Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (20 μέλη και 208 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
Καλημέρα, καλή εβδομάδα σ όλους. Χτες Κυριακή έριξα ένα καλό γαμησι Τζούλια Ιάσωνος 37 Σκαλιά πάνω για το οποίο ανεβάζω κριτική και πάμε σ αυτό που θέλω να πω. Ιάσονος 39 πορνομωλ έχω πετύχει...τσατσαδες αγενεστατες, έχω πετύχει τέσσερις φορές Καυγά! Με ξύλο, φωνές για κλοπή κινητού και τέτοια. Άλλες τσατσαδες μου χουν θάψει το πορνομωλ και το τι γίνεται εκεί. Μάλιστα Σάββατο Τρίτη βάρδια στο πάνω δεξιά με τσατσά τη λεσβία κοντή τύπισσα Μ έδιωξε ευγενικά λέγοντας μου πως δεν θα δω τα κορίτσια και να περάσω έξω κάτι και που έκανα. Θα μου πείτε γιατί? Σε βόλτα μου τρεις εβδομάδες πριν τσατσά και πουτανα στον προαύλιο χώρο του μωλλ εβρισαν/απείλησαν συναγωνιστή που επειδή ήταν μπροστά μου δεν έκανε κάτι, πιο πιθανό να τον μπέρδεψαν κιόλας! Του πήρα το μέρος λέγοντας τους πως "κοιτάξτε τον, δεν είναι τίποτα απ' αυτά που του λετε ή δεν την παλεύετε ή τον μπερδεύετε Μ άλλον" Δεν μίλησαν
Οι δύο τραγελαφικοι πορνονταβαδες που ειχαν έρθει Μ είδαν τους είδα γνωριζόμαστε γενικα τα πάμε και αλοιμονο αν έκαναν κινηση. Μάλιστα ο συναγωνιστης ήταν ένας τελικά ευχάριστος ψηλός ευτραφής τύπος με τον οποίο και βολταραμε για λίγο. Μαύρο απο μένα όσο γίνεται. gossip: Lidl Λιοσίων έχει 3-4 καλά μουνάκια στα ταμεία, ένα κοκκινομαλλικο, μια ξανθιά βαμμένη και κάνα δυο άλλες και έχω πετύχει από πουτανες...Τζίνα και Λεϊλά από Μετάξι, Πωλίνα από Καλύμνου και Μιμή ή τώρα πια Στεφάνη από Μετάξι/Λιοσίων! Γενικά της πουτανας στα λιντλ συν ότι έχει και ωραίο κόσμο που ψωνίζει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.573
Κριτικές
1.275
Like
230.892
Πόντοι
46.232
Φωκαίας 19 Όλγα και Ιωάννα. Πέρασα με Όλγα θα ακολουθήσει κριτική.
Φωκαίας 27 σκαλακια Ναταλί.
Κωνσταντινουπόλεωςς 166Α Μαριάννα και Μισέλ
Ιωαννννινων 3 Αναστασία
Πολύ καλή η Όλγα
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
940
Πόντοι
361
τι εννοείς δυσανεξία
Λάθος το έθεσα, έπρεπε να κρατάω το εργαλείο για να την βάλει.
Της ζήτησα να έρθει από πάνω , το έκανε με γυρισμένη πλάτη .
Ψυχρή τελείως
Κρίμα τέτοιο μουνι.
Το αστείο είναι ότι η φωνή της μου θύμισε navigator αυτοκινήτου
 

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Like
17
Πόντοι
0
ρε μαγκες η χριστινα η ρουμανα στο στουντιο που δουλευει κανει κανα ελευθερο στοματικο η θα παμε εκει και θα μας λεει νορμαλ στα 80€
 

ntinosxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες οι πρωινές βάρδιες σε μεταξι, μαραθωνος κων/πολεως τι ωρα αρχιζουν ;;;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.241
Πόντοι
10.336
Καλημέρα, καλή εβδομάδα σ όλους. Χτες Κυριακή έριξα ένα καλό γαμησι Τζούλια Ιάσωνος 37 Σκαλιά πάνω για το οποίο ανεβάζω κριτική και πάμε σ αυτό που θέλω να πω. Ιάσονος 39 πορνομωλ έχω πετύχει...τσατσαδες αγενεστατες, έχω πετύχει τέσσερις φορές Καυγά! Με ξύλο, φωνές για κλοπή κινητού και τέτοια. Άλλες τσατσαδες μου χουν θάψει το πορνομωλ και το τι γίνεται εκεί. Μάλιστα Σάββατο Τρίτη βάρδια στο πάνω δεξιά με τσατσά τη λεσβία κοντή τύπισσα Μ έδιωξε ευγενικά λέγοντας μου πως δεν θα δω τα κορίτσια και να περάσω έξω κάτι και που έκανα. Θα μου πείτε γιατί? Σε βόλτα μου τρεις εβδομάδες πριν τσατσά και πουτανα στον προαύλιο χώρο του μωλλ εβρισαν/απείλησαν συναγωνιστή που επειδή ήταν μπροστά μου δεν έκανε κάτι, πιο πιθανό να τον μπέρδεψαν κιόλας! Του πήρα το μέρος λέγοντας τους πως "κοιτάξτε τον, δεν είναι τίποτα απ' αυτά που του λετε ή δεν την παλεύετε ή τον μπερδεύετε Μ άλλον" Δεν μίλησαν
Οι δύο τραγελαφικοι πορνονταβαδες που ειχαν έρθει Μ είδαν τους είδα γνωριζόμαστε γενικα τα πάμε και αλοιμονο αν έκαναν κινηση. Μάλιστα ο συναγωνιστης ήταν ένας τελικά ευχάριστος ψηλός ευτραφής τύπος με τον οποίο και βολταραμε για λίγο. Μαύρο απο μένα όσο γίνεται.
Ετσι ειναι φιλε, εχουν χαζεψει οι καριολες. Για εμενα οι καλυτερες "τσατσαδες" ειναι οι αρσενικες, και κυριως αυτοι που δεν ειναι ξεφωνημενες πουστρες.
Τυχαια και σχετικα προσφατα παραδειγματα, εροτικ πριζον γαμησα 2 φορες μια λατινα, ο τυπας στο πουτσο του δεν την φωναξε ποτε γιατι επαιζε με το κινητο του, καθαρα δωματια, ευγενικος χωρις σαλτσες και αρχιδιες. Πορνομολ κατω αριστερα (στη μαυρουλα) ο μπαρμπας δεν βαραει πορτες ποτε, επισης καθαρα δωματια συνηθως. Προχτες βαραγα παλαμακια με την υπερηχητικη κωλαρα της λατινας Αγαπης το απογευμα στο Ι19οροφο και ηταν τσατσος ενας τυπος που ανετα περναγε για νταβας, στα ~12 λεπτα της ειπε να "τελειωνει σιγα σιγα", κι ας ηταν γεματο το σαλονι, διακριτικοτατος.

Αλλα δουλεια δεν γινεται αμα μπουκοταρουμε τις σαπιες τσατσαδες μονο εμεις οι 2 και λιγοι μετρημενοι ακομα, γιατι αμα το μαγαζι ειναι γεματο δεν προκειται να αλλαξουν. Το τροπαρι των ηλιθιων πελατων αλλωστε ειναι, σε αυτες ακριβως τις τσατσαδες, αντι να τις αποφευγουν, να σκανε εξτρα λεφτα για να μην τους χτυπησουν την πορτα νωρις, δηλαδη εκ των πραγματων αργα ή γρηγορα θα το κανουν συστημα αφου ο μαλακας θα (ξανα)πληρωσει. Αυτοι οι μπασταρδοι τις κακομαθανε και την πληρωνουμε εμεις τα λαικα παιδια :coffee:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
402
Κριτικές
48
Like
2.529
Πόντοι
3.172
Χτες μεταμεσονύχτια επίσκεψη Λιοσίων 73..πήγα με με Ντανιέλα...μέτρια .. τσιμπούκι χωρίς...69..η πουτανα η τσατσά ...χτύπησε δεκάλεπτο.. καρκίνος μωρη σάπια
Που είναι η καλές εποχές με Μύρα ..και Σαμιρα..δεν ξανά πατάω σε μπουρδέλο..
 

Tsotso_Gelato

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν έχει επιστρέψει η Αλιονα Διδύμου 18 ? Γιατί πριν κάτι μέρες που πήγα ήταν κλειστό.
 

doctor milfer

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
50
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κάποιος, που δουλεύει τώρα η Ιζαμπέλα η σαντορινια με το τικ από Φώκαιας;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.869
Πόντοι
1.936

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
192
Like
1.090
Πόντοι
201
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.209
Κριτικές
16
Like
14.756
Πόντοι
3.246

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Στο Φωκαίας 25 όροφος έχουν σκάσει δυο ρωσίδες Αλεξάνδρα και Αλεξια, η Αλέξια είνια μπουμπουκάκι ζουμπουρλούδικο
Έχει κανείς επενδύσει;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Πριν λίγο επίσκεψη στην Ειρήνη, Φωκαιας 9 .
Κορμάρα , μουναρος αλλά δυστυχώς όπως έχουν γράψει και αλλοι ο κωλος πηγάδι,
τελείωμα με μαλακια .
Από μπροστά παρθένα αλλά από πίσω μπαίνουν τραίνα !
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
62
Like
19.794
Πόντοι
13.636

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
192
Like
1.090
Πόντοι
201

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
35
Like
10.538
Πόντοι
3.436
Καλημέρα, καλή εβδομάδα σ όλους. Χτες Κυριακή έριξα ένα καλό γαμησι Τζούλια Ιάσωνος 37 Σκαλιά πάνω για το οποίο ανεβάζω κριτική και πάμε σ αυτό που θέλω να πω. Ιάσονος 39 πορνομωλ έχω πετύχει...τσατσαδες αγενεστατες, έχω πετύχει τέσσερις φορές Καυγά! Με ξύλο, φωνές για κλοπή κινητού και τέτοια. Άλλες τσατσαδες μου χουν θάψει το πορνομωλ και το τι γίνεται εκεί. Μάλιστα Σάββατο Τρίτη βάρδια στο πάνω δεξιά με τσατσά τη λεσβία κοντή τύπισσα Μ έδιωξε ευγενικά λέγοντας μου πως δεν θα δω τα κορίτσια και να περάσω έξω κάτι και που έκανα. Θα μου πείτε γιατί? Σε βόλτα μου τρεις εβδομάδες πριν τσατσά και πουτανα στον προαύλιο χώρο του μωλλ εβρισαν/απείλησαν συναγωνιστή που επειδή ήταν μπροστά μου δεν έκανε κάτι, πιο πιθανό να τον μπέρδεψαν κιόλας! Του πήρα το μέρος λέγοντας τους πως "κοιτάξτε τον, δεν είναι τίποτα απ' αυτά που του λετε ή δεν την παλεύετε ή τον μπερδεύετε Μ άλλον" Δεν μίλησαν
Οι δύο τραγελαφικοι πορνονταβαδες που ειχαν έρθει Μ είδαν τους είδα γνωριζόμαστε γενικα τα πάμε και αλοιμονο αν έκαναν κινηση. Μάλιστα ο συναγωνιστης ήταν ένας τελικά ευχάριστος ψηλός ευτραφής τύπος με τον οποίο και βολταραμε για λίγο. Μαύρο απο μένα όσο γίνεται. gossip: Lidl Λιοσίων έχει 3-4 καλά μουνάκια στα ταμεία, ένα κοκκινομαλλικο, μια ξανθιά βαμμένη και κάνα δυο άλλες και έχω πετύχει από πουτανες...Τζίνα και Λεϊλά από Μετάξι, Πωλίνα από Καλύμνου και Μιμή ή τώρα πια Στεφάνη από Μετάξι/Λιοσίων! Γενικά της πουτανας στα λιντλ συν ότι έχει και ωραίο κόσμο που ψωνίζει.
Φιλε μου η τζουλια που πηγες Κυριακη μηπως ηταν η Τζουλια η μαυριδερη Ρουμανα με πιασιματακια που δουλευε στο διπλα Ιασωνος 37 ισογειο πρωινη βαρδια? Και αν οντως ειναι αυτη σε ποια βαρδια ειναι πλεον στον οροφο?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
35
Like
10.538
Πόντοι
3.436
Καλημέρα, καλή εβδομάδα σ όλους. Χτες Κυριακή έριξα ένα καλό γαμησι Τζούλια Ιάσωνος 37 Σκαλιά πάνω για το οποίο ανεβάζω κριτική και πάμε σ αυτό που θέλω να πω. Ιάσονος 39 πορνομωλ έχω πετύχει...τσατσαδες αγενεστατες, έχω πετύχει τέσσερις φορές Καυγά! Με ξύλο, φωνές για κλοπή κινητού και τέτοια. Άλλες τσατσαδες μου χουν θάψει το πορνομωλ και το τι γίνεται εκεί. Μάλιστα Σάββατο Τρίτη βάρδια στο πάνω δεξιά με τσατσά τη λεσβία κοντή τύπισσα Μ έδιωξε ευγενικά λέγοντας μου πως δεν θα δω τα κορίτσια και να περάσω έξω κάτι και που έκανα. Θα μου πείτε γιατί? Σε βόλτα μου τρεις εβδομάδες πριν τσατσά και πουτανα στον προαύλιο χώρο του μωλλ εβρισαν/απείλησαν συναγωνιστή που επειδή ήταν μπροστά μου δεν έκανε κάτι, πιο πιθανό να τον μπέρδεψαν κιόλας! Του πήρα το μέρος λέγοντας τους πως "κοιτάξτε τον, δεν είναι τίποτα απ' αυτά που του λετε ή δεν την παλεύετε ή τον μπερδεύετε Μ άλλον" Δεν μίλησαν
Οι δύο τραγελαφικοι πορνονταβαδες που ειχαν έρθει Μ είδαν τους είδα γνωριζόμαστε γενικα τα πάμε και αλοιμονο αν έκαναν κινηση. Μάλιστα ο συναγωνιστης ήταν ένας τελικά ευχάριστος ψηλός ευτραφής τύπος με τον οποίο και βολταραμε για λίγο. Μαύρο απο μένα όσο γίνεται. gossip: Lidl Λιοσίων έχει 3-4 καλά μουνάκια στα ταμεία, ένα κοκκινομαλλικο, μια ξανθιά βαμμένη και κάνα δυο άλλες και έχω πετύχει από πουτανες...Τζίνα και Λεϊλά από Μετάξι, Πωλίνα από Καλύμνου και Μιμή ή τώρα πια Στεφάνη από Μετάξι/Λιοσίων! Γενικά της πουτανας στα λιντλ συν ότι έχει και ωραίο κόσμο που ψωνίζει.
Οκ μολις τωρα διαβασα την κριτικη που εγραψες για την Τζουλια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom