Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 375 άτομα (45 μέλη και 330 επισκέπτες)

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Για να σταματήσει η διένεξη, ο Σμυρνης μαλλον δεν θυμαται τα παντα η δεν ειχε δώσει και πολύ σημασια στη συγκεκριμενη εκφραση καθως εχει γραψει το "παρκαρε" στην 1η κριτικη του για τη Μιρα στο 109β πριν αρκετα χρόνια.


"έλα να σε παρκαρω εδω"
 

Vidras

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
13
Like
88
Πόντοι
0
Πρωινή βάρδια τιμήθηκε η Ντάρια στο Άγκυρας 12. Ανάλογα τη βάρδια εργάζεται και στο απέναντι μαγαζάκι.
Υπέροχο milf με σώμα 25ρας , Ρωσίδα, αυτό τα λέει όλα.
Πίπα το έπαιρνε όλο δίχως χέρι και δεκτική σε όλες τις στάσεις.
Ανέβηκε πάνω μου και κυριολεκτικά τα έδωσε όλα.
Αχ, να έδεινε και κωλαρακι.
Επικοινωνιακή με δόση χιούμορ.
Θα ξανα τιμηθεί.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
26
Like
2.506
Πόντοι
2.590
Για να σταματήσει η διένεξη, ο Σμυρνης μαλλον δεν θυμαται τα παντα η δεν ειχε δώσει και πολύ σημασια στη συγκεκριμενη εκφραση καθως εχει γραψει το "παρκαρε" στην 1η κριτικη του για τη Μιρα στο 109β πριν αρκετα χρόνια.


"έλα να σε παρκαρω εδω"
Παρότι δικαιώνομαι φίλε μου, από την άλλη πραγματικά λυπάμαι!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.164
Πόντοι
9.846
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου!
Άλλα το ότι ένας άντρας κοντά στα 50 κάθεται και μου κάνει ολόκληρη επίθεση γιατί μια πόρνη 3ης-4ης κατηγορίας, όπως η Μοίρα σήμερα, σ' εκείνον δεν έλεγε πάρκαρε ενώ έλεγε σ' εμένα.
Τι να πω, αυτό με ξεπερνάει!!!
Το αφήνω στη κρίση του κοινού...
Καλε μου φίλε θα σου δώσω μια συμβουλή. Αν θες την ακούς, αν θες την προσπερνάς. Όταν μιλάνε τα ιερά τέρατα της σελίδας αυτής όπως είναι ο @n.smirni76 και ο @DmtrsxXx πρέπει να τους ακούμε και να μην είμαστε ισχυρογνώμων. Δεν θέλουν ούτε να μας ειρωνευτουν ούτε τίποτα. Απλά είναι μαλακία να τους αμφισβητούμε. Οπως και να έχει όσο καλοί να είμαστε μερικοί αυτοί οι δύο και κάνα δυο άλλοι τα ξέρουν καλύτερα. ΚΑΙ ΌΝΤΩΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΈΝΑ!Επίσης ειναι πολύ περισσότερο καιρο από όλους μας στην πιάτσα και έχουν βοηθήσει χιλιάδες επισκέπτες και μέλη στην κρυφή δεύτερη ζωή που κάνουμε. Εγώ στα παπαρια μου γιατί πάντα θα υπάρχουν μαλάκες θα μου πουν ότι τους γλύφω, αλλά εκατοντάδες εδώ μέσα σε αυτό το νήμα θα μου πουν ότι έχω δίκιο. Ο ελάχιστος σεβασμός λοιπόν. Δεν έχεις ιδέα ποσοι περιμένουν την ενημέρωση του Σμύρνη και του Μήτσου. Πάμε δυνατά λοιπόν και όλα θα τα βρεις στην πορεία. Κανένας δεν έχει τίποτα εχθρικό μαζί σου. Εγώ είμαι σε αυτό το σαϊ 3 κάτι χρόνια και μπαίνω στο Bou πάνω από 10. Ξέρεις πόσες φορές νομιζα ότι ήξερα τα πάντα αλλά τελικά δεν ήξερα τίποτα; Άντε καλησπέρα φίλε. Αύριο γιορτάζουν και οι χριστιανοί, χαμηλά οι τονοι. (Οι χριστιανοί είπαμε γατάκια, οι Μεταλλαδες δεν πιστεύουν σε τέτοια παραμυθακια).
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
Για να σταματήσει η διένεξη, ο Σμυρνης μαλλον δεν θυμαται τα παντα η δεν ειχε δώσει και πολύ σημασια στη συγκεκριμενη εκφραση καθως εχει γραψει το "παρκαρε" στην 1η κριτικη του για τη Μιρα στο 109β πριν αρκετα χρόνια.


"έλα να σε παρκαρω εδω"
Το θυμάμαι πολύ καλά γι αυτό και του απάντησα του τύπου, γιατί είναι κάτι πού έγραψα εγώ και προφανώς το διάβασε ο τύπος ,αλλά από κει και πέρα δε το χρησιμοποίησε ποτέ ξανά και ο τύπος το οικιοποιηθηκε και ήταν ο λόγος πού του απάντησα αλλιώς σιγά μην ασχολούμουν.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Στο Μ.Α 28 υπόγειο κατεθεσα στο όμορφο και γλυκό μιλφο-γκιλφ Ντιάνα. Σίγουρα αξίζει κριτική εδώ.
@Επιρρεπής

Στο Ιάσονος 39 δεξί υπόγειο καινούρια άφιξη, πολυ νεαρη 18-19 ετων μαλλον λατίνα. αρκετά ομορφη με καλό κορμι και τατου στλο στήθος.
Ειπα στην τσατσά οτι θα περασω δωμάτιο, αυτή μου είπε να ειμαι πολυ απαλος μαζι της γιατι ειναι καινούρια και δεν αντέχει γαμησι.
Συγκεκριμένα μου ειπε "οχι ντουπ ντουπ και οχι βαθιά." Της βουτηξα το δεκαρικο απο τα χέρια και εγινα Λούης.. θα πέφτει πολυ κλέψιμο στο γαμησι και δεν ειχα ορεξη.

Ιάσονος 39 αριστερό η Μαρία η μαύρη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Στο Μ.Α 28 υπόγειο κατεθεσα στο όμορφο και γλυκό μιλφο-γκιλφ Ντιάνα. Σίγουρα αξίζει κριτική εδώ.
@Επιρρεπής

Στο Ιάσονος 39 δεξί υπόγειο καινούρια άφιξη, πολυ νεαρη 18-19 ετων μαλλον λατίνα. αρκετά ομορφη με καλό κορμι και τατου στλο στήθος.
Ειπα στην τσατσά οτι θα περασω δωμάτιο, αυτή μου είπε να ειμαι πολυ απαλος μαζι της γιατι ειναι καινούρια και δεν αντέχει γαμησι.
Συγκεκριμένα μου ειπε "οχι ντουπ ντουπ και οχι βαθιά." Της βουτηξα το δεκαρικο απο τα χέρια και εγινα Λούης.. θα πέφτει πολυ κλέψιμο στο γαμησι και δεν ειχα ορεξη.

Ιάσονος 39 αριστερό η Μαρία η μαύρη.

Στο Μ.Α 28 υπόγειο κατεθεσα στο όμορφο και γλυκό μιλφο-γκιλφ Ντιάνα. Σίγουρα αξίζει κριτική εδώ.
@Επιρρεπής

Στο Ιάσονος 39 δεξί υπόγειο καινούρια άφιξη, πολυ νεαρη 18-19 ετων μαλλον λατίνα. αρκετά ομορφη με καλό κορμι και τατου στλο στήθος.
Ειπα στην τσατσά οτι θα περασω δωμάτιο, αυτή μου είπε να ειμαι πολυ απαλος μαζι της γιατι ειναι καινούρια και δεν αντέχει γαμησι.
Συγκεκριμένα μου ειπε "οχι ντουπ ντουπ και οχι βαθιά." Της βουτηξα το δεκαρικο απο τα χέρια και εγινα Λούης.. θα πέφτει πολυ κλέψιμο στο γαμησι και δεν ειχα ορεξη.

Ιάσονος 39 αριστερό η Μαρία η μαύρη.
και πολλυ καλα αεκανες που εφυγες.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Ρε φίλε χωρίς παρεξήγηση αλλά μερικοί παντρεμένοι ούτε τη γυναίκα τους δεν έχουν γαμησει 30 φορές συνολικά!!!
Έτσι είναι βρε Bambola..
Μια φορά την πήραμε στο Περγάμου 1 τη Μίρα και πάπαλα, έφτανε. Άκου 30...
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Σας ζηλεύω πολύ ρε αλάνια..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Κατάθεση στην κοντοπουτανη Αλβανεζα Άντζελα στο Πέρδικα 1 όροφος. Έχει φτιάξει αρκετά το Αντζελακι και καυλωνω οταν τη βλέπω, αντέχει και δυνατό γαμήσι.
Αυριο θα ειναι 1200 με 1800 στον παραπανω οίκο και μετά τις 1800 θα πάει στο Ιάσωνος 44 ευθεία διάδρομος. Αξιόλογη επιλογη για τα δεδομένα της περιοχής και για 15Αυγουστο όπου πολλα θα ειναι κλειστά.
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
149
Πόντοι
0
Στο Μ.Α 28 υπόγειο κατεθεσα στο όμορφο και γλυκό μιλφο-γκιλφ Ντιάνα. Σίγουρα αξίζει κριτική εδώ.
@Επιρρεπής

Στο Ιάσονος 39 δεξί υπόγειο καινούρια άφιξη, πολυ νεαρη 18-19 ετων μαλλον λατίνα. αρκετά ομορφη με καλό κορμι και τατου στλο στήθος.
Ειπα στην τσατσά οτι θα περασω δωμάτιο, αυτή μου είπε να ειμαι πολυ απαλος μαζι της γιατι ειναι καινούρια και δεν αντέχει γαμησι.
Συγκεκριμένα μου ειπε "οχι ντουπ ντουπ και οχι βαθιά." Της βουτηξα το δεκαρικο απο τα χέρια και εγινα Λούης.. θα πέφτει πολυ κλέψιμο στο γαμησι και δεν ειχα ορεξη.

Ιάσονος 39 αριστερό η Μαρία η μαύρη.
Φιλε μου καλησπέρα πρωινή βάρδια ειναι η συνεχίζει και το βράδυ,αν ξέρεις βέβαια?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Έχει δει κανείς την τρανς στο ι33 να μας την περιγράψει ;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Φεύγοντας από το βρομερό Μεταξουργείο στοχευμένα για φωτεινή αλλά λόγο πολλών δωματίων έφυγα , στο δρόμο τα οποία είναι τα ξενοδοχεία και συγκεκριμένα στο bill ευγενε ένα μουνι με μαύρο φόρεμα τατουαζ στη γάμπα μελαμψή λογικά αν δεν κάνω λάθος η περιγραφή μοιάζει με την Αριανα μπήκε σ ένα αμαξι κ έφυγε
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Πρωινή κατάθεση στη Μοίρα Φ 69αη κοπέλα είναι απίστευτη όσο μεγαλώνει γίνεται και καλύτερη αισθησιακή πίπα και σεξ βελούδινο με Φοβερη συμμετοχή ότι καλύτερο στη ξέραιλα του καλοκαιριού
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Καλησπέρα παιδιά. Κολωνού 11 είναι μια Ρόζα αν θυμάμαι καλά. γνωρίζει κάποιος αν είναι σήμερα εκεί και αν αξίζει??
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Να δούμε αύριο τι θα είναι ανοικτό...
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Καλες οι λατινες αλλα δεν συγκρίνονται με τις σλαβες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom