,με μελαχρινό καρέ μαλλί, σώμα μέ πιασίματα, 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με κωλαράκι.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια γκιλφ με καστανο σκούρο μαλλί, παχουλη με 4.5αρια βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα Τζέσικα, μελαχρινή ψηλή κατσαρομαλλα νταρντανα με 3.5αρι βυζί απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Εμμανουέλα, μελαχρινή λατινα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζί, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και Κατερίνα καστανή μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Αντζελινα χοντρουλα με κάστανο μαλλί, 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Βαλεντινα λατίνα, μελαχρινή με γυαλάκια και πάρα πολύ μακρύ μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Μόνικα, μελαχρινή κοντή λατίνα με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα και βάλε με 2αρι βυζι,διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.


Κολωνού 30β 2ος όροφος Σοφία καστανο κοντοπουτανο λατινακι με κανονικό σώμα από τη μέση και πάνω, λατινοκωλαρα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Ανναμπέλα μελαχρινή λατινα, σώμα με πιασιματα, κωλαρα μεγάλο τατουάζ στο, σχεδόν 3αρι βυζι και Μπέλα η μελαχρινή Ρουμάνα, με πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γυαλάκια , ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι ,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο & 11α όροφος κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom