Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (7 μέλη και 103 επισκέπτες)

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
11
Like
548
Πόντοι
311

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Μήτσο διάβασα όλη την κριτική σου πολύ καλή περίπτωση, τυχεροί όσοι περάσατε με αυτό το μωράκι. Κάτι αντίστοιχο που πήγα μια φορά διαβάζοντας εσένα ήταν η Λίνα στο μετάξι. Κουκλάρα που το 10ρικο είναι τσάμπα αλλά δυστυχώς κομοδίνο. Υπήρχε και μια Ντορίνα στο χωματιανου νέα κοπέλα πιπινι που έχει σταματήσει. Έχω ινστα της από φίλο.
Το δινεις?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.967
Πόντοι
3.436
Βραδυνη τσαρκα στο Μεταξουργειο και οπως πηγαινα περπατωντας στην Ακουμινατου εκει που ειναι η πιατσα με τα πρεζονια πετυχα για πολλοστη φορα την μελαχρινη μιλφ ρωσιδα Ελενα που δουλευε καποτε στο ΜΑ28 κουρτινα και εδω και ενα τριμηνο ειχε σταματησει...σχεδον αγνωριστη, ταλαιπωρημενη εχει πλεον παρε δωσε μονο με τους τοξοβολους...τωρα ή που ειναι βαπορακι ή χρηστης (το πιο πιθανο κρινοντας απο το απλανες της βλεμμα)

Στο Λεωνιδου 28 μιλωντας με τον τσατσο Παναγιωτη εμαθα οτι η ξανθια Ουκρανεζα μιλφ "μπομπα" Χριστινα σταματησε και μαλλον ξαναεπιστρεφει απο Οκτωμβρη..

Το ιδιο και στο Ιασωνος 27 υπογειο οπου η πετιτ Ναταλιτσα ειναι διακοπες στην Βουλγαρια και μαλλον επιστρεφει μετα απο 2-3 μηνες οπως μου ειπε η τσατσα (μακαρι να λεει ψεμματα)

Ιασωνος 32 οροφος πετυχα την μαυριδερη Ρουμανογυφτισα την Στεφανια στην οποια ειχα ριξει παμπολλες φορες ακυρο λογο της αλαζονειας της...σημερα φαινοτανε αλλαγμενη προς το καλυτερο ηταν πιο ταπεινη και μου χαμογελασε με νοημα οποτε ειπα να περασω και ηταν οκ...τελικα η οποιαδηποτε κοπελα αμα σε ξερει πολλους μηνες παρολο που δεν παει μαζι σου και σε βλεπει τακτικα στο σαλονι στο τελος καταλαβαινει οτι εχει χασει αρκετα 10ευρα μιας και εισαι τακτικος μπουρδελακιας, οποτε καποια στιγμη αλλαζει συμπεριφορα.... νομος....

Καληνυχτα , καλα γαμησια και χρονια πολλα!!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Βραδυνη τσαρκα στο Μεταξουργειο και οπως πηγαινα περπατωντας στην Ακουμινατου εκει που ειναι η πιατσα με τα πρεζονια πετυχα για πολλοστη φορα την και εδω και ενα τριμηνο ειχε σταματησει...σχεδον αγνωριστη, ταλαιπωρημενη εχει πλεον παρε δωσε μονο με τους τοξοβολους...τωρα ή που ειναι βαπορακι ή χρηστης (το πιο πιθανο κρινοντας απο το απλανες της βλεμμα)

Στο Λεωνιδου 28 μιλωντας με τον τσατσο Παναγιωτη εμαθα οτι η ξανθια Ουκρανεζα μιλφ "μπομπα" Χριστινα σταματησε και μαλλον ξαναεπιστρεφει απο Οκτωμβρη..

Το ιδιο και στο Ιασωνος 27 υπογειο οπου η πετιτ Ναταλιτσα ειναι διακοπες στην Βουλγαρια και μαλλον επιστρεφει μετα απο 2-3 μηνες οπως μου ειπε η τσατσα (μακαρι να λεει ψεμματα)

Ιασωνος 32 οροφος πετυχα την μαυριδερη Ρουμανογυφτισα την Στεφανια στην οποια ειχα ριξει παμπολλες φορες ακυρο λογο της αλαζονειας της...σημερα φαινοτανε αλλαγμενη προς το καλυτερο ηταν πιο ταπεινη και μου χαμογελασε με νοημα οποτε ειπα να περασω και ηταν οκ...τελικα η οποιαδηποτε κοπελα αμα σε ξερει πολλους μηνες παρολο που δεν παει μαζι σου και σε βλεπει τακτικα στο σαλονι στο τελος καταλαβαινει οτι εχει χασει αρκετα 10ευρα μιας και εισαι τακτικος μπουρδελακιας, οποτε καποια στιγμη αλλαζει συμπεριφορα.... νομος....

Καληνυχτα , καλα γαμησια και χρονια πολλα!!
Την Καλημερα μου φιλε D......''μελαχρινη μιλφ ρωσιδα Ελενα που δουλευε καποτε στο ΜΑ28 κουρτινα''.....κριμα...εκανε φοβερο τσιμπουκι....την ειχα παρει μια φορα στην Διδυμου 27....καναμε ενα τρομερο 69 και σε καποια φαση ειχε τρελλαθει απο την καυλα...βαζω ενα δαχτυλακι στο κωλαρακι της και αναστεναζε μουρμουρωντας"τι μου κανειςςςςςςςςςςςςς........τι μου κανειςςςςςςςςςςς''....καυλιαρα....ειχε ακομα πολλα να δωσει......
Καλα να περνας....
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Την Καλημερα μου φιλε D......''μελαχρινη μιλφ ρωσιδα Ελενα που δουλευε καποτε στο ΜΑ28 κουρτινα''.....κριμα...εκανε φοβερο τσιμπουκι....την ειχα παρει μια φορα στην Διδυμου 27....καναμε ενα τρομερο 69 και σε καποια φαση ειχε τρελλαθει απο την καυλα...βαζω ενα δαχτυλακι στο κωλαρακι της και αναστεναζε μουρμουρωντας"τι μου κανειςςςςςςςςςςςςς........τι μου κανειςςςςςςςςςςς''....καυλιαρα....ειχε ακομα πολλα να δωσει......
Καλα να περνας....

Φαινόταν εδώ και χρόνια πως το έχει κάψει από τη ζα.
Πάρολαυτα δεν ξεχνάω πως κατά τα χρόνια του covid, στην πρώτη περίοδο όταν η Φυλής ήταν κλειστή, αυτή δούλευε στο Μ.Α. 28 και με είχε αδειάσει πολλές φορές.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Φαινόταν εδώ και χρόνια πως το έχει κάψει από τη ζα.
Πάρολαυτα δεν ξεχνάω πως κατά τα χρόνια του covid, στην πρώτη περίοδο όταν η Φυλής ήταν κλειστή, αυτή δούλευε στο Μ.Α. 28 και με είχε αδειάσει πολλές φορές.
Καλημερα φιλε Kami....κατα την ταπεινη μου αποψη στο Διδυμου ηταν πιο καυλιαρα και ανωμαλη..στο Μεγα-Αλεκο ειχε πεσει η αποδοση της...και βιαστικη....ισως στην Διδυμου αλλαζει η ψυχολογια των κορασιδων...
Καλα να περνας....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αντε να κανω και μια ενημερωση"γουλια''.Περασα με Ελενη απο Διδυμου 8 .Επικοινωνιακη... μου ψιλοταλαιπωρησε τον πουτσο ....η πιπα της ψιλογρηγορη...δουλευε πολυ την γλωσσα και το χερι.....εχυσα και εξακολουθουσε να ρουφαει την πουτσα......μου αδειασε τα αρχιδια.....το καταλαβα που ''σταφιδιασανε''......βεβαια εγω ειμαι φαν της Βερονικας γιατι ψιλοαγριευει στο τσιμπουκι αλλα γουστα ειναι αυτα....αν μας διαβαζεις Βερονικα γυρνα πισω γρηγορα..''.Σε Αγαπαω''!!!!!!!
Καλα να περνατε.....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Αντε να κανω και μια ενημερωση"γουλια''.Περασα με Ελενη απο Διδυμου 8 .Επικοινωνιακη... μου ψιλοταλαιπωρησε τον πουτσο ....η πιπα της ψιλογρηγορη...δουλευε πολυ την γλωσσα και το χερι.....εχυσα και εξακολουθουσε να ρουφαει την πουτσα......μου αδειασε τα αρχιδια.....το καταλαβα που ''σταφιδιασανε''......βεβαια εγω ειμαι φαν της Βερονικας γιατι ψιλοαγριευει στο τσιμπουκι αλλα γουστα ειναι αυτα....αν μας διαβαζεις Βερονικα γυρνα πισω γρηγορα..''.Σε Αγαπαω''!!!!!!!
Καλα να περνατε.....
Καμία σχέση η πίπα της Ελένης με την πίπα της Βερόνικας. Μια φορά τις είχα πάρει παρτούζα και τις έβαλα και τις δυο για πίπα. Η Ελένη μόνο πουτσοκεφαλο (άιντε και λίγο παρακάτω) και η Βερόνικα σε όλα τα μπασιματα μέχρι τέρμα. Είχα την εντύπωση πως και 23 πόντους πουτσα να είχα θα μου την εξαφάνιζε και αυτην. Αισθανομουν το πηγούνι της στα αρχιδια μου συνέχεια. Κι επίσης για την ηλικία της η Βερόνικα έχει κορμάρα. Η Ελένη είναι πολύ flat.

(Πίπα με λάστιχο, ναι είμαι ιεροσυλος...).
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Τι να κανει αυτη η ψυχη η Νικολ απο μοντελοαλυσιδα, τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου ειχα κανει μαζι της, με κραταγε στο δωματιο καμια φορα και 25 λεπτα αμα δεν εχυνε δεν με αφηνε να φυγω η τσατσα χτυπαγε την πορτα και αυτη την εγραφε στο μουνι της
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Επίσκεψη πριν απο λιγο στο Φ69Α.
Ηταν η Μιρα και η Μαρία η Τσεχα.
Δεν μπορω να φανταστω πόσο μουνάρα ηταν στα νιατα της η Μίρα αλλα τωρα είναι χάλια. Τωρα αν κάποιοι την βλέπουν μουνάρα γουστα ειναι αυτα.
Ήταν πολύ Γκάβλα στα νιάτα της.
Ίσως όχι μουνάρα.
Την είχα πάρει χαμπάρι όταν πήγε στο Μαραθώνος.
Όταν την ξαναείδα πρωί και άβαφη δεν την γνώρισα.
Προσπαθεί πολύ και είναι ψυχούλα αλλά δυστυχώς οι δαίμονες του αλκοόλ...
Τα έχεις κάπως μπερδεμένα στο μυαλό σου και γράφεις μαλακιες ,καλές βόλτες και καλές ενημερώσεις νέο μέλος....
:coffee:
Κάτσε να δούμε...
Ρε φίλε χωρίς παρεξήγηση αλλά μερικοί παντρεμένοι ούτε τη γυναίκα τους δεν έχουν γαμησει 30 φορές συνολικά!!!

Εγώ πάνω από 30!!!
:rockon:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Τι να κανει αυτη η ψυχη η Νικολ απο μοντελοαλυσιδα, τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου ειχα κανει μαζι της, με κραταγε στο δωματιο καμια φορα και 25 λεπτα αμα δεν εχυνε δεν με αφηνε να φυγω η τσατσα χτυπαγε την πορτα και αυτη την εγραφε στο μουνι της
Αν εννοείς την μελαχρινή αδύνατη ομορφούλα Μολδαβή τρώει ψωμί στο 10αρικο στο στενό της Περδίκκας στο βλοσυρό Μετάξι. Αλλά τον Αύγουστο είναι κλειστο. Πέρασα εψές από εκεί για να πάω Eurobank και τσεκαρα στα κλεφτά. Αλλά έχω ξαναπεράσει αυτό το μήνα αρκετές φορές και είναι κλειστά. Έχει παρτενέρ άλλο ένα καλό καβλακι στον οίκο αυτόν. Πάλι αν δε κάνω λάθος κορίτσι μοντέλοαλυσίδας του 20ικου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Ήταν πολύ Γκάβλα στα νιάτα της.
Ίσως όχι μουνάρα.
Την είχα πάρει χαμπάρι όταν πήγε στο Μαραθώνος.
Όταν την ξαναείδα πρωί και άβαφη δεν την γνώρισα.
Προσπαθεί πολύ και είναι ψυχούλα αλλά δυστυχώς οι δαίμονες του αλκοόλ...

:coffee:
Κάτσε να δούμε...


Εγώ πάνω από 30!!!
:rockon:
Η Μοίρα έχει πολύ καλό κορμί για την ηλικία της αλλά το χάνει στη φάτσα. Και το χάνει ακόμα πιο πολύ όταν γελάει (χάλια δόντια). Δεν παίζουμε ποτέ μπάλα με κοπέλες που δεν έχουν άριστη οδοντοστοιχία. Είναι ο καθρέφτης της υγείας.
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Αν εννοείς την μελαχρινή αδύνατη ομορφούλα Μολδαβή τρώει ψωμί στο 10αρικο στο στενό της Περδίκκας στο βλοσυρό Μετάξι. Αλλά τον Αύγουστο είναι κλειστο. Πέρασα εψές από εκεί για να πάω Eurobank και τσεκαρα στα κλεφτά. Αλλά έχω ξαναπεράσει αυτό το μήνα αρκετές φορές και είναι κλειστά. Έχει παρτενέρ άλλο ένα καλό καβλακι στον οίκο αυτόν. Πάλι αν δε κάνω λάθος κορίτσι μοντέλοαλυσίδας του 20ικου.
Οχι δεν ηταν αδυνατη τσουπωτη με τεραστιες βυζαρες ηταν , η Σαμινα μου ειχε πει οτι παντρευτηκε καποιον στην πατριδα της
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
12
Like
502
Πόντοι
310
Καλημερα φιλε Kami....κατα την ταπεινη μου αποψη στο Διδυμου ηταν πιο καυλιαρα και ανωμαλη..στο Μεγα-Αλεκο ειχε πεσει η αποδοση της...και βιαστικη....ισως στην Διδυμου αλλαζει η ψυχολογια των κορασιδων...
Καλα να περνας....
Καλημέρα. Στη Διδύμου ήταν όντως καλύτερη. Μετά τη μεταγραφή της στη ΜΑ28 άρχισε να πέφτει σταδιακά. Τώρα αν δεν κάνω λάθος κάνει κάποιες εμφανίσεις εκεί βραδινές ώρες αλλά δεν τολμώ να περάσω, δεν ξέρω τι μπορεί να κουβαλάει.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καμία σχέση η πίπα της Ελένης με την πίπα της Βερόνικας. Μια φορά τις είχα πάρει παρτούζα και τις έβαλα και τις δυο για πίπα. Η Ελένη μόνο πουτσοκεφαλο (άιντε και λίγο παρακάτω) και η Βερόνικα σε όλα τα μπασιματα μέχρι τέρμα. Είχα την εντύπωση πως και 23 πόντους πουτσα να είχα θα μου την εξαφάνιζε και αυτην. Αισθανομουν το πηγούνι της στα αρχιδια μου συνέχεια. Κι επίσης για την ηλικία της η Βερόνικα έχει κορμάρα. Η Ελένη είναι πολύ flat.

(Πίπα με λάστιχο, ναι είμαι ιεροσυλος...).
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο.....συμφωνω για Βερονικα και επαυξανω....καυλιαρα....σε ενα 69 μαζι της εβαλα και δαχτυλακι...σαλιωμα και σιγα-σιγα μην τσινισει...το δεχτηκε λουκουμι....λυσσαξε....και ανεβασε ταχυτητα.....και παρεδωσα οπλα...δεν αντεξα.....
Καλα να περνας.....
OptimalCandidAfricangroundhornbill-size_restricted.gif
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Αν εννοείς την μελαχρινή αδύνατη ομορφούλα Μολδαβή τρώει ψωμί στο 10αρικο στο στενό της Περδίκκας στο βλοσυρό Μετάξι. Αλλά τον Αύγουστο είναι κλειστο. Πέρασα εψές από εκεί για να πάω Eurobank και τσεκαρα στα κλεφτά. Αλλά έχω ξαναπεράσει αυτό το μήνα αρκετές φορές και είναι κλειστά. Έχει παρτενέρ άλλο ένα καλό καβλακι στον οίκο αυτόν. Πάλι αν δε κάνω λάθος κορίτσι μοντέλοαλυσίδας του 20ικου.
Νομιζω οτι αυτη που αναφερεσαι ειναι η Αλεξανδρα
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
61
Like
313
Πόντοι
20
Εγώ περιμένω πότε και αν θα έρθει Ιασ37 η Λάρα, καλούτσικη εξωτερικά αλλά το καλύτερο νιμού που έχω περάσει. Το Βανεσάκι μου έλεγε διάφορα για αυτήν και οτι μάλλον δεν φαίνεται να γυρίσει αλλά όλες αυτό λένε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom