Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (27 μέλη και 240 επισκέπτες)

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Πριν λίγο 2 πιτσιρικάδες 20 χρόνων έκαναν βόλτα φυλής ο ένας φορούσε μπλούζα της εθνικής Ισπανίας πολύ εμφάνισημοσς και μίλαγε με τις λατινεσς ισπανικά έτρεχαν τα σάλια όλων τον πουτανων της φυλής μια του έδωσε το ινστα της .Επιασα κουβέντα μαζί του και μου είπε για χαβαλέ ήρθε μου έδειξε κάτι κορίτσια στο ινστα του κάτι nudes που του στέλνουν τα παθα όλα ο τυπάς γαμαει τρέλα μουνια του έδωσα ρεσπεκτ
Ελληνας ή Ισπανός
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
640
Πόντοι
81
Αλεξάνδρα Φώκαιας 17Α και Ειρήνη Φώκαιας 17Β χτεσινος είσαι?δε ξέρεις αυτές τις σέξυ πουτανες?
Ρε συ Ωραίε24 μην μπερδευεις τον φίλο με άλλες κοπέλες απο την μια και μοναδική.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
175
Like
418
Πόντοι
21
Αδελφέ είναι όντως αυτή στις φωτό;
- (1).jpg
-.jpg
 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
293
Πόντοι
0
Δε είμαι ο ωραίος που λέτε πάντως απλά μοιάζει η γραφή μας ένας άλλος με μπέρδεψε με τον ακροατή έναν άλλο χρήστη.
Τύπε, χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, αλλά παρόλο που δεν είμαι τόσο ενεργός στο σάιτ όσο θα θέλα , μπορώ να πω με σιγουριά , ότι είσαι ο filislover , που έγινες bmwlover, και αυτό που έχεις τώρα.

Ο τρόπος γραφής σου, είναι ακριβώς μα ακριβώς ίδιος.
Γενικά ρε συ, δεν είμαστε τόσο αφελής όσο μπορεί ΝΑ νομίζεις . Για να στο λέω εγώ , που ξανά λέω , δεν είμαι τόσο ενεργός στο σάιτ...

Στην τελική , δε νομίζω να νοιάζει κανένα για το ποιός είσαι, απλά μην μας κοροϊδεύεις αδερφέ .
Φιλικά πάντα .
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
677
Κριτικές
3
Like
3.267
Πόντοι
446

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πήγα το Σάββατο που μας πέρασε στο Βέργας 7 το μεσημέρι στην κωννα/ Κωνσταντίνα.
Άκουγα άκουγα, χοντρή μεν, διαστημικό τσιμπούκι δε. Ήμουν και μετά την δουλειά, οπότε λέω μια καλή πίπα να βγουν τα χοντρά (χωρίς να γαμησω) θα είναι ο,τι πρέπει...
Περασμα στο δωμάτιο με το που μπαίνεις αριστερά η πρώτη πόρτα. Έκανα ντους και περίμενα τουλάχιστον μισή ώρα. Υπόψη, δεν την είχα ξαναδεί ποτέ από κοντά (τσάρκα).
Τελικά έρχεται με βρίσκει γυμνό και βλέπω μια χοντρή με μια ρόμπα. Πραγματικά χοντρή όμως, έχει δίπλες τρελές μάγκες. Το ανθρωπάκι (μασκότ) από την Μισελέν λ, δείχνει 5 χρόνο μπροστά της.
Μιλάμε για θνησιμη παχυσαρκία.
Λέω δεν γαμιεται. Άρχισε πίπα με φτυσιματα, deep throat, μιλούσε βρώμικα, της γάμησα το στόμα, όρθιος, ξανά ξάπλα για τελείωμα. Άρχισε να μου τον παίζει και να τον φτύνει (hack touah) και μου έλεγε "δωστα μου, τα θέλω, όλα δικά μου "όπου τελείωσα στο στόμα της, μου ρουφηξε τα φλοκια, συνεχιζε κάνα 1,5 λεπτό μέχρι που άρχισα να σπαρταραω, να παραμιλαω. Από το πολύ ρουφηγμα πρέπει να πήρε και τίποτα ούρα από την άλλη σωλήνα. Επίσης από το ρουφηγμα ξεμπουκωσε και την κωλοβαλβιδα και τον προστάτη, μέσω του πουλιού μου. Δεν σταματούσε, την σταμάτησα εγώ.
Έφυγα τελείως άδειος, χυσια, ούρα και καθαρό καρμπιρατέρ...
Αλλά, γάμησε τα, έχει θέμα με την υγεία της, λόγω κιλών.
Και μου αρέσουν και οι χοντρές (σε κανονικά πλαίσια) φανταστείτε.
Αυτά :globeos-cigar:
Πίπα tuboflo ...
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
304
Like
1.205
Πόντοι
201
Αύριο σκοπεύω να πάω μια γρήγορη πολύ πρωινή βόλτα. Ν τιμήσω την αλβανοκωλαρα της αντριαννας (χωματιανου) ή να κάνω γλυκό σεξακι με την Έμμυ στο Λιοσίων?
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
304
Like
1.205
Πόντοι
201
Επίσης είδα στο πρόγραμμα μια Μελίνα στο βέργας 7. Ξέρει κανείς κάτι έχει πάρει?
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Επιβεβαιωνομαι ξανα...

Μετα απο το δυνατό κωλοξεσκισμα που έφαγε απο εμενα η Ιβανκα, το μαγαζι κατέβασε ρολά και η Ιβανκα πηρε αναρρωτική για να συνέλθει...
Όντως κλειστά ήταν το απόγευμα κατά τις 17 30 το Διδυμου 27 .
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
230
Κριτικές
1
Like
471
Πόντοι
21

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.730
Πόντοι
1.056
Αύριο σκοπεύω να πάω μια γρήγορη πολύ πρωινή βόλτα. Ν τιμήσω την αλβανοκωλαρα της αντριαννας (χωματιανου) ή να κάνω γλυκό σεξακι με την Έμμυ στο Λιοσίων?
Φιλε αν δεν μπορεις να αποφασισεις το τι να γαμησεις βρες τα λιγο με τον εαυτο σου..

Φιλικα στο λεω..
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
Πήγα το Σάββατο που μας πέρασε στο Βέργας 7 το μεσημέρι στην κωννα/ Κωνσταντίνα.
Άκουγα άκουγα, χοντρή μεν, διαστημικό τσιμπούκι δε. Ήμουν και μετά την δουλειά, οπότε λέω μια καλή πίπα να βγουν τα χοντρά (χωρίς να γαμησω) θα είναι ο,τι πρέπει...
Περασμα στο δωμάτιο με το που μπαίνεις αριστερά η πρώτη πόρτα. Έκανα ντους και περίμενα τουλάχιστον μισή ώρα. Υπόψη, δεν την είχα ξαναδεί ποτέ από κοντά (τσάρκα).
Τελικά έρχεται με βρίσκει γυμνό και βλέπω μια χοντρή με μια ρόμπα. Πραγματικά χοντρή όμως, έχει δίπλες τρελές μάγκες. Το ανθρωπάκι (μασκότ) από την Μισελέν λ, δείχνει 5 χρόνο μπροστά της.
Μιλάμε για θνησιμη παχυσαρκία.
Λέω δεν γαμιεται. Άρχισε πίπα με φτυσιματα, deep throat, μιλούσε βρώμικα, της γάμησα το στόμα, όρθιος, ξανά ξάπλα για τελείωμα. Άρχισε να μου τον παίζει και να τον φτύνει (hack touah) και μου έλεγε "δωστα μου, τα θέλω, όλα δικά μου "όπου τελείωσα στο στόμα της, μου ρουφηξε τα φλοκια, συνεχιζε κάνα 1,5 λεπτό μέχρι που άρχισα να σπαρταραω, να παραμιλαω. Από το πολύ ρουφηγμα πρέπει να πήρε και τίποτα ούρα από την άλλη σωλήνα. Επίσης από το ρουφηγμα ξεμπουκωσε και την κωλοβαλβιδα και τον προστάτη, μέσω του πουλιού μου. Δεν σταματούσε, την σταμάτησα εγώ.
Έφυγα τελείως άδειος, χυσια, ούρα και καθαρό καρμπιρατέρ...
Αλλά, γάμησε τα, έχει θέμα με την υγεία της, λόγω κιλών.
Και μου αρέσουν και οι χοντρές (σε κανονικά πλαίσια) φανταστείτε.
Αυτά :globeos-cigar:
παλιοτερα μια φορα που την ειχα παρει την ειχα βαλει απο πανω.
Ακομα, αξιο απορειας, πως αντεχαν το βαρος της τα γονατα της, πως αντεξε το κρεβατι και πως ειμαι ακομα ζωντανος!
Μαλιστα αναμεσα σε βρωμολογα μου ειχε πει "σου αρεσουν οι χοντρες μωρακι μου?"
Respect!
 

Sidefucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2024
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0
Καλύτερα τσιμπούκια στην πιάτσα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom