Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (9 μέλη και 70 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Kαλησπερα Τρελ.....τι δεν καταλαβες?δεν της καθοτανε!!!!!γυρναγε στο δωματιο γυρω-γυρω και τον κυνηγαγε...!!!!!μεχρι που τον επιασε απο τα αρχιδια και τον καθησε κατω και χοροπηδαγε επανω στην ψωλη χαρουμενη....εκεινος υποθετω ελεγε...''Δεν Θελω....δεν Θελωωωωωωωωωωω''!!!!
η μαλλον εγινε κατι αλλο......
giphy (43).gif
Tι άλλο να έγινε? Μήπως η κοπελα σοδόμισε το συναγωνιστή?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
"

Τι να πεις ρε μυστη... Δεν ξερουν τα νεούδια. Και οχι μονο δεν ξέρουν μπηκε και ο αλλος να κράξει την Αντριάννα για χαρη του κοντου μεσήλικα φιλου του.... και μαλλον και καραφλου. Ποια ? την Αντριάννα, που χρονια τωρα με τη σταθερή αποδοση της μας παίρνει την κούραση και φεύγουμε απο τον οίκο ανακουφισμένοι.
Θα πέσει κεραυνός και θα τον κάψει...
Μια και μονο ερωτηση απο ποτε οι 42αριδες εγιναν μεσηλικες ??? Εσυ και οι φιλοι σου ειστε τεκνα , γιατι ξερω καποιους που τους ξερω και τους ξερεις που ειναι 45 !!! δηλ σε μερικα χρονια τους εχεις για θαψιμο ?? Ευχαριστω.!!!!!!!!!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.017
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Φόλα στο Ιάσονος 30 στο κάτω, απογευματινή βάρδια, δε θυμάμαι όνομα, ίσως Ντιάνα ίσως να κάνω και λάθος, μια ξανθιά κοπέλα, νταρντάνα γύρω στα 30, ομορφούλα στο πρόσωπο, που λέει συνέχεια νιάου. Αρχικά ζήτησε επιπλέον 5 ευρώ για να μου κάνει πιο πολύ ώρα ελεύθερο στοματικό, όπως είπε, αλλά εγώ έτσι κι αλλιώς δεν ήθελα πίπα. Τεσπά, το πράγμα δεν τσούλαγε και της είπα να τελειώσω με :jerking: Στο πρώτο φλόκι με παράτησε σύξυλο κι εξαφανίστηκε σε κλάσματα δευτερολέπτου, ούτε γεια δεν είπε, δηλαδή όταν άνοιγε την πόρτα του δωματίου για να φύγει ακόμα τον έπαιζα :confused:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
1.73; Προφανώς και η γκόμενα θα προτιμήσει τους Πάκηδες από τον Κοντορεβυθούλι.

Ανατριχιάζω καθώς σκέφτομαι το φίλο σου να μιλάει με τη βλαχοπροφορά του και να ρωτάει την τσατσά τέτοιες μαλακίες.
ΑΑΑΑ!!!!!! Καταλαβα εσυ εισαι γονος που κραταει η σκουφια σου απο το Μπακιχαμ , και πινεις τσαι καθε μερα στις 5ηωρα (five o clok tea ),ανατριχιαζω γραψε μου και αλλα γουσταρω !!!!!!!!!!!!!!!!! οταν δεν ξερεις προσωπα και ανθρωπους ,φουκαρα φαντασιομανη.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν Αγκύρας 12Β, νομίζω ακόμα εκεί είναι. Από πρωί, μονοβάρδια μέχρι όσο πάει. :coffee:

ΑΝ κλείσεις τα μάτια ή κοιτάς το ταβάνι το τσιμπούκι της είναι μια χαρά! :wink: :sunglasses:
Το να πληρώσεις 20 ευρώ για να γαμήσεις ένα βρυκόλακα δεν είναι και τόσο φυσιολογικό!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Ρε τύπε, δεν τα ρωτάνε αυτά στο σαλόνι! :jerking:
Κι εγώ κάποτε είχα κάνει τη χαζομάρα να ρωτήσω για γλυφοκώλι στο σαλόνι του Διδυμου 27.
Ενώ μου απάντησαν αρνητικά, ο φίλος και μύστης @Pa Luki Luk , με επανέφερε στην πραγματικότητα!
Έτσι, μπήκα χωρίς ερώτηση την επόμενη φορά κι παίχτηκε όχι μόνο κωλογλυφάδα, αλλά και
πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:

Σε ποιάν αναφέρεσαι;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Καλησπέρα μάγκες! Φόλα στο Ιάσονος 30 στο κάτω, απογευματινή βάρδια, δε θυμάμαι όνομα, ίσως Ντιάνα ίσως να κάνω και λάθος, μια ξανθιά κοπέλα, νταρντάνα γύρω στα 30, ομορφούλα στο πρόσωπο, που λέει συνέχεια νιάου. Αρχικά ζήτησε επιπλέον 5 ευρώ για να μου κάνει πιο πολύ ώρα ελεύθερο στοματικό, όπως είπε, αλλά εγώ έτσι κι αλλιώς δεν ήθελα πίπα. Τεσπά, το πράγμα δεν τσούλαγε και της είπα να τελειώσω με :jerking: Στο πρώτο φλόκι με παράτησε σύξυλο κι εξαφανίστηκε σε κλάσματα δευτερολέπτου, ούτε γεια δεν είπε, δηλαδή όταν άνοιγε την πόρτα του δωματίου για να φύγει ακόμα τον έπαιζα :confused:

Εχει γραφτεί πάμπολλες φορές οτι η Νάντια ή Αννα στο Ιασωνος 30 υπόγειο η όροφος οταν δουλεύει ειναι μια απατεωνισα κλέφτρα με ψυχολογικά.
Απλα δεν διαβάζετε τις κριτικές και την ενημέρωση, μπαίνετε μονο για να κάνετε ποστ.
 

SmartAssasin

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα! Ξέρει κανείς αν παίζει λεσβιακό σε κάποιο σπιτάκι;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Φιλε μου Junax , σωστα αυτα που λες αλλα ξεχνας οτι απο μπουρδελο σε μπουρδελο και απο πουτανα σε πουτανα υπαρχουν διαφορες .Υπαρχει και η αλλη εκδοχη εαν μπει στο δωματιο και ζητησει αυτα που θελει μετα απο καποιο σημειο της επαφης με την πουτανα και του πει οχι , τοτε θα εχει χασει το 20αρικο και δεν θα μπορει να το παρει πισω γιατι αν το απαιτησει με λιγο εντονο υφος μπορει να φυγει και με κανενα μαυρο ματι , δεν ειναι παντα σε ολα οι ιδιες περιπτωσεις.
Και η δικιά σου προσέγγιση και του @Junax είναι σωστές αδερφέ Απόλλων. Απλά ο @Junax ρισκάρει λίγο παραπάνω αλλα συνήθως στο δωμάτιο οι κοπέλες είναι πιο απελευθερωμένες. Στο σαλόνι κατά μεγάλο ποσοστό οι απαντήσεις είναι αρνητικες διότι ακούει και η τσατσά και υπάρχουν και κάμερες.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
275
Κριτικές
46
Like
3.967
Πόντοι
1.651
Καλησπέρα μάγκες! Φόλα στο Ιάσονος 30 στο κάτω, απογευματινή βάρδια, δε θυμάμαι όνομα, ίσως Ντιάνα ίσως να κάνω και λάθος, μια ξανθιά κοπέλα, νταρντάνα γύρω στα 30, ομορφούλα στο πρόσωπο, που λέει συνέχεια νιάου. Αρχικά ζήτησε επιπλέον 5 ευρώ για να μου κάνει πιο πολύ ώρα ελεύθερο στοματικό, όπως είπε, αλλά εγώ έτσι κι αλλιώς δεν ήθελα πίπα. Τεσπά, το πράγμα δεν τσούλαγε και της είπα να τελειώσω με :jerking: Στο πρώτο φλόκι με παράτησε σύξυλο κι εξαφανίστηκε σε κλάσματα δευτερολέπτου, ούτε γεια δεν είπε, δηλαδή όταν άνοιγε την πόρτα του δωματίου για να φύγει ακόμα τον έπαιζα :confused:
Το γνωστό μπαζο ! Διάβαζε κριτικές συναγωνιστή !
Είχα περάσει μια φορά για πλάκα και ζήτησε 2€ για ακα ! Σήκωνε πόδι, έκανε μαλακίες κι ο πρεζοτσατσός , είχε "παγιδεύσει" στον καναπέ ένα πακι, ενώ ψαχνόταν να γίνει με το κινητό.
Μόνο για ταινία του Τζεφιρέλι θα έκαναν , τίποτε άλλο.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Kαλησπερα Τρελ.....τι δεν καταλαβες?δεν της καθοτανε!!!!!γυρναγε στο δωματιο γυρω-γυρω και τον κυνηγαγε...!!!!!μεχρι που τον επιασε απο τα αρχιδια και τον καθησε κατω και χοροπηδαγε επανω στην ψωλη χαρουμενη....εκεινος υποθετω ελεγε...''Δεν Θελω....δεν Θελωωωωωωωωωωω''!!!!
Δεν απέχεις και πολύ από αυτό που έγινε...

Άντε να το κάνω εικόνα.
Μπήκε δωμάτιο και με βρίσκει με τα ρούχα. Έπρεπε εκτάκτως να φύγω.
Με πέταξε κοντά στο νιπτήρα, με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα, μου κατέβασε τα βρακιά τον πήρε κατευθείαν στόμα.
Με πέταξε στο κρεβάτι, ιππασία μέχρις εσχάτων, ξανά πίπα και τελείωμα στόμα.
:hi:
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Μια και μονο ερωτηση απο ποτε οι 42αριδες εγιναν μεσηλικες ??? Εσυ και οι φιλοι σου ειστε τεκνα , γιατι ξερω καποιους που τους ξερω και τους ξερεις που ειναι 45 !!! δηλ σε μερικα χρονια τους εχεις για θαψιμο ?? Ευχαριστω.!!!!!!!!!!
Μεχρι 45 γαμας μια χαρα μετα αρχιζουν τα δυσκολα, στα 49 50 κρεμας παπουτσα
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Μια και ο λογος περι ονοματος Αντριαννα ,Εστειλα φιλο απο Ναυπλιο στην Αντριαννα ( Χωματιανου ) με τον ωραιο κωλο , ηταν μονος στο σαλονι και περιμενε να βγει η εν λογο κοπελα , ο φιλος ρωτησε αν η γκομενα δεινει γλωσσοφιλα πριν μπει στο δωματιο η απαντηση ηταν οχι μετα ρωταει εαν κανει ελευθερο στοματικο (πραγμα που του ειχα πει οτι κανει , αλλα οχι τελειωτικο ) και απαντηση ηταν οτι τα παντα ειναι normal , πραγμα που το δεχτηκε και βγαλε το 20αρικο να το δωσει στην τσα2 , οποτε ακουγετε απο το κουζινακι πες του να φυγει . ο τυπος ειναι 42 ετων και πολυ ωραιο σωμα 1.73 , Η γκομενα σημειωνω περνει και πακιδες !!! τα συμπερσματα δικα σας .
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Όποια και αν δούλευε αυτό που σκέφτεται εκείνη την στιγμή είναι οτι αν είναι τόσο περίεργος απο το σαλόνι, σκέψου πως θα είναι μέσα στο δωμάτιο...
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.007
Πόντοι
26.316
Μεχρι 45 γαμας μια χαρα μετα αρχιζουν τα δυσκολα, στα 49 50 κρεμας παπουτσα
Όποιος δεν γαμαει στα 50, δεν γαμούσε ούτε στα 30.
Τώρα αν είναι παντρεμένος, γαμαει μόνο την γυναίκα του και έχουν βαρεθεί και οι δύο, είναι άλλο θέμα.
Αλλιώς κάθε μέρα
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Καλο ειναι να ξεκαθαριζεις απο το σαλονι οποτε αμα μπεις μεσα και σου κανει νουμερα σηκωνεσαι και φευγεις και παιρνεις και τα λεφτακια σου πίσω
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Μια και μονο ερωτηση απο ποτε οι 42αριδες εγιναν μεσηλικες ??? Εσυ και οι φιλοι σου ειστε τεκνα , γιατι ξερω καποιους που τους ξερω και τους ξερεις που ειναι 45 !!! δηλ σε μερικα χρονια τους εχεις για θαψιμο ?? Ευχαριστω.!!!!!!!!!!
Άσχετο με το θέμα αλλά ας πω την αποψάρα μου.
Ο 45ης μπορεί με βάση την κοινή γνώμη να μην θεωρείτε "μεσήλικας", ωστόσο αν το σκεφτείς πρακτικά, είναι ενδεχομένως και παραπάνω απο μεσήλικας.
Πιστεύεις οτι ο μέσος έλληνας ζει παραπάνω απο 70-75 χρόνια;
Αν μιλάμε καθαρά βιολογικά, προσωπικά θεωρώ οτι ο μεσήλικας είναι μεταξύ 35-40.
 

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
21
Like
45
Πόντοι
0
Έχει να προτείνει κανείς καμμιά πετιτ πιτσιρίκα πρωινή βάρδια;
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Και στα 50 και στα 60 και στα 80 γαμας το θεμα ειναι πως γαμας, αν θελεις γερανο να σου σηκωθει και μετα το γαμησι εισαι για εντατικη αστο καλυτερα, εχω δει χουφταλα με μαγκουρες να μπαινουν στα δωματια των μπουρδελων στη Φυλης, στην τελικη ειναι ποσο αξιοπρεπεια εχει ο καθενας μας
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Φιλε μου Junax , σωστα αυτα που λες αλλα ξεχνας οτι απο μπουρδελο σε μπουρδελο και απο πουτανα σε πουτανα υπαρχουν διαφορες .Υπαρχει και η αλλη εκδοχη εαν μπει στο δωματιο και ζητησει αυτα που θελει μετα απο καποιο σημειο της επαφης με την πουτανα και του πει οχι , τοτε θα εχει χασει το 20αρικο και δεν θα μπορει να το παρει πισω γιατι αν το απαιτησει με λιγο εντονο υφος μπορει να φυγει και με κανενα μαυρο ματι , δεν ειναι παντα σε ολα οι ιδιες περιπτωσεις.
Μου φαίνεται ότι ορισμένοι από εδώ δεν έχουν γαμησει ποτέ μη εκδιδόμενη γκόμενα!

Δεν ρωτάς, απλά κάνεις! :rockon:

Κι αν σου φέρει αντιρρήσεις, απλά σταματάς! Πρόσφατα γάμησα 2 τανες ΑΚΑ με χύσιμο μέσα και ΔΕΝ τις ρώτησα καν! Η δεύτερη ειδικά με παρακάλεσε κιόλας να τη χύσω μέσα!

Οι γυναίκες ΔΕΝ θέλουν σεβασμό! Νόμος! :woldman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom