Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 391 άτομα (49 μέλη και 342 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.036
Like
6.560
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη χθες στο βρομερο μετάξι για κώλο λατίνικο.., πήγα λατινοσπιτο και έφυγα κατευθείαν καθώς είχε πολλούς σάπιους..

Η αλήθεια είναι ότι ψιλοξενέρωσα αλλά η καύλα μου για να γαμησω λατινική κώλαρα υπερτερούσε..

Τελικά πήγα στο αγαπημένο μου πατούρι και στανταράκι αγάπη..

Αυτήν την διαστημική κωλάρα θα τη βρείτε στο Ιάσωνος 20β απόγευμα..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
436
Like
871
Πόντοι
81
Εγώ την έχω πάρει..(Βερόνικα)μία χαρά μουνακι με ωραίο κωλαρακι..

Γενικά με τις λατινες δεν έχω θέμα και περνάω υπέροχα μου αρέσουνε πολύ..

Τώρα οι άλλοι δεν ξέρω τι προβλήματα έχουν και ούτε με ενδιαφέρει..
Πολλοί γράφουν ότι φεύγουν στ 7 λεπτό εάν δεν τελειώσεις και γενικά είναι πολύ περίεργες..
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
872
Κριτικές
40
Like
4.612
Πόντοι
6.555
Προσωπικά έχω πάρει πουτανα πάνω από 30 φορές σε μια βδομάδα.
1 εβδομαδα = 7 ημερες
30 φορες / 7 ημερες = 4,3 φορες την ημερα
1 ημερα εχει 24 ωρες.
24 ωρες / 4.3 φορες = ανα 5,6 ωρες πηδαγες ΚΑΘΕ ημερα
και η πουτανα να ειχε 24ωρη βαρδια παλι δεν θα σε προλαβαινε
μηπως ηθελες να πεις 30 φορες σε 1 μηνα?
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
1 εβδομαδα = 7 ημερες
30 φορες / 7 ημερες = 4,3 φορες την ημερα
1 ημερα εχει 24 ωρες.
24 ωρες / 4.3 φορες = ανα 5,6 ωρες πηδαγες ΚΑΘΕ ημερα
και η πουτανα να ειχε 24ωρη βαρδια παλι δεν θα σε προλαβαινε
μηπως ηθελες να πεις 30 φορες σε 1 μηνα?
4 φορές σε μιάμιση ώρα. Δν κάνω διαγωνισμό και όποιος το έχει κάνει καταλαβαίνει. Απλά ήθελα να πω ότι γίνεται
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: fluffy

Darkstubation

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
19
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Να ρωτήσω σημερα ειναι τίποτα ανοιχτό ή θα τρέχω τσάμπα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.036
Κριτικές
7
Like
9.738
Πόντοι
1.686
15 Αυγούστου πρωϊνή βάρδια στο 65 κάτω
πήρα τη γνωστή μούνα Ντιάνα !

Μούνα κάβλα , ρουμούνα, φχαριστήθηκα γαμήσι.

Μοιάζει με την Kate Hudson

220px-Kate_Hudson_%288033413872%29_%28cropped%29.jpg


Μαυρισμένη η κάβλα, δεν γνωρίζω αν είναι
από ηλιοθεραπεία ή σολάριουμ ή ψωλάριουμ,
αλλά είναι πολύ καβλωτικά μαυρισμένη.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
627
Πόντοι
81
Δεν ξέρεις τι έχανες ...

Μήτσο διάβασα όλη την κριτική σου πολύ καλή περίπτωση, τυχεροί όσοι περάσατε με αυτό το μωράκι. Κάτι αντίστοιχο που πήγα μια φορά διαβάζοντας εσένα ήταν η Λίνα στο μετάξι. Κουκλάρα που το 10ρικο είναι τσάμπα αλλά δυστυχώς κομοδίνο. Υπήρχε και μια Ντορίνα στο χωματιανου νέα κοπέλα πιπινι που έχει σταματήσει. Έχω ινστα της από φίλο.
 

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Εχθες το βραδυ κατα τις δωδεκα και τριαντα πηγα στην κολωνου 47 και ηταν η Αννα, η Ελληνιδα η ξανθια με το τατουαζ στο στηθος! Ηταν η δευτερη φορα που παω μαζι της. Σε σχεση με την πρωτη εχει πεσει η αποδοση της! Ειχε πολυ κοσμο το μαγαζι και γενικα το Μεταξουργειο! Θετικο τσιμπουκι και αναβαση απο πανω! Για αυτες τις μερες πιστευω οτι ειναι μια καλη επιλογη! Εχω γραψει και στον καταλογο των μπουρδελων σχετικα. Παντως στο Μεταξουργειο εχθες μετρια πραγματα. Απο τις κοπελες που θυμαμαι εχθες, στην Αχιλλεως 51 ηταν η Ναταλι και το μπουρδελο της Κατερινας στην Κολωνου ηταν κλειστο!
Είχα την Μιχαέλα Ρουμάνα απίστευτη
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
19
Like
5.756
Πόντοι
1.436
Βολτα σφηνακι

Κολωνου 30 ισογειο εροτικ πριζον: Αναμπελα πληθωρικη λατινα με μεγαλα βυζια

Ιασωνος 46 ισογειο Αννουλα νεαρό πιπινακι, λεπτη 1.5 βυζι μελαγχρινη με αξυριστο μνι. Φορουσε μαγιο που δεν εβγαλε το πανω. Απλο προγραμμα, οκ πιπα που προσπαθησε να την παρατεινει για να αποφυγει το σεξ, στο οποιο εκλεβε και σφιγγοταν αλλα ηταν αρκετα σφικτη και καταφερα και εχυσα. Δεν μιλαει πολυ αλλα δικαιολογηθηκε οτι ελειπε 1 μηνα και και ηταν χωρις σεξ, γι'αυτο και το σφιξιμο. Μονο για καποιον που τον ενδιαφέρει η περιγραφή, αλλιως αποφυγή.
Είναι η Άννα η "Γερμανίδα", την πήρα και εγώ ξανά την Δευτέρα μετά από 1 χρόνο+ , είναι ακόμα φόλα αλλά όχι όσο ήταν, πονηρή και κλέβει , είναι όμως ακόμα στενή σχετικά και αυτό το κωλαράκι με φτιάχνει έτσι και αλλιώς.

Ξέρει κανείς εάν δουλεύει ακόμα (ή που αλλού;) στο Φωκαίας 13 υπόγα, η Άννα μια κοντή από Αλβανία;;;
Σήμερα σκεφτόμουνα να πάω μπάς και πετύχω τον κώλο με πόδια ...

Ιάσονος 39 αριστερό η Μαρία η μαύρη.
Χά, κατά τις 16:00 πήγα στην Μαρία, ετοιμαζόταν να φύγει, πάντα άνετο σε χρόνο γαμήσι και καυλάντα, έκατσα πάνω από 15 λεπτά και ευχαριστήθηκα γαμήσι.

Tραβάτε διακοπές ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεει
Οι διακοπες χρειαζονται χρηματα και γκομενα
Έχω ξεμείνει με όχι αρκετά χρήματα για καλές διακοπές και κανέναν/καμία για να πάμε παρέα, όλοι ή έχουν φύγει ήδη ή γύρισαν, οπότε, θα δώσω το επίδομα αδείας στα κορίτσια.

Σημείωση καλτίλας, Κολωνόυ δίπλα από το ερότικ πρίζον, στον 1ο όροφο είναι η κλασική θεία Ρωσίδα, όμως όταν μπαίνεις στο κτίριο ακούγεται ηχογραφημένο μνμ "Ελάτε και πάνω, πολύ καλό sex" χαχαχα, μάλλον άνοιξε ο 2ος όροφος...
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
149
Πόντοι
0
Είναι η Άννα η "Γερμανίδα", την πήρα και εγώ ξανά την Δευτέρα μετά από 1 χρόνο+ , είναι ακόμα φόλα αλλά όχι όσο ήταν, πονηρή και κλέβει , είναι όμως ακόμα στενή σχετικά και αυτό το κωλαράκι με φτιάχνει έτσι και αλλιώς.


Σήμερα σκεφτόμουνα να πάω μπάς και πετύχω τον κώλο με πόδια ...


Χά, κατά τις 16:00 πήγα στην Μαρία, ετοιμαζόταν να φύγει, πάντα άνετο σε χρόνο γαμήσι και καυλάντα, έκατσα πάνω από 15 λεπτά και ευχαριστήθηκα γαμήσι.



Έχω ξεμείνει με όχι αρκετά χρήματα για καλές διακοπές και κανέναν/καμία για να πάμε παρέα, όλοι ή έχουν φύγει ήδη ή γύρισαν, οπότε, θα δώσω το επίδομα αδείας στα κορίτσια.

Σημείωση καλτίλας, Κολωνόυ δίπλα από το ερότικ πρίζον, στον 1ο όροφο είναι η κλασική θεία Ρωσίδα, όμως όταν μπαίνεις στο κτίριο ακούγεται ηχογραφημένο μνμ "Ελάτε και πάνω, πολύ καλό sex" χαχαχα, μάλλον άνοιξε ο 2ος όροφος...
Φιλε μου στο 39 στην μαρια την μαυρη στι κατω υπόγειο ηταν η λατινα που ελεγε ο dhmhtrhs γιατί πηγα κατα τις 12.3 και ηταν κλειστά ?
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
8
Like
1.199
Πόντοι
366
Η Μοίρα "πάρκαρε", πρώην στριπτιτζού κατ' εμέ άξιζε κατά τη θητεία της στο Φυλής 109β. Τότε την έπαιρνα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα για όσο καιρό ήταν εκεί. Μάλιστα τότε στάνταρ άμα έτρωγα έλεγα σε φιλαράκι: "πάω να χονέψω στην πάρκαρε".Το "πάρκαρε" της το έχω βγάλει εγώ παρατσούκλι, γιατί αντί να πει κάτσε ή άραξε λέει τη λέξη πάρκαρε. Από εκεί και έπειτα κατά τη δική μου γνώμη η τύπισσα ελληνοποιήθηκε :undecided:
Ελλεινοποιηθηκε εννοείς?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Βολτα σφηνακι

Κολωνου 30 ισογειο εροτικ πριζον: Αναμπελα πληθωρικη λατινα με μεγαλα βυζια
Γνωριζει κανεις πριν παω αν ειναι το καμ-μπακ της βενεζουαλας Ανναμπελας
(ομορφουλα/πληθωρικη με περηφανο 3αρι και σιδερακια) απο Κολ27/Ιασ37Β..?

 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Τσάρκα κατά την εκινηση της απογευματινησ βάρδιας νομίζω στο Ιάσωνος 32 αυτό που έχει 3 μέσα!ενα δεξιά ένα στο βάθος και ένα πάνω!πετυχα ένα τρομερο μουνι για τα δεδομένα του μεταξιού!τατου ψιλό μελαχροινή πιτσιρίκι ,Ιταλίδα έλεγε!15€
Δεν πέρασα γιατί μόλις με είχε στραγγίξει η Αναστασία από ι46!
Ενημερώνω …
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Τσάρκα κατά την εκινηση της απογευματινησ βάρδιας νομίζω στο Ιάσωνος 32 αυτό που έχει 3 μέσα!ενα δεξιά ένα στο βάθος και ένα πάνω!πετυχα ένα τρομερο μουνι για τα δεδομένα του μεταξιού!τατου ψιλό μελαχροινή πιτσιρίκι ,Ιταλίδα έλεγε!15€
Δεν πέρασα γιατί μόλις με είχε στραγγίξει η Αναστασία από ι46!
Ενημερώνω …

Διάβασε νέος ...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom