Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (11 μέλη και 79 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Ναι έχεις δίκιο. Μαλακία μου. Μπερδεύτηκα γιατί και αυτή ήταν κάποτε
Νομιζω οτι αυτη που αναφερεσαι ειναι η Αλεξανδρα
στη μοντέλοαλυσίδα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Τη μπερδεύω με μια call Νικόλ που μοιάζουν πολύ κιόλας. Έχω μπλεξει τα μπούτια μου φίλε. Με έχει βαρεσει ο ήλιος. Μάλλον θα αρχίσω να πίνω κατουρακια κι εγώ από τσουπρες όπως κάνει και ο @DmtrsxXx μήπως κι έρθω στα ίσα μου.
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο.....συμφωνω για Βερονικα και επαυξανω....καυλιαρα....σε ενα 69 μαζι της εβαλα και δαχτυλακι...σαλιωμα και σιγα-σιγα μην τσινισει...το δεχτηκε λουκουμι....λυσσαξε....και ανεβασε ταχυτητα.....και παρεδωσα οπλα...δεν αντεξα.....
Καλα να περνας.....
OptimalCandidAfricangroundhornbill-size_restricted.gif
Καλά την έκανες ντη γκαριολα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Πήγα και είδα Λίζα απο Φώκαιας αλλά δεν τρελάθηκα..

Επίσης η Αλίσα απο αγκυρας είναι όντως gfe γλυκιά κοπέλα αλλά μέχρι εκεί.., δεν ξέρω αν αξίζει το εικοσάρικο..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Η Μοίρα έχει πολύ καλό κορμί για την ηλικία της αλλά το χάνει στη φάτσα. Και το χάνει ακόμα πιο πολύ όταν γελάει (χάλια δόντια). Δεν παίζουμε ποτέ μπάλα με κοπέλες που δεν έχουν άριστη οδοντοστοιχία. Είναι ο καθρέφτης της υγείας.
Από τις ελάχιστες γυναίκες που με έχουν βιάσει!!!
:rose::rose::rose:
τρώει ψωμί στο 10αρικο στο στενό της Περδίκκας στο βλοσυρό Μετάξι.
:tooth::tooth::tooth:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tι σου εκανε δηλαδη, οταν λες οτι σε βιασε?
Kαλησπερα Τρελ.....τι δεν καταλαβες?δεν της καθοτανε!!!!!γυρναγε στο δωματιο γυρω-γυρω και τον κυνηγαγε...!!!!!μεχρι που τον επιασε απο τα αρχιδια και τον καθησε κατω και χοροπηδαγε επανω στην ψωλη χαρουμενη....εκεινος υποθετω ελεγε...''Δεν Θελω....δεν Θελωωωωωωωωωωω''!!!!
η μαλλον εγινε κατι αλλο......
giphy (43).gif
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Like
504
Πόντοι
81
Τελικά κανένας καταδρομέας έχει νέα για την Αντριάννα, αυτό το σοβιετικό gilf με το τρομερά περίεργο τσιμπούκι;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
....και μετα της Παναγιας που ειχα παει εκδρομη ξαναγυρισα καβλωμενος προ ολιγου οπου ετυχε να παω Φωτεινη Ιασωνος 44 σκαλακια η οποια ειχε και σχεδον μηδεν δωματια.
Σπεσιαλ τσιμπουκι απο τη γεροντοκοπελα και αδιακοπο κοπανημα στα 4 οπου και κατεθεσα στη φλοκοσακουλα.
Αυτα.Φυλης μηδςνικη σχεδον κινηση.Λιγο πιο ζωντανη η κινηση επι Ιασωνος με αρκετους Ινδους με τουλμπανια στα κεφαλια τους να ψαχνουν καταθεση.
1000003207.jpg
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.007
Πόντοι
26.316
Φωκαιας 7 Ηλεκτρα
Φωκαιας 9 Κατερινα Φωκαιας 13 υπογειο Καρολάϊν νέα άφιξη κατά τον τσάτσο και πολύ ωραίο κορμί.
Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία και Ελένη Φωκαίας 17 Μιχαέλα
17Β Ρουσλάνα Φωκαιας 19 Ιωάννα Ρουμάνα
Φωκαιας 27 υπόγειο Ελένη
Σκαλακια Ναταλί και όροφος Βιολέτα, Σαμάνθα, Καίτη
Φωκαιας 25 Μανταλίνα
Φιλιππιδου 11Α Κορινα
11Β Καρολίνα και Νικόλ. Η Νικόλ μπήκε από το κουζινάκι δωμάτιο απέναντι και ούτε που την είδαμε. Φύγαμε και ο τσάτσος μας την είπε κιόλας όταν του είπαμε ότι δεν την είδαμε. Να πάτε παρακάτω έχει κι αλλα .
Φυλής 59 όροφος Σαμάνθα Λατινα, ισόγειο Μόνικα και Άντζελα κι αυτές Λατίνες
Φυλής 65 πράσινη πόρτα Κορίνα
Φυλής 67 Έλενα Φυλλης 71Α Εμμυ
Φυλής 71 στον
όροφο Τζένη.
Φυλής 69Β Βαλεντίνα και Μαριάννα
Φυλής 84Α Ράνια
Φυλής 86 Εβελίνα
Αγκύρας 9 Αλινα και Κίρα.
Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ίννα
Ιωαννίνων 5 Ίρις και Άννα
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
61
Like
313
Πόντοι
20
Κατάθεση στην Μπέλλα Ιασ32 στα 15Ε, πρόκειται για πολύ νεαρό κορίτσι 20χρονών απο το Durazzo της "Ιταλίας" και δεν ξέρει Ελληνικά λόγω του ότι μόλις ήρθε για πρώτη φορά Ελλάδα. Έχει πολύ ώραιο λεπτό σέξυ σώμα 20χρόνης αλλά ο κώλος είναι αυτό που θα σε κάνει να δώσει το παράβολο. Μοντελίσιος κώλος λίγο φουσκώτος όσο όσο, λεπτή μέση, λείο ελαφρός μαυρισμένο απο τον ήλιο δέρμα και φάτσα καυλωτική. Απο τους ευπρεπείς τρόπους της στο δωμάτιο πρέπει να είναι νέα στο άθλημα και φαίνεται να έτυχε απο τύχη εκεί λόγω των Ελβενών νταβάδων του Σκατουργείου. Απο υπηρεσίες χάνει λόγω του ότι είναι στενή και δεν αφήνει πολλά πολλά κατά τα άλλα είναι VFM μαζί με την Аліна απο Μ.Α 21
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Τελικά κανένας καταδρομέας έχει νέα για την Αντριάννα, αυτό το σοβιετικό gilf με το τρομερά περίεργο τσιμπούκι;
Μια και ο λογος περι ονοματος Αντριαννα ,Εστειλα φιλο απο Ναυπλιο στην Αντριαννα ( Χωματιανου ) με τον ωραιο κωλο , ηταν μονος στο σαλονι και περιμενε να βγει η εν λογο κοπελα , ο φιλος ρωτησε αν η γκομενα δεινει γλωσσοφιλα πριν μπει στο δωματιο η απαντηση ηταν οχι μετα ρωταει εαν κανει ελευθερο στοματικο (πραγμα που του ειχα πει οτι κανει , αλλα οχι τελειωτικο ) και απαντηση ηταν οτι τα παντα ειναι normal , πραγμα που το δεχτηκε και βγαλε το 20αρικο να το δωσει στην τσα2 , οποτε ακουγετε απο το κουζινακι πες του να φυγει . ο τυπος ειναι 42 ετων και πολυ ωραιο σωμα 1.73 , Η γκομενα σημειωνω περνει και πακιδες !!! τα συμπερσματα δικα σας .
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Τελικά κανένας καταδρομέας έχει νέα για την Αντριάννα, αυτό το σοβιετικό gilf με το τρομερά περίεργο τσιμπούκι;
Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν Αγκύρας 12Β, νομίζω ακόμα εκεί είναι. Από πρωί, μονοβάρδια μέχρι όσο πάει. :coffee:

ΑΝ κλείσεις τα μάτια ή κοιτάς το ταβάνι το τσιμπούκι της είναι μια χαρά! :wink: :sunglasses:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Κατάθεση στην Μπέλλα Ιασ32 στα 15Ε, πρόκειται για πολύ νεαρό κορίτσι 20χρονών απο το Durazzo της "Ιταλίας" και δεν ξέρει Ελληνικά λόγω του ότι μόλις ήρθε για πρώτη φορά Ελλάδα. Έχει πολύ ώραιο λεπτό σέξυ σώμα 20χρόνης αλλά ο κώλος είναι αυτό που θα σε κάνει να δώσει το παράβολο. Μοντελίσιος κώλος λίγο φουσκώτος όσο όσο, λεπτή μέση, λείο ελαφρός μαυρισμένο απο τον ήλιο δέρμα και φάτσα καυλωτική. Απο τους ευπρεπείς τρόπους της στο δωμάτιο πρέπει να είναι νέα στο άθλημα και φαίνεται να έτυχε απο τύχη εκεί λόγω των Ελβενών νταβάδων του Σκατουργείου. Απο υπηρεσίες χάνει λόγω του ότι είναι στενή και δεν αφήνει πολλά πολλά κατά τα άλλα είναι VFM μαζί με την Аліна απο Μ.Α 21

Ειναι 2 μηνες περίπου εδω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Μια και ο λογος περι ονοματος Αντριαννα ,Εστειλα φιλο απο Ναυπλιο στην Αντριαννα ( Χωματιανου ) με τον ωραιο κωλο , ηταν μονος στο σαλονι και περιμενε να βγει η εν λογο κοπελα , ο φιλος ρωτησε αν η γκομενα δεινει γλωσσοφιλα πριν μπει στο δωματιο η απαντηση ηταν οχι μετα ρωταει εαν κανει ελευθερο στοματικο (πραγμα που του ειχα πει οτι κανει , αλλα οχι τελειωτικο ) και απαντηση ηταν οτι τα παντα ειναι normal , πραγμα που το δεχτηκε και βγαλε το 20αρικο να το δωσει στην τσα2 , οποτε ακουγετε απο το κουζινακι πες του να φυγει . ο τυπος ειναι 42 ετων και πολυ ωραιο σωμα 1.73 , Η γκομενα σημειωνω περνει και πακιδες !!! τα συμπερσματα δικα σας .

Πολλα ρωτάει ο φίλος σου... Δε θα αγοράσει σπίτι, ουτε οι πακηδες δε ρωτάνε τοσα. Οποιος ξέρει την Αντριάννα μπαίνει κατευθείαν δωμάτιο. Έπρεπε να σε εμπιστευτεί αλλα δεν το έκανε.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Μια και ο λογος περι ονοματος Αντριαννα ,Εστειλα φιλο απο Ναυπλιο στην Αντριαννα ( Χωματιανου ) με τον ωραιο κωλο , ηταν μονος στο σαλονι και περιμενε να βγει η εν λογο κοπελα , ο φιλος ρωτησε αν η γκομενα δεινει γλωσσοφιλα πριν μπει στο δωματιο η απαντηση ηταν οχι μετα ρωταει εαν κανει ελευθερο στοματικο (πραγμα που του ειχα πει οτι κανει , αλλα οχι τελειωτικο ) και απαντηση ηταν οτι τα παντα ειναι normal , πραγμα που το δεχτηκε και βγαλε το 20αρικο να το δωσει στην τσα2 , οποτε ακουγετε απο το κουζινακι πες του να φυγει . ο τυπος ειναι 42 ετων και πολυ ωραιο σωμα 1.73 , Η γκομενα σημειωνω περνει και πακιδες !!! τα συμπερσματα δικα σας .
Ρε τύπε, δεν τα ρωτάνε αυτά στο σαλόνι! :jerking:
Κι εγώ κάποτε είχα κάνει τη χαζομάρα να ρωτήσω για γλυφοκώλι στο σαλόνι του Διδυμου 27.
Ενώ μου απάντησαν αρνητικά, ο φίλος και μύστης @Pa Luki Luk , με επανέφερε στην πραγματικότητα!
Έτσι, μπήκα χωρίς ερώτηση την επόμενη φορά κι παίχτηκε όχι μόνο κωλογλυφάδα, αλλά και
πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Ρε τύπε, δεν τα ρωτάνε αυτά στο σαλόνι! :jerking:
Κι εγώ κάποτε είχα κάνει τη χαζομάρα να ρωτήσω για γλυφοκώλι στο σαλόνι του Διδυμου 27.
Ενώ μου απάντησαν αρνητικά, ο φίλος και μύστης @Pa Luki Luk , με επανέφερε στην πραγματικότητα!
Έτσι, μπήκα χωρίς ερώτηση την επόμενη φορά κι παίχτηκε όχι μόνο κωλογλυφάδα, αλλά και
πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:
Φιλε μου Junax , σωστα αυτα που λες αλλα ξεχνας οτι απο μπουρδελο σε μπουρδελο και απο πουτανα σε πουτανα υπαρχουν διαφορες .Υπαρχει και η αλλη εκδοχη εαν μπει στο δωματιο και ζητησει αυτα που θελει μετα απο καποιο σημειο της επαφης με την πουτανα και του πει οχι , τοτε θα εχει χασει το 20αρικο και δεν θα μπορει να το παρει πισω γιατι αν το απαιτησει με λιγο εντονο υφος μπορει να φυγει και με κανενα μαυρο ματι , δεν ειναι παντα σε ολα οι ιδιες περιπτωσεις.
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
75
Like
362
Πόντοι
20
Ρε τύπε, δεν τα ρωτάνε αυτά στο σαλόνι! :jerking:
Κι εγώ κάποτε είχα κάνει τη χαζομάρα να ρωτήσω για γλυφοκώλι στο σαλόνι του Διδυμου 27.
Ενώ μου απάντησαν αρνητικά, ο φίλος και μύστης @Pa Luki Luk , με επανέφερε στην πραγματικότητα!
Έτσι, μπήκα χωρίς ερώτηση την επόμενη φορά κι παίχτηκε όχι μόνο κωλογλυφάδα, αλλά και
πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:
Σωστος τοσες 10ετιες που παω σε οικους ουδεποτε ρωτησα κατι στο σαλονι, αν μου αρεσε κοπελα περνουσα και μεσα στο δωματιο παιζοντουσαν ολα θετικα η αρνητικά
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
ο τυπος ειναι 42 ετων και πολυ ωραιο σωμα 1.73 ,

1.73; Προφανώς και η γκόμενα θα προτιμήσει τους Πάκηδες από τον Κοντορεβυθούλι.

Ανατριχιάζω καθώς σκέφτομαι το φίλο σου να μιλάει με τη βλαχοπροφορά του και να ρωτάει την τσατσά τέτοιες μαλακίες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
"
Ρε τύπε, δεν τα ρωτάνε αυτά στο σαλόνι! :jerking:
Κι εγώ κάποτε είχα κάνει τη χαζομάρα να ρωτήσω για γλυφοκώλι στο σαλόνι του Διδυμου 27.
Ενώ μου απάντησαν αρνητικά, ο φίλος και μύστης @Pa Luki Luk , με επανέφερε στην πραγματικότητα!
Έτσι, μπήκα χωρίς ερώτηση την επόμενη φορά κι παίχτηκε όχι μόνο κωλογλυφάδα, αλλά και
πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:
Τι να πεις ρε μυστη... Δεν ξερουν τα νεούδια. Και οχι μονο δεν ξέρουν μπηκε και ο αλλος να κράξει την Αντριάννα για χαρη του κοντου μεσήλικα φιλου του.... και μαλλον και καραφλου. Ποια ? την Αντριάννα, που χρονια τωρα με τη σταθερή αποδοση της μας παίρνει την κούραση και φεύγουμε απο τον οίκο ανακουφισμένοι.
Θα πέσει κεραυνός και θα τον κάψει...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom