Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (9 μέλη και 73 επισκέπτες)

doctor milfer

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κάποιος, που δουλεύει τώρα η Ιζαμπέλα η σαντορινια με το τικ από Φώκαιας;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.255
Κριτικές
256
Like
11.546
Πόντοι
19.505
Στο Φωκαίας 25 όροφος έχουν σκάσει δυο ρωσίδες Αλεξάνδρα και Αλεξια, η Αλέξια είνια μπουμπουκάκι ζουμπουρλούδικο
Έχει κανείς επενδύσει;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Πριν λίγο επίσκεψη στην Ειρήνη, Φωκαιας 9 .
Κορμάρα , μουναρος αλλά δυστυχώς όπως έχουν γράψει και αλλοι ο κωλος πηγάδι,
τελείωμα με μαλακια .
Από μπροστά παρθένα αλλά από πίσω μπαίνουν τραίνα !
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Καλημέρα, καλή εβδομάδα σ όλους. Χτες Κυριακή έριξα ένα καλό γαμησι Τζούλια Ιάσωνος 37 Σκαλιά πάνω για το οποίο ανεβάζω κριτική και πάμε σ αυτό που θέλω να πω. Ιάσονος 39 πορνομωλ έχω πετύχει...τσατσαδες αγενεστατες, έχω πετύχει τέσσερις φορές Καυγά! Με ξύλο, φωνές για κλοπή κινητού και τέτοια. Άλλες τσατσαδες μου χουν θάψει το πορνομωλ και το τι γίνεται εκεί. Μάλιστα Σάββατο Τρίτη βάρδια στο πάνω δεξιά με τσατσά τη λεσβία κοντή τύπισσα Μ έδιωξε ευγενικά λέγοντας μου πως δεν θα δω τα κορίτσια και να περάσω έξω κάτι και που έκανα. Θα μου πείτε γιατί? Σε βόλτα μου τρεις εβδομάδες πριν τσατσά και πουτανα στον προαύλιο χώρο του μωλλ εβρισαν/απείλησαν συναγωνιστή που επειδή ήταν μπροστά μου δεν έκανε κάτι, πιο πιθανό να τον μπέρδεψαν κιόλας! Του πήρα το μέρος λέγοντας τους πως "κοιτάξτε τον, δεν είναι τίποτα απ' αυτά που του λετε ή δεν την παλεύετε ή τον μπερδεύετε Μ άλλον" Δεν μίλησαν
Οι δύο τραγελαφικοι πορνονταβαδες που ειχαν έρθει Μ είδαν τους είδα γνωριζόμαστε γενικα τα πάμε και αλοιμονο αν έκαναν κινηση. Μάλιστα ο συναγωνιστης ήταν ένας τελικά ευχάριστος ψηλός ευτραφής τύπος με τον οποίο και βολταραμε για λίγο. Μαύρο απο μένα όσο γίνεται. gossip: Lidl Λιοσίων έχει 3-4 καλά μουνάκια στα ταμεία, ένα κοκκινομαλλικο, μια ξανθιά βαμμένη και κάνα δυο άλλες και έχω πετύχει από πουτανες...Τζίνα και Λεϊλά από Μετάξι, Πωλίνα από Καλύμνου και Μιμή ή τώρα πια Στεφάνη από Μετάξι/Λιοσίων! Γενικά της πουτανας στα λιντλ συν ότι έχει και ωραίο κόσμο που ψωνίζει.
Φιλε μου η τζουλια που πηγες Κυριακη μηπως ηταν η Τζουλια η μαυριδερη Ρουμανα με πιασιματακια που δουλευε στο διπλα Ιασωνος 37 ισογειο πρωινη βαρδια? Και αν οντως ειναι αυτη σε ποια βαρδια ειναι πλεον στον οροφο?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Καλημέρα, καλή εβδομάδα σ όλους. Χτες Κυριακή έριξα ένα καλό γαμησι Τζούλια Ιάσωνος 37 Σκαλιά πάνω για το οποίο ανεβάζω κριτική και πάμε σ αυτό που θέλω να πω. Ιάσονος 39 πορνομωλ έχω πετύχει...τσατσαδες αγενεστατες, έχω πετύχει τέσσερις φορές Καυγά! Με ξύλο, φωνές για κλοπή κινητού και τέτοια. Άλλες τσατσαδες μου χουν θάψει το πορνομωλ και το τι γίνεται εκεί. Μάλιστα Σάββατο Τρίτη βάρδια στο πάνω δεξιά με τσατσά τη λεσβία κοντή τύπισσα Μ έδιωξε ευγενικά λέγοντας μου πως δεν θα δω τα κορίτσια και να περάσω έξω κάτι και που έκανα. Θα μου πείτε γιατί? Σε βόλτα μου τρεις εβδομάδες πριν τσατσά και πουτανα στον προαύλιο χώρο του μωλλ εβρισαν/απείλησαν συναγωνιστή που επειδή ήταν μπροστά μου δεν έκανε κάτι, πιο πιθανό να τον μπέρδεψαν κιόλας! Του πήρα το μέρος λέγοντας τους πως "κοιτάξτε τον, δεν είναι τίποτα απ' αυτά που του λετε ή δεν την παλεύετε ή τον μπερδεύετε Μ άλλον" Δεν μίλησαν
Οι δύο τραγελαφικοι πορνονταβαδες που ειχαν έρθει Μ είδαν τους είδα γνωριζόμαστε γενικα τα πάμε και αλοιμονο αν έκαναν κινηση. Μάλιστα ο συναγωνιστης ήταν ένας τελικά ευχάριστος ψηλός ευτραφής τύπος με τον οποίο και βολταραμε για λίγο. Μαύρο απο μένα όσο γίνεται. gossip: Lidl Λιοσίων έχει 3-4 καλά μουνάκια στα ταμεία, ένα κοκκινομαλλικο, μια ξανθιά βαμμένη και κάνα δυο άλλες και έχω πετύχει από πουτανες...Τζίνα και Λεϊλά από Μετάξι, Πωλίνα από Καλύμνου και Μιμή ή τώρα πια Στεφάνη από Μετάξι/Λιοσίων! Γενικά της πουτανας στα λιντλ συν ότι έχει και ωραίο κόσμο που ψωνίζει.
Οκ μολις τωρα διαβασα την κριτικη που εγραψες για την Τζουλια...
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
Θέλω τη γνώμη σου για έναν που είδε την Αντριάνα στην Άγκυρας και με ρωτούσε εάν είναι άντρας.
Ειναι μερικες πουτανες οι οποιες πρεπει να αποσυρθουν πλεον λογω σεβασμου.Μια απο αυτες ειναι και η Αντριαννα.Κακως δουλευει.Δςν ειναι αντρας αλλα πλεον εχει κωλογριευσει αρκετα.Εικοσι χρονια πριν ειχε μεγαλο σουξε.Αλλα ο χρονος φθειρει.Εγω δεν εχω περασει ξανα μαζι της απο τη στιγμη που ενιωσα οτι επρατα ασεβεια κατα του εαυτου της και βεβαια και εμενα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.637
Πόντοι
1.936
Εχθεσινη βραδυνη τσαρκα με περισσοτερα σπιτακια ανοιχτα στη Φωκαιας παρα Φυλης.
Φωκαιας 27 σκαλακια Ναταλι.Επανω μια πιτσιρικα ονοματι Βαλερια αν θυμαμαι καλα.
Στα 13 αρια ηταν στο υπογειο η Παολα.Συμπαθεστατο λατιν πλασμα με ωραιο κορμι ,γλυκο προσωπο αλλα υπεραπλο προγραμμα με προφυλαξη διαμυνησε η διοπτροφορος τσατσα με το σγουρο μαλλι.Επανω ηταν Ελενη και Σοφια.Αδιαφορες.Στο 19 της Φωκαιας ηταν η Ολγα οπως ειπε με στομφο η τσατσα.Χωρις δωματια ομως.Πλαδαρο κωλι,πεσμενο βυζι και μια καπως αλλοπροσαλη μουρη.Τη σωνει το τελειωτικο που κανει επιλεκτικα και τα ταουαζ σε οσους γουσταρουν.Στο 17 οροφος ηταν μια Αντζελα.Πολυ προσχαρη με καρε μαλλι ωραιο προσωπακι και κωλαρα πλαδαρη για πολλες φαπες.Ισως τιμηθει στο μελλον.Εδωσα χαιρετισμους στην τσατσα της Ειρηνης οπλοπολυνολυσκας ,αξεχαστο κοριτσι για να τους περασει.
Αννιτα στα 86 της φυλλης γιοκ καθ'οτι κλειστο.Εν τελει πηγα στα σιγουρα και ανανεωσα τους ορκους πορνικης αγαπης για μια ακομα φορα στην Ελενη στη Φυλης 109 οροφος.Κατω ισογειο στο ιδιο νουμερο ηταν η Βικυ με εναν πρεζοτσατσο και καθ'ολα τα δωματια αδεια.Αυτα.
 

Peirawths20

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
36
Πόντοι
0
Η εμμη η πιτσιρίκα στην φυλής που πακετωνε ή και πακετωνει τους μεγαλύτερους, γαμιέται καλα? Κι αν ναι μπορεί να πει κάποιος τι ωρες την βρισκουμε?
Την έχω πάρει πολλές φορές
Στήνεται καλά και τον τρώει όλο και όλο (έχω μεγάλο εργαλείο)
Πίπα μέτρια προς κακή με προφυλακτικό
Εγώ την βάζω στα 4 και την ξεμουνιαζω και αντέχει
Την γυρνάω ιεραποστολικό και την καρφώνω δίχως αύριο και της γλύφω και τις πατούσες είναι πάντα με φρέσκου πεντικιούρ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom